Topor Gheorghe
Urziceni
Sat. Mareș Jud. Argeș, 9 Februarie 1954
Observator de arbitri
Asociatia Judeteana de Fotbal Ialomita
Slobozia, Strada Sporturilor, Nr.1, Slobozia- Ialomita
Tel: 0243212249
Tel: -
Fax: 0243212249
Email: [email protected]
Nume | Competiția | Nr. jocuri | ||||||
Liga 4 seria EST 2023-2024 | Liga 4 seria Vest 2023-2024 | Cupa 2023-2024 | Liga 5 Seria I 2023-2024 | Liga 5 Seria II 2023-2024 | LIGA 5 Seria III 2023-2024 | PLAY OUT 2024 | ||
Tudor Mitel | 1 | |||||||
Iancu Alin Cristian | 2 | |||||||
Bors Robert Andrei | 3 | |||||||
Stan Andrei | 1 | |||||||
Stan Tinel | 1 | |||||||
Hagiu Ionut Adrian | 1 | |||||||
Dragoi Marian | 1 | |||||||
Negrea Stefan | 1 | |||||||
Zaharia Tudor Andrei | 1 | |||||||
Barbu Andrei | 4 | |||||||
Rotea Cristi Valentin | 4 | |||||||
Munteanu Madalin | 5 | |||||||
Condu Alexandru | 5 | |||||||
Nita George | 1 | |||||||
Stanca Ionut | 4 | |||||||
Ojog Claudiu | 2 | |||||||
Zabava Catalin | 2 | |||||||
Oprea Nicusor | 2 | |||||||
Musoiu Catalin | 6 | |||||||
Zamfir Catalina | 4 | |||||||
Maxim Ionut | 4 | |||||||
Bucurica Alexandru | 2 | |||||||
Raducanu Razvan Costin | 2 | |||||||
Ghita Rafael andrei | 1 | |||||||
Grosu Laurentiu | 1 | |||||||
Stoica Alexandru | 2 | |||||||
Trifa Stelian | 1 | |||||||
Neicu Gheorghe | 1 | |||||||
Militaru Daniel- Madalin | 1 | |||||||
Iordache Madalin | 1 | |||||||
Dragomir Vasilica Serban | 2 | |||||||
Dinu Iulian | 3 | |||||||
Zamfir Marian | 3 | |||||||
Patrascu Tudorel | 1 | |||||||
Neicu Florin | 1 | |||||||
Raducanu Razvan | 1 | |||||||
Piriescu Ionel | 1 | |||||||
Mihalcea Tanase | 2 | |||||||
Mirea Cosmin | 1 | |||||||
Stefan Michail | 1 | |||||||
Tudor Cristian | 1 |
Nume | Competiția | Nr. jocuri | ||||||
Liga 4 seria EST 2023-2024 | Liga 4 seria Vest 2023-2024 | Cupa 2023-2024 | Liga 5 Seria I 2023-2024 | Liga 5 Seria II 2023-2024 | LIGA 5 Seria III 2023-2024 | PLAY OUT 2024 | ||
CF Abatorul Slobozia | 1 | |||||||
Unirea Grivita | 1 | |||||||
AS CS Junior Țăndărei | 1 | |||||||
AFC Iazu | 1 | |||||||
Secunda Adancata | 5 | |||||||
Victoria Rosiori | 1 | |||||||
FC Urziceni | 2 | |||||||
Staruinta Brosteni | 1 | |||||||
Infratirea Jilavele | 1 | |||||||
Unirea Ion Roata | 3 | |||||||
FC Dridu | 2 | |||||||
ACS Unirea Scanteia | 1 | |||||||
ACS Valea Macrisului | 4 | |||||||
Viitorul Platonesti | 1 | |||||||
Ialomita Suditi | 1 | |||||||
Gloria Ograda | 1 | |||||||
Gloria Gura Ialomitei | 1 | |||||||
Vointa Reviga | 1 | |||||||
Spicul Milosesti | 1 | |||||||
Cazanesti | 1 | |||||||
Rapid Perieti | 1 | |||||||
Recolta Malu Rosu | 3 | |||||||
Infratirea Jilavele II | 6 | |||||||
Avantul Grindu | 3 | |||||||
Olimpia Radulesti | 3 | |||||||
Gloria Alexeni | 1 | |||||||
Juventus Boranesti | 1 | |||||||
Libertatea Salcioara | 1 | |||||||
Fulgerul Fierbinti | 1 | |||||||
Vointa Maia | 1 | |||||||
Unirea Garbovi | 1 | |||||||
Victoria Mt. Buzau | 1 | |||||||
CLUB SPORTIV AXINTELE | 2 |