Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
Duminica, 28 Aprilie 2024, 15:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 16
Teren: Șomcuta Mare / Șomcuta Mare
Duminica, 28 Aprilie 2024, 15:00
Teren: Șomcuta Mare / Șomcuta Mare
Miercuri, 24 Aprilie 2024, 17:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 10
Teren: Baia Sprie / Baia Sprie
Miercuri, 24 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Baia Sprie / Baia Sprie
Duminica, 21 Aprilie 2024, 15:00
LIGA A 5-A SERIA II, etapa 14
Teren: Mireșu Mare / Mireșu Mare
Duminica, 21 Aprilie 2024, 15:00
Teren: Mireșu Mare / Mireșu Mare
Duminica, 14 Aprilie 2024, 15:00
LIGA A 4-A SERIA NORD, etapa 11
Teren: Câmpulung la Tisa / Câmpulung la Tisa
Duminica, 14 Aprilie 2024, 15:00
Teren: Câmpulung la Tisa / Câmpulung la Tisa
Duminica, 14 Aprilie 2024, 12:00
LIGA A 4-A SERIA NORD JUNIORI A1, etapa 11
Teren: Câmpulung la Tisa / Câmpulung la Tisa
Duminica, 14 Aprilie 2024, 12:00
Teren: Câmpulung la Tisa / Câmpulung la Tisa
Sambata, 13 Aprilie 2024, 15:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 14
Teren: Târgu Lăpuș / Târgu Lăpuș
Sambata, 13 Aprilie 2024, 15:00
Teren: Târgu Lăpuș / Târgu Lăpuș
Duminica, 7 Aprilie 2024, 15:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 13
Teren: Tăuții Măgherăuș / Tăuții Măgherăuș
Duminica, 7 Aprilie 2024, 15:00
Teren: Tăuții Măgherăuș / Tăuții Măgherăuș
Duminica, 24 Martie 2024, 15:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 11
Teren: Șomcuta Mare / Șomcuta Mare
Duminica, 24 Martie 2024, 15:00
Teren: Șomcuta Mare / Șomcuta Mare
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 13:00
LIGA A 4-A SERIA NORD, etapa 5
Teren: Săliștea de Sus / Săliștea de Sus
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 13:00
Teren: Săliștea de Sus / Săliștea de Sus
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 15:00
LIGA A 4-A SERIA NORD JUNIORI A1, etapa 5
Teren: Săliștea de Sus / Săliștea de Sus
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Săliștea de Sus / Săliștea de Sus
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 9
Teren: Șișești / Șișești
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Șișești / Șișești
Duminica, 22 Octombrie 2023, 15:00
LIGA A 4-A SERIA SUD, etapa 7
Teren: Tăuții Măgherăuș / Tăuții Măgherăuș
Duminica, 22 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Tăuții Măgherăuș / Tăuții Măgherăuș
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:00
LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1, etapa 7
Teren: Tăuții Măgherăuș / Tăuții Măgherăuș
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Tăuții Măgherăuș / Tăuții Măgherăuș
Duminica, 15 Octombrie 2023, 15:30
LIGA A 5-A SERIA II, etapa 7
Teren: Miresu Mare / Miresu Mare
Duminica, 15 Octombrie 2023, 15:30
Teren: Miresu Mare / Miresu Mare
Duminica, 1 Octombrie 2023, 15:00
LIGA A 5-A SERIA I, etapa 5
Teren: Dumbrăvița / Dumbrăvița
Duminica, 1 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Dumbrăvița / Dumbrăvița
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 17:00
CUPA ROMANIEI TOP MARKET, sezon 2023/2024, etapa 3
Teren: Mireșu Mare / Mireșu Mare
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Mireșu Mare / Mireșu Mare
Duminica, 24 Septembrie 2023, 14:00
LIGA A 5-A SERIA I, etapa 4
Teren: Chechiș / Chechiș
Duminica, 24 Septembrie 2023, 14:00
Teren: Chechiș / Chechiș
Duminica, 24 Septembrie 2023, 17:00
LIGA A 5-A SERIA I, etapa 4
Teren: Coaș / Coaș
Duminica, 24 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Coaș / Coaș
Duminica, 17 Septembrie 2023, 17:00
LIGA A 4-A SERIA NORD, etapa 1
Teren: Moisei / Moisei
Duminica, 17 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Moisei / Moisei
Duminica, 17 Septembrie 2023, 15:00
LIGA A 4-A SERIA NORD JUNIORI A1, etapa 1
Teren: Moisei / Moisei
Duminica, 17 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Moisei / Moisei
Duminica, 3 Septembrie 2023, 17:00
LIGA A 5-A SERIA I, etapa 1
Teren: Dumbrăvița / Dumbrăvița
Duminica, 3 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Dumbrăvița / Dumbrăvița
Sambata, 19 August 2023, 17:00
CUPA ROMANIEI TOP MARKET, sezon 2023/2024, etapa 1
Teren: Satu Nou de Jos / Satu Nou de Jos
Sambata, 19 August 2023, 17:00
Teren: Satu Nou de Jos / Satu Nou de Jos