Informari si comunicate
18-10-2018
Memorialele ”Ola” și ”Ene” - ședință de lucru

Marți, 23 octombrie, începând cu ora 12.00, la sediul AJFMM este planificată o ședință cu delegații echipelor care doresc să se înscrie la memorialele ”Gheorghe Ola” și ”Gheorghe Ene”.

detalii...
17-10-2018
CUPA SATELOR - 11 echipe înscrise în Maramureș

11 echipe s-au înscris în Maramureș la prima ediție a Cupei Satelor, o competiție care va începe în județul nostru săptămâna viitoare.

detalii...
12-10-2018
Odihnește-te în pace, Florin!

Florin Cosmin Sima - jucător legitimat la Bradul Groșii Țibleșului (Liga 4, seria Sud) - a încetat din viață.

detalii...
10-10-2018
CUPA SATELOR - 16 octombrie, ședință cu reprezentanții echipelor

Marți, 16 octombrie, începând cu ora 12.00, la sediul Asociației Județene de Fotbal Maramureș (AJFMM) va avea loc o ședință cu reprezentanții echipelor înscrise în Cupa Satelor.

detalii...
08-10-2018
TURNEUL SPERANȚELOR - Bistrița-Năsăud vs Maramureș 1-4

Cu victorie la Bistrița, așa a încheiat selecționata Maramureșului meciurile din acest an contând pentru a doua ediție a Turneului Speranțelor.

detalii...
04-10-2018
ATENȚIE! Se modifică programul celor două serii din Liga 5

Etapele 6 și 7 din turul Ligii a cincea se devansează cu o săptămână. Astfel, etapa 6 va avea loc în 14 octombrie, pentru ca în 21 octombrie să se dispute etapa 7 - ultima din tur.

detalii...
02-10-2018
TURNEUL SPERANȚELOR - Cluj vs. Maramureș 4-2

Deplasarea la Cluj Napoca a adus pentru selecționata Maramureșului prima înfrângere din actualul sezon al proiectului Turneul Speranțelor.

detalii...
02-10-2018
LIGA ELITELOR UNDER 15 - Încep meciurile din Play Off și Play Out

La finele acestei săptămâni încep confruntările din Play Off și Play Out contând pentru Liga Elitelor Under 15 în Maramureș.

detalii...
25-09-2018
TURNEUL SPERANȚELOR - Maramureș vs. Bihor 7-5

A patra partidă din Turneul Speranțelor a adus a patra victorie pentru selecționata Maramureșului. De data aceasta, adversara județului nostru a fost reprezentativa Bihorului.

detalii...
24-09-2018
ATENȚIE! Se schimbă orele de joc

Din acest final de săptămână, orele de joc pentru meciurile din Ligile 4 și 5 se schimbă.

detalii...
toate comunicatele

AS Recolta Săliştea de Sus

Localitatea Săliştea de Sus

Informatii generale
Anul infiintarii 2007
Culori roșu - albastru
Teren Săliștea de Sus / Săliștea de Sus
Adresa Săliștea de Sus, str. Principală nr. 6A
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte Ioan Bogdan Chiș
Secretar
Vicepresedinte Vasile Vlad
Organizator de competitii
Antrenor Ioan Bogdan Chiș
Liga a IV-a, Seria Nord - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 ACS Bradul Vişeu de Sus 20 17 3 0 90-11 54p +24
2AS Recolta Săliştea de Sus20141580-4543p+13
3 AS Avântul Bârsana 20 13 2 5 104-50 41p +11
4AS Zorile Moisei20116348-2839p+9
5 ACS Plimob Sighetu Marmaţiei 20 12 2 6 63-49 38p +8
6AS Remeţi2065942-5423p-7
7 AS Foresta Câmpulung la Tisa 20 6 3 11 37-62 21p -9
8AS Metalul Bogdan Vodă20551034-5820p-10
9 AS Iza Dragomireşti 20 4 5 11 46-65 17p -13
10ACS Salina Ocna Şugatag20441233-5316p-14
11 AS Luceafărul Strâmtura 20 0 0 20 17-119 0p -30
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Balea Vasile 19-04-1984 178484
2 Bizău Alexa Daniel 06-09-1980 176383
3 Bizău Claudiu Vasile 18-06-2002 184568
4 Bizău Dan Gabriel 13-10-1993 184569
5 Bizău Ioan 12-04-1990 B-180
6 Bucur Ionuţ Narcis 19-09-2000 181432
7 Canta Alin Ionuţ 05-08-1992 178213
8 Ceh Bogdan Andrei 30-04-1997 180912
9 Chindriş Vasile 26-11-2003 185287
10 Chiş Alexandru Vasile 11-07-2003 183499
11 Chiş Bogdan Ioan 17-02-1986 179103
12 Chiş Marius Florin 09-01-2000 183495
13 Chiş Mihai 15-07-1999 183270
14 Chiş Vasile 20-06-1977 183921
15 Chiş Vasile Bogdan 15-03-1993 179112
16 Chiş Vasile Ovidiu 07-09-1994 179106
17 Cotofre Gabriel Darius 03-02-2001 183201
18 Covaci Alin Ionuț 12-02-1994 185563
19 Culac Adrian 30-03-1981 10669
20 Cvasciuc Daniel Ioan 20-12-1988 175700
21 Deac Petrișor Vasile 05-04-1998 185385
22 Dologa Ionuţ Gabriel 27-05-1996 184583
23 Dologa Vasile 11-03-1987 179945
24 Gîtan Ioan Marius 17-08-2002 184565
25 Ghindă Attila Sebastian 11-06-1996 178228
26 Grad Sorin Adrian 28-11-1996 184679
27 Grad Vasile Daniel 01-02-1999 G-267
28 Hojda Bogdan 01-09-1999 185973
29 Hojda Samoilă 17-09-1956 181081
30 Hotco Ioan 06-01-2002 185283
31 Iuga Alexandru 20-03-2004 186095
32 Iuga Bogdan George 23-04-2000 183197
33 Iuga Doruţ 09-02-1999 183204
34 Iuga Gavrilă 05-04-2003 185285
35 Iuga Grigore 20-01-1985 183959
36 Iuga Ionuţ 17-07-1999 183203
37 Iuga Liviu Vasilică 18-11-1991 179796
38 Iuga Mitruţ Adrian 15-06-2000 183497
39 Iuga Simion 19-10-1986 179201
40 Iuga Simion Cătălin 24-05-1985 179129
41 Iusco Dinu Vasile 26-01-2002 185996
42 Ivanciuc Florin Gheorghe 06-08-1990 181399
43 Kantor Arpad Iozsef 18-10-1995 183515
44 Lihăt Mihai 08-11-1990 185999
45 Lihăt Vasile 02-11-1987 180499
46 Lăzăroi Alin 01-05-1989 182017
47 Lăzăroi Vasile 21-10-1986 179612
48 Marchiș Vlad Cristian 13-07-1999 180173
49 Mihai Daniel Vasile 01-09-1992 178386
50 Mihalca Vasile Viorel 24-02-1995 180500
51 Miţiţi Cosmin Vasile Ioan 24-06-2001 183202
52 Mocian Dan Lucian 06-03-1990 5579
53 Moisil Lazăr Doruţ 19-12-1979 179632
54 Moldovan Florin Viorel 24-04-1994 178152
55 Mujdar Cătălin Ionuţ 24-02-1993 179108
56 Mătieş Ioan Alexandru 13-06-1998 181084
57 Petreuş Ioan Alexandru 18-02-2002 184566
58 Pop Coman Ştefan 03-08-1991 184793
59 Pop Gheorghe Marian 26-12-1996 184068
60 Pop Ioan 09-06-1999 183199
61 Pop Ioan Cosmin 12-09-2000 183496
62 Popan Mihai Emanuel 12-05-1993 178150
63 Racz Nicolae Ciprian 17-02-1993 176556
64 Rad Ioan Călin 19-08-2002 185284
65 Sabadâş Ioan 05-12-1980 177868
66 Sas Ioan Alexandru 18-10-2002 184567
67 Semeniuc Vladimir 19-10-1986 182633
68 Stanca Gabriel Alin 17-11-1984 176440
69 Szucs Vasile Ștefan 11-07-1998 185992
70 Timiș Michele Daniele 03-04-2001 183198
71 Timiș Răzvan Ionel 01-01-2000 182635
72 Timiş Angelo Nicolas 17-04-1996 178625
73 Timiş Ioan 05-12-1984 179127
74 Timiş Toader 03-03-1994 178769
75 Tomoiaga Vasile 23-05-1997 184600
76 Vargoczki Alexandru Adrian 10-07-1990 178350
77 Vida Sorin Georgel 16-01-1987 186092
78 Vlad Aurel 08-01-1989 179290
79 Vlad Dumitru Ionuț 27-05-2001 186150
80 Vlad Dănuţ Dorel 16-12-1995 181100
81 Vlad Ioan 27-09-2003 186094
82 Vlad Samoilă Gabriel 13-11-1999 185286
83 Vlad Vasile 11-01-1989 179392
84 Vlad Vasile 19-09-1967 184199
85 Vraja Liviu Claudiu 27-02-1989 179698
Meciurile disputate in sezonul actual
Cupa Romaniei Etapa 1
26-08-2018
AS Recolta Săliştea de Sus
Pauza: 4-0
Liga 4, Seria Nord Etapa 6
07-10-2018
ACS Bradul Vişeu de Sus
Pauza: 2-0
Liga 4, Seria Nord Etapa 5
30-09-2018
AS Recolta Săliştea de Sus
Observatii: Meci omologat la ”masa verde”
Liga 4, Seria Nord Etapa 4
23-09-2018
AS Remeţi
Pauza: 3-0
Liga 4, Seria Nord Etapa 3
16-09-2018
AS Recolta Săliştea de Sus
Pauza: 2-0
Liga 4, Seria Nord Etapa 2
09-09-2018
AS Metalul Bogdan Vodă
Pauza: 3-1
Liga 4, Seria Nord Etapa 1
02-09-2018
AS Recolta Săliştea de Sus
Pauza: 0-3
Liga 4 - juniori, Seria Nord Etapa 6
07-10-2018
ACS Bradul Vişeu de Sus
Pauza: 0-7
Liga 4 - juniori, Seria Nord Etapa 5
30-09-2018
AS Recolta Săliştea de Sus
Observatii: Scor omologat la ”masa verde”.
Liga 4 - juniori, Seria Nord Etapa 4
23-09-2018
AS Remeţi
Pauza: 0-6
Liga 4 - juniori, Seria Nord Etapa 3
16-09-2018
AS Recolta Săliştea de Sus
Pauza: 9-0
Liga 4 - juniori, Seria Nord Etapa 2
09-09-2018
AS Metalul Bogdan Vodă
Pauza: 1-3
Liga 4 - juniori, Seria Nord Etapa 1
02-09-2018
AS Recolta Săliştea de Sus
Observatii: Scor omologat la ”masa verde”
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe