Informari si comunicate AJF
29-11-2016
Returul campionatelor organizate de AJF Timis

Returul campionatelor organizate de AJF Timis

detalii...
27-10-2016
27-10-2016
Delegare Liga Satelor la Minifotbal

Delegare Liga Satelor la Minifotbal

detalii...
20-10-2016
Delegari observatori joc

Delegari observatori joc

detalii...
30-09-2016
Delegari observatori joc 01.10.2016-02.10.2016

Delegari observatori joc 01.10.2016-02.10.2016

detalii...
15-09-2016
31-08-2016
Hotararea nr. 2/30.08.2016 a Comisiei de disciplina Liga a V-a

Hotararea nr. 2/30.08.2016 a Comisiei de disciplina Liga a V-a AJF Timis

detalii...
26-08-2016
Zile desfasurare meciuri

Tabel cu zilele de desfasurare ale meciurilor pentru fiecare echipa participanta in Liga a IV-a si Liga a V-a

detalii...
25-08-2016
Carnete Instructori Sportivi Licenta C UEFA

In atentia candidatilor declarati admisi la examenul pentru Instructori Sportivi, Licenta C UEFA

detalii...
17-08-2016
In atentia arbitrilor, arbitrilor asistenti si observatorilor de arbitri

In atentia arbitrilor, arbitrilor asistenti si observatorilor de arbitri care nu au sustinut testarea teretica, programul zilei de joi, 18 august 2016

detalii...

Cupa de Iarnă – Campionatul Judeţean - 2013


Publicat in data de 10-02-2013

 AJF Timiş                                                                              

Cupa de Iarnă – Campionatul Judeţean - 2013

Ediţia a XVI-a

 

REZULTATELE JOCURILOR PRELIMINARE

 

Periam - Grupa A: Sânpetru Mare, Valcani, Cenad;

     Grupa B: Periam, Biled, Igriş.

 

duminică, 10.02.2013

          Gr. A: Valcani - Cenad                                 2-0

          Gr. B:  Biled - Igriş                                       7-0

          Gr. A:  Sânpetru Mare - Valcani          5-3

          Gr. B:  Periam - Biled                                   3-3

          Gr. A:  Cenad - Sânpetru Mare                     3-9

          Gr. B:  Igriş - Periam                                    1-6

 

Timişoara - Grupa A: Tricoul, Solventul, Bacova, Sânmihaiu Român;

(Giarmata) Grupa B: Orţişoara, Remetea Mare, Urseni, Topolovăţul Mare;

Grupa C: ASU Poli, Giroc, Murani, Becicherecu Mic;

Grupa D: Cerneteaz, FC Jebel, Glentoran Carani, Chizătău.

 

duminică, 03.02.2013, Sala ”C-tin Jude” Timişoara 

          Gr. D: Cerneteaz - Chizătău                           1-1

                    FC Jebel - Glentoran Carani               4-2

          Gr. D: Chizătău - Glentoran Carani                6-0

                    Cerneteaz - FC Jebel                          3-1

Gr. D: FC Jebel - Chizătău                            0-5 (omologat cu 3-0)

                    Glentoran Carani - Cerneteaz              1-6

sâmbătă, 09.02.2013, Sala ”C-tin Jude” Timişoara

          Gr. C: ASU Poli - Becicherecu Mic               7-0

                     Giroc - Murani                                   0-3

          Gr. C: Becicherecu Mic - Murani                   0-4

                     ASU Poli - Giroc                               5-2

          Gr. C: Giroc - Becicherecu Mic           5-2

                     Murani - ASU Poli                             1-2

          Gr. A: Tricoul - Sânmihaiu Român                4-2

                     Solventul - Bacova                             3-6

          Gr. A: Sânmihaiu Român - Bacova                1-4

                    Tricoul - Solventul                             4-0

Gr. A: Solventul - Sânmihaiu Român             4-1

                    Bacova - Tricoul                                1-3

duminică, 10.02.2013, Sala Giarmata 

          Gr. B: Orţişoara  - Topolovăţul Mare            1-3

                    Remetea Mare - Urseni                       5-4

          Gr. B: Topolovăţul Mare - Urseni                 4-1

                    Orţişoara - Remetea Mare                   5-3

          Gr. B: Remetea Mare - Topolovăţul Mare      1-1

                    Urseni - Orţişoara                               1-3

 

Gătaia - Grupa A: Pădureni, Gătaia, Ciacova;

    Grupa B: Banloc, Ghilad, Foeni.

 

duminică, 10.02.2013

          Gr. A: Gătaia - Ciacova                                1-3

          Gr. B: Ghilad - Foeni                                    0-6

          Gr. A: Pădureni - Gătaia                               1-4

          Gr. B: Banloc - Ghilad                                 3-0

          Gr. A: Ciacova - Pădureni                            4-0

Gr. B:  Foeni - Banloc                                11-1

 

S-au calificat în sferturile de finală: Sânpetru Mare, Biled, Tricoul, Topolovăţul Mare, ASU Poli, Cerneteaz, Ciacova, Foeni.

 

Programul sferturilor de finală va fi stabilit prin tragere la sorţi luni, 11 februarie 2013, la sediul AJF Timiș, de la ora 11,00.

 


Vezi mai multe stiri din categoria: AJF    |    Vezi toate stirile

Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe