Informari si comunicate AJF
18-04-2014
Comisia de disciplina

Sedinta Comisiei de disciplina va avea loc, miercuri, 23.04.2014, ora 10:30

detalii...
Categoria AJF
15-04-2014
In atentia persoanelor interesate - Instructori sportivi Licenta C Uefa

In atentia persoanelor care au depus cerere pentru calificarea ca Instructor Sportiv, Licenta C UEFA

detalii...
Categoria AJF
10-04-2014
Sarbatori fericite

Cu ocazia Sfintei Sarbatori a Floriilor (Intrarea Domnului in Ierusalim), Asociatia Judeteana de Fotbal Timis si Comisia Judeteana a Arbitrilor Timis ureaza tuturor membrilor afiliati Sarbatori Fericite

detalii...
Categoria AJF
11-02-2014
Echipele cu drept de vot la alegerile din 22.02.2014

Echipele cu drept de vot la alegerile din 22.02.2014

detalii...
Categoria AJF
11-02-2014
Comunicat referitor la Adunarea Generala Ordinara din 22.02.2014 ora 11.00

Comunicat referitor la Adunarea Generala Ordinara din data de 22.02.2014 orele 11.00 . Loc de desfasurare - Liceul Emanoil Ungureanu (fost Electromotor)

detalii...
Categoria AJF
10-02-2014
Turneul de sala, Liga a V-a, editia a XVII-a

Turneul de sala, Liga a V-a, editia a XVII-a, rezultate

detalii...
Categoria AJF
21-01-2014
Turneul de sala, Liga a V-a, editia a XVII-a

Turneul de sala, Liga a V-a, editia a XVII-a, grupe, meciuri

detalii...
Categoria AJF
21-01-2014
HOTARAREA Nr. 19 din 16.01.2014 a Comitetului Executiv al A.J.F. Timis

Comitetul executiv al A.J.F. Timis , legal constituit, cu unanimitate de voturi si in conformitate cu dispozitiile legale si statutare prevazute de Statutul A.J.F. Timis, avand in vedere Procesul verbal nr. 19 incheiat in data de 16.01.2014

detalii...
Categoria AJF
09-01-2014
Perioada de transfer

Perioada pentru transferul jucatorilor incepe in data de 27 ianuarie 2014 si se incheie la data inceperii campioantului.

detalii...
Categoria AJF
09-01-2014
Returul sezonului competitional 2013-2014

Returul sezonului competitional 2013-2014, Liga a IV-a, Liga a V-a, Liga a VI-a

detalii...
Categoria AJF

Cupa de Iarnă – Campionatul Judeţean - 2013


Publicat in data de 10-02-2013, de Ghiciulescu Raul

 AJF Timiş                                                                              

Cupa de Iarnă – Campionatul Judeţean - 2013

Ediţia a XVI-a

 

REZULTATELE JOCURILOR PRELIMINARE

 

Periam - Grupa A: Sânpetru Mare, Valcani, Cenad;

     Grupa B: Periam, Biled, Igriş.

 

duminică, 10.02.2013

          Gr. A: Valcani - Cenad                                 2-0

          Gr. B:  Biled - Igriş                                       7-0

          Gr. A:  Sânpetru Mare - Valcani          5-3

          Gr. B:  Periam - Biled                                   3-3

          Gr. A:  Cenad - Sânpetru Mare                     3-9

          Gr. B:  Igriş - Periam                                    1-6

 

Timişoara - Grupa A: Tricoul, Solventul, Bacova, Sânmihaiu Român;

(Giarmata) Grupa B: Orţişoara, Remetea Mare, Urseni, Topolovăţul Mare;

Grupa C: ASU Poli, Giroc, Murani, Becicherecu Mic;

Grupa D: Cerneteaz, FC Jebel, Glentoran Carani, Chizătău.

 

duminică, 03.02.2013, Sala ”C-tin Jude” Timişoara 

          Gr. D: Cerneteaz - Chizătău                           1-1

                    FC Jebel - Glentoran Carani               4-2

          Gr. D: Chizătău - Glentoran Carani                6-0

                    Cerneteaz - FC Jebel                          3-1

Gr. D: FC Jebel - Chizătău                            0-5 (omologat cu 3-0)

                    Glentoran Carani - Cerneteaz              1-6

sâmbătă, 09.02.2013, Sala ”C-tin Jude” Timişoara

          Gr. C: ASU Poli - Becicherecu Mic               7-0

                     Giroc - Murani                                   0-3

          Gr. C: Becicherecu Mic - Murani                   0-4

                     ASU Poli - Giroc                               5-2

          Gr. C: Giroc - Becicherecu Mic           5-2

                     Murani - ASU Poli                             1-2

          Gr. A: Tricoul - Sânmihaiu Român                4-2

                     Solventul - Bacova                             3-6

          Gr. A: Sânmihaiu Român - Bacova                1-4

                    Tricoul - Solventul                             4-0

Gr. A: Solventul - Sânmihaiu Român             4-1

                    Bacova - Tricoul                                1-3

duminică, 10.02.2013, Sala Giarmata 

          Gr. B: Orţişoara  - Topolovăţul Mare            1-3

                    Remetea Mare - Urseni                       5-4

          Gr. B: Topolovăţul Mare - Urseni                 4-1

                    Orţişoara - Remetea Mare                   5-3

          Gr. B: Remetea Mare - Topolovăţul Mare      1-1

                    Urseni - Orţişoara                               1-3

 

Gătaia - Grupa A: Pădureni, Gătaia, Ciacova;

    Grupa B: Banloc, Ghilad, Foeni.

 

duminică, 10.02.2013

          Gr. A: Gătaia - Ciacova                                1-3

          Gr. B: Ghilad - Foeni                                    0-6

          Gr. A: Pădureni - Gătaia                               1-4

          Gr. B: Banloc - Ghilad                                 3-0

          Gr. A: Ciacova - Pădureni                            4-0

Gr. B:  Foeni - Banloc                                11-1

 

S-au calificat în sferturile de finală: Sânpetru Mare, Biled, Tricoul, Topolovăţul Mare, ASU Poli, Cerneteaz, Ciacova, Foeni.

 

Programul sferturilor de finală va fi stabilit prin tragere la sorţi luni, 11 februarie 2013, la sediul AJF Timiș, de la ora 11,00.

 


Vezi mai multe stiri din categoria: AJF    |    Vezi toate stirile

Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe