Meciuri arbitrate
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Liga 5 Centru, etapa 12
Teren: Central Micesti / Micesti
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Teren: Central Micesti / Micesti
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Liga 5 Sud, etapa 11
Teren: Central Negrasi / Negrasi
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Teren: Central Negrasi / Negrasi
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 5 Nord, etapa 10
Teren: Central Valea Stanii / Titesti
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Central Valea Stanii / Titesti
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 5 Nord, etapa 8
Teren: Comunal Hirtiesti / Hirtiesti
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal Hirtiesti / Hirtiesti
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 5 Centru, etapa 7
Teren: Central Ciofrangeni / Ciofrangeni
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Central Ciofrangeni / Ciofrangeni
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 12:00
Liga 4 Seniori, etapa 8
Teren: Edilul Pitesti / Pitesti
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Edilul Pitesti / Pitesti
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 12:00
Juniori U13 - Seria A, etapa 6
Teren: Nicolae Dobrin Valea Ursului/ Han / Bascov
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Nicolae Dobrin Valea Ursului/ Han / Bascov
AMANAT.
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Liga 5 Nord, etapa 6
Teren: Central Contesti / Sat Contesti/Com.Davidesti
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central Contesti / Sat Contesti/Com.Davidesti
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Liga 5 Nord, etapa 5
Teren: Central Radesti / Radesti
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central Radesti / Radesti
Sambata, 14 Octombrie 2023, 12:00
Liga 4 Seniori, etapa 6
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Sambata, 14 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Liga 5 Centru, etapa 4
Teren: Central/Vranesti / Calinesti
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central/Vranesti / Calinesti
Sambata, 7 Octombrie 2023, 12:00
Liga 4 Seniori, etapa 5
Teren: Central Suseni / Suseni
Sambata, 7 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Central Suseni / Suseni
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Cupa Romaniei - Tur preliminar, etapa 1
Teren: Central Boteni / Boteni
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central Boteni / Boteni
Vineri, 29 Septembrie 2023, 17:00
Juniori U11 Seria A, etapa 2
Teren: Nicolae Dobrin Valea Ursului/ Han / Bascov
Vineri, 29 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Nicolae Dobrin Valea Ursului/ Han / Bascov
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Liga 5 Sud, etapa 2
Teren: Comunal / Sat Cornatel/Com. Buzoesti
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Sat Cornatel/Com. Buzoesti
Sambata, 16 Septembrie 2023, 12:00
Liga 4 Seniori, etapa 2
Teren: Central / Poiana Lacului
Sambata, 16 Septembrie 2023, 12:00
Teren: Central / Poiana Lacului
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Liga 5 Nord, etapa 1
Teren: Comunal Hirtiesti / Hirtiesti
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal Hirtiesti / Hirtiesti