Meciuri arbitrate
Duminica, 17 Iunie 2018, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 25
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Duminica, 17 Iunie 2018, 11:00
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Duminica, 10 Iunie 2018, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 31
Teren: Central Ciofrangeni / Ciofrangeni
Duminica, 10 Iunie 2018, 11:00
Teren: Central Ciofrangeni / Ciofrangeni
Duminica, 3 Iunie 2018, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 23
Teren: Central Contesti / Sat Contesti/Com.Davidesti
Duminica, 3 Iunie 2018, 11:00
Teren: Central Contesti / Sat Contesti/Com.Davidesti
Luni, 28 Mai 2018, 18:00
Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria A, etapa 22
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Luni, 28 Mai 2018, 18:00
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Duminica, 27 Mai 2018, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 29
Teren: Central/Stroesti / Sat Stroesti/Com. Musatesti
Duminica, 27 Mai 2018, 11:00
Teren: Central/Stroesti / Sat Stroesti/Com. Musatesti
Sambata, 26 Mai 2018, 11:00
Juniori, Juniori C - 2003/2004 RETUR, etapa 14
Teren: Aripi / Pitesti
Sambata, 26 Mai 2018, 11:00
Teren: Aripi / Pitesti
Joi, 24 Mai 2018, 18:00
Liga a V-a, Sud, etapa 25
Teren: Comunal / Popesti
Joi, 24 Mai 2018, 18:00
Teren: Comunal / Popesti
Vineri, 18 Mai 2018, 16:00
Juniori, Juniori E Grupa A - 2007/2008(6+1), etapa 10
Teren: Nicolae Dobrin Valea Ursului/ Han / Bascov
Vineri, 18 Mai 2018, 16:00
Teren: Nicolae Dobrin Valea Ursului/ Han / Bascov
Marti, 15 Mai 2018, 19:00
Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria A, etapa 19
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Marti, 15 Mai 2018, 19:00
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Vineri, 11 Mai 2018, 16:00
Juniori, Juniori E Grupa A - 2007/2008(6+1), etapa 18
Teren: Nicolae Dobrin Valea Ursului/ Han / Bascov
Vineri, 11 Mai 2018, 16:00
Teren: Nicolae Dobrin Valea Ursului/ Han / Bascov
Vineri, 4 Mai 2018, 19:30
Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria A, etapa 18
Teren: Nicolae Dobrin 5 Sintetic Mediu / Pitesti
Vineri, 4 Mai 2018, 19:30
Teren: Nicolae Dobrin 5 Sintetic Mediu / Pitesti
Duminica, 29 Aprilie 2018, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 18
Teren: Central Boteni / Boteni
Duminica, 29 Aprilie 2018, 11:00
Teren: Central Boteni / Boteni
Joi, 26 Aprilie 2018, 16:00
Juniori, Juniori E Grupa A - 2007/2008(6+1), etapa 15
Teren: Central Bradu / Bradu
Joi, 26 Aprilie 2018, 16:00
Teren: Central Bradu / Bradu
Duminica, 22 Aprilie 2018, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 22
Teren: Central Tigveni / Tigveni
Duminica, 22 Aprilie 2018, 11:00
Teren: Central Tigveni / Tigveni
Joi, 19 Aprilie 2018, 18:45
Juniori, Juniori C - 2003/2004 RETUR, etapa 6
Teren: Aripi / Pitesti
Joi, 19 Aprilie 2018, 18:45
Teren: Aripi / Pitesti
Duminica, 15 Aprilie 2018, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 16
Teren: Central / Sat Barzesti/Com.Vulturesti
Duminica, 15 Aprilie 2018, 11:00
Teren: Central / Sat Barzesti/Com.Vulturesti
Miercuri, 11 Aprilie 2018, 17:00
Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria B, etapa 10
Teren: Mioveni - Calea Ferata / Mioveni
Miercuri, 11 Aprilie 2018, 17:00
Teren: Mioveni - Calea Ferata / Mioveni
Vineri, 6 Aprilie 2018, 17:00
Liga a V-a, Centru, etapa 20
Teren: Stejarul / Sat Zgripcesti/ Com. Beleti Negresti
Vineri, 6 Aprilie 2018, 17:00
Teren: Stejarul / Sat Zgripcesti/ Com. Beleti Negresti
Miercuri, 4 Aprilie 2018, 19:30
Juniori, Juniori C - 2003/2004 RETUR, etapa 4
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Miercuri, 4 Aprilie 2018, 19:30
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Duminica, 1 Aprilie 2018, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 17
Teren: Parc Izvoru / Izvoru
Duminica, 1 Aprilie 2018, 11:00
Teren: Parc Izvoru / Izvoru
Sambata, 31 Martie 2018, 10:00
Juniori, Juniori A1 - 1999/2000, etapa 17
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Sambata, 31 Martie 2018, 10:00
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Joi, 29 Martie 2018, 18:00
Juniori, Juniori C - 2003/2004 RETUR, etapa 3
Teren: Nicolae Dobrin 6 Sintetic Mic / Pitesti
Joi, 29 Martie 2018, 18:00
Teren: Nicolae Dobrin 6 Sintetic Mic / Pitesti