Meciuri arbitrate
Duminica, 8 Martie 2020, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 16
Teren: Central Boteni / Boteni
Duminica, 8 Martie 2020, 11:00
Teren: Central Boteni / Boteni
Sambata, 7 Martie 2020, 14:00
Juniori, Juniori D - 2007/2008(8+1) Seria B, etapa 14
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Sambata, 7 Martie 2020, 14:00
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
AMANAT.
Sambata, 22 Februarie 2020, 11:00
Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 20
Teren: Edilul Pitesti / Pitesti
Sambata, 22 Februarie 2020, 11:00
Teren: Edilul Pitesti / Pitesti
Duminica, 15 Decembrie 2019, 11:00
Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 19
Teren: Central Berevoesti / Berevoesti
Duminica, 15 Decembrie 2019, 11:00
Teren: Central Berevoesti / Berevoesti
Sambata, 7 Decembrie 2019, 11:00
Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 18
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Sambata, 7 Decembrie 2019, 11:00
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Sambata, 7 Decembrie 2019, 11:00
Juniori, Juniori A1 - 2001/2002, etapa 13
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Sambata, 7 Decembrie 2019, 11:00
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Sambata, 30 Noiembrie 2019, 10:00
Juniori, Juniori A1 - 2001/2002, etapa 12
Teren: Tineretului / Topoloveni
Sambata, 30 Noiembrie 2019, 10:00
Teren: Tineretului / Topoloveni
Duminica, 24 Noiembrie 2019, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 14
Teren: Central Tigveni / Tigveni
Duminica, 24 Noiembrie 2019, 11:00
Teren: Central Tigveni / Tigveni
Sambata, 23 Noiembrie 2019, 11:00
Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 16
Teren: Arpechim / Pitesti
Sambata, 23 Noiembrie 2019, 11:00
Teren: Arpechim / Pitesti
Vineri, 22 Noiembrie 2019, 15:00
Juniori, Juniori A1 - 2001/2002, etapa 11
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Vineri, 22 Noiembrie 2019, 15:00
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Duminica, 17 Noiembrie 2019, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 13
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Duminica, 17 Noiembrie 2019, 11:00
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Sambata, 16 Noiembrie 2019, 12:30
Juniori, Juniori C - 2005/2006 Seria B, etapa 5
Teren: Grup Scolar Colibasi Teren Sintetic / Mioveni
Sambata, 16 Noiembrie 2019, 12:30
Teren: Grup Scolar Colibasi Teren Sintetic / Mioveni
Duminica, 10 Noiembrie 2019, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 12
Teren: Central Micesti / Micesti
Duminica, 10 Noiembrie 2019, 11:00
Teren: Central Micesti / Micesti
Sambata, 9 Noiembrie 2019, 14:00
Juniori, Juniori A1 - 2001/2002, etapa 9
Teren: Tineretului / Topoloveni
Sambata, 9 Noiembrie 2019, 14:00
Teren: Tineretului / Topoloveni
Joi, 7 Noiembrie 2019, 15:00
Cupa Romaniei, Faza 3, etapa 1
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Joi, 7 Noiembrie 2019, 15:00
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Marti, 5 Noiembrie 2019, 19:30
Juniori, Juniori C - 2005/2006 Seria A, etapa 3
Teren: Viitorul Alexandru Duminica / Pitesti
Marti, 5 Noiembrie 2019, 19:30
Teren: Viitorul Alexandru Duminica / Pitesti
Duminica, 3 Noiembrie 2019, 15:00
Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 13
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Duminica, 3 Noiembrie 2019, 15:00
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Sambata, 26 Octombrie 2019, 10:00
Juniori, Juniori B1 - 2003/2004, etapa 7
Teren: Central/Vranesti / Calinesti
Sambata, 26 Octombrie 2019, 10:00
Teren: Central/Vranesti / Calinesti
Duminica, 20 Octombrie 2019, 16:00
Liga a V-a, Centru, etapa 9
Teren: Arpechim / Pitesti
Duminica, 20 Octombrie 2019, 16:00
Teren: Arpechim / Pitesti
Sambata, 19 Octombrie 2019, 11:00
Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 11
Teren: Municipal / Curtea de Arges
Sambata, 19 Octombrie 2019, 11:00
Teren: Municipal / Curtea de Arges
Miercuri, 16 Octombrie 2019, 16:30
Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 10
Teren: Central Recea / Recea
Miercuri, 16 Octombrie 2019, 16:30
Teren: Central Recea / Recea
Sambata, 12 Octombrie 2019, 16:00
Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 9
Teren: Central Suseni / Suseni
Sambata, 12 Octombrie 2019, 16:00
Teren: Central Suseni / Suseni
Duminica, 29 Septembrie 2019, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 6
Teren: Central Caldararu / Caldararu
Duminica, 29 Septembrie 2019, 11:00
Teren: Central Caldararu / Caldararu
Sambata, 28 Septembrie 2019, 10:00
Juniori, Juniori A1 - 2001/2002, etapa 3
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Sambata, 28 Septembrie 2019, 10:00
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Duminica, 22 Septembrie 2019, 16:00
Liga a V-a, Sud, etapa 5
Teren: Central Bradu / Bradu
Duminica, 22 Septembrie 2019, 16:00
Teren: Central Bradu / Bradu
Sambata, 21 Septembrie 2019, 16:30
Juniori, Juniori D - 2007/2008(8+1) Seria B, etapa 2
Teren: Central / Stefanesti - Golesti
Sambata, 21 Septembrie 2019, 16:30
Teren: Central / Stefanesti - Golesti
Joi, 19 Septembrie 2019, 17:00
Cupa Romaniei, Faza 1, etapa 1
Teren: Arpechim / Pitesti
Joi, 19 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Arpechim / Pitesti
Miercuri, 18 Septembrie 2019, 17:00
Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 5
Teren: Central / Costesti
Miercuri, 18 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Central / Costesti
Duminica, 15 Septembrie 2019, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 4
Teren: Comunal Stefan cel Mare / Stefan cel Mare
Duminica, 15 Septembrie 2019, 11:00
Teren: Comunal Stefan cel Mare / Stefan cel Mare
Sambata, 14 Septembrie 2019, 16:00
Juniori, Juniori D - 2007/2008(8+1) Seria A, etapa 1
Teren: I.N.R.E / Mioveni
Sambata, 14 Septembrie 2019, 16:00
Teren: I.N.R.E / Mioveni
Duminica, 8 Septembrie 2019, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 3
Teren: Central Boteni / Boteni
Duminica, 8 Septembrie 2019, 11:00
Teren: Central Boteni / Boteni
Duminica, 1 Septembrie 2019, 17:00
Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 2
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Duminica, 1 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Duminica, 25 August 2019, 17:00
Liga a V-a, Sud, etapa 1
Teren: Central Caldararu / Caldararu
Duminica, 25 August 2019, 17:00
Teren: Central Caldararu / Caldararu