Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
- 2010/2011
Duminica, 26 Iunie 2016, 11:00
Liga a V- a Play Off, Sud - Play - Off(5 - 8), etapa 6
Teren: Central 1 Lunca Corbului / Lunca Corbului
Duminica, 26 Iunie 2016, 11:00
Teren: Central 1 Lunca Corbului / Lunca Corbului
Duminica, 19 Iunie 2016, 11:00
Liga a V- a Play Off, Nord - Play - Off(1 - 4), etapa 5
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Duminica, 19 Iunie 2016, 11:00
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Duminica, 12 Iunie 2016, 11:00
Liga a V- a Play Off, Nord - Play - Off(1 - 4), etapa 4
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Duminica, 12 Iunie 2016, 11:00
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Miercuri, 8 Iunie 2016, 18:00
Liga a IV-a Play - Off, Seniori Play - Off(1 - 6), etapa 10
Teren: Grup Scolar Colibasi / Mioveni
Miercuri, 8 Iunie 2016, 18:00
Teren: Grup Scolar Colibasi / Mioveni
Sambata, 4 Iunie 2016, 12:00
Liga a IV-a Play - Off, Seniori Play - Off(1 - 6), etapa 9
Teren: Edilul Pitesti / Pitesti
Sambata, 4 Iunie 2016, 12:00
Teren: Edilul Pitesti / Pitesti
Duminica, 29 Mai 2016, 11:00
Liga a V- a Play Off, Nord - Play - Off(1 - 4), etapa 2
Teren: Central / Sat Barzesti/Com.Vulturesti
Duminica, 29 Mai 2016, 11:00
Teren: Central / Sat Barzesti/Com.Vulturesti
Duminica, 22 Mai 2016, 11:00
Liga a V- a Play Off, Nord - Play - Off(1 - 4), etapa 1
Teren: Central / Sat Barzesti/Com.Vulturesti
Duminica, 22 Mai 2016, 11:00
Teren: Central / Sat Barzesti/Com.Vulturesti
Duminica, 15 Mai 2016, 11:00
Liga a V - a Campionat Regulat, Sud - Campionat Regulat, etapa 26
Teren: Central Slobozia / Slobozia
Duminica, 15 Mai 2016, 11:00
Teren: Central Slobozia / Slobozia
Sambata, 14 Mai 2016, 12:00
Liga a IV-a Play - Off, Seniori Play - Off(1 - 6), etapa 4
Teren: Grup Scolar Colibasi / Mioveni
Sambata, 14 Mai 2016, 12:00
Teren: Grup Scolar Colibasi / Mioveni
Vineri, 13 Mai 2016, 19:30
Juniori, Juniori C - 2001, etapa 22
Teren: Grup Scolar Colibasi / Mioveni
Vineri, 13 Mai 2016, 19:30
Teren: Grup Scolar Colibasi / Mioveni
Miercuri, 4 Mai 2016, 09:30
Juniori, Juniori C - 2001, etapa 21
Teren: Central / Faget
Miercuri, 4 Mai 2016, 09:30
Teren: Central / Faget
Vineri, 29 Aprilie 2016, 18:00
Juniori, Juniori C - 2001, etapa 20
Teren: Grup Scolar Colibasi / Mioveni
Vineri, 29 Aprilie 2016, 18:00
Teren: Grup Scolar Colibasi / Mioveni
Joi, 28 Aprilie 2016, 17:00
Liga a V - a Campionat Regulat, Sud - Campionat Regulat, etapa 25
Teren: Central Negrasi / Negrasi
Joi, 28 Aprilie 2016, 17:00
Teren: Central Negrasi / Negrasi
Duminica, 24 Aprilie 2016, 11:00
Liga a V - a Campionat Regulat, Sud - Campionat Regulat, etapa 24
Teren: Central Serbanesti / Serbanesti
Duminica, 24 Aprilie 2016, 11:00
Teren: Central Serbanesti / Serbanesti
Sambata, 23 Aprilie 2016, 12:00
Liga a IV-a Play - Off, Seniori Play - Off(1 - 6), etapa 2
Teren: Central Suseni / Suseni
Sambata, 23 Aprilie 2016, 12:00
Teren: Central Suseni / Suseni
Duminica, 17 Aprilie 2016, 11:00
Liga a V - a Campionat Regulat, Nord - Campionat Regulat, etapa 23
Teren: Central Godeni / Godeni
Duminica, 17 Aprilie 2016, 11:00
Teren: Central Godeni / Godeni
Duminica, 10 Aprilie 2016, 11:00
Liga a V - a Campionat Regulat, Sud - Campionat Regulat, etapa 22
Teren: Central Recea / Recea
Duminica, 10 Aprilie 2016, 11:00
Teren: Central Recea / Recea
Sambata, 9 Aprilie 2016, 12:00
Liga a IV - a Campionat Regulat, Seniori Campionat Regulat, etapa 22
Teren: Central Priboieni / Priboieni
Sambata, 9 Aprilie 2016, 12:00
Teren: Central Priboieni / Priboieni
Duminica, 3 Aprilie 2016, 11:00
Liga a V - a Campionat Regulat, Nord - Campionat Regulat, etapa 21
Teren: Central Godeni / Godeni
Duminica, 3 Aprilie 2016, 11:00
Teren: Central Godeni / Godeni
Vineri, 1 Aprilie 2016, 18:00
Juniori, Juniori C - 2001, etapa 16
Teren: Grup Scolar Colibasi / Mioveni
Vineri, 1 Aprilie 2016, 18:00
Teren: Grup Scolar Colibasi / Mioveni
Duminica, 27 Martie 2016, 11:00
Liga a V - a Campionat Regulat, Sud - Campionat Regulat, etapa 20
Teren: Comunal Stefan cel Mare / Stefan cel Mare
Duminica, 27 Martie 2016, 11:00
Teren: Comunal Stefan cel Mare / Stefan cel Mare
Duminica, 20 Martie 2016, 11:00
Liga a V - a Campionat Regulat, Nord - Campionat Regulat, etapa 19
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Duminica, 20 Martie 2016, 11:00
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Duminica, 13 Martie 2016, 11:00
Liga a V - a Campionat Regulat, Nord - Campionat Regulat, etapa 18
Teren: Central Godeni / Godeni
Duminica, 13 Martie 2016, 11:00
Teren: Central Godeni / Godeni
Sambata, 12 Martie 2016, 10:00
Liga a IV - a Campionat Regulat, Juniori A1 Campionat Regulat, etapa 18
Teren: Edilul Pitesti / Pitesti
Sambata, 12 Martie 2016, 10:00
Teren: Edilul Pitesti / Pitesti
Duminica, 6 Martie 2016, 11:00
Liga a V - a Campionat Regulat, Centru 1 Campionat Regulat, etapa 17
Teren: Central Valea Iasului / Valea Iasiului
Duminica, 6 Martie 2016, 11:00
Teren: Central Valea Iasului / Valea Iasiului
Duminica, 28 Februarie 2016, 11:00
Liga a V - a Campionat Regulat, Centru 1 Campionat Regulat, etapa 16
Teren: Comunal / Corbi
Duminica, 28 Februarie 2016, 11:00
Teren: Comunal / Corbi
Sambata, 27 Februarie 2016, 16:00
Liga a IV - a Campionat Regulat, Seniori Campionat Regulat, etapa 16
Teren: Central Bradu / Bradu
Sambata, 27 Februarie 2016, 16:00
Teren: Central Bradu / Bradu
Duminica, 13 Decembrie 2015, 11:00
Liga a V - a Campionat Regulat, Nord - Campionat Regulat, etapa 15
Teren: Central Valea Mare Pravat / Valea Mare Pravat
Duminica, 13 Decembrie 2015, 11:00
Teren: Central Valea Mare Pravat / Valea Mare Pravat
Sambata, 12 Decembrie 2015, 11:45
Liga a IV - a Campionat Regulat, Seniori Campionat Regulat, etapa 15
Teren: Grup Scolar Colibasi Iarba / Mioveni
Sambata, 12 Decembrie 2015, 11:45
Teren: Grup Scolar Colibasi Iarba / Mioveni
Duminica, 6 Decembrie 2015, 11:00
Liga a V - a Campionat Regulat, Centru 2 - Campionat Regulat, etapa 14
Teren: Central / Faget
Duminica, 6 Decembrie 2015, 11:00
Teren: Central / Faget
Marti, 1 Decembrie 2015, 11:00
Cupa Romaniei 2016 - 2017, Faza 4 - Optimi, etapa 1
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Marti, 1 Decembrie 2015, 11:00
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Duminica, 22 Noiembrie 2015, 11:00
Liga a V - a Campionat Regulat, Nord - Campionat Regulat, etapa 13
Teren: Comunal / Schitu Golesti
Duminica, 22 Noiembrie 2015, 11:00
Teren: Comunal / Schitu Golesti
Sambata, 21 Noiembrie 2015, 10:00
Liga a IV - a Campionat Regulat, Juniori A1 Campionat Regulat, etapa 13
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Sambata, 21 Noiembrie 2015, 10:00
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Duminica, 15 Noiembrie 2015, 11:00
Liga a V - a Campionat Regulat, Centru 1 Campionat Regulat, etapa 12
Teren: Central Retevoiesti / Retevoiesti
Duminica, 15 Noiembrie 2015, 11:00
Teren: Central Retevoiesti / Retevoiesti
Sambata, 14 Noiembrie 2015, 14:00
Juniori, Juniori D Seria 1 - 2003(8+1), etapa 9
Teren: Deportivo Malureni / Sat Zarnesti/Com.Malureni
Sambata, 14 Noiembrie 2015, 14:00
Teren: Deportivo Malureni / Sat Zarnesti/Com.Malureni
Miercuri, 11 Noiembrie 2015, 14:30
Cupa Romaniei 2016 - 2017, Faza 3, etapa 1
Teren: Comunal / Sat Tutana/Com.Baiculesti
Miercuri, 11 Noiembrie 2015, 14:30
Teren: Comunal / Sat Tutana/Com.Baiculesti
Duminica, 8 Noiembrie 2015, 11:00
Liga a V - a Campionat Regulat, Nord - Campionat Regulat, etapa 11
Teren: Comunal Hirtiesti / Hirtiesti
Duminica, 8 Noiembrie 2015, 11:00
Teren: Comunal Hirtiesti / Hirtiesti
Sambata, 7 Noiembrie 2015, 11:45
Liga a IV - a Campionat Regulat, Seniori Campionat Regulat, etapa 11
Teren: Grup Scolar Colibasi Iarba / Mioveni
Sambata, 7 Noiembrie 2015, 11:45
Teren: Grup Scolar Colibasi Iarba / Mioveni
Duminica, 1 Noiembrie 2015, 11:00
Liga a V - a Campionat Regulat, Centru 1 Campionat Regulat, etapa 10
Teren: Deportivo Malureni / Sat Zarnesti/Com.Malureni
Duminica, 1 Noiembrie 2015, 11:00
Teren: Deportivo Malureni / Sat Zarnesti/Com.Malureni
Sambata, 31 Octombrie 2015, 09:30
Juniori, Juniori C - 2001, etapa 7
Teren: Grup Scolar Colibasi Iarba / Mioveni
Sambata, 31 Octombrie 2015, 09:30
Teren: Grup Scolar Colibasi Iarba / Mioveni
Joi, 29 Octombrie 2015, 15:00
Cupa Romaniei 2016 - 2017, Faza 2, etapa 1
Teren: Central Valea Iasului / Valea Iasiului
Joi, 29 Octombrie 2015, 15:00
Teren: Central Valea Iasului / Valea Iasiului
Miercuri, 28 Octombrie 2015, 09:30
Juniori, Juniori C - 2001, etapa 7
Teren: Viitorul Alexandru Duminica / Pitesti
Miercuri, 28 Octombrie 2015, 09:30
Teren: Viitorul Alexandru Duminica / Pitesti
Duminica, 25 Octombrie 2015, 11:00
Liga a V - a Campionat Regulat, Centru 2 - Campionat Regulat, etapa 9
Teren: Central / Faget
Duminica, 25 Octombrie 2015, 11:00
Teren: Central / Faget
Sambata, 24 Octombrie 2015, 14:30
Juniori, Juniori C - 2001, etapa 6
Teren: Grup Scolar Colibasi Iarba / Mioveni
Sambata, 24 Octombrie 2015, 14:30
Teren: Grup Scolar Colibasi Iarba / Mioveni
Joi, 22 Octombrie 2015, 15:30
Liga a V - a Campionat Regulat, Centru 1 Campionat Regulat, etapa 1
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Joi, 22 Octombrie 2015, 15:30
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Duminica, 18 Octombrie 2015, 11:00
Liga a V - a Campionat Regulat, Centru 1 Campionat Regulat, etapa 8
Teren: Central Ciofrangeni / Ciofrangeni
Duminica, 18 Octombrie 2015, 11:00
Teren: Central Ciofrangeni / Ciofrangeni
Sambata, 17 Octombrie 2015, 11:45
Liga a IV - a Campionat Regulat, Seniori Campionat Regulat, etapa 8
Teren: Central Suseni / Suseni
Sambata, 17 Octombrie 2015, 11:45
Teren: Central Suseni / Suseni
Vineri, 16 Octombrie 2015, 14:00
Liga a IV - a Campionat Regulat, Juniori A1 Campionat Regulat, etapa 8
Teren: Edilul Pitesti / Pitesti
Vineri, 16 Octombrie 2015, 14:00
Teren: Edilul Pitesti / Pitesti
Duminica, 11 Octombrie 2015, 14:00
Liga a V - a Campionat Regulat, Centru 1 Campionat Regulat, etapa 7
Teren: Arpechim / Pitesti
Duminica, 11 Octombrie 2015, 14:00
Teren: Arpechim / Pitesti
Sambata, 10 Octombrie 2015, 11:45
Liga a IV - a Campionat Regulat, Seniori Campionat Regulat, etapa 7
Teren: Central Rucar / Rucar
Sambata, 10 Octombrie 2015, 11:45
Teren: Central Rucar / Rucar
Joi, 8 Octombrie 2015, 16:30
Cupa Romaniei 2016 - 2017, Faza 1, etapa 1
Teren: Central Contesti / Sat Contesti/Com.Davidesti
Joi, 8 Octombrie 2015, 16:30
Teren: Central Contesti / Sat Contesti/Com.Davidesti
Miercuri, 7 Octombrie 2015, 16:30
Cupa Romaniei 2016 - 2017, Faza 1, etapa 1
Teren: Comunal / Sat Cornatel/Com. Buzoesti
Miercuri, 7 Octombrie 2015, 16:30
Teren: Comunal / Sat Cornatel/Com. Buzoesti
Luni, 5 Octombrie 2015, 15:00
Juniori, Juniori E - 2005(7+1), etapa 3
Teren: Grup Scolar Colibasi Iarba / Mioveni
Luni, 5 Octombrie 2015, 15:00
Teren: Grup Scolar Colibasi Iarba / Mioveni
Luni, 5 Octombrie 2015, 15:00
Juniori, Juniori E - 2005(7+1), etapa 3
Teren: Grup Scolar Colibasi Iarba / Mioveni
Luni, 5 Octombrie 2015, 15:00
Teren: Grup Scolar Colibasi Iarba / Mioveni
Duminica, 4 Octombrie 2015, 11:00
Liga a V - a Campionat Regulat, Centru 2 - Campionat Regulat, etapa 6
Teren: Central / Faget
Duminica, 4 Octombrie 2015, 11:00
Teren: Central / Faget
Sambata, 3 Octombrie 2015, 10:00
Liga a IV - a Campionat Regulat, Juniori A1 Campionat Regulat, etapa 6
Teren: Edilul Pitesti / Pitesti
Sambata, 3 Octombrie 2015, 10:00
Teren: Edilul Pitesti / Pitesti
Duminica, 27 Septembrie 2015, 11:00
Liga a V - a Campionat Regulat, Nord - Campionat Regulat, etapa 5
Teren: Comunal / Schitu Golesti
Duminica, 27 Septembrie 2015, 11:00
Teren: Comunal / Schitu Golesti
Sambata, 26 Septembrie 2015, 11:45
Liga a IV - a Campionat Regulat, Seniori Campionat Regulat, etapa 5
Teren: Grup Scolar Colibasi Iarba / Mioveni
Sambata, 26 Septembrie 2015, 11:45
Teren: Grup Scolar Colibasi Iarba / Mioveni
Sambata, 26 Septembrie 2015, 15:00
Juniori, Juniori D Seria 1 - 2003(8+1), etapa 2
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Sambata, 26 Septembrie 2015, 15:00
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Vineri, 25 Septembrie 2015, 17:00
Juniori, Juniori C - 2001, etapa 2
Teren: Grup Scolar Colibasi Iarba / Mioveni
Vineri, 25 Septembrie 2015, 17:00
Teren: Grup Scolar Colibasi Iarba / Mioveni
Duminica, 20 Septembrie 2015, 11:00
Liga a V - a Campionat Regulat, Centru 1 Campionat Regulat, etapa 4
Teren: Comunal / Sat Tutana/Com.Baiculesti
Duminica, 20 Septembrie 2015, 11:00
Teren: Comunal / Sat Tutana/Com.Baiculesti
Sambata, 19 Septembrie 2015, 09:15
Juniori, Juniori C - 2001, etapa 1
Teren: Arpechim / Pitesti
Sambata, 19 Septembrie 2015, 09:15
Teren: Arpechim / Pitesti
Duminica, 13 Septembrie 2015, 11:00
Liga a V - a Campionat Regulat, Centru 2 - Campionat Regulat, etapa 3
Teren: Central / Faget
Duminica, 13 Septembrie 2015, 11:00
Teren: Central / Faget
Sambata, 12 Septembrie 2015, 11:45
Liga a IV - a Campionat Regulat, Seniori Campionat Regulat, etapa 3
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Sambata, 12 Septembrie 2015, 11:45
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Duminica, 6 Septembrie 2015, 11:00
Liga a V - a Campionat Regulat, Centru 1 Campionat Regulat, etapa 2
Teren: Comunal / Corbi
Duminica, 6 Septembrie 2015, 11:00
Teren: Comunal / Corbi
Sambata, 5 Septembrie 2015, 11:45
Liga a IV - a Campionat Regulat, Seniori Campionat Regulat, etapa 2
Teren: Central / Faget
Sambata, 5 Septembrie 2015, 11:45
Teren: Central / Faget
Duminica, 30 August 2015, 11:00
Liga a V - a Campionat Regulat, Nord - Campionat Regulat, etapa 1
Teren: Comunal / Vladesti
Duminica, 30 August 2015, 11:00
Teren: Comunal / Vladesti
Sambata, 29 August 2015, 11:45
Liga a IV - a Campionat Regulat, Seniori Campionat Regulat, etapa 1
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Sambata, 29 August 2015, 11:45
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov