Meciuri arbitrate
Duminica, 16 Iunie 2019, 17:30
Baraj Liga a IV-a, etapa 1
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Duminica, 16 Iunie 2019, 17:30
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Duminica, 2 Iunie 2019, 17:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 26
Teren: Victoria / Avram Iancu
Duminica, 2 Iunie 2019, 17:00
Teren: Victoria / Avram Iancu
Sambata, 11 Mai 2019, 11:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 25
Teren: Comunal / Sântion
Sambata, 11 Mai 2019, 11:00
Teren: Comunal / Sântion
Sambata, 11 Mai 2019, 13:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 25
Teren: Comunal / Sântion
Sambata, 11 Mai 2019, 13:00
Teren: Comunal / Sântion
Duminica, 5 Mai 2019, 18:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 22
Teren: Locadin / Ţeţchea
Duminica, 5 Mai 2019, 18:00
Teren: Locadin / Ţeţchea
Sambata, 27 Aprilie 2019, 13:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 21
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Sambata, 27 Aprilie 2019, 13:00
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Marti, 23 Aprilie 2019, 15:00
Juniori E PROGRESS Seria 1, etapa 20
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Marti, 23 Aprilie 2019, 15:00
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Marti, 23 Aprilie 2019, 17:00
Juniori E PROGRESS Seria 1, etapa 20
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Marti, 23 Aprilie 2019, 17:00
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Sambata, 20 Aprilie 2019, 11:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 22
Teren: Stadion Iuliu Bodola / Oradea
Sambata, 20 Aprilie 2019, 11:00
Teren: Stadion Iuliu Bodola / Oradea
Sambata, 20 Aprilie 2019, 13:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 22
Teren: Stadion Iuliu Bodola / Oradea
Sambata, 20 Aprilie 2019, 13:00
Teren: Stadion Iuliu Bodola / Oradea
TERENUL II CU IARBĂ
Luni, 15 Aprilie 2019, 17:30
Juniori E PROGRESS Seria 1, etapa 18
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Luni, 15 Aprilie 2019, 17:30
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Duminica, 14 Aprilie 2019, 17:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 19
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Duminica, 14 Aprilie 2019, 17:00
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Duminica, 31 Martie 2019, 14:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 17
Teren: Voinţa / Cheresig
Duminica, 31 Martie 2019, 14:00
Teren: Voinţa / Cheresig
Luni, 25 Martie 2019, 16:00
Juniori C PROGRESS, etapa 8
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Luni, 25 Martie 2019, 16:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Duminica, 24 Martie 2019, 11:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 16
Teren: Inter / Aştileu
Duminica, 24 Martie 2019, 11:00
Teren: Inter / Aştileu
Duminica, 10 Martie 2019, 15:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 14
Teren: Vida Pomezeu / Coşdeni
Duminica, 10 Martie 2019, 15:00
Teren: Vida Pomezeu / Coşdeni
Sambata, 24 Noiembrie 2018, 13:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 14
Teren: Universitate / Oradea
Sambata, 24 Noiembrie 2018, 13:00
Teren: Universitate / Oradea
Vineri, 23 Noiembrie 2018, 15:15
Juniori E PROGRESS Seria 1, etapa 13
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Vineri, 23 Noiembrie 2018, 15:15
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Vineri, 23 Noiembrie 2018, 14:00
Juniori D PROGRESS Seria 1, etapa 17
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Vineri, 23 Noiembrie 2018, 14:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Duminica, 18 Noiembrie 2018, 14:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 13
Teren: Vulturul / Luncasprie
Duminica, 18 Noiembrie 2018, 14:00
Teren: Vulturul / Luncasprie
Sambata, 17 Noiembrie 2018, 11:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 13
Teren: Cetatea / Biharia
Sambata, 17 Noiembrie 2018, 11:00
Teren: Cetatea / Biharia
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 14:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 11
Teren: Regiana / Cefa
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 14:00
Teren: Regiana / Cefa
Duminica, 28 Octombrie 2018, 13:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 10
Teren: Livada / Livada de Bihor
Duminica, 28 Octombrie 2018, 13:00
Teren: Livada / Livada de Bihor
Duminica, 28 Octombrie 2018, 15:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 10
Teren: Livada / Livada de Bihor
Duminica, 28 Octombrie 2018, 15:00
Teren: Livada / Livada de Bihor
Sambata, 27 Octombrie 2018, 10:00
Juniori C PROGRESS, etapa 3
Teren: Iuliu Bodola II iarbă / Oradea
Sambata, 27 Octombrie 2018, 10:00
Teren: Iuliu Bodola II iarbă / Oradea
Luni, 22 Octombrie 2018, 16:00
Juniori C PROGRESS, etapa 2
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Luni, 22 Octombrie 2018, 16:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Duminica, 21 Octombrie 2018, 15:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 9
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Duminica, 21 Octombrie 2018, 15:00
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Sambata, 20 Octombrie 2018, 15:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 9
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Sambata, 20 Octombrie 2018, 15:00
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Duminica, 14 Octombrie 2018, 13:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 8
Teren: Locadin / Ţeţchea
Duminica, 14 Octombrie 2018, 13:00
Teren: Locadin / Ţeţchea
Duminica, 7 Octombrie 2018, 15:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 7
Teren: Zorile / Poieni de Jos
Duminica, 7 Octombrie 2018, 15:00
Teren: Zorile / Poieni de Jos
Sambata, 6 Octombrie 2018, 15:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 7
Teren: Cetatea / Biharia
Sambata, 6 Octombrie 2018, 15:00
Teren: Cetatea / Biharia
Duminica, 30 Septembrie 2018, 14:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 6
Teren: Viitorul / Girişu de Criş
Duminica, 30 Septembrie 2018, 14:00
Teren: Viitorul / Girişu de Criş
Luni, 24 Septembrie 2018, 16:30
Juniori D PROGRESS Seria 1, etapa 7
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Luni, 24 Septembrie 2018, 16:30
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Duminica, 23 Septembrie 2018, 17:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 5
Teren: Tineretului / Oradea
Duminica, 23 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Tineretului / Oradea
Vineri, 21 Septembrie 2018, 17:00
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 3, etapa 8
Teren: Minerul / Ştei
Vineri, 21 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Minerul / Ştei
Miercuri, 19 Septembrie 2018, 16:00
Juniori D PROGRESS Seria 1, etapa 6
Teren: Universitate / Oradea
Miercuri, 19 Septembrie 2018, 16:00
Teren: Universitate / Oradea
Luni, 17 Septembrie 2018, 16:00
Juniori D PROGRESS Seria 2, etapa 3
Teren: Nova / Cordău-Sînmartin
Luni, 17 Septembrie 2018, 16:00
Teren: Nova / Cordău-Sînmartin
Vineri, 31 August 2018, 17:00
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 3, etapa 3
Teren: Universitate / Oradea
Vineri, 31 August 2018, 17:00
Teren: Universitate / Oradea
Vineri, 31 August 2018, 18:30
Juniori D PROGRESS Seria 1, etapa 1
Teren: Universitate / Oradea
Vineri, 31 August 2018, 18:30
Teren: Universitate / Oradea
Duminica, 26 August 2018, 18:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 1
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Duminica, 26 August 2018, 18:00
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş