Meciuri arbitrate
Duminica, 15 Mai 2016, 18:00
Liga a V-a, Liga a V-a Seria 2, etapa 25
Teren: Voinţa / Inand
Duminica, 15 Mai 2016, 18:00
Teren: Voinţa / Inand
Sambata, 30 Aprilie 2016, 13:00
Liga a V-a, Liga a V-a Seria 2, etapa 23
Teren: Comunal / Batăr
Sambata, 30 Aprilie 2016, 13:00
Teren: Comunal / Batăr
Sambata, 23 Aprilie 2016, 17:00
Liga a V-a, Liga a V-a Seria 2, etapa 22
Teren: Vida Pomezeu / Coşdeni
Sambata, 23 Aprilie 2016, 17:00
Teren: Vida Pomezeu / Coşdeni
Se disputa sambata
Duminica, 17 Aprilie 2016, 17:00
Liga a V-a, Liga a V-a Seria 2, etapa 21
Teren: Gloria / Căbeşti
Duminica, 17 Aprilie 2016, 17:00
Teren: Gloria / Căbeşti
Duminica, 10 Aprilie 2016, 17:00
Liga a V-a, Liga a V-a Seria 2, etapa 20
Teren: Vulturul / Luncasprie
Duminica, 10 Aprilie 2016, 17:00
Teren: Vulturul / Luncasprie
Sambata, 9 Aprilie 2016, 12:00
Juniori D, etapa 15
Teren: Universitate / Oradea
Sambata, 9 Aprilie 2016, 12:00
Teren: Universitate / Oradea
Duminica, 3 Aprilie 2016, 17:00
Liga a V-a, Liga a V-a Seria 2, etapa 19
Teren: Voinţa / Ciumeghiu
Duminica, 3 Aprilie 2016, 17:00
Teren: Voinţa / Ciumeghiu
Luni, 21 Martie 2016, 15:00
Liga a V-a, Liga a V-a Seria 2, etapa 17
Teren: Dacia / Gepiu
Luni, 21 Martie 2016, 15:00
Teren: Dacia / Gepiu
Duminica, 29 Noiembrie 2015, 14:00
Liga a V-a, Liga a V-a Seria 2, etapa 15
Teren: Voinţa / Cheresig
Duminica, 29 Noiembrie 2015, 14:00
Teren: Voinţa / Cheresig
Duminica, 22 Noiembrie 2015, 14:00
Liga a V-a, Liga a V-a Seria 2, etapa 14
Teren: Zorile / Poieni de Jos
Duminica, 22 Noiembrie 2015, 14:00
Teren: Zorile / Poieni de Jos
Duminica, 15 Noiembrie 2015, 14:00
Liga a V-a, Liga a V-a Seria 1, etapa 13
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Duminica, 15 Noiembrie 2015, 14:00
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Vineri, 6 Noiembrie 2015, 15:00
Juniori C, etapa 10
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Vineri, 6 Noiembrie 2015, 15:00
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Duminica, 1 Noiembrie 2015, 14:00
Liga a V-a, Liga a V-a Seria 2, etapa 11
Teren: Voinţa / Ciumeghiu
Duminica, 1 Noiembrie 2015, 14:00
Teren: Voinţa / Ciumeghiu
Sambata, 31 Octombrie 2015, 09:30
Juniori C, etapa 9
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Sambata, 31 Octombrie 2015, 09:30
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Sambata, 31 Octombrie 2015, 11:00
Juniori C, etapa 9
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Sambata, 31 Octombrie 2015, 11:00
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Duminica, 25 Octombrie 2015, 15:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 10
Teren: Orăşenesc / Marghita
Duminica, 25 Octombrie 2015, 15:00
Teren: Orăşenesc / Marghita
Duminica, 25 Octombrie 2015, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 10
Teren: Orăşenesc / Marghita
Duminica, 25 Octombrie 2015, 13:00
Teren: Orăşenesc / Marghita
Duminica, 18 Octombrie 2015, 15:00
Liga a V-a, Liga a V-a Seria 2, etapa 9
Teren: Victoria / Tulca
Duminica, 18 Octombrie 2015, 15:00
Teren: Victoria / Tulca
Duminica, 4 Octombrie 2015, 13:00
Liga a V-a, Liga a V-a Seria 2, etapa 7
Teren: Biharea / Vaşcău
Duminica, 4 Octombrie 2015, 13:00
Teren: Biharea / Vaşcău
Vineri, 2 Octombrie 2015, 17:00
Juniori C, etapa 5
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Vineri, 2 Octombrie 2015, 17:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Duminica, 27 Septembrie 2015, 15:00
Liga a V-a, Liga a V-a Seria 2, etapa 6
Teren: Comunal / Batăr
Duminica, 27 Septembrie 2015, 15:00
Teren: Comunal / Batăr
Sambata, 19 Septembrie 2015, 17:00
Liga a V-a, Liga a V-a Seria 1, etapa 5
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Sambata, 19 Septembrie 2015, 17:00
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu