Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
Duminica, 10 Mai 2015, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 25
Teren: Stadion Iuliu Bodola / Oradea
Duminica, 10 Mai 2015, 11:00
Teren: Stadion Iuliu Bodola / Oradea
Duminica, 26 Aprilie 2015, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 23
Teren: Baza Luceafărul Felix / Sânmartin
Duminica, 26 Aprilie 2015, 17:00
Teren: Baza Luceafărul Felix / Sânmartin
Duminica, 19 Aprilie 2015, 16:00
Liga a V-a, Seria 2, etapa 16
Teren: Episcopia / Oradea-Episcopia Bihor
Duminica, 19 Aprilie 2015, 16:00
Teren: Episcopia / Oradea-Episcopia Bihor
Joi, 9 Aprilie 2015, 16:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 21
Teren: Universitate / Oradea
Joi, 9 Aprilie 2015, 16:00
Teren: Universitate / Oradea
Sambata, 28 Martie 2015, 16:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 19
Teren: Comunal / Borş
Sambata, 28 Martie 2015, 16:00
Teren: Comunal / Borş
Duminica, 22 Martie 2015, 16:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 18
Teren: Comunal / Hidişelul de Sus
Duminica, 22 Martie 2015, 16:00
Teren: Comunal / Hidişelul de Sus
Duminica, 15 Martie 2015, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 17
Teren: Motorul / Oradea
Duminica, 15 Martie 2015, 11:00
Teren: Motorul / Oradea
Sambata, 7 Martie 2015, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 16
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Sambata, 7 Martie 2015, 11:00
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Duminica, 23 Noiembrie 2014, 14:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 14
Teren: Victoria / Avram Iancu
Duminica, 23 Noiembrie 2014, 14:00
Teren: Victoria / Avram Iancu
Sambata, 15 Noiembrie 2014, 14:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 13
Teren: Crişul / Sântandrei
Sambata, 15 Noiembrie 2014, 14:00
Teren: Crişul / Sântandrei
Sambata, 8 Noiembrie 2014, 12:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 12
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 8 Noiembrie 2014, 12:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 8 Noiembrie 2014, 14:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 12
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 8 Noiembrie 2014, 14:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 1 Noiembrie 2014, 14:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 11
Teren: Comunal / Borş
Sambata, 1 Noiembrie 2014, 14:00
Teren: Comunal / Borş
Sambata, 1 Noiembrie 2014, 12:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 11
Teren: Comunal / Borş
Sambata, 1 Noiembrie 2014, 12:00
Teren: Comunal / Borş
Sambata, 1 Noiembrie 2014, 14:00
Liga a V-a, Seria 1, etapa 10
Teren: Minerul / Voivozi
Sambata, 1 Noiembrie 2014, 14:00
Teren: Minerul / Voivozi
Duminica, 26 Octombrie 2014, 15:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 10
Teren: Comunal / Hidişelul de Sus
Duminica, 26 Octombrie 2014, 15:00
Teren: Comunal / Hidişelul de Sus
Sambata, 25 Octombrie 2014, 15:00
Liga a V-a, Seria 2, etapa 8
Teren: Episcopia / Oradea-Episcopia Bihor
Sambata, 25 Octombrie 2014, 15:00
Teren: Episcopia / Oradea-Episcopia Bihor
Duminica, 19 Octombrie 2014, 15:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 9
Teren: Universitate / Oradea
Duminica, 19 Octombrie 2014, 15:00
Teren: Universitate / Oradea
Sambata, 18 Octombrie 2014, 15:00
Liga a V-a, Seria 1, etapa 8
Teren: Locadin / Ţeţchea
Sambata, 18 Octombrie 2014, 15:00
Teren: Locadin / Ţeţchea
Sambata, 11 Octombrie 2014, 15:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 8
Teren: CSM Olimpia / Salonta
Sambata, 11 Octombrie 2014, 15:00
Teren: CSM Olimpia / Salonta
Duminica, 5 Octombrie 2014, 15:00
Liga a V-a, Seria 2, etapa 5
Teren: Comunal / Oşorhei
Duminica, 5 Octombrie 2014, 15:00
Teren: Comunal / Oşorhei
Sambata, 4 Octombrie 2014, 14:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 7
Teren: Crişul / Sântandrei
Sambata, 4 Octombrie 2014, 14:00
Teren: Crişul / Sântandrei
Sambata, 4 Octombrie 2014, 16:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 7
Teren: Crişul / Sântandrei
Sambata, 4 Octombrie 2014, 16:00
Teren: Crişul / Sântandrei
Duminica, 28 Septembrie 2014, 14:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 6
Teren: Secături (Poiana) / Budureasa
Duminica, 28 Septembrie 2014, 14:00
Teren: Secături (Poiana) / Budureasa
Duminica, 28 Septembrie 2014, 16:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 6
Teren: Biharea / Vaşcău
Duminica, 28 Septembrie 2014, 16:00
Teren: Biharea / Vaşcău
Vineri, 19 Septembrie 2014, 14:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 5
Teren: Universitate / Oradea
Vineri, 19 Septembrie 2014, 14:00
Teren: Universitate / Oradea
Vineri, 19 Septembrie 2014, 16:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 5
Teren: Universitate / Oradea
Vineri, 19 Septembrie 2014, 16:00
Teren: Universitate / Oradea
Duminica, 14 Septembrie 2014, 16:00
Liga a V-a, Seria 2, etapa 2
Teren: Livada / Livada de Bihor
Duminica, 14 Septembrie 2014, 16:00
Teren: Livada / Livada de Bihor
Duminica, 31 August 2014, 15:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 2
Teren: Cetatea / Biharia
Duminica, 31 August 2014, 15:00
Teren: Cetatea / Biharia
Duminica, 31 August 2014, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 2
Teren: Comunal / Hidişelul de Sus
Duminica, 31 August 2014, 17:00
Teren: Comunal / Hidişelul de Sus
Sambata, 23 August 2014, 13:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 1
Teren: Comunal / Borş
Sambata, 23 August 2014, 13:00
Teren: Comunal / Borş
Sambata, 23 August 2014, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 1
Teren: Comunal / Borş
Sambata, 23 August 2014, 11:00
Teren: Comunal / Borş