Meciuri arbitrate
Duminica, 16 Iunie 2019, 17:30
Baraj Liga a IV-a, etapa 1
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Duminica, 16 Iunie 2019, 17:30
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Vineri, 31 Mai 2019, 18:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 30
Teren: Universitate / Oradea
Vineri, 31 Mai 2019, 18:00
Teren: Universitate / Oradea
Vineri, 31 Mai 2019, 16:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 30
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Vineri, 31 Mai 2019, 16:00
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Miercuri, 29 Mai 2019, 18:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 29
Teren: Livada / Livada de Bihor
Miercuri, 29 Mai 2019, 18:00
Teren: Livada / Livada de Bihor
Duminica, 26 Mai 2019, 00:00
Turneu Regional U16, etapa 19
Teren: Universitate / Oradea
Duminica, 26 Mai 2019, 00:00
Teren: Universitate / Oradea
Miercuri, 22 Mai 2019, 18:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 28
Teren: Universitate / Oradea
Miercuri, 22 Mai 2019, 18:00
Teren: Universitate / Oradea
Miercuri, 22 Mai 2019, 16:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 28
Teren: Universitate / Oradea
Miercuri, 22 Mai 2019, 16:00
Teren: Universitate / Oradea
Duminica, 19 Mai 2019, 18:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 24
Teren: Tineretului / Oradea
Duminica, 19 Mai 2019, 18:00
Teren: Tineretului / Oradea
Sambata, 18 Mai 2019, 11:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 27
Teren: Tricolorul / Alparea
Sambata, 18 Mai 2019, 11:00
Teren: Tricolorul / Alparea
Sambata, 18 Mai 2019, 13:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 27
Teren: Tricolorul / Alparea
Sambata, 18 Mai 2019, 13:00
Teren: Tricolorul / Alparea
Sambata, 11 Mai 2019, 11:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 23
Teren: Cetatea / Biharia
Sambata, 11 Mai 2019, 11:00
Teren: Cetatea / Biharia
Sambata, 11 Mai 2019, 18:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 25
Teren: Stadion Iuliu Bodola / Oradea
Sambata, 11 Mai 2019, 18:00
Teren: Stadion Iuliu Bodola / Oradea
Sambata, 11 Mai 2019, 16:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 25
Teren: Stadion Iuliu Bodola / Oradea
Sambata, 11 Mai 2019, 16:00
Teren: Stadion Iuliu Bodola / Oradea
TERENUL II CU IARBĂ
Vineri, 10 Mai 2019, 17:30
Juniori C PROGRESS, etapa 13
Teren: Orăşenesc / Marghita
Vineri, 10 Mai 2019, 17:30
Teren: Orăşenesc / Marghita
Luni, 6 Mai 2019, 14:00
Juniori E PROGRESS Seria 1, etapa 21
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Luni, 6 Mai 2019, 14:00
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Luni, 6 Mai 2019, 18:30
Juniori D PROGRESS, SERIA II play-out, etapa 5
Teren: Nova / Cordău-Sînmartin
Luni, 6 Mai 2019, 18:30
Teren: Nova / Cordău-Sînmartin
Duminica, 5 Mai 2019, 16:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 24
Teren: Livada / Livada de Bihor
Duminica, 5 Mai 2019, 16:00
Teren: Livada / Livada de Bihor
Duminica, 5 Mai 2019, 18:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 24
Teren: Livada / Livada de Bihor
Duminica, 5 Mai 2019, 18:00
Teren: Livada / Livada de Bihor
Vineri, 3 Mai 2019, 16:30
Juniori D PROGRESS, SERIA I play-off, etapa 5
Teren: Universitate / Oradea
Vineri, 3 Mai 2019, 16:30
Teren: Universitate / Oradea
Sambata, 27 Aprilie 2019, 17:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 21
Teren: Victoria / Tulca
Sambata, 27 Aprilie 2019, 17:00
Teren: Victoria / Tulca
Vineri, 19 Aprilie 2019, 19:00
Juniori E PROGRESS Seria 1, etapa 19
Teren: Comunal / Sântion
Vineri, 19 Aprilie 2019, 19:00
Teren: Comunal / Sântion
Sambata, 13 Aprilie 2019, 13:00
Turneu Regional U16, etapa 13
Teren: Universitate / Oradea
Sambata, 13 Aprilie 2019, 13:00
Teren: Universitate / Oradea
Vineri, 12 Aprilie 2019, 16:00
Juniori D PROGRESS, SERIA II play-off, etapa 4
Teren: Iuliu Bodola II iarbă / Oradea
Vineri, 12 Aprilie 2019, 16:00
Teren: Iuliu Bodola II iarbă / Oradea
Duminica, 7 Aprilie 2019, 17:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 20
Teren: Crişul / Sântandrei
Duminica, 7 Aprilie 2019, 17:00
Teren: Crişul / Sântandrei
Duminica, 7 Aprilie 2019, 15:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 20
Teren: Crişul / Sântandrei
Duminica, 7 Aprilie 2019, 15:00
Teren: Crişul / Sântandrei
Duminica, 31 Martie 2019, 14:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 17
Teren: Voinţa / Cheresig
Duminica, 31 Martie 2019, 14:00
Teren: Voinţa / Cheresig
Vineri, 29 Martie 2019, 17:00
Juniori D PROGRESS, SERIA II play-off, etapa 2
Teren: CSM Olimpia / Salonta
Vineri, 29 Martie 2019, 17:00
Teren: CSM Olimpia / Salonta
Miercuri, 27 Martie 2019, 15:00
Juniori E PROGRESS Seria 1, etapa 13
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Miercuri, 27 Martie 2019, 15:00
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Sambata, 23 Martie 2019, 11:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 18
Teren: Minerul / Ştei
Sambata, 23 Martie 2019, 11:00
Teren: Minerul / Ştei
Sambata, 23 Martie 2019, 13:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 18
Teren: Minerul / Ştei
Sambata, 23 Martie 2019, 13:00
Teren: Minerul / Ştei
Marti, 19 Martie 2019, 16:00
Juniori D PROGRESS Seria 2, etapa 14
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Marti, 19 Martie 2019, 16:00
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Duminica, 17 Martie 2019, 15:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 15
Teren: Gloria / Căbeşti
Duminica, 17 Martie 2019, 15:00
Teren: Gloria / Căbeşti
Sambata, 16 Martie 2019, 15:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 17
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Sambata, 16 Martie 2019, 15:00
Teren: Comunal Diosig / Diosig
MECIUL SE DISPUTĂ LA DIOSIG
Sambata, 16 Martie 2019, 13:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 17
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Sambata, 16 Martie 2019, 13:00
Teren: Comunal Diosig / Diosig
MECIUL SE DISPUTĂ LA DIOSIG
Sambata, 16 Martie 2019, 10:00
Juniori D PROGRESS Seria 1, etapa 18
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Sambata, 16 Martie 2019, 10:00
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Duminica, 10 Martie 2019, 15:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 14
Teren: Voinţa / Ciumeghiu
Duminica, 10 Martie 2019, 15:00
Teren: Voinţa / Ciumeghiu
Sambata, 9 Martie 2019, 15:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 16
Teren: Crişul / Aleşd
Sambata, 9 Martie 2019, 15:00
Teren: Crişul / Aleşd
Sambata, 9 Martie 2019, 13:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 16
Teren: Crişul / Aleşd
Sambata, 9 Martie 2019, 13:00
Teren: Crişul / Aleşd
Duminica, 2 Decembrie 2018, 11:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 15
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Duminica, 2 Decembrie 2018, 11:00
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Duminica, 2 Decembrie 2018, 13:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 15
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Duminica, 2 Decembrie 2018, 13:00
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Sambata, 24 Noiembrie 2018, 11:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 14
Teren: Minerul / Ştei
Sambata, 24 Noiembrie 2018, 11:00
Teren: Minerul / Ştei
Sambata, 24 Noiembrie 2018, 13:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 14
Teren: Minerul / Ştei
Sambata, 24 Noiembrie 2018, 13:00
Teren: Minerul / Ştei
Duminica, 18 Noiembrie 2018, 14:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 13
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Duminica, 18 Noiembrie 2018, 14:00
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Sambata, 17 Noiembrie 2018, 12:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 13
Teren: Stadion Iuliu Bodola / Oradea
Sambata, 17 Noiembrie 2018, 12:00
Teren: Stadion Iuliu Bodola / Oradea
Meciul se dispută pe terenul II.
Vineri, 16 Noiembrie 2018, 14:30
Juniori D PROGRESS Seria 2, etapa 12
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Vineri, 16 Noiembrie 2018, 14:30
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Vineri, 16 Noiembrie 2018, 16:00
Juniori D PROGRESS Seria 1, etapa 16
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Vineri, 16 Noiembrie 2018, 16:00
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 11:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 12
Teren: Unirea / Roşia
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 11:00
Teren: Unirea / Roşia
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 14:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 11
Teren: Izvorul / Cociuba Mare
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 14:00
Teren: Izvorul / Cociuba Mare
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 10:00
Juniori E PROGRESS Seria 1, etapa 10
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 10:00
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Sambata, 3 Noiembrie 2018, 14:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 11
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Sambata, 3 Noiembrie 2018, 14:00
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Sambata, 3 Noiembrie 2018, 12:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 11
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Sambata, 3 Noiembrie 2018, 12:00
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Sambata, 27 Octombrie 2018, 11:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 10
Teren: Universitate / Oradea
Sambata, 27 Octombrie 2018, 11:00
Teren: Universitate / Oradea
Sambata, 27 Octombrie 2018, 13:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 10
Teren: Universitate / Oradea
Sambata, 27 Octombrie 2018, 13:00
Teren: Universitate / Oradea
Vineri, 26 Octombrie 2018, 15:00
Juniori D PROGRESS Seria 2, etapa 9
Teren: Nova / Cordău-Sînmartin
Vineri, 26 Octombrie 2018, 15:00
Teren: Nova / Cordău-Sînmartin
Vineri, 19 Octombrie 2018, 15:00
Juniori D PROGRESS Seria 2, etapa 8
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Vineri, 19 Octombrie 2018, 15:00
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Miercuri, 17 Octombrie 2018, 16:00
Juniori D PROGRESS Seria 1, etapa 10
Teren: Episcopia / Oradea-Episcopia Bihor
Miercuri, 17 Octombrie 2018, 16:00
Teren: Episcopia / Oradea-Episcopia Bihor
Luni, 15 Octombrie 2018, 16:00
Juniori C PROGRESS, etapa 1
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Luni, 15 Octombrie 2018, 16:00
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Sambata, 13 Octombrie 2018, 15:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 8
Teren: Stadion Iuliu Bodola / Oradea
Sambata, 13 Octombrie 2018, 15:00
Teren: Stadion Iuliu Bodola / Oradea
Sambata, 13 Octombrie 2018, 13:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 8
Teren: Stadion Iuliu Bodola / Oradea
Sambata, 13 Octombrie 2018, 13:00
Teren: Stadion Iuliu Bodola / Oradea
Meciul se dispută pe terenul II.
Vineri, 5 Octombrie 2018, 15:30
Juniori D PROGRESS Seria 1, etapa 10
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Vineri, 5 Octombrie 2018, 15:30
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Duminica, 30 Septembrie 2018, 17:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 6
Teren: Victoria / Avram Iancu
Duminica, 30 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Victoria / Avram Iancu
Sambata, 29 Septembrie 2018, 11:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 6
Teren: Universitate / Oradea
Sambata, 29 Septembrie 2018, 11:00
Teren: Universitate / Oradea
Sambata, 29 Septembrie 2018, 13:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 6
Teren: Universitate / Oradea
Sambata, 29 Septembrie 2018, 13:00
Teren: Universitate / Oradea
Vineri, 28 Septembrie 2018, 16:30
Juniori D PROGRESS Seria 1, etapa 9
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Vineri, 28 Septembrie 2018, 16:30
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Luni, 24 Septembrie 2018, 17:00
Juniori E PROGRESS Seria 2, etapa 4
Teren: Nova / Cordău-Sînmartin
Luni, 24 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Nova / Cordău-Sînmartin
Sambata, 22 Septembrie 2018, 17:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 5
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Sambata, 22 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Sambata, 22 Septembrie 2018, 15:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 5
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Sambata, 22 Septembrie 2018, 15:00
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Vineri, 21 Septembrie 2018, 16:00
Juniori D PROGRESS Seria 2, etapa 4
Teren: Foresta / Tileagd
Vineri, 21 Septembrie 2018, 16:00
Teren: Foresta / Tileagd
Miercuri, 19 Septembrie 2018, 16:00
Juniori D PROGRESS Seria 1, etapa 6
Teren: Iuliu Bodola II iarbă / Oradea
Miercuri, 19 Septembrie 2018, 16:00
Teren: Iuliu Bodola II iarbă / Oradea
Luni, 17 Septembrie 2018, 15:45
Juniori E PROGRESS Seria 1, etapa 3
Teren: Orăşenesc / Marghita
Luni, 17 Septembrie 2018, 15:45
Teren: Orăşenesc / Marghita
Duminica, 16 Septembrie 2018, 17:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 4
Teren: Comunal / Mădăras
Duminica, 16 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Comunal / Mădăras
Duminica, 16 Septembrie 2018, 15:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 4
Teren: Comunal / Mădăras
Duminica, 16 Septembrie 2018, 15:00
Teren: Comunal / Mădăras
Miercuri, 12 Septembrie 2018, 16:30
Juniori D PROGRESS Seria 1, etapa 4
Teren: Episcopia / Oradea-Episcopia Bihor
Miercuri, 12 Septembrie 2018, 16:30
Teren: Episcopia / Oradea-Episcopia Bihor
Luni, 10 Septembrie 2018, 15:30
Juniori D PROGRESS Seria 1, etapa 3
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Luni, 10 Septembrie 2018, 15:30
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Duminica, 9 Septembrie 2018, 17:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 3
Teren: Voinţa / Cheresig
Duminica, 9 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Voinţa / Cheresig
Sambata, 8 Septembrie 2018, 11:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 3
Teren: Universitate / Oradea
Sambata, 8 Septembrie 2018, 11:00
Teren: Universitate / Oradea
Sambata, 8 Septembrie 2018, 13:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 3
Teren: Universitate / Oradea
Sambata, 8 Septembrie 2018, 13:00
Teren: Universitate / Oradea
Vineri, 7 Septembrie 2018, 18:00
Juniori D PROGRESS Seria 2, etapa 2
Teren: Crişul / Aleşd
Vineri, 7 Septembrie 2018, 18:00
Teren: Crişul / Aleşd
Miercuri, 5 Septembrie 2018, 16:30
Cupa Romaniei faza pe judet, etapa 3
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Miercuri, 5 Septembrie 2018, 16:30
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Duminica, 2 Septembrie 2018, 17:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 2
Teren: Vulturul / Luncasprie
Duminica, 2 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Vulturul / Luncasprie
Sambata, 1 Septembrie 2018, 11:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 2
Teren: Comunal / Sântion
Sambata, 1 Septembrie 2018, 11:00
Teren: Comunal / Sântion
Sambata, 1 Septembrie 2018, 13:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 2
Teren: Comunal / Sântion
Sambata, 1 Septembrie 2018, 13:00
Teren: Comunal / Sântion
Joi, 30 August 2018, 11:00
Juniori D PROGRESS Seria 1, etapa 1
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Joi, 30 August 2018, 11:00
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Duminica, 26 August 2018, 18:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 1
Teren: Nova / Cordău-Sînmartin
Duminica, 26 August 2018, 18:00
Teren: Nova / Cordău-Sînmartin
Sambata, 25 August 2018, 11:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 1
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Sambata, 25 August 2018, 11:00
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Sambata, 25 August 2018, 13:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 1
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Sambata, 25 August 2018, 13:00
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Duminica, 19 August 2018, 17:00
Cupa Romaniei faza pe judet, etapa 2
Teren: Foresta / Tileagd
Duminica, 19 August 2018, 17:00
Teren: Foresta / Tileagd
Luni, 13 August 2018, 18:00
Cupa Romaniei faza pe judet, etapa 1
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Luni, 13 August 2018, 18:00
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş