Sezon competițional

Meciuri observate în sezonul 2019/2020

Cupa Romaniei faza pe judet

Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori

Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori

Liga a V-a, Liga V Seria 1

Liga a V-a, Liga V Seria 2

Juniori C Progress - Tur preliminar, Juniori C Progress - Seria 1

Juniori C Progress - Tur preliminar, Juniori C Progress - Seria 3

Juniori D Progress, Juniorii D Progress - Seria I

Juniori D Progress, Juniorii D Progress Seria II

Juniori E Progress, Juniori E Progress Seria I

Juniori E Progress, Juniori E Progress Seria II

Juniori D Progress, Juniori D1 Progress

Juniori C Progress - Seria 1

Juniori C Progress - Seria 2

Arbitri observați în sezonul 2019/2020

Nume Nr. jocuri
CORMOS COSMIN 3
BELENESI STELIAN ALEX 4
Leuca Daniel 4
BUESCU MIHAI DORIN 3
ILIE DIANA 2
DUMUTA DANIEL 2
Zah Valentin 6
MOZA ROBERT ANDREI 5
BULZAN ANDREI OVIDIU 3
BOGDANEL ALEXANDRU 3
DUMA Györgyi 2
LASCAU NARCIS DAN 5
Gireada Bogdan 1
CIUCIU ADRIAN-CALIN 2
CEARNAU SERGIU 1
PAL ADRIAN 1
ZIFCEAC LUDOVIC 2
MARCHICA FRANCESCO-GIULIANO 5
POP ADRIAN 2
BARAR BOGDAN IOAN 2
BRONT DAN-GEORGE 1
GOZMAN CRISTIAN 1
ORBAN NORBERT 1
URS GEORGE CATALIN 1
BACIU BOGDAN 2
BREBAN SEBASTIAN 1
MATICA MARIUS IONUT 1
SCHUSTER JOZEFINNE ELIDA 3
CRISAN MUGUREL 1
CIOBRIS CRISTIAN 1
NECSOIU RAZVAN 4
SILAGHI RAY-PATRICK 2
IOVA LUCA 4
Lazurean Razvan 1
NEGRUT EMILIA 1
FAUR Sergiu Marius 3
BANDULA RADU FLORIN 3
GHEORGHES RAZVAN ALIN 3
BUCIUMAN NARCIS 3
CURTA MIHNEA RADU 4
IANC AURELIAN 2
BARCAN SERGIU 3
TERICI GABRIAN 1
PIRTEA ANDREI 4
Goga Georgiana 2

Echipe observate în sezonul 2019/2020

Nume Nr. jocuri
AS Gloria Beius 2
CSC Crişul Sântandrei 1
Zorile Buntesti 2
CSO Ştei 4
Clubul Sportiv Oşorhei 2
Izvorul Cociuba Mare 2
Vulturul Dobreşti 2
ACS CAO 1910 Oradea 2
CS Bihorul Beius 5
CSC Sânmartin 7
Unirea Embrak Livada 1
CS Diosig Bihardioszeg 7
FC Universitatea Oradea 2
CS Viitorul Borş 1
Foresta Tileagd 1
CSM Olimpia Salonta 2
Voinţa Suplac 4
Inter Aştileu 1
Gloria Căbeşti 1
Unirea Roşia 1
ACS Voința Ciumeghiu 1
ACS Viitorul Batăr 2
Biharea Marmogranit Vaşcău 1
Victoria Tulca 1
ACS Luceafărul Oradea 3
CS Viitorul Marghita 3
CS Unirea Valea lui Mihai 8
Crişul Aleşd 3
CSM Oradea 1
Asociatia NAC Oradea 3
LPS Bihor II 3
CS Dinamo Leonardo 1
LPS Bihor III 2
CS Junioru 2017 Salonta 1
LPS Bihor I 1
CF Liberty Oradea 1
CS Mădăras 1
CSM Oradea II 1
CS Inter Oradea 1
CS Viitorul Oradea 2

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP