Sezon competițional

Meciuri observate în sezonul 2019/2020

Cupa Romaniei faza pe judet

Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori

Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori

Liga a V-a, Liga V Seria 1

Liga a V-a, Liga V Seria 2

Juniori C Progress - Tur preliminar, Juniori C Progress - Seria 1

Juniori D Progress, Juniorii D Progress Seria II

Juniori E Progress, Juniori E Progress Seria I

Juniori E Progress, Juniori E Progress Seria II

Juniori D Progress, Juniori D1 Progress

Juniori C Progress - Seria 1

Juniori C Progress - Seria 2

Arbitri observați în sezonul 2019/2020

Nume Nr. jocuri
ORBAN NORBERT 2
TERICI GABRIAN 2
BUCIUMAN NARCIS 5
TOCUT Daniel Bogdan 1
BRONT DAN-GEORGE 4
SILAGHI RAY-PATRICK 4
CIOBRIS CRISTIAN 2
BOGDANEL ALEXANDRU 3
BACIU BOGDAN 7
PIRTEA ANDREI 5
CHEREGI IONUT 2
CEARNAU SERGIU 1
ILIE DIANA 3
LASCAU NARCIS DAN 4
Leuca Daniel 4
MATICA MARIUS IONUT 1
BARAR BOGDAN IOAN 3
CORMOS COSMIN 3
Ciuchita Laurentiu 1
GOZMAN CRISTIAN 1
GULER BOGDAN MADALIN 2
TOIA FLORIAN 1
BULZAN ANDREI OVIDIU 1
CIUCIU ADRIAN-CALIN 1
BARCAN SERGIU 4
MARCHICA FRANCESCO-GIULIANO 3
Goga Georgiana 1
CURTA MIHNEA RADU 3
Marcu Florin 1
FECHETEA CIPRIAN 1
MOZA ROBERT ANDREI 1
POP ADRIAN 2
CRISAN ALIN DORIN 2
BREBAN SEBASTIAN 4
CRISAN MUGUREL 2
DUMA Györgyi 1
Lazurean Razvan 2
Mangra George 3
SCHUSTER JOZEFINNE ELIDA 3
NECSOIU RAZVAN 2
MITRA SERGIU RAUL 1
Zah Valentin 1
BACIU IONUT 1

Echipe observate în sezonul 2019/2020

Nume Nr. jocuri
Viitorul Tărian 2
CS Diosig Bihardioszeg 2
AS Gloria Beius 3
Gloria Căbeşti 1
CSM Olimpia Salonta 2
CS Săcueni 1
Unirea Embrak Livada 3
ACS CAO 1910 Oradea 2
Foresta Tileagd 2
Clubul Sportiv Oşorhei 3
Crişul Aleşd 2
CS Mădăras 2
CSO Ştei 2
CS Unirea Valea lui Mihai 6
CS Bihorul Beius 2
Inter Aştileu 1
AS Vadu Crișului 1
Toldy Sannicolau de Munte 1
CSC Viitorul Bratca 1
Locadin Ţeţchea 1
Izvorul Cociuba Mare 1
Zorile Buntesti 3
Vida Pomezeu 1
ACS Voința Ciumeghiu 2
Victoria Avram Iancu 1
Biharea Marmogranit Vaşcău 1
CSC Sânmartin 3
CS Atletic Oradea 6
CS Dinamo Leonardo 1
Asociatia NAC Oradea 5
Voinţa Suplac 1
CS Viitorul Marghita 2
ACS Luceafărul Oradea 3
CSM Oradea II 1
LPS Bihor I 3
ACS Zenit Oradea II 3
CSM Oradea 2
CF Liberty Oradea 2
ACS Zenit Fotbal Oradea 3
CS Viitorul Oradea 2
LPS IV Oradea 3
ACS CAO 2 Oradea 1

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP