Sezon competițional

Meciuri observate în sezonul 2018/2019

Cupa Romaniei faza pe judet

Liga a V-a, Liga V Seria 2

Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori

Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori

TERENUL II IARBĂ

Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 3

Juniori C PROGRESS

Juniori D PROGRESS Seria 1

Juniori D PROGRESS Seria 2

Juniori E PROGRESS Seria 1

Juniori E PROGRESS Seria 2

Juniori D PROGRESS, SERIA II play-out

Juniori D PROGRESS, SERIA I play-off

Juniori D PROGRESS, SERIA II play-off

Arbitri observați în sezonul 2018/2019

Nume Nr. jocuri
PAL ADRIAN 1
BOGDANEL ALEXANDRU 4
ORBAN NORBERT 3
CORMOS COSMIN 5
Zah Valentin 4
MARCHICA FRANCESCO-GIULIANO 8
PIRTEA ANDREI 6
PERTE ALEX PETRU 4
BACIU IONUT 2
POP ADRIAN 5
BELENESI STELIAN ALEX 6
SCHUSTER JOZEFINNE ELIDA 8
BARAR BOGDAN IOAN 10
BUESCU MIHAI DORIN 2
GOZMAN CRISTIAN 3
LASCAU NARCIS DAN 9
CIUCIU ADRIAN-CALIN 1
URS GEORGE CATALIN 7
FECHETEA CIPRIAN 8
BANDULA RADU FLORIN 8
CRISAN ALIN DORIN 1
BALAIBAN RAUL 4
DUMA Györgyi 1
CURTA MIHNEA RADU 6
Ciuchita Laurentiu 3
LAZA ANDREI 1
TOCUT Daniel Bogdan 5
ANDOR MARIUS 1
ILIE DIANA 3
PADURARU JEANINA 3
Gireada Bogdan 2
BRONT DAN-GEORGE 4
DUMUTA DANIEL 2
ZIFCEAC LUDOVIC 2
BOLOGAN GHEORGHE CRISTIAN 4
BACIU BOGDAN 2
SZTANYK ANDREI 2
GULER BOGDAN MADALIN 3
Timar Iulius 2
Timar Ovidiu 1
SILAGHI RAY-PATRICK 5
OLARU STEFAN 3
BULZAN ANDREI OVIDIU 3
GHEORGHES RAZVAN ALIN 3
SIPOS ROMEO 2
BUCIUMAN NARCIS 3
Lazurean Razvan 1
FAUR Sergiu Marius 4
Mudura Marco 1
Leuca Daniel 4
MAXIM BENIAMIN DANIEL 1
Veres George Razvan 2
POP Tudor Stefan 2
TOIA FLORIAN 1
TERICI GABRIAN 2
BERDEA ALEXANDRU 1
RAT Serban Andrei 2
IOVA LUCA 1
MOZA ROBERT ANDREI 1
BREBAN SEBASTIAN 1

Echipe observate în sezonul 2018/2019

Nume Nr. jocuri
CS Mădăras 7
Unirea Embrak Livada 7
CSO Ştei 5
CS Bihorul Beius 14
AS Vadu Crișului 2
Clubul Sportiv Oşorhei 9
Inter Aştileu 1
Vulturul Dobreşti 2
Victoria Tulca 1
Viitorul Tărian 2
Voinţa Cheresig 1
Unirea Roşia 2
AS Unirea Oşorhei 2016 2
Biharea Marmogranit Vaşcău 1
Vida Pomezeu 1
Izvorul Cociuba Mare 3
Zorile Buntesti 1
CS Săcueni 2
ACS CAO 1910 Oradea 4
CSC Crişul Sântandrei 6
CS Viitorul Borş 5
CSC Sânmartin 12
CS Diosig Bihardioszeg 3
CSC Dacia Gepiu 3
CS Unirea Valea lui Mihai 5
CS Viitorul Oradea 5
CS Viitorul Marghita 1
LPS Bihor III 3
LPS Bihor II 9
Asociatia NAC Oradea 2
CS Dinamo Leonardo 4
CSM Oradea 9
CS Phoenix Diosig 3
LPS Bihor I 5
Sporting Lugaş 2
CSM Olimpia Salonta 3
ACS Luceafărul Oradea 4
Crişul Aleşd 4
CSS Salonta 3
AS Sportul 2008 Oradea 2
CS Inter Oradea 4
CS Atletic Oradea 2
Viitorul Oradea Rosu 1
CF Liberty Oradea 3
Viitorul Oradea Negru 2

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP