Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
Duminica, 22 Iunie 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria a-II-a, etapa 26
Teren: Comunal / Jirlau
Duminica, 22 Iunie 2014, 11:00
Teren: Comunal / Jirlau
Duminica, 15 Iunie 2014, 13:30
Liga a V-a, Seria I, etapa 25
Teren: Tractorul / Viziru
Duminica, 15 Iunie 2014, 13:30
Teren: Tractorul / Viziru
Sambata, 14 Iunie 2014, 18:00
Liga a V-a, Seria a-II-a, etapa 25
Teren: Valentin Barbieru / Dedulesti
Sambata, 14 Iunie 2014, 18:00
Teren: Valentin Barbieru / Dedulesti
Duminica, 8 Iunie 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria a-II-a, etapa 24
Teren: Valentin Barbieru / Dedulesti
Duminica, 8 Iunie 2014, 11:00
Teren: Valentin Barbieru / Dedulesti
Duminica, 1 Iunie 2014, 17:00
Liga a V-a, Seria a-II-a, etapa 23
Teren: Alexandru Ciocarlan / Plopu
Duminica, 1 Iunie 2014, 17:00
Teren: Alexandru Ciocarlan / Plopu
Sambata, 31 Mai 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 23
Teren: Comagrim / Dudesti
Sambata, 31 Mai 2014, 11:00
Teren: Comagrim / Dudesti
Duminica, 25 Mai 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria a-II-a, etapa 22
Teren: Valentin Barbieru / Dedulesti
Duminica, 25 Mai 2014, 11:00
Teren: Valentin Barbieru / Dedulesti
Duminica, 18 Mai 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria a-II-a, etapa 21
Teren: Alexandru Ciocarlan / Plopu
Duminica, 18 Mai 2014, 11:00
Teren: Alexandru Ciocarlan / Plopu
Duminica, 11 Mai 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 20
Teren: Dacia / Bertesti de Jos
Duminica, 11 Mai 2014, 11:00
Teren: Dacia / Bertesti de Jos
Vineri, 9 Mai 2014, 17:00
Liga a V-a, Seria a-II-a, etapa 20
Teren: Valentin Barbieru / Dedulesti
Vineri, 9 Mai 2014, 17:00
Teren: Valentin Barbieru / Dedulesti
Duminica, 4 Mai 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria a-II-a, etapa 19
Teren: Viitorul / Sutesti
Duminica, 4 Mai 2014, 11:00
Teren: Viitorul / Sutesti
Miercuri, 30 Aprilie 2014, 17:00
Play-Out, etapa 3
Teren: Victoria / Cazasu
Miercuri, 30 Aprilie 2014, 17:00
Teren: Victoria / Cazasu
Duminica, 27 Aprilie 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria a-II-a, etapa 18
Teren: Vointa / Faurei Sat
Duminica, 27 Aprilie 2014, 11:00
Teren: Vointa / Faurei Sat
Vineri, 18 Aprilie 2014, 17:00
Liga a V-a, Seria a-II-a, etapa 17
Teren: Vulturul / Horia
Vineri, 18 Aprilie 2014, 17:00
Teren: Vulturul / Horia
Duminica, 13 Aprilie 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria a-II-a, etapa 16
Teren: Valentin Barbieru / Dedulesti
Duminica, 13 Aprilie 2014, 11:00
Teren: Valentin Barbieru / Dedulesti
Duminica, 6 Aprilie 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria a-II-a, etapa 15
Teren: Viitorul / Sutesti
Duminica, 6 Aprilie 2014, 11:00
Teren: Viitorul / Sutesti
Duminica, 30 Martie 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria a-II-a, etapa 14
Teren: Alexandru Ciocarlan / Plopu
Duminica, 30 Martie 2014, 11:00
Teren: Alexandru Ciocarlan / Plopu
Duminica, 1 Decembrie 2013, 11:00
Liga a V-a, Seria a-II-a, etapa 13
Teren: Valentin Barbieru / Dedulesti
Duminica, 1 Decembrie 2013, 11:00
Teren: Valentin Barbieru / Dedulesti
Duminica, 24 Noiembrie 2013, 11:00
Liga a V-a, Seria a-II-a, etapa 12
Teren: Vulturul / Horia
Duminica, 24 Noiembrie 2013, 11:00
Teren: Vulturul / Horia
Duminica, 17 Noiembrie 2013, 11:00
Liga a V-a, Seria a-II-a, etapa 11
Teren: Viitorul / Sutesti
Duminica, 17 Noiembrie 2013, 11:00
Teren: Viitorul / Sutesti
Duminica, 3 Noiembrie 2013, 11:00
Liga a V-a, Seria a-II-a, etapa 9
Teren: Alexandru Ciocarlan / Plopu
Duminica, 3 Noiembrie 2013, 11:00
Teren: Alexandru Ciocarlan / Plopu
Duminica, 27 Octombrie 2013, 11:00
Liga a V-a, Seria a-II-a, etapa 8
Teren: Vointa / Faurei Sat
Duminica, 27 Octombrie 2013, 11:00
Teren: Vointa / Faurei Sat
Duminica, 20 Octombrie 2013, 11:00
Liga a V-a, Seria a-II-a, etapa 7
Teren: Comunal / Jirlau
Duminica, 20 Octombrie 2013, 11:00
Teren: Comunal / Jirlau
Duminica, 13 Octombrie 2013, 11:00
Liga a V-a, Seria a-II-a, etapa 6
Teren: Mircea Ceicu / Traian
Duminica, 13 Octombrie 2013, 11:00
Teren: Mircea Ceicu / Traian
Sambata, 5 Octombrie 2013, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 7
Teren: Comunal / Mircea Voda
Sambata, 5 Octombrie 2013, 13:00
Teren: Comunal / Mircea Voda
Sambata, 5 Octombrie 2013, 11:00
Liga a IV-a, Juniori A1, etapa 7
Teren: Comunal / Mircea Voda
Sambata, 5 Octombrie 2013, 11:00
Teren: Comunal / Mircea Voda
Duminica, 29 Septembrie 2013, 11:00
Liga a V-a, Seria a-II-a, etapa 4
Teren: Comunal / Mircea Voda
Duminica, 29 Septembrie 2013, 11:00
Teren: Comunal / Mircea Voda
Duminica, 22 Septembrie 2013, 11:00
Liga a V-a, Seria a-II-a, etapa 3
Teren: Viitorul / Sutesti
Duminica, 22 Septembrie 2013, 11:00
Teren: Viitorul / Sutesti
Duminica, 15 Septembrie 2013, 11:00
Liga a V-a, Seria a-II-a, etapa 2
Teren: Vointa / Faurei Sat
Duminica, 15 Septembrie 2013, 11:00
Teren: Vointa / Faurei Sat
Duminica, 8 Septembrie 2013, 11:00
Liga a V-a, Seria a-II-a, etapa 1
Teren: Steaua / Perisoru
Duminica, 8 Septembrie 2013, 11:00
Teren: Steaua / Perisoru
Sambata, 7 Septembrie 2013, 12:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 3
Teren: Comunal / Mircea Voda
Sambata, 7 Septembrie 2013, 12:00
Teren: Comunal / Mircea Voda
Sambata, 7 Septembrie 2013, 10:00
Liga a IV-a, Juniori A1, etapa 3
Teren: Comunal / Mircea Voda
Sambata, 7 Septembrie 2013, 10:00
Teren: Comunal / Mircea Voda