Meciuri arbitrate
Duminica, 2 Iulie 2017, 11:00
Liga a-V-a S.I Play-Out, etapa 10
Teren: Comunal / Salcia Tudor
Duminica, 2 Iulie 2017, 11:00
Teren: Comunal / Salcia Tudor
Sambata, 24 Iunie 2017, 17:00
Liga a-V-a S.II Play-Off, etapa 10
Teren: Dacia / Bertesti
Sambata, 24 Iunie 2017, 17:00
Teren: Dacia / Bertesti
Sambata, 17 Iunie 2017, 11:00
Liga a-V-a S.I Play-Off, etapa 8
Teren: Comunal / Ramnicelu
Sambata, 17 Iunie 2017, 11:00
Teren: Comunal / Ramnicelu
Duminica, 11 Iunie 2017, 11:00
Liga a-V-a S.I Play-Out, etapa 7
Teren: Comunal / Racovita
Duminica, 11 Iunie 2017, 11:00
Teren: Comunal / Racovita
Duminica, 4 Iunie 2017, 11:00
Liga a-V-a S.III Play-Out, etapa 6
Teren: Comunal / Mircea Voda
Duminica, 4 Iunie 2017, 11:00
Teren: Comunal / Mircea Voda
Sambata, 3 Iunie 2017, 17:00
Liga a-V-a S.II Play-Off, etapa 7
Teren: Vointa / Baraganu
Sambata, 3 Iunie 2017, 17:00
Teren: Vointa / Baraganu
Duminica, 28 Mai 2017, 11:00
Liga a-V-a S.II Play-Out, etapa 6
Teren: Comagrim / Dudesti
Duminica, 28 Mai 2017, 11:00
Teren: Comagrim / Dudesti
Duminica, 21 Mai 2017, 11:00
Liga a-V-a S.I Play-Out, etapa 4
Teren: Comunal / Salcia Tudor
Duminica, 21 Mai 2017, 11:00
Teren: Comunal / Salcia Tudor
Duminica, 14 Mai 2017, 11:00
Liga a-V-a S.I Play-Out, etapa 3
Teren: Comunal / Maxineni
Duminica, 14 Mai 2017, 11:00
Teren: Comunal / Maxineni
Duminica, 7 Mai 2017, 11:00
Liga a-V-a S.II Play-Off, etapa 3
Teren: Comunal / Tufesti
Duminica, 7 Mai 2017, 11:00
Teren: Comunal / Tufesti
Duminica, 30 Aprilie 2017, 11:00
Liga a-V-a S.II Play-Out, etapa 2
Teren: Spicul / Zavoaia
Duminica, 30 Aprilie 2017, 11:00
Teren: Spicul / Zavoaia
Duminica, 23 Aprilie 2017, 11:00
Liga a-V-a, Seria III, etapa 22
Teren: Comunal / Ulmu
Duminica, 23 Aprilie 2017, 11:00
Teren: Comunal / Ulmu
Sambata, 22 Aprilie 2017, 17:00
Liga a-V-a S.II Play-Out, etapa 1
Teren: Tractorul / Viziru
Sambata, 22 Aprilie 2017, 17:00
Teren: Tractorul / Viziru
Duminica, 9 Aprilie 2017, 13:00
Liga a - IV - a, Seniori, etapa 20
Teren: Scoala / Movila Miresii
Duminica, 9 Aprilie 2017, 13:00
Teren: Scoala / Movila Miresii
Duminica, 9 Aprilie 2017, 11:00
Liga a - IV - a, Juniori A1, etapa 20
Teren: Scoala / Movila Miresii
Duminica, 9 Aprilie 2017, 11:00
Teren: Scoala / Movila Miresii
Sambata, 1 Aprilie 2017, 16:00
Liga a-V-a, Seria II, etapa 17
Teren: Dacia / Bertesti
Sambata, 1 Aprilie 2017, 16:00
Teren: Dacia / Bertesti
Duminica, 26 Martie 2017, 12:00
Liga a-V-a, Seria I, etapa 18
Teren: Comunal / Romanu
Duminica, 26 Martie 2017, 12:00
Teren: Comunal / Romanu
Sambata, 25 Martie 2017, 16:00
Liga a-V-a, Seria I, etapa 18
Teren: Comunal / Romanu
Sambata, 25 Martie 2017, 16:00
Teren: Comunal / Romanu
Sambata, 3 Decembrie 2016, 13:00
Liga a - IV - a, Seniori, etapa 16
Teren: Stefan Vrabioru / Ianca
Sambata, 3 Decembrie 2016, 13:00
Teren: Stefan Vrabioru / Ianca
Sambata, 3 Decembrie 2016, 11:00
Liga a - IV - a, Juniori A1, etapa 16
Teren: Stefan Vrabioru / Ianca
Sambata, 3 Decembrie 2016, 11:00
Teren: Stefan Vrabioru / Ianca
Sambata, 26 Noiembrie 2016, 13:00
Liga a - IV - a, Seniori, etapa 15
Teren: Chimia / Statiunea Lacul Sarat
Sambata, 26 Noiembrie 2016, 13:00
Teren: Chimia / Statiunea Lacul Sarat
Sambata, 26 Noiembrie 2016, 11:00
Liga a - IV - a, Juniori A1, etapa 15
Teren: Chimia / Statiunea Lacul Sarat
Sambata, 26 Noiembrie 2016, 11:00
Teren: Chimia / Statiunea Lacul Sarat
Sambata, 26 Noiembrie 2016, 11:00
Liga a - IV - a, Juniori A1, etapa 15
Teren: Scoala / Movila Miresii
Sambata, 26 Noiembrie 2016, 11:00
Teren: Scoala / Movila Miresii
Duminica, 13 Noiembrie 2016, 11:00
Liga a-V-a, Seria I, etapa 12
Teren: Comunal / Gemenele
Duminica, 13 Noiembrie 2016, 11:00
Teren: Comunal / Gemenele
Duminica, 13 Noiembrie 2016, 14:00
Liga a-V-a, Seria I, etapa 12
Teren: Comunal / Cazasu
Duminica, 13 Noiembrie 2016, 14:00
Teren: Comunal / Cazasu
Sambata, 12 Noiembrie 2016, 10:00
Liga a - IV - a, Seniori, etapa 13
Teren: Chimia / Statiunea Lacul Sarat
Sambata, 12 Noiembrie 2016, 10:00
Teren: Chimia / Statiunea Lacul Sarat
Sambata, 12 Noiembrie 2016, 08:30
Liga a - IV - a, Juniori A1, etapa 13
Teren: Chimia / Statiunea Lacul Sarat
Sambata, 12 Noiembrie 2016, 08:30
Teren: Chimia / Statiunea Lacul Sarat
Duminica, 30 Octombrie 2016, 11:00
Liga a-V-a, Seria II, etapa 10
Teren: Tractorul / Viziru
Duminica, 30 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Tractorul / Viziru
Sambata, 29 Octombrie 2016, 13:00
Liga a - IV - a, Seniori, etapa 11
Teren: Victoria / Cazasu
Sambata, 29 Octombrie 2016, 13:00
Teren: Victoria / Cazasu
Sambata, 29 Octombrie 2016, 11:00
Liga a - IV - a, Juniori A1, etapa 11
Teren: Comunal / Cazasu
Sambata, 29 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Comunal / Cazasu
Sambata, 22 Octombrie 2016, 13:00
Liga a - IV - a, Seniori, etapa 10
Teren: Mircea Ceicu / Traian
Sambata, 22 Octombrie 2016, 13:00
Teren: Mircea Ceicu / Traian
Sambata, 22 Octombrie 2016, 11:00
Liga a - IV - a, Juniori A1, etapa 10
Teren: Mircea Ceicu / Traian
Sambata, 22 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Mircea Ceicu / Traian
Duminica, 16 Octombrie 2016, 11:00
Liga a-V-a, Seria III, etapa 8
Teren: Viitorul / Galbenu
Duminica, 16 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Viitorul / Galbenu
Sambata, 15 Octombrie 2016, 13:00
Liga a - IV - a, Seniori, etapa 9
Teren: Victoria / Cazasu
Sambata, 15 Octombrie 2016, 13:00
Teren: Victoria / Cazasu
Sambata, 15 Octombrie 2016, 11:00
Liga a - IV - a, Juniori A1, etapa 9
Teren: Comunal / Cazasu
Sambata, 15 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Comunal / Cazasu
Duminica, 9 Octombrie 2016, 11:00
Liga a-V-a, Seria II, etapa 7
Teren: Comunal / Tufesti
Duminica, 9 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Comunal / Tufesti
Sambata, 8 Octombrie 2016, 13:00
Liga a - IV - a, Seniori, etapa 8
Teren: Comunal / Tudor Vladimirescu
Sambata, 8 Octombrie 2016, 13:00
Teren: Comunal / Tudor Vladimirescu
Sambata, 8 Octombrie 2016, 11:00
Liga a - IV - a, Juniori A1, etapa 8
Teren: Comunal / Tudor Vladimirescu
Sambata, 8 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Comunal / Tudor Vladimirescu
Duminica, 2 Octombrie 2016, 11:00
Liga a-V-a, Seria II, etapa 6
Teren: Stanriz / Stancuta
Duminica, 2 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Stanriz / Stancuta
Sambata, 1 Octombrie 2016, 13:00
Liga a - IV - a, Seniori, etapa 7
Teren: Stadionul Municipal / Braila
Sambata, 1 Octombrie 2016, 13:00
Teren: Stadionul Municipal / Braila
Sambata, 1 Octombrie 2016, 11:00
Liga a - IV - a, Juniori A1, etapa 7
Teren: Stadionul Municipal / Braila
Sambata, 1 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Stadionul Municipal / Braila
Duminica, 25 Septembrie 2016, 16:00
Liga a-V-a, Seria I, etapa 5
Teren: Mircea Ceicu / Traian
Duminica, 25 Septembrie 2016, 16:00
Teren: Mircea Ceicu / Traian
Sambata, 24 Septembrie 2016, 13:00
Liga a - IV - a, Seniori, etapa 6
Teren: Vointa / Visani
Sambata, 24 Septembrie 2016, 13:00
Teren: Vointa / Visani
Sambata, 17 Septembrie 2016, 13:00
Liga a - IV - a, Seniori, etapa 5
Teren: Mihail Alexandru / Insuratei
Sambata, 17 Septembrie 2016, 13:00
Teren: Mihail Alexandru / Insuratei
Sambata, 17 Septembrie 2016, 11:00
Liga a - IV - a, Juniori A1, etapa 5
Teren: Mihail Alexandru / Insuratei
Sambata, 17 Septembrie 2016, 11:00
Teren: Mihail Alexandru / Insuratei
Duminica, 11 Septembrie 2016, 11:00
Liga a-V-a, Seria II, etapa 3
Teren: Comunal / Unirea
Duminica, 11 Septembrie 2016, 11:00
Teren: Comunal / Unirea
Sambata, 10 Septembrie 2016, 13:00
Liga a - IV - a, Seniori, etapa 4
Teren: Stefan Vrabioru / Ianca
Sambata, 10 Septembrie 2016, 13:00
Teren: Stefan Vrabioru / Ianca
Sambata, 10 Septembrie 2016, 11:00
Liga a - IV - a, Juniori A1, etapa 4
Teren: Stefan Vrabioru / Ianca
Sambata, 10 Septembrie 2016, 11:00
Teren: Stefan Vrabioru / Ianca
Duminica, 4 Septembrie 2016, 11:00
Liga a-V-a, Seria I, etapa 2
Teren: Comunal / Gemenele
Duminica, 4 Septembrie 2016, 11:00
Teren: Comunal / Gemenele
Sambata, 27 August 2016, 17:00
Liga a-V-a, Seria I, etapa 1
Teren: Comunal / Romanu
Sambata, 27 August 2016, 17:00
Teren: Comunal / Romanu
Sambata, 20 August 2016, 13:00
Liga a - IV - a, Seniori, etapa 1
Teren: Mircea Ceicu / Traian
Sambata, 20 August 2016, 13:00
Teren: Mircea Ceicu / Traian
Sambata, 20 August 2016, 11:00
Liga a - IV - a, Juniori A1, etapa 1
Teren: Mircea Ceicu / Traian
Sambata, 20 August 2016, 11:00
Teren: Mircea Ceicu / Traian