Meciuri arbitrate
Duminica, 4 Decembrie 2016, 13:00
Liga a - IV - a, Seniori, etapa 16
Teren: Vointa / Visani
Duminica, 4 Decembrie 2016, 13:00
Teren: Vointa / Visani
Duminica, 4 Decembrie 2016, 11:00
Liga a - IV - a, Juniori A1, etapa 16
Teren: Vointa / Visani
Duminica, 4 Decembrie 2016, 11:00
Teren: Vointa / Visani
Duminica, 27 Noiembrie 2016, 11:00
Liga a-V-a, Seria III, etapa 14
Teren: Comunal / Bordei Verde
Duminica, 27 Noiembrie 2016, 11:00
Teren: Comunal / Bordei Verde
Sambata, 12 Noiembrie 2016, 14:00
Liga a-V-a, Seria III, etapa 12
Teren: Valentin Barbieru / Dedulesti
Sambata, 12 Noiembrie 2016, 14:00
Teren: Valentin Barbieru / Dedulesti
Sambata, 5 Noiembrie 2016, 13:00
Liga a - IV - a, Seniori, etapa 12
Teren: Viitorul / Sutesti
Sambata, 5 Noiembrie 2016, 13:00
Teren: Viitorul / Sutesti
Sambata, 5 Noiembrie 2016, 11:00
Liga a - IV - a, Juniori A1, etapa 12
Teren: Viitorul / Sutesti
Sambata, 5 Noiembrie 2016, 11:00
Teren: Viitorul / Sutesti
Duminica, 30 Octombrie 2016, 11:00
Liga a-V-a, Seria III, etapa 10
Teren: Stefan Vrabioru / Ianca
Duminica, 30 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Stefan Vrabioru / Ianca
Duminica, 23 Octombrie 2016, 11:00
Liga a-V-a, Seria II, etapa 9
Teren: Tricolorul / Lanurile
Duminica, 23 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Tricolorul / Lanurile
Sambata, 22 Octombrie 2016, 16:00
Liga a-V-a, Seria III, etapa 9
Teren: Comunal / Jirlau
Sambata, 22 Octombrie 2016, 16:00
Teren: Comunal / Jirlau
Sambata, 22 Octombrie 2016, 13:00
Liga a - IV - a, Seniori, etapa 10
Teren: Stefan Vrabioru / Ianca
Sambata, 22 Octombrie 2016, 13:00
Teren: Stefan Vrabioru / Ianca
Sambata, 22 Octombrie 2016, 11:00
Liga a - IV - a, Juniori A1, etapa 10
Teren: Stefan Vrabioru / Ianca
Sambata, 22 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Stefan Vrabioru / Ianca
Duminica, 16 Octombrie 2016, 16:00
Liga a-V-a, Seria I, etapa 8
Teren: Comunal / Gradistea
Duminica, 16 Octombrie 2016, 16:00
Teren: Comunal / Gradistea
Duminica, 16 Octombrie 2016, 11:00
Liga a-V-a, Seria III, etapa 8
Teren: Vointa / Faurei Sat
Duminica, 16 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Vointa / Faurei Sat
Duminica, 9 Octombrie 2016, 16:00
Liga a-V-a, Seria III, etapa 7
Teren: Comunal / Ciresu
Duminica, 9 Octombrie 2016, 16:00
Teren: Comunal / Ciresu
Sambata, 1 Octombrie 2016, 16:00
Liga a-V-a, Seria III, etapa 6
Teren: /
Sambata, 1 Octombrie 2016, 16:00
Teren: /
Sambata, 24 Septembrie 2016, 13:00
Liga a - IV - a, Seniori, etapa 6
Teren: Stefan Vrabioru / Ianca
Sambata, 24 Septembrie 2016, 13:00
Teren: Stefan Vrabioru / Ianca
Sambata, 17 Septembrie 2016, 13:00
Liga a - IV - a, Seniori, etapa 5
Teren: Stadionul / Faurei
Sambata, 17 Septembrie 2016, 13:00
Teren: Stadionul / Faurei
Sambata, 17 Septembrie 2016, 11:00
Liga a - IV - a, Juniori A1, etapa 5
Teren: Stadionul / Faurei
Sambata, 17 Septembrie 2016, 11:00
Teren: Stadionul / Faurei
Duminica, 11 Septembrie 2016, 11:00
Liga a-V-a, Seria II, etapa 3
Teren: Spicul / Zavoaia
Duminica, 11 Septembrie 2016, 11:00
Teren: Spicul / Zavoaia
Sambata, 10 Septembrie 2016, 13:00
Liga a - IV - a, Seniori, etapa 4
Teren: Vointa / Visani
Sambata, 10 Septembrie 2016, 13:00
Teren: Vointa / Visani
Sambata, 10 Septembrie 2016, 11:00
Liga a - IV - a, Juniori A1, etapa 4
Teren: Vointa / Visani
Sambata, 10 Septembrie 2016, 11:00
Teren: Vointa / Visani
Duminica, 4 Septembrie 2016, 11:00
Liga a-V-a, Seria I, etapa 2
Teren: Comunal / Gradistea
Duminica, 4 Septembrie 2016, 11:00
Teren: Comunal / Gradistea
Duminica, 28 August 2016, 11:00
Liga a-V-a, Seria III, etapa 1
Teren: Comunal / Ulmu
Duminica, 28 August 2016, 11:00
Teren: Comunal / Ulmu