Meciuri arbitrate
Duminica, 2 Iulie 2017, 11:00
Liga a-V-a S.I Play-Off, etapa 10
Teren: Mircea Ceicu / Traian
Duminica, 2 Iulie 2017, 11:00
Teren: Mircea Ceicu / Traian
Duminica, 25 Iunie 2017, 11:00
Liga a-V-a S.I Play-Off, etapa 9
Teren: Comunal / Ramnicelu
Duminica, 25 Iunie 2017, 11:00
Teren: Comunal / Ramnicelu
Sambata, 17 Iunie 2017, 11:00
Liga a-V-a S.III Play-Off, etapa 8
Teren: Alexandru Ciocarlan / Plopu
Sambata, 17 Iunie 2017, 11:00
Teren: Alexandru Ciocarlan / Plopu
Duminica, 11 Iunie 2017, 11:00
Liga a-V-a S.II Play-Off, etapa 8
Teren: Tricolorul / Lanurile
Duminica, 11 Iunie 2017, 11:00
Teren: Tricolorul / Lanurile
Sambata, 10 Iunie 2017, 18:30
Liga a-V-a S.III Play-Out, etapa 7
Teren: Comunal / Mircea Voda
Sambata, 10 Iunie 2017, 18:30
Teren: Comunal / Mircea Voda
Duminica, 4 Iunie 2017, 11:00
Liga a-V-a S.I Play-Off, etapa 6
Teren: Comunal / Ramnicelu
Duminica, 4 Iunie 2017, 11:00
Teren: Comunal / Ramnicelu
Sambata, 3 Iunie 2017, 17:00
Liga a-V-a S.II Play-Off, etapa 7
Teren: Vointa / Baraganu
Sambata, 3 Iunie 2017, 17:00
Teren: Vointa / Baraganu
Duminica, 28 Mai 2017, 11:00
Liga a-V-a S.II Play-Out, etapa 6
Teren: Comagrim / Dudesti
Duminica, 28 Mai 2017, 11:00
Teren: Comagrim / Dudesti
Sambata, 27 Mai 2017, 11:00
Liga a-IV-a Play-Off, etapa 8
Teren: Mihail Alexandru / Insuratei
Sambata, 27 Mai 2017, 11:00
Teren: Mihail Alexandru / Insuratei
Duminica, 21 Mai 2017, 11:00
Liga a-V-a S.III Play-Out, etapa 4
Teren: Comunal / Ulmu
Duminica, 21 Mai 2017, 11:00
Teren: Comunal / Ulmu
Sambata, 20 Mai 2017, 11:00
Liga a-IV-a Play-Off, etapa 6
Teren: Mihail Alexandru / Insuratei
Sambata, 20 Mai 2017, 11:00
Teren: Mihail Alexandru / Insuratei
Duminica, 14 Mai 2017, 13:00
Liga a-V-a S.I Play-Off, etapa 3
Teren: Mircea Ceicu / Traian
Duminica, 14 Mai 2017, 13:00
Teren: Mircea Ceicu / Traian
Duminica, 14 Mai 2017, 11:00
Liga a-V-a S.I Play-Off, etapa 3
Teren: Mircea Ceicu / Traian
Duminica, 14 Mai 2017, 11:00
Teren: Mircea Ceicu / Traian
Duminica, 7 Mai 2017, 11:00
Liga a-V-a S.II Play-Off, etapa 3
Teren: Comunal / Tufesti
Duminica, 7 Mai 2017, 11:00
Teren: Comunal / Tufesti
Duminica, 30 Aprilie 2017, 11:00
Liga a-V-a S.I Play-Out, etapa 1
Teren: Comunal / Gemenele
Duminica, 30 Aprilie 2017, 11:00
Teren: Comunal / Gemenele
Sambata, 29 Aprilie 2017, 16:00
Liga a-V-a S.III Play-Off, etapa 1
Teren: Vointa / Faurei Sat
Sambata, 29 Aprilie 2017, 16:00
Teren: Vointa / Faurei Sat
Miercuri, 26 Aprilie 2017, 17:30
Cupa Romaniei, etapa 4
Teren: Tricolorul / Lanurile
Miercuri, 26 Aprilie 2017, 17:30
Teren: Tricolorul / Lanurile
Duminica, 23 Aprilie 2017, 11:00
Liga a-V-a, Seria I, etapa 22
Teren: Comunal / Ramnicelu
Duminica, 23 Aprilie 2017, 11:00
Teren: Comunal / Ramnicelu
Sambata, 22 Aprilie 2017, 17:00
Liga a-V-a S.II Play-Off, etapa 1
Teren: Vointa / Baraganu
Sambata, 22 Aprilie 2017, 17:00
Teren: Vointa / Baraganu
Vineri, 14 Aprilie 2017, 16:00
Liga a-V-a, Seria I, etapa 21
Teren: Comunal / Gradistea
Vineri, 14 Aprilie 2017, 16:00
Teren: Comunal / Gradistea
Duminica, 9 Aprilie 2017, 13:00
Liga a - IV - a, Seniori, etapa 20
Teren: Stadionul Municipal / Braila
Duminica, 9 Aprilie 2017, 13:00
Teren: Stadionul Municipal / Braila
Duminica, 9 Aprilie 2017, 11:00
Liga a - IV - a, Juniori A1, etapa 20
Teren: Stadionul Municipal / Braila
Duminica, 9 Aprilie 2017, 11:00
Teren: Stadionul Municipal / Braila
Duminica, 2 Aprilie 2017, 11:00
Liga a-V-a, Seria I, etapa 19
Teren: Comunal / Gemenele
Duminica, 2 Aprilie 2017, 11:00
Teren: Comunal / Gemenele
Sambata, 1 Aprilie 2017, 13:00
Liga a - IV - a, Seniori, etapa 19
Teren: Dunarea / Tichilesti
Sambata, 1 Aprilie 2017, 13:00
Teren: Dunarea / Tichilesti
Sambata, 1 Aprilie 2017, 11:00
Liga a - IV - a, Juniori A1, etapa 19
Teren: Dunarea / Tichilesti
Sambata, 1 Aprilie 2017, 11:00
Teren: Dunarea / Tichilesti
Duminica, 26 Martie 2017, 11:00
Liga a-V-a, Seria II, etapa 16
Teren: Spicul / Zavoaia
Duminica, 26 Martie 2017, 11:00
Teren: Spicul / Zavoaia
Sambata, 25 Martie 2017, 16:00
Liga a-V-a, Seria I, etapa 18
Teren: Comunal / Maxineni
Sambata, 25 Martie 2017, 16:00
Teren: Comunal / Maxineni
Sambata, 18 Martie 2017, 13:00
Liga a - IV - a, Seniori, etapa 17
Teren: Vointa / Visani
Sambata, 18 Martie 2017, 13:00
Teren: Vointa / Visani
Sambata, 18 Martie 2017, 11:00
Liga a - IV - a, Juniori A1, etapa 17
Teren: Comunal / Tudor Vladimirescu
Sambata, 18 Martie 2017, 11:00
Teren: Comunal / Tudor Vladimirescu
Sambata, 11 Martie 2017, 11:00
Liga a-V-a, Seria I, etapa 16
Teren: Comunal / Ramnicelu
Sambata, 11 Martie 2017, 11:00
Teren: Comunal / Ramnicelu
Duminica, 5 Martie 2017, 11:00
Cupa Romaniei, etapa 3
Teren: Mircea Ceicu / Traian
Duminica, 5 Martie 2017, 11:00
Teren: Mircea Ceicu / Traian
Duminica, 4 Decembrie 2016, 14:00
Liga a-V-a, Seria I, etapa 15
Teren: Mircea Ceicu / Traian
Duminica, 4 Decembrie 2016, 14:00
Teren: Mircea Ceicu / Traian
Duminica, 4 Decembrie 2016, 11:00
Liga a-V-a, Seria II, etapa 15
Teren: Comunal / Unirea
Duminica, 4 Decembrie 2016, 11:00
Teren: Comunal / Unirea
Sambata, 3 Decembrie 2016, 13:00
Liga a - IV - a, Seniori, etapa 16
Teren: Mircea Ceicu / Traian
Sambata, 3 Decembrie 2016, 13:00
Teren: Mircea Ceicu / Traian
Sambata, 3 Decembrie 2016, 11:00
Liga a - IV - a, Juniori A1, etapa 16
Teren: Mircea Ceicu / Traian
Sambata, 3 Decembrie 2016, 11:00
Teren: Mircea Ceicu / Traian
Duminica, 27 Noiembrie 2016, 13:00
Liga a - IV - a, Seniori, etapa 15
Teren: Dunarea / Tichilesti
Duminica, 27 Noiembrie 2016, 13:00
Teren: Dunarea / Tichilesti
Duminica, 27 Noiembrie 2016, 11:00
Liga a - IV - a, Juniori A1, etapa 15
Teren: Dunarea / Tichilesti
Duminica, 27 Noiembrie 2016, 11:00
Teren: Dunarea / Tichilesti
Sambata, 26 Noiembrie 2016, 14:00
Liga a-V-a, Seria II, etapa 14
Teren: Tractorul / Viziru
Sambata, 26 Noiembrie 2016, 14:00
Teren: Tractorul / Viziru
Duminica, 20 Noiembrie 2016, 11:00
Liga a-V-a, Seria III, etapa 13
Teren: Vointa / Faurei Sat
Duminica, 20 Noiembrie 2016, 11:00
Teren: Vointa / Faurei Sat
Duminica, 20 Noiembrie 2016, 14:00
Liga a-V-a, Seria III, etapa 13
Teren: Comunal / Ulmu
Duminica, 20 Noiembrie 2016, 14:00
Teren: Comunal / Ulmu
Sambata, 19 Noiembrie 2016, 14:00
Liga a-V-a, Seria I, etapa 13
Teren: Siretul / Vadeni
Sambata, 19 Noiembrie 2016, 14:00
Teren: Siretul / Vadeni
Duminica, 13 Noiembrie 2016, 14:00
Liga a-V-a, Seria II, etapa 12
Teren: Dunarea / Gropeni
Duminica, 13 Noiembrie 2016, 14:00
Teren: Dunarea / Gropeni
Duminica, 13 Noiembrie 2016, 11:00
Liga a-V-a, Seria II, etapa 12
Teren: Stanriz / Stancuta
Duminica, 13 Noiembrie 2016, 11:00
Teren: Stanriz / Stancuta
Sambata, 12 Noiembrie 2016, 13:00
Liga a - IV - a, Seniori, etapa 13
Teren: Mircea Ceicu / Traian
Sambata, 12 Noiembrie 2016, 13:00
Teren: Mircea Ceicu / Traian
Sambata, 12 Noiembrie 2016, 11:00
Liga a - IV - a, Juniori A1, etapa 13
Teren: Mircea Ceicu / Traian
Sambata, 12 Noiembrie 2016, 11:00
Teren: Mircea Ceicu / Traian
Duminica, 6 Noiembrie 2016, 14:00
Liga a-V-a, Seria III, etapa 11
Teren: Comunal / Drogu
Duminica, 6 Noiembrie 2016, 14:00
Teren: Comunal / Drogu
Duminica, 6 Noiembrie 2016, 11:00
Liga a-V-a, Seria III, etapa 11
Teren: Viitorul / Galbenu
Duminica, 6 Noiembrie 2016, 11:00
Teren: Viitorul / Galbenu
Sambata, 5 Noiembrie 2016, 13:00
Liga a - IV - a, Seniori, etapa 12
Teren: Mihail Alexandru / Insuratei
Sambata, 5 Noiembrie 2016, 13:00
Teren: Mihail Alexandru / Insuratei
Sambata, 5 Noiembrie 2016, 11:00
Liga a - IV - a, Juniori A1, etapa 12
Teren: Mihail Alexandru / Insuratei
Sambata, 5 Noiembrie 2016, 11:00
Teren: Mihail Alexandru / Insuratei
Duminica, 30 Octombrie 2016, 11:00
Liga a-V-a, Seria II, etapa 10
Teren: Stanriz / Stancuta
Duminica, 30 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Stanriz / Stancuta
Duminica, 30 Octombrie 2016, 11:00
Liga a-V-a, Seria II, etapa 10
Teren: Dacia / Bertesti
Duminica, 30 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Dacia / Bertesti
Duminica, 23 Octombrie 2016, 11:00
Liga a-V-a, Seria I, etapa 9
Teren: Comunal / Maxineni
Duminica, 23 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Comunal / Maxineni
Duminica, 23 Octombrie 2016, 16:00
Liga a-V-a, Seria I, etapa 9
Teren: Comunal / Gemenele
Duminica, 23 Octombrie 2016, 16:00
Teren: Comunal / Gemenele
Duminica, 16 Octombrie 2016, 15:00
Liga a-V-a, Seria III, etapa 8
Teren: Comunal / Mircea Voda
Duminica, 16 Octombrie 2016, 15:00
Teren: Comunal / Mircea Voda
Duminica, 16 Octombrie 2016, 11:00
Liga a-V-a, Seria III, etapa 8
Teren: Comunal / Drogu
Duminica, 16 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Comunal / Drogu
Sambata, 15 Octombrie 2016, 13:00
Liga a - IV - a, Seniori, etapa 9
Teren: Viitorul / Sutesti
Sambata, 15 Octombrie 2016, 13:00
Teren: Viitorul / Sutesti
Sambata, 15 Octombrie 2016, 11:00
Liga a - IV - a, Juniori A1, etapa 9
Teren: Viitorul / Sutesti
Sambata, 15 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Viitorul / Sutesti
Duminica, 9 Octombrie 2016, 11:00
Liga a-V-a, Seria III, etapa 7
Teren: Alexandru Ciocarlan / Plopu
Duminica, 9 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Alexandru Ciocarlan / Plopu
Duminica, 9 Octombrie 2016, 16:00
Liga a-V-a, Seria III, etapa 7
Teren: Comunal / Ciresu
Duminica, 9 Octombrie 2016, 16:00
Teren: Comunal / Ciresu
Sambata, 8 Octombrie 2016, 13:00
Liga a - IV - a, Seniori, etapa 8
Teren: Vointa / Visani
Sambata, 8 Octombrie 2016, 13:00
Teren: Vointa / Visani
Sambata, 8 Octombrie 2016, 11:00
Liga a - IV - a, Juniori A1, etapa 8
Teren: Vointa / Visani
Sambata, 8 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Vointa / Visani
Duminica, 2 Octombrie 2016, 11:00
Liga a-V-a, Seria I, etapa 6
Teren: Comunal / Ramnicelu
Duminica, 2 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Comunal / Ramnicelu
Sambata, 1 Octombrie 2016, 13:00
Liga a - IV - a, Seniori, etapa 7
Teren: Stadionul Municipal / Braila
Sambata, 1 Octombrie 2016, 13:00
Teren: Stadionul Municipal / Braila
Sambata, 1 Octombrie 2016, 11:00
Liga a - IV - a, Juniori A1, etapa 7
Teren: Stadionul Municipal / Braila
Sambata, 1 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Stadionul Municipal / Braila
Duminica, 25 Septembrie 2016, 11:00
Liga a-V-a, Seria I, etapa 5
Teren: Comunal / Gemenele
Duminica, 25 Septembrie 2016, 11:00
Teren: Comunal / Gemenele
Sambata, 24 Septembrie 2016, 13:00
Liga a - IV - a, Seniori, etapa 6
Teren: Vointa / Visani
Sambata, 24 Septembrie 2016, 13:00
Teren: Vointa / Visani
Duminica, 18 Septembrie 2016, 11:00
Liga a-V-a, Seria III, etapa 4
Teren: Comunal / Ulmu
Duminica, 18 Septembrie 2016, 11:00
Teren: Comunal / Ulmu
Sambata, 17 Septembrie 2016, 13:00
Liga a - IV - a, Seniori, etapa 5
Teren: Dunarea / Tichilesti
Sambata, 17 Septembrie 2016, 13:00
Teren: Dunarea / Tichilesti
Sambata, 17 Septembrie 2016, 11:00
Liga a - IV - a, Juniori A1, etapa 5
Teren: Dunarea / Tichilesti
Sambata, 17 Septembrie 2016, 11:00
Teren: Dunarea / Tichilesti
Duminica, 11 Septembrie 2016, 11:00
Liga a-V-a, Seria II, etapa 3
Teren: Spicul / Zavoaia
Duminica, 11 Septembrie 2016, 11:00
Teren: Spicul / Zavoaia
Sambata, 10 Septembrie 2016, 17:00
Liga a-V-a, Seria III, etapa 3
Teren: Comunal / Jirlau
Sambata, 10 Septembrie 2016, 17:00
Teren: Comunal / Jirlau
Duminica, 4 Septembrie 2016, 11:00
Liga a-V-a, Seria III, etapa 2
Teren: Comunal / Jirlau
Duminica, 4 Septembrie 2016, 11:00
Teren: Comunal / Jirlau
Sambata, 3 Septembrie 2016, 17:00
Liga a-V-a, Seria II, etapa 2
Teren: Dacia / Bertesti
Sambata, 3 Septembrie 2016, 17:00
Teren: Dacia / Bertesti
Duminica, 28 August 2016, 13:00
Liga a - IV - a, Seniori, etapa 2
Teren: Mihail Alexandru / Insuratei
Duminica, 28 August 2016, 13:00
Teren: Mihail Alexandru / Insuratei
Duminica, 28 August 2016, 11:00
Liga a - IV - a, Juniori A1, etapa 2
Teren: Mihail Alexandru / Insuratei
Duminica, 28 August 2016, 11:00
Teren: Mihail Alexandru / Insuratei
Sambata, 27 August 2016, 17:00
Liga a-V-a, Seria I, etapa 1
Teren: Comunal / Romanu
Sambata, 27 August 2016, 17:00
Teren: Comunal / Romanu
Sambata, 20 August 2016, 11:00
Cupa Romaniei, etapa 2
Teren: Comunal / Tufesti
Sambata, 20 August 2016, 11:00
Teren: Comunal / Tufesti
Duminica, 14 August 2016, 17:00
Cupa Romaniei, etapa 1
Teren: Comunal / Salcia Tudor
Duminica, 14 August 2016, 17:00
Teren: Comunal / Salcia Tudor
Sambata, 13 August 2016, 11:00
Cupa Romaniei, etapa 1
Teren: Comunal / Ramnicelu
Sambata, 13 August 2016, 11:00
Teren: Comunal / Ramnicelu