Meciuri arbitrate
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 16
Teren: Viromet / Victoria
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
Teren: Viromet / Victoria
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 15
Teren: Tarlungeni Sintetic / Tarlungeni
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Tarlungeni Sintetic / Tarlungeni
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a-V-a, Zona Brasov, etapa 11
Teren: Măgura / Codlea
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Măgura / Codlea
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 14
Teren: Aripile / Ghimbav
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Aripile / Ghimbav
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 13
Teren: Viromet / Victoria
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Viromet / Victoria
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a-V-a, Zona Brasov, etapa 9
Teren: A.C.S. / Hălchiu
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: A.C.S. / Hălchiu
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Liga a-V-a, Zona Brasov, etapa 8
Teren: Tarlungeni Sintetic / Tarlungeni
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Tarlungeni Sintetic / Tarlungeni
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 11
Teren: Carpaţi / Berivoi
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Carpaţi / Berivoi
Miercuri, 25 Octombrie 2023, 14:30
Cupa Romaniei, Cupa României - Optimi, etapa 1
Teren: Bucegi / Moeciu
Miercuri, 25 Octombrie 2023, 14:30
Teren: Bucegi / Moeciu
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Liga a-V-a, Zona Brasov, etapa 7
Teren: Cetatea / Apata
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Cetatea / Apata
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Liga a-V-a, Zona Brasov, etapa 4
Teren: A.C.S. / Hălchiu
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: A.C.S. / Hălchiu
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 7
Teren: Carpaţi / Berivoi
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Carpaţi / Berivoi
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 6
Teren: Viromet / Victoria
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Viromet / Victoria
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Liga a-V-a, Zona Brasov, etapa 2
Teren: A.S. / Vulcan
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: A.S. / Vulcan
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 5
Teren: Izvorul / Hoghiz
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Izvorul / Hoghiz
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Liga a-V-a, Zona Brasov, etapa 1
Teren: Tarlungeni Sintetic / Tarlungeni
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Tarlungeni Sintetic / Tarlungeni
Sambata, 9 Septembrie 2023, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 4
Teren: Bucegi / Moeciu
Sambata, 9 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Bucegi / Moeciu
Sambata, 2 Septembrie 2023, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 3
Teren: F.C. 2000 / Ghimbav
Sambata, 2 Septembrie 2023, 11:00
Teren: F.C. 2000 / Ghimbav