Meciuri arbitrate
Sambata, 4 Iunie 2022, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 27
Teren: Parc Sportiv Campo Verde / Ghimbav
Sambata, 4 Iunie 2022, 11:00
Teren: Parc Sportiv Campo Verde / Ghimbav
Sambata, 28 Mai 2022, 15:00
Liga a-V-a, Liga V play off - Brasov, etapa 5
Teren: Textila / Lunca Calnicului
Sambata, 28 Mai 2022, 15:00
Teren: Textila / Lunca Calnicului
Sambata, 21 Mai 2022, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 25
Teren: Unirea I / Tărlungeni
Sambata, 21 Mai 2022, 11:00
Teren: Unirea I / Tărlungeni
Miercuri, 11 Mai 2022, 18:00
Cupa Romaniei, Semifinală Cupa României Tur, etapa 1
Teren: Unirea I / Tărlungeni
Miercuri, 11 Mai 2022, 18:00
Teren: Unirea I / Tărlungeni
Duminica, 8 Mai 2022, 11:00
Liga a-V-a, Play out Liga V - Brasov, etapa 2
Teren: A.C.S. / Hălchiu
Duminica, 8 Mai 2022, 11:00
Teren: A.C.S. / Hălchiu
Vineri, 6 Mai 2022, 18:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 23
Teren: Celuloza / Zărneşti
Vineri, 6 Mai 2022, 18:00
Teren: Celuloza / Zărneşti
Duminica, 1 Mai 2022, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 22
Teren: Park Arena / Făgăraş
Duminica, 1 Mai 2022, 11:00
Teren: Park Arena / Făgăraş
Duminica, 10 Aprilie 2022, 11:00
Liga a-V-a, Zona Brasov, etapa 13
Teren: Olimpia / Sanpetru
Duminica, 10 Aprilie 2022, 11:00
Teren: Olimpia / Sanpetru
Sambata, 9 Aprilie 2022, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 19
Teren: C.S. Inter / Cristian
Sambata, 9 Aprilie 2022, 11:00
Teren: C.S. Inter / Cristian
Sambata, 26 Martie 2022, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 17
Teren: F.C. 2000 / Ghimbav
Sambata, 26 Martie 2022, 11:00
Teren: F.C. 2000 / Ghimbav
Sambata, 19 Martie 2022, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 16
Teren: C.S. Inter / Cristian
Sambata, 19 Martie 2022, 11:00
Teren: C.S. Inter / Cristian
Sambata, 20 Noiembrie 2021, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 15
Teren: Aripile / Ghimbav
Sambata, 20 Noiembrie 2021, 11:00
Teren: Aripile / Ghimbav
Sambata, 13 Noiembrie 2021, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 14
Teren: Cetatea / Rupea
Sambata, 13 Noiembrie 2021, 11:00
Teren: Cetatea / Rupea
Duminica, 7 Noiembrie 2021, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 13
Teren: F.C. 2000 / Ghimbav
Duminica, 7 Noiembrie 2021, 11:00
Teren: F.C. 2000 / Ghimbav
Sambata, 6 Noiembrie 2021, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 13
Teren: Izvorul / Hoghiz
Sambata, 6 Noiembrie 2021, 11:00
Teren: Izvorul / Hoghiz
Miercuri, 3 Noiembrie 2021, 14:00
Cupa Romaniei, Cupa Romaniei Optimi, etapa 1
Teren: Cetatea / Apata
Miercuri, 3 Noiembrie 2021, 14:00
Teren: Cetatea / Apata
Duminica, 24 Octombrie 2021, 12:30
Liga a-V-a, Zona Brasov, etapa 7
Teren: Olimpia / Sanpetru
Duminica, 24 Octombrie 2021, 12:30
Teren: Olimpia / Sanpetru
Sambata, 23 Octombrie 2021, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 11
Teren: Cetatea / Rupea
Sambata, 23 Octombrie 2021, 11:00
Teren: Cetatea / Rupea
Vineri, 22 Octombrie 2021, 16:00
U17, etapa 6
Teren: Măgura / Codlea
Vineri, 22 Octombrie 2021, 16:00
Teren: Măgura / Codlea
Miercuri, 20 Octombrie 2021, 15:30
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 10
Teren: Park Arena / Făgăraş
Miercuri, 20 Octombrie 2021, 15:30
Teren: Park Arena / Făgăraş
Vineri, 15 Octombrie 2021, 16:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 9
Teren: Celuloza / Zărneşti
Vineri, 15 Octombrie 2021, 16:00
Teren: Celuloza / Zărneşti
Sambata, 9 Octombrie 2021, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 8
Teren: Izvorul / Hoghiz
Sambata, 9 Octombrie 2021, 11:00
Teren: Izvorul / Hoghiz
Duminica, 29 August 2021, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 1
Teren: Park Arena / Făgăraş
Duminica, 29 August 2021, 11:00
Teren: Park Arena / Făgăraş
Sambata, 28 August 2021, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 1
Teren: Viromet / Victoria
Sambata, 28 August 2021, 11:00
Teren: Viromet / Victoria