Meciuri arbitrate
Sambata, 13 Iunie 2015, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 30
Teren: Bucegi / Rasnov
Sambata, 13 Iunie 2015, 11:00
Teren: Bucegi / Rasnov
Sambata, 6 Iunie 2015, 09:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 29
Teren: Măgura / Codlea
Sambata, 6 Iunie 2015, 09:00
Teren: Măgura / Codlea
Sambata, 23 Mai 2015, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 27
Teren: Viitorul / Ghimbav
Sambata, 23 Mai 2015, 11:00
Teren: Viitorul / Ghimbav
Miercuri, 20 Mai 2015, 18:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 26
Teren: Olimpic / Voila
Miercuri, 20 Mai 2015, 18:00
Teren: Olimpic / Voila
Sambata, 16 Mai 2015, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 25
Teren: Aripile / Ghimbav
Sambata, 16 Mai 2015, 11:00
Teren: Aripile / Ghimbav
Miercuri, 13 Mai 2015, 18:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 24
Teren: Celuloza / Zărneşti
Miercuri, 13 Mai 2015, 18:00
Teren: Celuloza / Zărneşti
Miercuri, 29 Aprilie 2015, 17:00
Cupa Romaniei, Liga a IV-a, etapa 5
Teren: Viitorul / Ghimbav
Miercuri, 29 Aprilie 2015, 17:00
Teren: Viitorul / Ghimbav
Duminica, 26 Aprilie 2015, 11:00
Liga a V-a, Brasov, etapa 16
Teren: Torpedo / Zărneşti
Duminica, 26 Aprilie 2015, 11:00
Teren: Torpedo / Zărneşti
Sambata, 25 Aprilie 2015, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 21
Teren: Cetatea / Rupea
Sambata, 25 Aprilie 2015, 11:00
Teren: Cetatea / Rupea
Duminica, 19 Aprilie 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria Est - zona Fagaras, etapa 14
Teren: Cetatea / Rupea
Duminica, 19 Aprilie 2015, 11:00
Teren: Cetatea / Rupea
Sambata, 18 Aprilie 2015, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 20
Teren: Carpaţi / Berivoi
Sambata, 18 Aprilie 2015, 11:00
Teren: Carpaţi / Berivoi
Marti, 14 Aprilie 2015, 14:00
Juniori C - 2000, etapa 20
Teren: Precizia / Săcele
Marti, 14 Aprilie 2015, 14:00
Teren: Precizia / Săcele
Marti, 14 Aprilie 2015, 16:00
Juniori D - 2002, etapa 20
Teren: Precizia / Săcele
Marti, 14 Aprilie 2015, 16:00
Teren: Precizia / Săcele
Sambata, 11 Aprilie 2015, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 19
Teren: A.C.S. / Hălchiu
Sambata, 11 Aprilie 2015, 11:00
Teren: A.C.S. / Hălchiu
Vineri, 10 Aprilie 2015, 14:00
Juniori C - 2000, etapa 19
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Vineri, 10 Aprilie 2015, 14:00
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Vineri, 10 Aprilie 2015, 11:00
Juniori C - 2000, etapa 19
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Vineri, 10 Aprilie 2015, 11:00
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Vineri, 10 Aprilie 2015, 18:30
Juniori D - 2002, etapa 19
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Vineri, 10 Aprilie 2015, 18:30
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Vineri, 10 Aprilie 2015, 16:00
Juniori E - 2004, etapa 18
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Vineri, 10 Aprilie 2015, 16:00
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Vineri, 10 Aprilie 2015, 17:00
Juniori E - 2004, etapa 18
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Vineri, 10 Aprilie 2015, 17:00
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Duminica, 5 Aprilie 2015, 11:00
Liga a V-a, Brasov, etapa 13
Teren: Precizia / Săcele
Duminica, 5 Aprilie 2015, 11:00
Teren: Precizia / Săcele
Sambata, 4 Aprilie 2015, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 18
Teren: C.S. Inter / Cristian
Sambata, 4 Aprilie 2015, 11:00
Teren: C.S. Inter / Cristian
Sambata, 21 Martie 2015, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 16
Teren: Energia / Feldioara
Sambata, 21 Martie 2015, 11:00
Teren: Energia / Feldioara
Sambata, 14 Martie 2015, 11:00
Cupa Romaniei, Liga a IV-a, etapa 3
Teren: Olimpic / Voila
Sambata, 14 Martie 2015, 11:00
Teren: Olimpic / Voila
Sambata, 15 Noiembrie 2014, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 14
Teren: Cetatea / Rupea
Sambata, 15 Noiembrie 2014, 11:00
Teren: Cetatea / Rupea
Sambata, 15 Noiembrie 2014, 14:00
Liga a V-a, Seria Est - zona Fagaras, etapa 10
Teren: Izvorul / Hoghiz
Sambata, 15 Noiembrie 2014, 14:00
Teren: Izvorul / Hoghiz
Duminica, 9 Noiembrie 2014, 11:00
Liga a V-a, Brasov, etapa 9
Teren: F.C. 2000 / Ghimbav
Duminica, 9 Noiembrie 2014, 11:00
Teren: F.C. 2000 / Ghimbav
Sambata, 8 Noiembrie 2014, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 13
Teren: Aripile / Ghimbav
Sambata, 8 Noiembrie 2014, 11:00
Teren: Aripile / Ghimbav
Sambata, 8 Noiembrie 2014, 09:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 13
Teren: Aripile / Ghimbav
Sambata, 8 Noiembrie 2014, 09:00
Teren: Aripile / Ghimbav
Sambata, 1 Noiembrie 2014, 14:00
Liga a V-a, Seria Vest - zona Fagaras, etapa 9
Teren: Olimpia / Sasciori
Sambata, 1 Noiembrie 2014, 14:00
Teren: Olimpia / Sasciori
Miercuri, 29 Octombrie 2014, 15:00
Juniori C - 2000, etapa 1
Teren: Unirea I / Tărlungeni
Miercuri, 29 Octombrie 2014, 15:00
Teren: Unirea I / Tărlungeni
Duminica, 19 Octombrie 2014, 11:00
Liga a V-a, Brasov, etapa 6
Teren: Energia / Feldioara
Duminica, 19 Octombrie 2014, 11:00
Teren: Energia / Feldioara
Sambata, 18 Octombrie 2014, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 10
Teren: Park Arena / Făgăraş
Sambata, 18 Octombrie 2014, 11:00
Teren: Park Arena / Făgăraş
Miercuri, 15 Octombrie 2014, 17:30
Juniori D - 2002, etapa 6
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Miercuri, 15 Octombrie 2014, 17:30
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Duminica, 12 Octombrie 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria Vest - zona Fagaras, etapa 6
Teren: Cartierul Galati / Fagaras
Duminica, 12 Octombrie 2014, 11:00
Teren: Cartierul Galati / Fagaras
Sambata, 11 Octombrie 2014, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 9
Teren: Infratirea / Harman
Sambata, 11 Octombrie 2014, 11:00
Teren: Infratirea / Harman
Sambata, 11 Octombrie 2014, 09:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 9
Teren: Infratirea / Harman
Sambata, 11 Octombrie 2014, 09:00
Teren: Infratirea / Harman
Duminica, 5 Octombrie 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria Est - zona Fagaras, etapa 5
Teren: Poiana / Poiana Marului
Duminica, 5 Octombrie 2014, 11:00
Teren: Poiana / Poiana Marului
Sambata, 4 Octombrie 2014, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 7
Teren: Aripile / Ghimbav
Sambata, 4 Octombrie 2014, 11:00
Teren: Aripile / Ghimbav
Sambata, 4 Octombrie 2014, 09:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 7
Teren: Aripile / Ghimbav
Sambata, 4 Octombrie 2014, 09:00
Teren: Aripile / Ghimbav
Duminica, 28 Septembrie 2014, 11:00
Liga a V-a, Brasov, etapa 3
Teren: A.S. / Vulcan
Duminica, 28 Septembrie 2014, 11:00
Teren: A.S. / Vulcan
Duminica, 28 Septembrie 2014, 09:00
Juniori E - 2004, etapa 2
Teren: A.S. / Vulcan
Duminica, 28 Septembrie 2014, 09:00
Teren: A.S. / Vulcan
Sambata, 27 Septembrie 2014, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 6
Teren: Celuloza / Zărneşti
Sambata, 27 Septembrie 2014, 11:00
Teren: Celuloza / Zărneşti
Miercuri, 24 Septembrie 2014, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 5
Teren: Torpedo / Zărneşti
Miercuri, 24 Septembrie 2014, 17:00
Teren: Torpedo / Zărneşti
Duminica, 21 Septembrie 2014, 09:30
Juniori C - 2000, etapa 1
Teren: Victoria / Bod Colonie
Duminica, 21 Septembrie 2014, 09:30
Teren: Victoria / Bod Colonie
Sambata, 20 Septembrie 2014, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 4
Teren: Olimpic / Voila
Sambata, 20 Septembrie 2014, 11:00
Teren: Olimpic / Voila
Duminica, 31 August 2014, 11:00
Cupa Romaniei, Seria Est - zona Fagaras, etapa 1
Teren: Oltul / Comana de Jos
Duminica, 31 August 2014, 11:00
Teren: Oltul / Comana de Jos
Sambata, 30 August 2014, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 2
Teren: Energia / Feldioara
Sambata, 30 August 2014, 11:00
Teren: Energia / Feldioara
Sambata, 30 August 2014, 09:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 2
Teren: Energia / Feldioara
Sambata, 30 August 2014, 09:00
Teren: Energia / Feldioara