Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
Duminica, 4 Iunie 2017, 11:00
Liga a V-a, Seria VEST - Fagaras, etapa 21
Teren: Carpati / Ucea
Duminica, 4 Iunie 2017, 11:00
Teren: Carpati / Ucea
Duminica, 4 Iunie 2017, 14:00
Liga a V-a, Seria VEST - Fagaras, etapa 21
Teren: Sageata / Dragus
Duminica, 4 Iunie 2017, 14:00
Teren: Sageata / Dragus
Sambata, 27 Mai 2017, 09:00
Liga a IV-A, Juniori, etapa 24
Teren: Precizia / Săcele
Sambata, 27 Mai 2017, 09:00
Teren: Precizia / Săcele
Luni, 15 Mai 2017, 16:00
Juniori C CLASIC 2002-2003, etapa 21
Teren: Braşovia / Braşov
Luni, 15 Mai 2017, 16:00
Teren: Braşovia / Braşov
Luni, 15 Mai 2017, 18:30
Juniori D,seria I-Clasic 2004-2005, etapa 18
Teren: Braşovia / Braşov
Luni, 15 Mai 2017, 18:30
Teren: Braşovia / Braşov
Luni, 15 Mai 2017, 17:30
Juniori D,seria II - Clasic 2004-2005, etapa 18
Teren: Braşovia / Braşov
Luni, 15 Mai 2017, 17:30
Teren: Braşovia / Braşov
Duminica, 14 Mai 2017, 11:00
Liga a V-a, Seria VEST - Fagaras, etapa 18
Teren: Viitorul / Recea
Duminica, 14 Mai 2017, 11:00
Teren: Viitorul / Recea
Duminica, 14 Mai 2017, 14:00
Liga a V-a, Seria Est:Play-Intermediary, etapa 2
Teren: Transilvania / Felmer
Duminica, 14 Mai 2017, 14:00
Teren: Transilvania / Felmer
Miercuri, 10 Mai 2017, 18:00
Cupa Romaniei, Liga a-IV-a, etapa 3
Teren: Cetatea / Rupea
Miercuri, 10 Mai 2017, 18:00
Teren: Cetatea / Rupea
Luni, 8 Mai 2017, 18:30
Juniori C ELITA 2002-2003, etapa 18
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Luni, 8 Mai 2017, 18:30
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Luni, 1 Mai 2017, 17:00
Juniori C CLASIC 2002-2003, etapa 17
Teren: Precizia / Săcele
Luni, 1 Mai 2017, 17:00
Teren: Precizia / Săcele
Duminica, 30 Aprilie 2017, 11:00
Liga a V-a, Brasov, etapa 20
Teren: Tarlungeni Sintetic / Brasov
Duminica, 30 Aprilie 2017, 11:00
Teren: Tarlungeni Sintetic / Brasov
Sambata, 29 Aprilie 2017, 09:00
Liga a IV-A, Juniori, etapa 20
Teren: Central / Brasov
Sambata, 29 Aprilie 2017, 09:00
Teren: Central / Brasov
Sambata, 29 Aprilie 2017, 15:30
Juniori E,Seria I-Clasic 2006-2007, etapa 12
Teren: Celuloza / Zărneşti
Sambata, 29 Aprilie 2017, 15:30
Teren: Celuloza / Zărneşti
Sambata, 29 Aprilie 2017, 16:30
Juniori D,seria I-Clasic 2004-2005, etapa 16
Teren: Celuloza / Zărneşti
Sambata, 29 Aprilie 2017, 16:30
Teren: Celuloza / Zărneşti
Miercuri, 26 Aprilie 2017, 17:30
Liga a V-a, Seria VEST - Fagaras, etapa 15
Teren: Avantul / Mandra
Miercuri, 26 Aprilie 2017, 17:30
Teren: Avantul / Mandra
Duminica, 23 Aprilie 2017, 14:00
Liga a V-a, Seria VEST - Fagaras, etapa 15
Teren: Sageata / Dragus
Duminica, 23 Aprilie 2017, 14:00
Teren: Sageata / Dragus
Vineri, 21 Aprilie 2017, 17:30
Juniori E,Seria I-Clasic 2006-2007, etapa 11
Teren: Celuloza / Zărneşti
Vineri, 21 Aprilie 2017, 17:30
Teren: Celuloza / Zărneşti
Miercuri, 19 Aprilie 2017, 16:30
Juniori D,seria I-Clasic 2004-2005, etapa 13
Teren: Celuloza / Zărneşti
Miercuri, 19 Aprilie 2017, 16:30
Teren: Celuloza / Zărneşti
Sambata, 15 Aprilie 2017, 09:00
Liga a IV-A, Juniori, etapa 18
Teren: Aripile / Ghimbav
Sambata, 15 Aprilie 2017, 09:00
Teren: Aripile / Ghimbav
Joi, 13 Aprilie 2017, 18:30
Juniori D,seria I-Clasic 2004-2005, etapa 12
Teren: Măgura / Codlea
Joi, 13 Aprilie 2017, 18:30
Teren: Măgura / Codlea
Miercuri, 12 Aprilie 2017, 18:00
Juniori D,seria II - Clasic 2004-2005, etapa 12
Teren: Braşovia / Braşov
Miercuri, 12 Aprilie 2017, 18:00
Teren: Braşovia / Braşov
Luni, 10 Aprilie 2017, 17:00
Juniori E,Seria I-Clasic 2006-2007, etapa 9
Teren: Bucegi / Rasnov
Luni, 10 Aprilie 2017, 17:00
Teren: Bucegi / Rasnov
Luni, 10 Aprilie 2017, 18:00
Juniori D,seria I-Clasic 2004-2005, etapa 11
Teren: Bucegi / Rasnov
Luni, 10 Aprilie 2017, 18:00
Teren: Bucegi / Rasnov
Sambata, 8 Aprilie 2017, 09:00
Liga a IV-A, Juniori, etapa 17
Teren: Celuloza / Zărneşti
Sambata, 8 Aprilie 2017, 09:00
Teren: Celuloza / Zărneşti
Sambata, 8 Aprilie 2017, 15:30
Juniori E,Seria I-Clasic 2006-2007, etapa 9
Teren: Celuloza / Zărneşti
Sambata, 8 Aprilie 2017, 15:30
Teren: Celuloza / Zărneşti
Sambata, 8 Aprilie 2017, 16:30
Juniori D,seria I-Clasic 2004-2005, etapa 11
Teren: Celuloza / Zărneşti
Sambata, 8 Aprilie 2017, 16:30
Teren: Celuloza / Zărneşti
Duminica, 2 Aprilie 2017, 11:00
Liga a V-a, Seria EST - Fagaras, etapa 14
Teren: Oltul / Comana de Jos
Duminica, 2 Aprilie 2017, 11:00
Teren: Oltul / Comana de Jos
Duminica, 26 Martie 2017, 11:00
Liga a V-a, Brasov, etapa 15
Teren: Avântul / Dumbrăviţa
Duminica, 26 Martie 2017, 11:00
Teren: Avântul / Dumbrăviţa
Sambata, 25 Martie 2017, 09:00
Liga a IV-A, Juniori, etapa 15
Teren: Cetatea / Rupea
Sambata, 25 Martie 2017, 09:00
Teren: Cetatea / Rupea
Duminica, 19 Martie 2017, 13:15
Juniori D- Elita 2004-2005, etapa 15
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Duminica, 19 Martie 2017, 13:15
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Duminica, 19 Martie 2017, 10:45
Juniori D- Elita 2004-2005, etapa 15
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Duminica, 19 Martie 2017, 10:45
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Duminica, 19 Martie 2017, 09:30
Juniori E-Elita 2006-2007, etapa 15
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Duminica, 19 Martie 2017, 09:30
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Sambata, 11 Martie 2017, 11:00
Cupa Romaniei, Liga a-IV-a, etapa 2
Teren: Poiana / Poiana Marului
Sambata, 11 Martie 2017, 11:00
Teren: Poiana / Poiana Marului
Sambata, 26 Noiembrie 2016, 11:00
Cupa Romaniei, Liga a-IV-a, etapa 1
Teren: Măgura / Codlea
Sambata, 26 Noiembrie 2016, 11:00
Teren: Măgura / Codlea
Joi, 24 Noiembrie 2016, 15:00
Liga a V-a, Brasov, etapa 13
Teren: Tarlungeni Sintetic / Brasov
Joi, 24 Noiembrie 2016, 15:00
Teren: Tarlungeni Sintetic / Brasov
Duminica, 20 Noiembrie 2016, 12:00
Juniori C CLASIC 2002-2003, etapa 11
Teren: Textila / Lunca Calnicului
Duminica, 20 Noiembrie 2016, 12:00
Teren: Textila / Lunca Calnicului
Sambata, 19 Noiembrie 2016, 09:00
Liga a IV-A, Juniori, etapa 13
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Sambata, 19 Noiembrie 2016, 09:00
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Vineri, 18 Noiembrie 2016, 14:30
Juniori E-Elita 2006-2007, etapa 13
Teren: Bucegi / Rasnov
Vineri, 18 Noiembrie 2016, 14:30
Teren: Bucegi / Rasnov
Duminica, 13 Noiembrie 2016, 11:00
Liga a V-a, Seria EST - Fagaras, etapa 11
Teren: Oltul / Comana de Jos
Duminica, 13 Noiembrie 2016, 11:00
Teren: Oltul / Comana de Jos
Duminica, 6 Noiembrie 2016, 10:30
Juniori D- Elita 2004-2005, etapa 11
Teren: Tarlungeni Sintetic / Brasov
Duminica, 6 Noiembrie 2016, 10:30
Teren: Tarlungeni Sintetic / Brasov
Duminica, 6 Noiembrie 2016, 09:30
Juniori E-Elita 2006-2007, etapa 11
Teren: Tarlungeni Sintetic / Brasov
Duminica, 6 Noiembrie 2016, 09:30
Teren: Tarlungeni Sintetic / Brasov
Sambata, 5 Noiembrie 2016, 15:30
Juniori D,seria I-Clasic 2004-2005, etapa 9
Teren: Măgura / Codlea
Sambata, 5 Noiembrie 2016, 15:30
Teren: Măgura / Codlea
Vineri, 28 Octombrie 2016, 16:00
Juniori D- Elita 2004-2005, etapa 8
Teren: Aripile / Ghimbav
Vineri, 28 Octombrie 2016, 16:00
Teren: Aripile / Ghimbav
Duminica, 23 Octombrie 2016, 11:00
Liga a V-a, Brasov, etapa 8
Teren: Măgura / Codlea
Duminica, 23 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Măgura / Codlea
Duminica, 16 Octombrie 2016, 10:45
Juniori C ELITA 2002-2003, etapa 6
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Duminica, 16 Octombrie 2016, 10:45
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Duminica, 16 Octombrie 2016, 12:00
Juniori C ELITA 2002-2003, etapa 6
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Duminica, 16 Octombrie 2016, 12:00
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Duminica, 9 Octombrie 2016, 11:00
Liga a V-a, Seria EST - Fagaras, etapa 6
Teren: Poiana / Poiana Marului
Duminica, 9 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Poiana / Poiana Marului
Duminica, 2 Octombrie 2016, 11:00
Liga a V-a, Brasov, etapa 5
Teren: Celuloza / Zărneşti
Duminica, 2 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Celuloza / Zărneşti
Duminica, 2 Octombrie 2016, 13:30
Juniori C CLASIC 2002-2003, etapa 4
Teren: Celuloza / Zărneşti
Duminica, 2 Octombrie 2016, 13:30
Teren: Celuloza / Zărneşti
Duminica, 25 Septembrie 2016, 11:00
Liga a V-a, Seria VEST - Fagaras, etapa 4
Teren: Benelux / Cincu
Duminica, 25 Septembrie 2016, 11:00
Teren: Benelux / Cincu
Vineri, 23 Septembrie 2016, 17:00
Juniori C CLASIC 2002-2003, etapa 3
Teren: Braşovia / Braşov
Vineri, 23 Septembrie 2016, 17:00
Teren: Braşovia / Braşov
Duminica, 18 Septembrie 2016, 11:00
Liga a V-a, Brasov, etapa 3
Teren: Textila / Lunca Calnicului
Duminica, 18 Septembrie 2016, 11:00
Teren: Textila / Lunca Calnicului
Sambata, 17 Septembrie 2016, 09:00
Liga a IV-A, Juniori, etapa 4
Teren: Aripile / Ghimbav
Sambata, 17 Septembrie 2016, 09:00
Teren: Aripile / Ghimbav
Sambata, 17 Septembrie 2016, 16:30
Juniori C CLASIC 2002-2003, etapa 2
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Sambata, 17 Septembrie 2016, 16:30
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Sambata, 17 Septembrie 2016, 18:00
Juniori D,seria II - Clasic 2004-2005, etapa 2
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Sambata, 17 Septembrie 2016, 18:00
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Sambata, 17 Septembrie 2016, 15:30
Juniori E,Seria II -Clasic 2006-2007, etapa 2
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Sambata, 17 Septembrie 2016, 15:30
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Duminica, 11 Septembrie 2016, 11:00
Liga a V-a, Seria EST - Fagaras, etapa 2
Teren: Park Arena / Făgăraş
Duminica, 11 Septembrie 2016, 11:00
Teren: Park Arena / Făgăraş
Sambata, 10 Septembrie 2016, 09:00
Liga a IV-A, Juniori, etapa 3
Teren: A.C.S. / Hălchiu
Sambata, 10 Septembrie 2016, 09:00
Teren: A.C.S. / Hălchiu
Duminica, 4 Septembrie 2016, 11:00
Liga a V-a, Brasov, etapa 1
Teren: Energia / Feldioara
Duminica, 4 Septembrie 2016, 11:00
Teren: Energia / Feldioara
Sambata, 3 Septembrie 2016, 09:00
Liga a IV-A, Juniori, etapa 2
Teren: Viitorul / Ghimbav
Sambata, 3 Septembrie 2016, 09:00
Teren: Viitorul / Ghimbav
Duminica, 28 August 2016, 11:00
Cupa Romaniei, Liga a-V-a,zona Brasov, etapa 1
Teren: Măgura / Codlea
Duminica, 28 August 2016, 11:00
Teren: Măgura / Codlea