Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
Duminica, 19 Iunie 2022, 11:00
Liga a-V-a, Zona Fagaras, etapa 27
Teren: Bradul / Sinca
Duminica, 19 Iunie 2022, 11:00
Teren: Bradul / Sinca
Vineri, 10 Iunie 2022, 18:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 28
Teren: Unirea I / Tarlungeni
Vineri, 10 Iunie 2022, 18:00
Teren: Unirea I / Tarlungeni
Duminica, 5 Iunie 2022, 11:00
Liga a-V-a, Play out Liga V - Brasov, etapa 6
Teren: A.C.S. / Hălchiu
Duminica, 5 Iunie 2022, 11:00
Teren: A.C.S. / Hălchiu
Sambata, 4 Iunie 2022, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 27
Teren: Park Arena / Făgăraş
Sambata, 4 Iunie 2022, 11:00
Teren: Park Arena / Făgăraş
Miercuri, 1 Iunie 2022, 14:00
U15 CLASIC, etapa 25
Teren: Metrom / Braşov
Miercuri, 1 Iunie 2022, 14:00
Teren: Metrom / Braşov
Miercuri, 1 Iunie 2022, 18:00
U15 CLASIC, etapa 25
Teren: F.C. 2000 / Ghimbav
Miercuri, 1 Iunie 2022, 18:00
Teren: F.C. 2000 / Ghimbav
Luni, 30 Mai 2022, 16:00
U12, etapa 17
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Luni, 30 Mai 2022, 16:00
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Luni, 30 Mai 2022, 15:00
U10, etapa 20
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Luni, 30 Mai 2022, 15:00
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Luni, 30 Mai 2022, 14:00
U10, etapa 20
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Luni, 30 Mai 2022, 14:00
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Duminica, 29 Mai 2022, 14:00
U15 CLASIC, etapa 24
Teren: Braşovia / Braşov
Duminica, 29 Mai 2022, 14:00
Teren: Braşovia / Braşov
Duminica, 29 Mai 2022, 09:30
U13, etapa 21
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Duminica, 29 Mai 2022, 09:30
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Sambata, 28 Mai 2022, 12:00
U15 CLASIC, etapa 24
Teren: Braşovia / Braşov
Sambata, 28 Mai 2022, 12:00
Teren: Braşovia / Braşov
Sambata, 28 Mai 2022, 10:30
U11, Grupa 1, etapa 11
Teren: Metrom / Braşov
Sambata, 28 Mai 2022, 10:30
Teren: Metrom / Braşov
Sambata, 28 Mai 2022, 09:30
U11, Grupa 2, etapa 11
Teren: Metrom / Braşov
Sambata, 28 Mai 2022, 09:30
Teren: Metrom / Braşov
Sambata, 28 Mai 2022, 15:00
Liga a-V-a, Liga V play off - Brasov, etapa 5
Teren: Textila / Lunca Calnicului
Sambata, 28 Mai 2022, 15:00
Teren: Textila / Lunca Calnicului
Miercuri, 25 Mai 2022, 18:00
U15 CLASIC, etapa 23
Teren: Tarlungeni Sintetic / Tarlungeni
Miercuri, 25 Mai 2022, 18:00
Teren: Tarlungeni Sintetic / Tarlungeni
Duminica, 22 Mai 2022, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 25
Teren: F.C. 2000 / Ghimbav
Duminica, 22 Mai 2022, 11:00
Teren: F.C. 2000 / Ghimbav
Vineri, 20 Mai 2022, 16:30
U15 CLASIC, etapa 22
Teren: Braşovia / Braşov
Vineri, 20 Mai 2022, 16:30
Teren: Braşovia / Braşov
Duminica, 15 Mai 2022, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 24
Teren: Viromet / Victoria
Duminica, 15 Mai 2022, 11:00
Teren: Viromet / Victoria
Duminica, 15 Mai 2022, 14:00
Liga a-V-a, Zona Fagaras, etapa 22
Teren: Viitorul / Recea
Duminica, 15 Mai 2022, 14:00
Teren: Viitorul / Recea
Miercuri, 11 Mai 2022, 18:00
Cupa Romaniei, Semifinală Cupa României Tur, etapa 1
Teren: Celuloza / Zărneşti
Miercuri, 11 Mai 2022, 18:00
Teren: Celuloza / Zărneşti
Duminica, 8 Mai 2022, 11:00
Liga a-V-a, Zona Fagaras, etapa 21
Teren: Sageata / Dragus
Duminica, 8 Mai 2022, 11:00
Teren: Sageata / Dragus
Duminica, 8 Mai 2022, 16:00
Liga a-V-a, Play out Liga V - Brasov, etapa 2
Teren: Bucegi / Rasnov
Duminica, 8 Mai 2022, 16:00
Teren: Bucegi / Rasnov
Duminica, 1 Mai 2022, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 22
Teren: Bucegi / Moeciu
Duminica, 1 Mai 2022, 11:00
Teren: Bucegi / Moeciu
Duminica, 1 Mai 2022, 09:30
U13, etapa 17
Teren: Bucegi / Rasnov
Duminica, 1 Mai 2022, 09:30
Teren: Bucegi / Rasnov
Miercuri, 20 Aprilie 2022, 09:30
U15 CLASIC, etapa 17
Teren: Braşovia / Braşov
Miercuri, 20 Aprilie 2022, 09:30
Teren: Braşovia / Braşov
Duminica, 17 Aprilie 2022, 12:00
U10, etapa 15
Teren: Noua Sintetic / Brasov
Duminica, 17 Aprilie 2022, 12:00
Teren: Noua Sintetic / Brasov
Sambata, 16 Aprilie 2022, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 20
Teren: F.C. 2000 / Ghimbav
Sambata, 16 Aprilie 2022, 11:00
Teren: F.C. 2000 / Ghimbav
Sambata, 16 Aprilie 2022, 14:00
U15 CLASIC, etapa 16
Teren: F.C. 2000 / Ghimbav
Sambata, 16 Aprilie 2022, 14:00
Teren: F.C. 2000 / Ghimbav
Sambata, 16 Aprilie 2022, 09:00
U11, Grupa 2, etapa 10
Teren: Aripile / Ghimbav
Sambata, 16 Aprilie 2022, 09:00
Teren: Aripile / Ghimbav
Miercuri, 13 Aprilie 2022, 16:30
Cupa Romaniei, Cupa României- sferturi de finală, etapa 1
Teren: Celuloza / Zărneşti
Miercuri, 13 Aprilie 2022, 16:30
Teren: Celuloza / Zărneşti
Duminica, 10 Aprilie 2022, 11:00
Liga a-V-a, Zona Brasov, etapa 13
Teren: Bucegi / Rasnov
Duminica, 10 Aprilie 2022, 11:00
Teren: Bucegi / Rasnov
Sambata, 9 Aprilie 2022, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 19
Teren: C.S. Inter / Cristian
Sambata, 9 Aprilie 2022, 11:00
Teren: C.S. Inter / Cristian
Sambata, 9 Aprilie 2022, 09:00
U11, Grupa 1, etapa 9
Teren: C.S. Inter / Cristian
Sambata, 9 Aprilie 2022, 09:00
Teren: C.S. Inter / Cristian
Duminica, 3 Aprilie 2022, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 18
Teren: Viromet / Victoria
Duminica, 3 Aprilie 2022, 11:00
Teren: Viromet / Victoria
Vineri, 1 Aprilie 2022, 17:00
U17, etapa 12
Teren: Precizia / Săcele
Vineri, 1 Aprilie 2022, 17:00
Teren: Precizia / Săcele
Duminica, 27 Martie 2022, 11:00
Liga a-V-a, Zona Brasov, etapa 11
Teren: A.S. / Vulcan
Duminica, 27 Martie 2022, 11:00
Teren: A.S. / Vulcan
Sambata, 26 Martie 2022, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 17
Teren: Izvorul / Hoghiz
Sambata, 26 Martie 2022, 11:00
Teren: Izvorul / Hoghiz
Sambata, 19 Martie 2022, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 16
Teren: Unirea I / Tarlungeni
Sambata, 19 Martie 2022, 11:00
Teren: Unirea I / Tarlungeni
Duminica, 28 Noiembrie 2021, 11:00
Liga a-V-a, Zona Fagaras, etapa 13
Teren: Olimpia / Sasciori
Duminica, 28 Noiembrie 2021, 11:00
Teren: Olimpia / Sasciori
Sambata, 20 Noiembrie 2021, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 15
Teren: C.S. Inter / Cristian
Sambata, 20 Noiembrie 2021, 11:00
Teren: C.S. Inter / Cristian
Sambata, 20 Noiembrie 2021, 14:00
U15 CLASIC, etapa 11
Teren: C.S. Inter / Cristian
Sambata, 20 Noiembrie 2021, 14:00
Teren: C.S. Inter / Cristian
Duminica, 14 Noiembrie 2021, 09:30
U13, etapa 10
Teren: Bucegi / Rasnov
Duminica, 14 Noiembrie 2021, 09:30
Teren: Bucegi / Rasnov
Sambata, 13 Noiembrie 2021, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 14
Teren: Tarlungeni Sintetic / Tarlungeni
Sambata, 13 Noiembrie 2021, 11:00
Teren: Tarlungeni Sintetic / Tarlungeni
Vineri, 12 Noiembrie 2021, 15:00
U17, etapa 9
Teren: Cetatea / Rupea
Vineri, 12 Noiembrie 2021, 15:00
Teren: Cetatea / Rupea
Duminica, 7 Noiembrie 2021, 11:00
Liga a-V-a, Zona Brasov, etapa 9
Teren: Bucegi / Rasnov
Duminica, 7 Noiembrie 2021, 11:00
Teren: Bucegi / Rasnov
Sambata, 6 Noiembrie 2021, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 13
Teren: Izvorul / Hoghiz
Sambata, 6 Noiembrie 2021, 11:00
Teren: Izvorul / Hoghiz
Vineri, 5 Noiembrie 2021, 15:00
U17, etapa 8
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Vineri, 5 Noiembrie 2021, 15:00
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Miercuri, 3 Noiembrie 2021, 14:00
Cupa Romaniei, Cupa Romaniei Optimi, etapa 1
Teren: Bucegi / Moeciu
Miercuri, 3 Noiembrie 2021, 14:00
Teren: Bucegi / Moeciu
Duminica, 31 Octombrie 2021, 11:00
Liga a-V-a, Zona Fagaras, etapa 9
Teren: Beclereana / Beclean
Duminica, 31 Octombrie 2021, 11:00
Teren: Beclereana / Beclean
Sambata, 30 Octombrie 2021, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 12
Teren: Textila / Lunca Calnicului
Sambata, 30 Octombrie 2021, 11:00
Teren: Textila / Lunca Calnicului
Sambata, 30 Octombrie 2021, 15:00
Liga a-V-a, Zona Brasov, etapa 8
Teren: Olimpia / Sanpetru
Sambata, 30 Octombrie 2021, 15:00
Teren: Olimpia / Sanpetru
Joi, 28 Octombrie 2021, 14:00
U15 CLASIC, etapa 6
Teren: Bucegi / Rasnov
Joi, 28 Octombrie 2021, 14:00
Teren: Bucegi / Rasnov
AMÂNAT
Miercuri, 27 Octombrie 2021, 14:00
U17, etapa 7
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Miercuri, 27 Octombrie 2021, 14:00
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Miercuri, 27 Octombrie 2021, 17:30
U13, etapa 1
Teren: Tarlungeni Sintetic / Tarlungeni
Miercuri, 27 Octombrie 2021, 17:30
Teren: Tarlungeni Sintetic / Tarlungeni
AMANAT
Duminica, 24 Octombrie 2021, 11:00
U13, etapa 6
Teren: Metrom / Braşov
Duminica, 24 Octombrie 2021, 11:00
Teren: Metrom / Braşov
Duminica, 24 Octombrie 2021, 09:30
U13, etapa 6
Teren: Metrom / Braşov
Duminica, 24 Octombrie 2021, 09:30
Teren: Metrom / Braşov
Sambata, 23 Octombrie 2021, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 11
Teren: Celuloza / Zărneşti
Sambata, 23 Octombrie 2021, 11:00
Teren: Celuloza / Zărneşti
Vineri, 22 Octombrie 2021, 16:00
U17, etapa 6
Teren: Precizia / Săcele
Vineri, 22 Octombrie 2021, 16:00
Teren: Precizia / Săcele
Miercuri, 20 Octombrie 2021, 15:30
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 10
Teren: Unirea I / Tarlungeni
Miercuri, 20 Octombrie 2021, 15:30
Teren: Unirea I / Tarlungeni
Duminica, 17 Octombrie 2021, 08:15
U11, Grupa 2, etapa 5
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Duminica, 17 Octombrie 2021, 08:15
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Sambata, 16 Octombrie 2021, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 9
Teren: Olimpic / Voila
Sambata, 16 Octombrie 2021, 11:00
Teren: Olimpic / Voila
Duminica, 10 Octombrie 2021, 11:00
Liga a-V-a, Zona Brasov, etapa 5
Teren: Bucegi / Rasnov
Duminica, 10 Octombrie 2021, 11:00
Teren: Bucegi / Rasnov
Sambata, 9 Octombrie 2021, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 8
Teren: F.C. 2000 / Ghimbav
Sambata, 9 Octombrie 2021, 11:00
Teren: F.C. 2000 / Ghimbav
Sambata, 9 Octombrie 2021, 14:00
U15 CLASIC, etapa 4
Teren: F.C. 2000 / Ghimbav
Sambata, 9 Octombrie 2021, 14:00
Teren: F.C. 2000 / Ghimbav
Sambata, 9 Octombrie 2021, 16:00
U15 CLASIC, etapa 4
Teren: F.C. 2000 / Ghimbav
Sambata, 9 Octombrie 2021, 16:00
Teren: F.C. 2000 / Ghimbav
Vineri, 8 Octombrie 2021, 18:00
U15 CLASIC, etapa 4
Teren: Bucegi / Rasnov
Vineri, 8 Octombrie 2021, 18:00
Teren: Bucegi / Rasnov
Duminica, 3 Octombrie 2021, 11:00
Liga a-V-a, Zona Fagaras, etapa 5
Teren: Viitorul / Recea
Duminica, 3 Octombrie 2021, 11:00
Teren: Viitorul / Recea
Sambata, 2 Octombrie 2021, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 7
Teren: Unirea I / Tărlungeni
Sambata, 2 Octombrie 2021, 11:00
Teren: Unirea I / Tărlungeni
Sambata, 2 Octombrie 2021, 14:00
U15 CLASIC, etapa 3
Teren: Tarlungeni Sintetic / Tarlungeni
Sambata, 2 Octombrie 2021, 14:00
Teren: Tarlungeni Sintetic / Tarlungeni
Vineri, 1 Octombrie 2021, 17:00
U15 CLASIC, etapa 3
Teren: C.S. Inter / Cristian
Vineri, 1 Octombrie 2021, 17:00
Teren: C.S. Inter / Cristian
Miercuri, 29 Septembrie 2021, 17:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 6
Teren: Izvorul / Hoghiz
Miercuri, 29 Septembrie 2021, 17:00
Teren: Izvorul / Hoghiz
Duminica, 26 Septembrie 2021, 11:00
Liga a-V-a, Zona Fagaras, etapa 4
Teren: Sercaiana / Sercaia
Duminica, 26 Septembrie 2021, 11:00
Teren: Sercaiana / Sercaia
Sambata, 25 Septembrie 2021, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 5
Teren: Tarlungeni Sintetic / Tarlungeni
Sambata, 25 Septembrie 2021, 11:00
Teren: Tarlungeni Sintetic / Tarlungeni
Duminica, 19 Septembrie 2021, 11:00
Liga a-V-a, Zona Fagaras, etapa 3
Teren: Viitorul / Recea
Duminica, 19 Septembrie 2021, 11:00
Teren: Viitorul / Recea
Sambata, 18 Septembrie 2021, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 4
Teren: Bucegi / Moeciu
Sambata, 18 Septembrie 2021, 11:00
Teren: Bucegi / Moeciu
Sambata, 18 Septembrie 2021, 14:00
U15 CLASIC, etapa 1
Teren: A.S. / Vulcan
Sambata, 18 Septembrie 2021, 14:00
Teren: A.S. / Vulcan
Sambata, 18 Septembrie 2021, 17:00
U15 CLASIC, etapa 1
Teren: Celuloza / Zărneşti
Sambata, 18 Septembrie 2021, 17:00
Teren: Celuloza / Zărneşti
Miercuri, 15 Septembrie 2021, 16:30
Cupa Romaniei, Zona Brasov, etapa 1
Teren: A.C.S. / Hălchiu
Miercuri, 15 Septembrie 2021, 16:30
Teren: A.C.S. / Hălchiu
Duminica, 12 Septembrie 2021, 11:00
Liga a-V-a, Zona Brasov, etapa 1
Teren: Bucegi / Rasnov
Duminica, 12 Septembrie 2021, 11:00
Teren: Bucegi / Rasnov
Sambata, 11 Septembrie 2021, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 3
Teren: Aripile / Ghimbav
Sambata, 11 Septembrie 2021, 11:00
Teren: Aripile / Ghimbav
Duminica, 5 Septembrie 2021, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 2
Teren: F.C. 2000 / Ghimbav
Duminica, 5 Septembrie 2021, 11:00
Teren: F.C. 2000 / Ghimbav
Sambata, 4 Septembrie 2021, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 2
Teren: C.S. Inter / Cristian
Sambata, 4 Septembrie 2021, 11:00
Teren: C.S. Inter / Cristian
Sambata, 28 August 2021, 11:00
Liga a-IV-a, Seniori, etapa 1
Teren: Textila / Lunca Calnicului
Sambata, 28 August 2021, 11:00
Teren: Textila / Lunca Calnicului