Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
- 2010/2011
Miercuri, 8 Iunie 2011, 17:30
Cupa Romaniei, etapa 4
Teren: Izvorul / Hoghiz
Miercuri, 8 Iunie 2011, 17:30
Teren: Izvorul / Hoghiz
Duminica, 5 Iunie 2011, 11:00
Liga a V-a, Seria Brasov, etapa 25
Teren: A.S. / Vulcan
Duminica, 5 Iunie 2011, 11:00
Teren: A.S. / Vulcan
Sambata, 4 Iunie 2011, 9:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 34
Teren: Celuloza / Zărneşti
Sambata, 4 Iunie 2011, 9:00
Teren: Celuloza / Zărneşti
Miercuri, 1 Iunie 2011, 18:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 33
Teren: Bucegi / Rasnov
Miercuri, 1 Iunie 2011, 18:00
Teren: Bucegi / Rasnov
Sambata, 21 Mai 2011, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 31
Teren: C.F.R. / Braşov
Sambata, 21 Mai 2011, 11:00
Teren: C.F.R. / Braşov
Miercuri, 18 Mai 2011, 16:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 30
Teren: Forex / Braşov
Miercuri, 18 Mai 2011, 16:00
Teren: Forex / Braşov
Sambata, 14 Mai 2011, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 29
Teren: Izvorul / Hoghiz
Sambata, 14 Mai 2011, 11:00
Teren: Izvorul / Hoghiz
Duminica, 8 Mai 2011, 11:00
Liga a V-a, Seria I Fagaras, etapa 20
Teren: Izvorul / Hoghiz
Duminica, 8 Mai 2011, 11:00
Teren: Izvorul / Hoghiz
Duminica, 1 Mai 2011, 11:00
Liga a V-a, Seria Brasov, etapa 20
Teren: Cetatea / Apata
Duminica, 1 Mai 2011, 11:00
Teren: Cetatea / Apata
Sambata, 30 Aprilie 2011, 9:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 26
Teren: C.F.R. / Braşov
Sambata, 30 Aprilie 2011, 9:00
Teren: C.F.R. / Braşov
Miercuri, 27 Aprilie 2011, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 25
Teren: Aripile / Ghimbav
Miercuri, 27 Aprilie 2011, 17:00
Teren: Aripile / Ghimbav
Joi, 21 Aprilie 2011, 17:00
Liga a V-a, Seria Brasov, etapa 19
Teren: Măgura / Codlea
Joi, 21 Aprilie 2011, 17:00
Teren: Măgura / Codlea
Sambata, 16 Aprilie 2011, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 23
Teren: Infratirea / Harman
Sambata, 16 Aprilie 2011, 11:00
Teren: Infratirea / Harman
Duminica, 10 Aprilie 2011, 11:00
Liga a V-a, Seria Brasov, etapa 17
Teren: Unirea I / Tărlungeni
Duminica, 10 Aprilie 2011, 11:00
Teren: Unirea I / Tărlungeni
Duminica, 10 Aprilie 2011, 9:00
Juniori E 2000, Seria I, etapa 10
Teren: Viitorul din Sfântul Gheorghe / Sfântul Gheorghe
Duminica, 10 Aprilie 2011, 9:00
Teren: Viitorul din Sfântul Gheorghe / Sfântul Gheorghe
Sambata, 9 Aprilie 2011, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 22
Teren: Izvorul / Hoghiz
Sambata, 9 Aprilie 2011, 11:00
Teren: Izvorul / Hoghiz
Sambata, 2 Aprilie 2011, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 21
Teren: F.C. 2000 / Ghimbav
Sambata, 2 Aprilie 2011, 11:00
Teren: F.C. 2000 / Ghimbav
Sambata, 26 Martie 2011, 11:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 20
Teren: Celuloza / Zărneşti
Sambata, 26 Martie 2011, 11:00
Teren: Celuloza / Zărneşti
Duminica, 20 Martie 2011, 11:00
Liga a V-a, Seria Brasov, etapa 14
Teren: Voinţa / Măieruş
Duminica, 20 Martie 2011, 11:00
Teren: Voinţa / Măieruş
Sambata, 19 Martie 2011, 13:30
Juniori C - 1996, etapa 14
Teren: Forex / Braşov
Sambata, 19 Martie 2011, 13:30
Teren: Forex / Braşov
Sambata, 19 Martie 2011, 15:00
Juniori D - 1998, etapa 14
Teren: Forex / Braşov
Sambata, 19 Martie 2011, 15:00
Teren: Forex / Braşov
Sambata, 12 Martie 2011, 13:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 18
Teren: Energia / Feldioara
Sambata, 12 Martie 2011, 13:00
Teren: Energia / Feldioara
Duminica, 28 Noiembrie 2010, 14:00
Liga a V-a, Seria I Fagaras, etapa 13
Teren: Olimpia / Sercaita
Duminica, 28 Noiembrie 2010, 14:00
Teren: Olimpia / Sercaita
Sambata, 27 Noiembrie 2010, 13:30
Juniori C - 1996, etapa 13
Teren: Bucegi / Rasnov
Sambata, 27 Noiembrie 2010, 13:30
Teren: Bucegi / Rasnov
Sambata, 27 Noiembrie 2010, 15:00
Juniori D - 1998, etapa 13
Teren: Bucegi / Rasnov
Sambata, 27 Noiembrie 2010, 15:00
Teren: Bucegi / Rasnov
Duminica, 21 Noiembrie 2010, 11:00
Liga a V-a, Seria I Fagaras, etapa 12
Teren: Olimpia / Sercaita
Duminica, 21 Noiembrie 2010, 11:00
Teren: Olimpia / Sercaita
Sambata, 20 Noiembrie 2010, 9:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 16
Teren: Infratirea / Harman
Sambata, 20 Noiembrie 2010, 9:00
Teren: Infratirea / Harman
Sambata, 20 Noiembrie 2010, 13:30
Juniori C - 1996, etapa 12
Teren: Celuloza / Zărneşti
Sambata, 20 Noiembrie 2010, 13:30
Teren: Celuloza / Zărneşti
Sambata, 20 Noiembrie 2010, 15:00
Juniori D - 1998, etapa 12
Teren: Celuloza / Zărneşti
Sambata, 20 Noiembrie 2010, 15:00
Teren: Celuloza / Zărneşti
Duminica, 14 Noiembrie 2010, 11:00
Liga a V-a, Seria I Fagaras, etapa 11
Teren: Luceafarul / Margineni
Duminica, 14 Noiembrie 2010, 11:00
Teren: Luceafarul / Margineni
Sambata, 13 Noiembrie 2010, 13:30
Juniori C - 1996, etapa 11
Teren: Precizia / Săcele
Sambata, 13 Noiembrie 2010, 13:30
Teren: Precizia / Săcele
Sambata, 13 Noiembrie 2010, 15:00
Juniori D - 1998, etapa 11
Teren: Precizia / Săcele
Sambata, 13 Noiembrie 2010, 15:00
Teren: Precizia / Săcele
Duminica, 7 Noiembrie 2010, 11:00
Liga a V-a, Seria Brasov, etapa 10
Teren: Torpedo / Zărneşti
Duminica, 7 Noiembrie 2010, 11:00
Teren: Torpedo / Zărneşti
Sambata, 6 Noiembrie 2010, 9:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 14
Teren: Celuloza / Zărneşti
Sambata, 6 Noiembrie 2010, 9:00
Teren: Celuloza / Zărneşti
Sambata, 30 Octombrie 2010, 9:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 13
Teren: Energia / Feldioara
Sambata, 30 Octombrie 2010, 9:00
Teren: Energia / Feldioara
Duminica, 24 Octombrie 2010, 11:00
Liga a V-a, Seria Brasov, etapa 8
Teren: A.C.S. / Hălchiu
Duminica, 24 Octombrie 2010, 11:00
Teren: A.C.S. / Hălchiu
Sambata, 23 Octombrie 2010, 9:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 12
Teren: Forex / Braşov
Sambata, 23 Octombrie 2010, 9:00
Teren: Forex / Braşov
Duminica, 17 Octombrie 2010, 11:00
Liga a V-a, Seria I Fagaras, etapa 7
Teren: Sercaiana / Sercaia
Duminica, 17 Octombrie 2010, 11:00
Teren: Sercaiana / Sercaia
Sambata, 16 Octombrie 2010, 9:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 11
Teren: Aripile / Ghimbav
Sambata, 16 Octombrie 2010, 9:00
Teren: Aripile / Ghimbav
Duminica, 10 Octombrie 2010, 11:00
Liga a V-a, Seria Brasov, etapa 6
Teren: Torpedo / Zărneşti
Duminica, 10 Octombrie 2010, 11:00
Teren: Torpedo / Zărneşti
Sambata, 9 Octombrie 2010, 9:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 10
Teren: A.S. / Caţa
Sambata, 9 Octombrie 2010, 9:00
Teren: A.S. / Caţa
Duminica, 3 Octombrie 2010, 11:00
Liga a V-a, Seria I Fagaras, etapa 5
Teren: Poiana / Poiana Marului
Duminica, 3 Octombrie 2010, 11:00
Teren: Poiana / Poiana Marului
Sambata, 2 Octombrie 2010, 13:30
Juniori C - 1996, etapa 4
Teren: Metrom / Braşov
Sambata, 2 Octombrie 2010, 13:30
Teren: Metrom / Braşov
Sambata, 2 Octombrie 2010, 15:00
Juniori D - 1998, etapa 4
Teren: Metrom / Braşov
Sambata, 2 Octombrie 2010, 15:00
Teren: Metrom / Braşov
Miercuri, 29 Septembrie 2010, 15:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 8
Teren: C.F.R. / Braşov
Miercuri, 29 Septembrie 2010, 15:00
Teren: C.F.R. / Braşov
Duminica, 26 Septembrie 2010, 11:00
Liga a V-a, Seria Brasov, etapa 4
Teren: A.S. / Vulcan
Duminica, 26 Septembrie 2010, 11:00
Teren: A.S. / Vulcan
Sambata, 25 Septembrie 2010, 13:30
Juniori C - 1996, etapa 3
Teren: Braşovia / Braşov
Sambata, 25 Septembrie 2010, 13:30
Teren: Braşovia / Braşov
Sambata, 25 Septembrie 2010, 15:00
Juniori D - 1998, etapa 3
Teren: Braşovia / Braşov
Sambata, 25 Septembrie 2010, 15:00
Teren: Braşovia / Braşov
Joi, 23 Septembrie 2010, 13:30
Juniori C - 1996, etapa 8
Teren: Celuloza / Zărneşti
Joi, 23 Septembrie 2010, 13:30
Teren: Celuloza / Zărneşti
Joi, 23 Septembrie 2010, 15:00
Juniori D - 1998, etapa 8
Teren: Celuloza / Zărneşti
Joi, 23 Septembrie 2010, 15:00
Teren: Celuloza / Zărneşti
Miercuri, 22 Septembrie 2010, 13:30
Juniori C - 1996, etapa 2
Teren: Unirea I / Tărlungeni
Miercuri, 22 Septembrie 2010, 13:30
Teren: Unirea I / Tărlungeni
Miercuri, 22 Septembrie 2010, 15:00
Juniori D - 1998, etapa 2
Teren: Unirea I / Tărlungeni
Miercuri, 22 Septembrie 2010, 15:00
Teren: Unirea I / Tărlungeni
Duminica, 19 Septembrie 2010, 11:00
Liga a V-a, Seria II Fagaras, etapa 3
Teren: Olimpia / Sasciori
Duminica, 19 Septembrie 2010, 11:00
Teren: Olimpia / Sasciori
Sambata, 18 Septembrie 2010, 9:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 6
Teren: Celuloza / Zărneşti
Sambata, 18 Septembrie 2010, 9:00
Teren: Celuloza / Zărneşti
Miercuri, 15 Septembrie 2010, 15:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 5
Teren: Infratirea / Harman
Miercuri, 15 Septembrie 2010, 15:00
Teren: Infratirea / Harman
Duminica, 12 Septembrie 2010, 11:00
Liga a V-a, Seria Brasov, etapa 2
Teren: Cetatea / Apata
Duminica, 12 Septembrie 2010, 11:00
Teren: Cetatea / Apata
Sambata, 11 Septembrie 2010, 9:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 4
Teren: Bucegi / Rasnov
Sambata, 11 Septembrie 2010, 9:00
Teren: Bucegi / Rasnov
Sambata, 4 Septembrie 2010, 9:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 3
Teren: A.S. / Dacia
Sambata, 4 Septembrie 2010, 9:00
Teren: A.S. / Dacia
Sambata, 21 August 2010, 9:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 1
Teren: A.S. / Caţa
Sambata, 21 August 2010, 9:00
Teren: A.S. / Caţa