Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
- 2010/2011
Sambata, 13 Iunie 2015, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 30
Teren: Bucegi / Rasnov
Sambata, 13 Iunie 2015, 11:00
Teren: Bucegi / Rasnov
Sambata, 6 Iunie 2015, 09:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 29
Teren: Viitorul / Ghimbav
Sambata, 6 Iunie 2015, 09:00
Teren: Viitorul / Ghimbav
Duminica, 31 Mai 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria Est - zona Fagaras, etapa 20
Teren: Izvorul / Hoghiz
Duminica, 31 Mai 2015, 11:00
Teren: Izvorul / Hoghiz
Sambata, 30 Mai 2015, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 28
Teren: Viromet / Victoria
Sambata, 30 Mai 2015, 11:00
Teren: Viromet / Victoria
Duminica, 17 Mai 2015, 11:00
Liga a V-a, Palmares, etapa 1
Teren: A.S. / Vulcan
Duminica, 17 Mai 2015, 11:00
Teren: A.S. / Vulcan
Duminica, 10 Mai 2015, 13:00
Liga a V-a, Seria Est - zona Fagaras, etapa 17
Teren: Cetatea / Rupea
Duminica, 10 Mai 2015, 13:00
Teren: Cetatea / Rupea
Duminica, 3 Mai 2015, 11:00
Liga a V-a, Brasov, etapa 17
Teren: Avântul / Dumbrăviţa
Duminica, 3 Mai 2015, 11:00
Teren: Avântul / Dumbrăviţa
Duminica, 26 Aprilie 2015, 09:30
Juniori C - 2000, etapa 23
Teren: Unirea I / Tărlungeni
Duminica, 26 Aprilie 2015, 09:30
Teren: Unirea I / Tărlungeni
Sambata, 25 Aprilie 2015, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 21
Teren: Textila / Lunca Calnicului
Sambata, 25 Aprilie 2015, 11:00
Teren: Textila / Lunca Calnicului
Duminica, 19 Aprilie 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria Est - zona Fagaras, etapa 14
Teren: Sercaiana / Sercaia
Duminica, 19 Aprilie 2015, 11:00
Teren: Sercaiana / Sercaia
Sambata, 11 Aprilie 2015, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 19
Teren: Celuloza / Zărneşti
Sambata, 11 Aprilie 2015, 11:00
Teren: Celuloza / Zărneşti
Sambata, 11 Aprilie 2015, 09:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 19
Teren: Celuloza / Zărneşti
Sambata, 11 Aprilie 2015, 09:00
Teren: Celuloza / Zărneşti
Sambata, 4 Aprilie 2015, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 18
Teren: Aripile / Ghimbav
Sambata, 4 Aprilie 2015, 11:00
Teren: Aripile / Ghimbav
Sambata, 4 Aprilie 2015, 09:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 18
Teren: Aripile / Ghimbav
Sambata, 4 Aprilie 2015, 09:00
Teren: Aripile / Ghimbav
Duminica, 29 Martie 2015, 12:30
Juniori C - 2000, etapa 17
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Duminica, 29 Martie 2015, 12:30
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Duminica, 29 Martie 2015, 09:00
Juniori C - 2000, etapa 17
Teren: Forex / Braşov
Duminica, 29 Martie 2015, 09:00
Teren: Forex / Braşov
Sambata, 28 Martie 2015, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 17
Teren: Cetatea / Rupea
Sambata, 28 Martie 2015, 11:00
Teren: Cetatea / Rupea
Sambata, 21 Martie 2015, 09:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 16
Teren: A.C.S. / Hălchiu
Sambata, 21 Martie 2015, 09:00
Teren: A.C.S. / Hălchiu
Duminica, 15 Martie 2015, 09:30
Juniori C - 2000, etapa 15
Teren: Unirea I / Tărlungeni
Duminica, 15 Martie 2015, 09:30
Teren: Unirea I / Tărlungeni
Sambata, 14 Martie 2015, 13:00
Juniori C - 2000, etapa 15
Teren: Victoria / Bod Colonie
Sambata, 14 Martie 2015, 13:00
Teren: Victoria / Bod Colonie
Vineri, 13 Martie 2015, 15:00
Juniori E - 2004, etapa 14
Teren: Braşovia / Braşov
Vineri, 13 Martie 2015, 15:00
Teren: Braşovia / Braşov
Sambata, 29 Noiembrie 2014, 11:00
Cupa Romaniei, Liga a IV-a, etapa 2
Teren: A.C.S. / Hălchiu
Sambata, 29 Noiembrie 2014, 11:00
Teren: A.C.S. / Hălchiu
Duminica, 23 Noiembrie 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria Est - zona Fagaras, etapa 11
Teren: Cetatea / Rupea
Duminica, 23 Noiembrie 2014, 11:00
Teren: Cetatea / Rupea
Sambata, 22 Noiembrie 2014, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 15
Teren: Energia / Feldioara
Sambata, 22 Noiembrie 2014, 11:00
Teren: Energia / Feldioara
Sambata, 15 Noiembrie 2014, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 14
Teren: Park Arena / Făgăraş
Sambata, 15 Noiembrie 2014, 11:00
Teren: Park Arena / Făgăraş
Sambata, 15 Noiembrie 2014, 14:00
Liga a V-a, Seria Vest - zona Fagaras, etapa 11
Teren: Olimpia / Sasciori
Sambata, 15 Noiembrie 2014, 14:00
Teren: Olimpia / Sasciori
Duminica, 9 Noiembrie 2014, 11:00
Liga a V-a, Brasov, etapa 9
Teren: Bucegi / Moeciu
Duminica, 9 Noiembrie 2014, 11:00
Teren: Bucegi / Moeciu
Sambata, 8 Noiembrie 2014, 09:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 13
Teren: Viitorul / Ghimbav
Sambata, 8 Noiembrie 2014, 09:00
Teren: Viitorul / Ghimbav
Sambata, 1 Noiembrie 2014, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 12
Teren: Park Arena / Făgăraş
Sambata, 1 Noiembrie 2014, 11:00
Teren: Park Arena / Făgăraş
Duminica, 26 Octombrie 2014, 11:30
Juniori D - 2002, etapa 9
Teren: Tarlungeni Sintetic / Brasov
Duminica, 26 Octombrie 2014, 11:30
Teren: Tarlungeni Sintetic / Brasov
Sambata, 25 Octombrie 2014, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 11
Teren: Celuloza / Zărneşti
Sambata, 25 Octombrie 2014, 11:00
Teren: Celuloza / Zărneşti
Sambata, 25 Octombrie 2014, 09:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 11
Teren: Celuloza / Zărneşti
Sambata, 25 Octombrie 2014, 09:00
Teren: Celuloza / Zărneşti
Duminica, 19 Octombrie 2014, 11:00
Liga a V-a, Brasov, etapa 6
Teren: Victoria / Bod Colonie
Duminica, 19 Octombrie 2014, 11:00
Teren: Victoria / Bod Colonie
Duminica, 19 Octombrie 2014, 09:00
Juniori C - 2000, etapa 7
Teren: Victoria / Bod Colonie
Duminica, 19 Octombrie 2014, 09:00
Teren: Victoria / Bod Colonie
Sambata, 18 Octombrie 2014, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 10
Teren: Cetatea / Rupea
Sambata, 18 Octombrie 2014, 11:00
Teren: Cetatea / Rupea
Sambata, 18 Octombrie 2014, 09:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 10
Teren: Cetatea / Rupea
Sambata, 18 Octombrie 2014, 09:00
Teren: Cetatea / Rupea
Sambata, 11 Octombrie 2014, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 9
Teren: C.S. Inter / Cristian
Sambata, 11 Octombrie 2014, 11:00
Teren: C.S. Inter / Cristian
Sambata, 11 Octombrie 2014, 09:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 9
Teren: C.S. Inter / Cristian
Sambata, 11 Octombrie 2014, 09:00
Teren: C.S. Inter / Cristian
Duminica, 5 Octombrie 2014, 11:00
Liga a V-a, Brasov, etapa 4
Teren: Avântul / Dumbrăviţa
Duminica, 5 Octombrie 2014, 11:00
Teren: Avântul / Dumbrăviţa
Sambata, 4 Octombrie 2014, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 7
Teren: Infratirea / Harman
Sambata, 4 Octombrie 2014, 11:00
Teren: Infratirea / Harman
Duminica, 28 Septembrie 2014, 09:00
Juniori C - 2000, etapa 2
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Duminica, 28 Septembrie 2014, 09:00
Teren: I.C.I.M. / Braşov
Sambata, 27 Septembrie 2014, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 6
Teren: Olimpic / Voila
Sambata, 27 Septembrie 2014, 11:00
Teren: Olimpic / Voila
Duminica, 21 Septembrie 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria Est - zona Fagaras, etapa 3
Teren: Olimpia / Sercaita
Duminica, 21 Septembrie 2014, 11:00
Teren: Olimpia / Sercaita
Sambata, 20 Septembrie 2014, 09:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 4
Teren: Celuloza / Zărneşti
Sambata, 20 Septembrie 2014, 09:00
Teren: Celuloza / Zărneşti
Duminica, 7 Septembrie 2014, 11:00
Cupa Romaniei, Brasov, etapa 1
Teren: Bucegi / Moeciu
Duminica, 7 Septembrie 2014, 11:00
Teren: Bucegi / Moeciu
Sambata, 6 Septembrie 2014, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 3
Teren: Viromet / Victoria
Sambata, 6 Septembrie 2014, 11:00
Teren: Viromet / Victoria
Sambata, 30 August 2014, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 2
Teren: A.C.S. / Hălchiu
Sambata, 30 August 2014, 11:00
Teren: A.C.S. / Hălchiu
Sambata, 30 August 2014, 09:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 2
Teren: A.C.S. / Hălchiu
Sambata, 30 August 2014, 09:00
Teren: A.C.S. / Hălchiu
Sambata, 23 August 2014, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 1
Teren: Park Arena / Făgăraş
Sambata, 23 August 2014, 11:00
Teren: Park Arena / Făgăraş