Szasz Vilmos
Ormeniş
Ormeniş, 20 Martie 1956
Observator de arbitri
Asociatia Judeteana de Fotbal Brasov
Brasov, Str.Zizinului nr.109 bis
Tel: 0268.475.240
Tel: 0787.598.312
Fax: 0268.475.240
RO77BRDE080SV05866890800 BRD
Email: [email protected]
Nume | Competiția | Nr. jocuri | |||||
Liga a V-a, Brasov | Liga a V-a, Seria EST - Fagaras | Liga a V-a, Seria VEST - Fagaras | Cupa Romaniei, Liga a-V-a,zona Brasov | Cupa Romaniei, Liga a-IV-a | Liga a V-a, Seria Est:Play-OFF | ||
Greavu Alin | 2 | ||||||
Ciorbea Cristian Marian | 1 | ||||||
Tudorescu Teodora Maria | 4 | ||||||
Catarig Claudio Ciprian | 1 | ||||||
Pădurariu Rareş Andrei | 2 | ||||||
Enciu Liviu | 1 | ||||||
Guran Mircea | 4 | ||||||
Ciorbea Robert | 2 | ||||||
Ilieş Dan Lucian | 1 | ||||||
Osmache Claudiu | 2 | ||||||
Pavel-Cojocaru Andrei | 2 | ||||||
Polexe Răzvan Mihai | 1 | ||||||
Munteanu Alexandru Marian | 1 | ||||||
Stirbu Ioan Victor | 2 | ||||||
Patrascu Bogdan Alexandru | 3 | ||||||
Toma Georgian | 1 | ||||||
Nanu Nicolae | 1 | ||||||
Panzaru Viorel Gabriel | 3 | ||||||
Serban Andrei | 1 | ||||||
Mormeci Dumitru Robert | 1 | ||||||
Schiopet Claudiu | 2 | ||||||
Stelea Alexandru | 1 | ||||||
Urs Andrei | 1 | ||||||
Damian Petrut | 1 | ||||||
Mitarca Mihai George | 1 | ||||||
Ciucanu Octavian | 2 | ||||||
Tunsoiu Marian | 3 | ||||||
Militaru Emanuel | 1 | ||||||
Constantin Robert Florin | 1 | ||||||
Grosu Rares | 1 | ||||||
Chelaru Silviu Paul | 1 | ||||||
Lucaci Sergiu | 2 | ||||||
Ghinet Marius | 1 | ||||||
Barbu Marian Alexandru | 1 | ||||||
Scortia Ioan | 1 | ||||||
Paraschiv Alexandru | 1 |
Nume | Competiția | Nr. jocuri | |||||
Liga a V-a, Brasov | Liga a V-a, Seria EST - Fagaras | Liga a V-a, Seria VEST - Fagaras | Cupa Romaniei, Liga a-V-a,zona Brasov | Cupa Romaniei, Liga a-IV-a | Liga a V-a, Seria Est:Play-OFF | ||
A.C.S.M. Codlea II | 2 | ||||||
A.C.S. Coltea 1920 Brasov | 3 | ||||||
F.C. Energia Unirea Feldioara | 2 | ||||||
A.S. Recolta Budila | 2 | ||||||
C.S. Olimpic Cetate Rasnov | 2 | ||||||
A.S.C.Ciucas Tarlungeni | 3 | ||||||
A.C.S. Vulcan 2008 | 4 | ||||||
A.S. Avantul Dumbravita | 2 | ||||||
A.C.S. Prejmer | 2 | ||||||
A.S.C. Olimpic Zărneşti II | 1 | ||||||
A.S. Cetatea Apaţa 2001 | 2 | ||||||
A.C.S.Hoghiz | 1 | ||||||
A.S.Transilvania Felmer | 3 | ||||||
A.S. Poiana Marului | 2 | ||||||
A.C.S.Partizan Ileni | 2 | ||||||
A.S.Mandra | 1 | ||||||
F.S.Voila | 1 | ||||||
A.C.S.M. Codlea | 1 | ||||||
A.C.S. Hălchiu | 1 | ||||||
A.S.Luceafarul Margineni | 1 |