Informari si comunicate
10-01-2014
ANUNT IMPORTANT PENTRU ARBITRI

In ziua de miercuri, 15 ianuarie 2013, va fi deschiderea oficiala a anului sportiv 2014, pentru arbitri si arbitri asistenti de la nivelul Municipiului Bucuresti.

detalii...
27-08-2013
COMUNICAT PENTRU ARBITRI

Comunicat pentru arbitri cu privire la participarea la competitii private si jocuri amicale.

detalii...
toate comunicatele

CSA Steaua

Localitatea Bucuresti

Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Liga 4 - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 CSA Steaua 15 14 1 0 98-2 43p +22
2CS FC Dinamo15122164-1338p+14
3 AS CS Carmen București 1937 15 12 0 3 81-9 36p +15
4CS Progresul București 200515120376-1536p+15
5 ACS Bucharest United 15 9 1 5 41-26 28p +7
6AFC Comprest GIM1591536-3128p+7
7 AFC Asalt 15 9 0 6 28-29 27p +6
8ACS Victoria București1572632-2823p-1
9 SC FC Metaloglobus SA 2 15 5 1 9 25-45 16p -8
10AS Romprim15501027-4415p-9
11 AS Tricolor Footbal Club 15 4 0 11 18-44 12p -12
12ACS Unirea Politehnica15401124-5112p-9
13 AFC Rapid 15 3 3 9 14-42 12p -12
14LPS Mircea Eliade15401127-7912p-12
15 AFC Vis de București 15 3 1 11 18-78 10p -11
16AFCS Real Crângași15201312-856p-18
Competitii in care participa / a participat
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga 4 Etapa 15
07-12-2018
CSA Steaua
Liga 4 Etapa 14
23-11-2018
AFC Comprest GIM
Liga 4 Etapa 13
16-11-2018
CSA Steaua
Liga 4 Etapa 12
09-11-2018
ACS Victoria București
Liga 4 Etapa 11
02-11-2018
CSA Steaua
Liga 4 Etapa 10
26-10-2018
AFC Rapid
Liga 4 Etapa 9
19-10-2018
CSA Steaua
Liga 4 Etapa 8
12-10-2018
SC FC Metaloglobus SA 2
Liga 4 Etapa 7
05-10-2018
CSA Steaua
Liga 4 Etapa 6
28-09-2018
ACS Unirea Politehnica
Liga 4 Etapa 5
21-09-2018
CSA Steaua
Liga 4 Etapa 4
14-09-2018
CSA Steaua
Liga 4 Etapa 3
07-09-2018
ACS Bucharest United
Liga 4 Etapa 2
01-09-2018
CSA Steaua
Liga 4 Etapa 1
24-08-2018
AS CS Carmen București 1937
Grupa 2005 - Seria 1 Etapa 14
08-12-2018
ACS Sport Team
Grupa 2005 - Seria 1 Etapa 13
24-11-2018
CSA Steaua
Grupa 2005 - Seria 1 Etapa 12
17-11-2018
ACS Juniorul 2014
Grupa 2005 - Seria 1 Etapa 11
10-11-2018
CSA Steaua
Grupa 2005 - Seria 1 Etapa 10
03-11-2018
CS Concordia Chiajna
Grupa 2005 - Seria 1 Etapa 9
27-10-2018
CSA Steaua
Grupa 2005 - Seria 1 Etapa 8
20-10-2018
AS Dan Chilom
Grupa 2005 - Seria 1 Etapa 7
13-10-2018
CSA Steaua
Grupa 2005 - Seria 1 Etapa 6
06-10-2018
LPS Mircea Eliade
Grupa 2005 - Seria 1 Etapa 5
29-09-2018
CSA Steaua
Grupa 2005 - Seria 1 Etapa 4
22-09-2018
AFC Progresul 1944 Spartac
Grupa 2005 - Seria 1 Etapa 3
15-09-2018
CSA Steaua
Grupa 2005 - Seria 1 Etapa 2
08-09-2018
ACS Prosport Football Academy
Grupa 2005 - Seria 1 Etapa 1
01-09-2018
CSA Steaua
Grupa 2000-2001 Etapa 16
08-12-2018
CS Otopeni
Grupa 2000-2001 Etapa 14
17-11-2018
AFCS Real Crângași
Grupa 2000-2001 Etapa 13
10-11-2018
CSA Steaua
Grupa 2000-2001 Etapa 12
06-11-2018
AFC Vis de București
Grupa 2000-2001 Etapa 11
03-11-2018
CSA Steaua
Grupa 2000-2001 Etapa 10
27-10-2018
CSA Steaua
Grupa 2000-2001 Etapa 9
20-10-2018
LPS Mircea Eliade
Grupa 2000-2001 Etapa 8
13-10-2018
CSA Steaua
Grupa 2000-2001 Etapa 7
06-10-2018
ACS Bucharest United
Grupa 2000-2001 Etapa 6
29-09-2018
CSA Steaua
Grupa 2000-2001 Etapa 5
25-09-2018
AS Olimpic
Grupa 2000-2001 Etapa 4
22-09-2018
CSA Steaua
Grupa 2000-2001 Etapa 3
15-09-2018
ACS Prosport Football Academy
Grupa 2000-2001 Etapa 2
08-09-2018
CSA Steaua
Grupa 2000-2001 Etapa 1
01-09-2018
AS CS Carmen București 1937
Grupa 2003 - Seria 1 Etapa 14
08-12-2018
CSA Steaua
Grupa 2003 - Seria 1 Etapa 13
24-11-2018
ACS Sport Team
Grupa 2003 - Seria 1 Etapa 12
17-11-2018
CSA Steaua
Grupa 2003 - Seria 1 Etapa 11
10-11-2018
SC Fotbal Club R Bucuresti SA
Grupa 2003 - Seria 1 Etapa 10
03-11-2018
ACP 3 Kids Sport
Grupa 2003 - Seria 1 Etapa 9
27-10-2018
AS Dan Chilom
Grupa 2003 - Seria 1 Etapa 8
20-10-2018
CSA Steaua
Grupa 2003 - Seria 1 Etapa 7
13-10-2018
ACS Elite Football Academy
Grupa 2003 - Seria 1 Etapa 6
06-10-2018
CSA Steaua
Grupa 2003 - Seria 1 Etapa 5
29-09-2018
AS CS Carmen București 1937
Grupa 2003 - Seria 1 Etapa 4
22-09-2018
CSA Steaua
Grupa 2003 - Seria 1 Etapa 3
15-09-2018
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 2003 - Seria 1 Etapa 2
08-09-2018
CSA Steaua
Grupa 2003 - Seria 1 Etapa 1
01-09-2018
CSA Steaua
Grupa 2006 - Seria 1 Etapa 14
AFC Progresul 1944 Spartac
Grupa 2006 - Seria 1 Etapa 13
A.S. Voinicelul
Grupa 2006 - Seria 1 Etapa 12
CSA Steaua
Grupa 2006 - Seria 1 Etapa 11
AS Galactik FK
Grupa 2006 - Seria 1 Etapa 10
CSA Steaua
Grupa 2006 - Seria 1 Etapa 9
SC Fotbal Club R Bucuresti SA
Grupa 2006 - Seria 1 Etapa 8
CSA Steaua
Grupa 2006 - Seria 1 Etapa 7
SC Dinamo 1948 SA
Grupa 2006 - Seria 1 Etapa 6
29-09-2018
CSA Steaua
Grupa 2006 - Seria 1 Etapa 5
22-09-2018
ACS Prosport Football Academy
Grupa 2006 - Seria 1 Etapa 4
15-09-2018
CSA Steaua
Grupa 2006 - Seria 1 Etapa 3
08-09-2018
ACS Inizio
Grupa 2006 - Seria 1 Etapa 2
04-09-2018
ACS Juniorul 2014
Grupa 2006 - Seria 1 Etapa 1
01-09-2018
CSA Steaua
Cupa României - faza municipală, Șaisprezecimi Etapa 1
18-09-2018
AFCS Real Crângași
Cupa României - faza municipală, Optimi Etapa 1
09-10-2018
AFC Atletico București 2003
Cupa României - faza municipală, Sferturi Etapa 1
13-11-2018
ACS Mexic
Grupa 2004 - Seria 1 Etapa 7
08-12-2018
CSA Steaua
Grupa 2004 - Seria 1 Etapa 6
24-11-2018
CS FC Dinamo
Grupa 2004 - Seria 1 Etapa 4
10-11-2018
Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon
Grupa 2004 - Seria 1 Etapa 3
03-11-2018
CSA Steaua
Grupa 2004 - Seria 1 Etapa 2
27-10-2018
CSA Steaua
Grupa 2004 - Seria 1 Etapa 1
20-10-2018
LPS Mircea Eliade
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe