Meciuri arbitrate
Duminica, 24 Martie 2024, 11:30
Liga a 5-a, Seria 1, etapa 14
Teren: Virgil Popescu / Vernesti
Duminica, 24 Martie 2024, 11:30
Teren: Virgil Popescu / Vernesti
Sambata, 23 Martie 2024, 19:30
Campionatul Judetean U15, etapa 11
Teren: Municipal 2 / Ramnicu Sarat
Sambata, 23 Martie 2024, 19:30
Teren: Municipal 2 / Ramnicu Sarat
Duminica, 10 Martie 2024, 15:00
Liga a 5-a, Seria 1, etapa 12
Teren: Unirea / Zoresti
Duminica, 10 Martie 2024, 15:00
Teren: Unirea / Zoresti
Sambata, 2 Decembrie 2023, 14:00
Liga a 4-a, etapa 15
Teren: Gloria / Vadu Pasii
Sambata, 2 Decembrie 2023, 14:00
Teren: Gloria / Vadu Pasii
Sambata, 2 Decembrie 2023, 12:00
Campionatul Judetean U19, Seria 1, etapa 15
Teren: Gloria / Vadu Pasii
Sambata, 2 Decembrie 2023, 12:00
Teren: Gloria / Vadu Pasii
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 12:00
Liga a 5-a, Seria 2, etapa 11
Teren: Lucefarul / C.A. Rosetti
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Lucefarul / C.A. Rosetti
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 12:00
Liga a 5-a, Seria 2, etapa 10
Teren: Unirea / Padina
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Unirea / Padina
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:00
Liga a 4-a, etapa 12
Teren: Comunal / Sageata
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Comunal / Sageata
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 12:00
Campionatul Judetean U19, Seria 1, etapa 12
Teren: Comunal / Sageata
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Comunal / Sageata
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:30
Liga a 5-a, Seria 1, etapa 9
Teren: Soimii / Candesti
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: Soimii / Candesti
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 12:30
Campionatul Judetean U19, Seria 2, etapa 9
Teren: Soimii / Candesti
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 12:30
Teren: Soimii / Candesti
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:00
Liga a 4-a, etapa 11
Teren: Comunal Aldeni / Cernatesti
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Comunal Aldeni / Cernatesti
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 12:00
Campionatul Judetean U19, Seria 1, etapa 11
Teren: Comunal Aldeni / Cernatesti
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Comunal Aldeni / Cernatesti
Joi, 2 Noiembrie 2023, 16:00
Campionatul Judetean U11, etapa 8
Teren: Comunal / Sageata
Joi, 2 Noiembrie 2023, 16:00
Teren: Comunal / Sageata
Joi, 2 Noiembrie 2023, 14:00
Campionatul Judetean U13, etapa 10
Teren: Comunal / Sageata
Joi, 2 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Comunal / Sageata
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Liga a 5-a, Seria 2, etapa 8
Teren: Olimpia / Pogoanele
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Olimpia / Pogoanele
Duminica, 29 Octombrie 2023, 12:00
Liga a 5-a, Seria 1, etapa 8
Teren: Flamura / Racoviteni
Duminica, 29 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Flamura / Racoviteni
Sambata, 28 Octombrie 2023, 15:00
Liga a 4-a, etapa 10
Teren: Pescarusul / Luciu
Sambata, 28 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Pescarusul / Luciu
Sambata, 28 Octombrie 2023, 13:00
Campionatul Judetean U19, Seria 1, etapa 10
Teren: Pescarusul / Luciu
Sambata, 28 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Pescarusul / Luciu
Duminica, 22 Octombrie 2023, 15:00
Liga a 5-a, Seria 1, etapa 7
Teren: Rapid / Sapoca
Duminica, 22 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Rapid / Sapoca
Sambata, 21 Octombrie 2023, 14:00
Liga a 4-a, etapa 9
Teren: DN22 / Balta-Alba
Sambata, 21 Octombrie 2023, 14:00
Teren: DN22 / Balta-Alba
Sambata, 21 Octombrie 2023, 12:00
Campionatul Judetean U19, Seria 1, etapa 9
Teren: DN22 / Balta-Alba
Sambata, 21 Octombrie 2023, 12:00
Teren: DN22 / Balta-Alba
Duminica, 15 Octombrie 2023, 12:00
Liga a 5-a, Seria 1, etapa 6
Teren: Flamura / Racoviteni
Duminica, 15 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Flamura / Racoviteni
LA MASA VERDE
Duminica, 15 Octombrie 2023, 10:00
Campionatul Judetean U19, Seria 2, etapa 6
Teren: Flamura / Racoviteni
Duminica, 15 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Flamura / Racoviteni
Sambata, 14 Octombrie 2023, 15:00
Liga a 4-a, etapa 8
Teren: Rapid / Parscov
Sambata, 14 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Rapid / Parscov
Sambata, 14 Octombrie 2023, 13:00
Campionatul Judetean U19, Seria 1, etapa 8
Teren: Rapid / Parscov
Sambata, 14 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Rapid / Parscov
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
Campionatul Judetean U13, etapa 7
Teren: Gloria / Vadu Pasii
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Gloria / Vadu Pasii
Duminica, 8 Octombrie 2023, 12:00
Liga a 5-a, Seria 2, etapa 5
Teren: Lucefarul / C.A. Rosetti
Duminica, 8 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Lucefarul / C.A. Rosetti
Duminica, 8 Octombrie 2023, 10:00
Campionatul Judetean U19, Seria 3, etapa 5
Teren: Lucefarul / C.A. Rosetti
Duminica, 8 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Lucefarul / C.A. Rosetti
Duminica, 24 Septembrie 2023, 12:00
Liga a 5-a, Seria 2, etapa 3
Teren: Lucefarul / C.A. Rosetti
Duminica, 24 Septembrie 2023, 12:00
Teren: Lucefarul / C.A. Rosetti
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Liga a 4-a, etapa 5
Teren: Comunal / Sageata
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / Sageata
Sambata, 23 Septembrie 2023, 15:00
Campionatul Judetean U19, Seria 1, etapa 5
Teren: Comunal / Sageata
Sambata, 23 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Comunal / Sageata
Duminica, 17 Septembrie 2023, 14:30
Liga a 5-a, Seria 1, etapa 2
Teren: Energia / Clondiru
Duminica, 17 Septembrie 2023, 14:30
Teren: Energia / Clondiru
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Campionatul Judetean U19, Seria 1, etapa 4
Teren: Luceafarul / Maxenu
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Luceafarul / Maxenu
Duminica, 10 Septembrie 2023, 17:00
Liga a 5-a, Seria 1, etapa 1
Teren: Comunal / Blajani
Duminica, 10 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / Blajani
Duminica, 10 Septembrie 2023, 12:00
Liga a 5-a, Seria 1, etapa 1
Teren: Soimii / Candesti
Duminica, 10 Septembrie 2023, 12:00
Teren: Soimii / Candesti
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
Liga a 4-a, etapa 3
Teren: Comunal / Sageata
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / Sageata
Sambata, 9 Septembrie 2023, 15:00
Campionatul Judetean U19, Seria 1, etapa 3
Teren: Comunal / Sageata
Sambata, 9 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Comunal / Sageata
Duminica, 3 Septembrie 2023, 12:00
Cupa Romaniei - Faza Judeteana, etapa 1
Teren: Comunal / Sahateni
Duminica, 3 Septembrie 2023, 12:00
Teren: Comunal / Sahateni
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
Liga a 4-a, etapa 2
Teren: Comunal Aldeni / Cernatesti
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal Aldeni / Cernatesti
Sambata, 2 Septembrie 2023, 15:00
Campionatul Judetean U19, Seria 1, etapa 2
Teren: Comunal Aldeni / Cernatesti
Sambata, 2 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Comunal Aldeni / Cernatesti
Sambata, 26 August 2023, 17:00
Liga a 4-a, etapa 1
Teren: Progresul / Beceni
Sambata, 26 August 2023, 17:00
Teren: Progresul / Beceni
Sambata, 26 August 2023, 15:00
Campionatul Judetean U19, Seria 1, etapa 1
Teren: Progresul / Beceni
Sambata, 26 August 2023, 15:00
Teren: Progresul / Beceni