Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
Sambata, 3 Iunie 2017, 11:00
Judetean Juniori U17, etapa 24
Teren: Dunarea / Moldova Nouă
Sambata, 3 Iunie 2017, 11:00
Teren: Dunarea / Moldova Nouă
Sambata, 3 Iunie 2017, 14:30
Judetean Juniori U17, etapa 24
Teren: Central / Berzasca
Sambata, 3 Iunie 2017, 14:30
Teren: Central / Berzasca
Miercuri, 31 Mai 2017, 18:00
Liga a IV-a, etapa 24
Teren: Central / Berzasca
Miercuri, 31 Mai 2017, 18:00
Teren: Central / Berzasca
Duminica, 28 Mai 2017, 14:00
Liga a V-a, Zona Resita, etapa 22
Teren: Stadionul Parohial / Clocotici
Duminica, 28 Mai 2017, 14:00
Teren: Stadionul Parohial / Clocotici
Duminica, 14 Mai 2017, 11:00
Judetean Juniori U17, etapa 21
Teren: Central / Berzasca
Duminica, 14 Mai 2017, 11:00
Teren: Central / Berzasca
Duminica, 7 Mai 2017, 14:00
Liga a V-a, Zona Resita, etapa 19
Teren: Dunarea / Moldova Nouă
Duminica, 7 Mai 2017, 14:00
Teren: Dunarea / Moldova Nouă
Duminica, 23 Aprilie 2017, 14:00
Liga a V-a, Zona Resita, etapa 17
Teren: Inter / Greoni
Duminica, 23 Aprilie 2017, 14:00
Teren: Inter / Greoni
Vineri, 21 Aprilie 2017, 13:00
Judetean Juniori U15, etapa 18
Teren: Dunarea / Moldova Nouă
Vineri, 21 Aprilie 2017, 13:00
Teren: Dunarea / Moldova Nouă
Sambata, 15 Aprilie 2017, hh:mm
Judetean Juniori U17, etapa 17
Teren: Conrad Maximilian / Zăvoi
Sambata, 15 Aprilie 2017, hh:mm
Teren: Conrad Maximilian / Zăvoi
Vineri, 14 Aprilie 2017, 16:00
Judetean Juniori U17, etapa 17
Teren: Central / Berzasca
Vineri, 14 Aprilie 2017, 16:00
Teren: Central / Berzasca
Miercuri, 12 Aprilie 2017, 17:00
Judetean Juniori U17, etapa 17
Teren: Central / Oraviţa
Miercuri, 12 Aprilie 2017, 17:00
Teren: Central / Oraviţa
Sambata, 8 Aprilie 2017, 12:00
Liga a IV-a, etapa 18
Teren: Central / Berzasca
Sambata, 8 Aprilie 2017, 12:00
Teren: Central / Berzasca
Duminica, 2 Aprilie 2017, 12:00
Liga a IV-a, etapa 17
Teren: Central / Oraviţa
Duminica, 2 Aprilie 2017, 12:00
Teren: Central / Oraviţa
Sambata, 1 Aprilie 2017, 15:30
Judetean Juniori U17, etapa 15
Teren: Central / Berzasca
Sambata, 1 Aprilie 2017, 15:30
Teren: Central / Berzasca
Miercuri, 22 Martie 2017, 19:30
Cupa Romaniei - faza judeteana, Turul II, etapa 1
Teren: Central / Berzasca
Miercuri, 22 Martie 2017, 19:30
Teren: Central / Berzasca
Partida se disputa in nocturna.
Duminica, 19 Martie 2017, 14:00
Liga a V-a, Zona Resita, etapa 13
Teren: Inter / Greoni
Duminica, 19 Martie 2017, 14:00
Teren: Inter / Greoni
Joi, 16 Martie 2017, 16:00
Judetean Juniori U15, etapa 12
Teren: Dunarea / Moldova Nouă
Joi, 16 Martie 2017, 16:00
Teren: Dunarea / Moldova Nouă
Duminica, 12 Martie 2017, 13:00
Liga a V-a, Zona Resita, etapa 12
Teren: Viitorul / Iam
Duminica, 12 Martie 2017, 13:00
Teren: Viitorul / Iam
Duminica, 12 Martie 2017, 11:00
Judetean Juniori U17, etapa 12
Teren: Minerul / Moldova Nouă
Duminica, 12 Martie 2017, 11:00
Teren: Minerul / Moldova Nouă
Sambata, 11 Martie 2017, 12:00
Liga a IV-a, etapa 14
Teren: "Muncitorul" / Reşiţa
Sambata, 11 Martie 2017, 12:00
Teren: "Muncitorul" / Reşiţa
Duminica, 5 Martie 2017, 12:00
Cupa Romaniei - faza judeteana, Turul I, etapa 1
Teren: Central / Berzasca
Duminica, 5 Martie 2017, 12:00
Teren: Central / Berzasca
Sambata, 4 Martie 2017, 14:30
Cupa Romaniei - faza judeteana, Turul I, etapa 1
Teren: Dunarea / Moldova Nouă
Sambata, 4 Martie 2017, 14:30
Teren: Dunarea / Moldova Nouă
Partida a fost decisa in prelungiri. Dupa 90 de minute scorul a fost 3-3.
Duminica, 4 Decembrie 2016, 12:00
Judetean Juniori U17, etapa 11
Teren: Minerul / Moldova Nouă
Duminica, 4 Decembrie 2016, 12:00
Teren: Minerul / Moldova Nouă
Duminica, 27 Noiembrie 2016, 14:00
Liga a V-a, Zona Resita, etapa 11
Teren: Stelică Catrinar / Măureni
Duminica, 27 Noiembrie 2016, 14:00
Teren: Stelică Catrinar / Măureni
Duminica, 20 Noiembrie 2016, 15:00
Liga a V-a, Zona Resita, etapa 10
Teren: „Gheorghe Cîrdu” / Răcăşdia
Duminica, 20 Noiembrie 2016, 15:00
Teren: „Gheorghe Cîrdu” / Răcăşdia
Sambata, 19 Noiembrie 2016, 12:00
Liga a IV-a, etapa 12
Teren: Nera / Bozovici
Sambata, 19 Noiembrie 2016, 12:00
Teren: Nera / Bozovici
Duminica, 13 Noiembrie 2016, 14:00
Liga a V-a, Zona Resita, etapa 9
Teren: Inter / Greoni
Duminica, 13 Noiembrie 2016, 14:00
Teren: Inter / Greoni
Duminica, 13 Noiembrie 2016, 11:00
Liga a V-a, Zona Resita, etapa 9
Teren: Viitorul / Iam
Duminica, 13 Noiembrie 2016, 11:00
Teren: Viitorul / Iam
Sambata, 5 Noiembrie 2016, 12:00
Liga a IV-a, etapa 10
Teren: Minerul / Moldova Nouă
Sambata, 5 Noiembrie 2016, 12:00
Teren: Minerul / Moldova Nouă
Duminica, 30 Octombrie 2016, 12:00
Liga a V-a, Zona Resita, etapa 7
Teren: Minerul / Moldova Nouă
Duminica, 30 Octombrie 2016, 12:00
Teren: Minerul / Moldova Nouă
Duminica, 23 Octombrie 2016, 12:00
Judetean Juniori U15, etapa 5
Teren: Dunarea / Moldova Nouă
Duminica, 23 Octombrie 2016, 12:00
Teren: Dunarea / Moldova Nouă
Sambata, 22 Octombrie 2016, 12:00
Liga a IV-a, etapa 8
Teren: Minerul / Moldova Nouă
Sambata, 22 Octombrie 2016, 12:00
Teren: Minerul / Moldova Nouă
Duminica, 16 Octombrie 2016, 14:00
Liga a V-a, Zona Resita, etapa 5
Teren: Stadionul Parohial / Clocotici
Duminica, 16 Octombrie 2016, 14:00
Teren: Stadionul Parohial / Clocotici
Duminica, 9 Octombrie 2016, 14:00
Liga a V-a, Zona Resita, etapa 4
Teren: Viitorul / Iam
Duminica, 9 Octombrie 2016, 14:00
Teren: Viitorul / Iam
Sambata, 8 Octombrie 2016, 12:00
Liga a IV-a, etapa 6
Teren: Central / Berzasca
Sambata, 8 Octombrie 2016, 12:00
Teren: Central / Berzasca
Sambata, 1 Octombrie 2016, 11:00
Liga a IV-a, etapa 5
Teren: Voinţa / Lupac
Sambata, 1 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Voinţa / Lupac
Sambata, 1 Octombrie 2016, 16:00
Liga a V-a, Zona Resita, etapa 3
Teren: Minerul / Moldova Nouă
Sambata, 1 Octombrie 2016, 16:00
Teren: Minerul / Moldova Nouă
Miercuri, 21 Septembrie 2016, 17:00
Liga a IV-a, etapa 1
Teren: Central / Oraviţa
Miercuri, 21 Septembrie 2016, 17:00
Teren: Central / Oraviţa
Duminica, 18 Septembrie 2016, 12:00
Liga a V-a, Zona Resita, etapa 1
Teren: Inter / Greoni
Duminica, 18 Septembrie 2016, 12:00
Teren: Inter / Greoni
Duminica, 18 Septembrie 2016, 16:00
Liga a V-a, Zona Resita, etapa 1
Teren: „Gheorghe Cîrdu” / Răcăşdia
Duminica, 18 Septembrie 2016, 16:00
Teren: „Gheorghe Cîrdu” / Răcăşdia
Sambata, 10 Septembrie 2016, 12:00
Liga a IV-a, etapa 2
Teren: Voinţa / Lupac
Sambata, 10 Septembrie 2016, 12:00
Teren: Voinţa / Lupac