Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
Duminica, 16 Iunie 2019, 11:00
Liga a V-a, Zona Caransebes, etapa 20
Teren: Municipal / Caransebes
Duminica, 16 Iunie 2019, 11:00
Teren: Municipal / Caransebes
Duminica, 9 Iunie 2019, 13:00
Liga a IV-a, etapa 26
Teren: Stadionul Parohial / Clocotici
Duminica, 9 Iunie 2019, 13:00
Teren: Stadionul Parohial / Clocotici
Sambata, 8 Iunie 2019, 16:00
Liga a IV-a, etapa 26
Teren: Vichente Birău / Oţelu Roşu
Sambata, 8 Iunie 2019, 16:00
Teren: Vichente Birău / Oţelu Roşu
Duminica, 2 Iunie 2019, 12:00
Liga a IV-a, etapa 25
Teren: Central / Oraviţa
Duminica, 2 Iunie 2019, 12:00
Teren: Central / Oraviţa
Duminica, 2 Iunie 2019, 16:00
Liga Elitelor U15 Judetean, Judetean Faza a IIa, etapa 6
Teren: Minerul / Moldova Nouă
Duminica, 2 Iunie 2019, 16:00
Teren: Minerul / Moldova Nouă
Sambata, 1 Iunie 2019, 13:00
Campionat U 19 Judetean, etapa 10
Teren: Minerul / Moldova Nouă
Sambata, 1 Iunie 2019, 13:00
Teren: Minerul / Moldova Nouă
Sambata, 25 Mai 2019, 16:00
Liga a IV-a, etapa 24
Teren: Vichente Birău / Oţelu Roşu
Sambata, 25 Mai 2019, 16:00
Teren: Vichente Birău / Oţelu Roşu
Duminica, 19 Mai 2019, 16:30
Liga a IV-a, etapa 23
Teren: Arena Buchin / Buchin
Duminica, 19 Mai 2019, 16:30
Teren: Arena Buchin / Buchin
Sambata, 18 Mai 2019, 17:00
Liga a IV-a, etapa 23
Teren: Nera / Bozovici
Sambata, 18 Mai 2019, 17:00
Teren: Nera / Bozovici
Sambata, 18 Mai 2019, 12:00
Campionat U 19 Judetean, etapa 8
Teren: Metalul / Bocşa
Sambata, 18 Mai 2019, 12:00
Teren: Metalul / Bocşa
Miercuri, 15 Mai 2019, 17:30
Cupa Romaniei, Semifinale, etapa 1
Teren: Teren sintetic - mare / Resita
Miercuri, 15 Mai 2019, 17:30
Teren: Teren sintetic - mare / Resita
Duminica, 12 Mai 2019, 18:00
Liga a IV-a, etapa 22
Teren: Gloria / Reşiţa
Duminica, 12 Mai 2019, 18:00
Teren: Gloria / Reşiţa
Duminica, 12 Mai 2019, 13:00
Liga a IV-a, etapa 22
Teren: Minerul / Anina
Duminica, 12 Mai 2019, 13:00
Teren: Minerul / Anina
Sambata, 11 Mai 2019, 16:00
Liga a IV-a, etapa 22
Teren: Voinţa / Lupac
Sambata, 11 Mai 2019, 16:00
Teren: Voinţa / Lupac
Sambata, 4 Mai 2019, 14:00
Liga a IV-a, etapa 21
Teren: Municipal / Caransebes
Sambata, 4 Mai 2019, 14:00
Teren: Municipal / Caransebes
Sambata, 20 Aprilie 2019, 17:00
Liga a IV-a, etapa 19
Teren: Arena Buchin / Buchin
Sambata, 20 Aprilie 2019, 17:00
Teren: Arena Buchin / Buchin
Miercuri, 10 Aprilie 2019, 16:30
Cupa Romaniei, Turul IV, etapa 1
Teren: Gloria / Reşiţa
Miercuri, 10 Aprilie 2019, 16:30
Teren: Gloria / Reşiţa
Sambata, 6 Aprilie 2019, 12:00
Liga a IV-a, etapa 17
Teren: Metalul / Bocşa
Sambata, 6 Aprilie 2019, 12:00
Teren: Metalul / Bocşa
Sambata, 30 Martie 2019, 12:00
Liga a IV-a, etapa 16
Teren: Minerul / Anina
Sambata, 30 Martie 2019, 12:00
Teren: Minerul / Anina
Duminica, 24 Martie 2019, 14:30
Cupa Romaniei, Turul III, etapa 1
Teren: Minerul / Ruschiţa
Duminica, 24 Martie 2019, 14:30
Teren: Minerul / Ruschiţa
Vineri, 22 Martie 2019, 15:30
Campionat U 11 Judetean, Zona Resita, etapa 12
Teren: Minerul / Moldova Nouă
Vineri, 22 Martie 2019, 15:30
Teren: Minerul / Moldova Nouă
Vineri, 22 Martie 2019, 17:00
Campionat U 11 Judetean, Zona Resita, etapa 12
Teren: Dunarea / Moldova Nouă
Vineri, 22 Martie 2019, 17:00
Teren: Dunarea / Moldova Nouă
Duminica, 17 Martie 2019, 14:00
Liga a IV-a, etapa 14
Teren: Zavoi din Armeniş / Armeniş
Duminica, 17 Martie 2019, 14:00
Teren: Zavoi din Armeniş / Armeniş
Sambata, 16 Martie 2019, 12:00
Liga a IV-a, etapa 14
Teren: Minerul / Anina
Sambata, 16 Martie 2019, 12:00
Teren: Minerul / Anina
Duminica, 10 Martie 2019, 14:30
Liga a IV-a, etapa 13
Teren: Nera / Bozovici
Duminica, 10 Martie 2019, 14:30
Teren: Nera / Bozovici
Duminica, 3 Martie 2019, 13:00
Cupa Romaniei, Turul III, etapa 1
Teren: Recolta / Rafnic
Duminica, 3 Martie 2019, 13:00
Teren: Recolta / Rafnic
Sambata, 24 Noiembrie 2018, 12:00
Liga a IV-a, etapa 12
Teren: Metalul / Bocşa
Sambata, 24 Noiembrie 2018, 12:00
Teren: Metalul / Bocşa
Duminica, 18 Noiembrie 2018, 15:00
Liga a V-a, Zona Resita, etapa 10
Teren: Recolta / Rafnic
Duminica, 18 Noiembrie 2018, 15:00
Teren: Recolta / Rafnic
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 14:00
Liga a IV-a, etapa 10
Teren: Stadionul Parohial / Clocotici
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 14:00
Teren: Stadionul Parohial / Clocotici
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 14:00
Liga a V-a, Zona Resita, etapa 9
Teren: Recolta / Rafnic
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 14:00
Teren: Recolta / Rafnic
Duminica, 28 Octombrie 2018, 13:00
Liga a V-a, Zona Resita, etapa 8
Teren: Vointa / Şoşdea
Duminica, 28 Octombrie 2018, 13:00
Teren: Vointa / Şoşdea
Duminica, 28 Octombrie 2018, 15:00
Liga a V-a, Zona Resita, etapa 8
Teren: Stelică Catrinar / Măureni
Duminica, 28 Octombrie 2018, 15:00
Teren: Stelică Catrinar / Măureni
Duminica, 21 Octombrie 2018, 14:30
Liga a IV-a, etapa 7
Teren: Municipal / Caransebes
Duminica, 21 Octombrie 2018, 14:30
Teren: Municipal / Caransebes
Sambata, 20 Octombrie 2018, 12:00
Liga a IV-a, etapa 7
Teren: Metalul / Bocşa
Sambata, 20 Octombrie 2018, 12:00
Teren: Metalul / Bocşa
Duminica, 14 Octombrie 2018, 16:15
Liga a IV-a, etapa 6
Teren: Gloria / Reşiţa
Duminica, 14 Octombrie 2018, 16:15
Teren: Gloria / Reşiţa
Sambata, 13 Octombrie 2018, 15:00
Campionat U 19 Judetean, etapa 5
Teren: Central / Berzasca
Sambata, 13 Octombrie 2018, 15:00
Teren: Central / Berzasca
Sambata, 13 Octombrie 2018, 11:30
Campionat U 13 Judetean, etapa 5
Teren: Minerul / Moldova Nouă
Sambata, 13 Octombrie 2018, 11:30
Teren: Minerul / Moldova Nouă
Sambata, 6 Octombrie 2018, 12:00
Liga a IV-a, etapa 5
Teren: Central / Oraviţa
Sambata, 6 Octombrie 2018, 12:00
Teren: Central / Oraviţa
Sambata, 6 Octombrie 2018, 15:00
Campionat U 13 Judetean, etapa 4
Teren: Central / Oraviţa
Sambata, 6 Octombrie 2018, 15:00
Teren: Central / Oraviţa
Duminica, 30 Septembrie 2018, 14:00
Liga a V-a, Zona Resita, etapa 4
Teren: „Gheorghe Cîrdu” / Răcăşdia
Duminica, 30 Septembrie 2018, 14:00
Teren: „Gheorghe Cîrdu” / Răcăşdia
Miercuri, 26 Septembrie 2018, 16:30
Cupa Romaniei, Turul I, etapa 1
Teren: Vointa / Şoşdea
Miercuri, 26 Septembrie 2018, 16:30
Teren: Vointa / Şoşdea
Duminica, 23 Septembrie 2018, 16:00
Liga a V-a, Zona Resita, etapa 3
Teren: Nera / Socol
Duminica, 23 Septembrie 2018, 16:00
Teren: Nera / Socol
Duminica, 23 Septembrie 2018, 12:00
Campionat U 19 Judetean, etapa 2
Teren: Central / Berzasca
Duminica, 23 Septembrie 2018, 12:00
Teren: Central / Berzasca
Duminica, 16 Septembrie 2018, 16:00
Liga a V-a, Zona Resita, etapa 2
Teren: Comunal / Ciclova Română
Duminica, 16 Septembrie 2018, 16:00
Teren: Comunal / Ciclova Română
Duminica, 16 Septembrie 2018, 11:00
Campionat U 13 Judetean, etapa 1
Teren: Dunarea / Moldova Nouă
Duminica, 16 Septembrie 2018, 11:00
Teren: Dunarea / Moldova Nouă
Duminica, 16 Septembrie 2018, 12:30
Campionat U 13 Judetean, etapa 1
Teren: Dunarea / Moldova Nouă
Duminica, 16 Septembrie 2018, 12:30
Teren: Dunarea / Moldova Nouă
Sambata, 15 Septembrie 2018, 15:00
Liga a IV-a, etapa 2
Teren: Minerul / Anina
Sambata, 15 Septembrie 2018, 15:00
Teren: Minerul / Anina
Sambata, 15 Septembrie 2018, 12:00
Campionat U 19 Judetean, etapa 1
Teren: Minerul / Anina
Sambata, 15 Septembrie 2018, 12:00
Teren: Minerul / Anina
Vineri, 14 Septembrie 2018, 17:00
Campionat U 19 Judetean, etapa 1
Teren: Minerul / Moldova Nouă
Vineri, 14 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Minerul / Moldova Nouă
Duminica, 9 Septembrie 2018, 16:00
Liga a V-a, Zona Resita, etapa 1
Teren: Nera / Socol
Duminica, 9 Septembrie 2018, 16:00
Teren: Nera / Socol
Sambata, 8 Septembrie 2018, 11:00
Liga a V-a, Zona Resita, etapa 1
Teren: Comunal / Comoraste
Sambata, 8 Septembrie 2018, 11:00
Teren: Comunal / Comoraste