VĂRZAN Alin Valentin
Oţelu Roşu
Caransebeş, 27 Decembrie 1977
Observator de arbitri
-
0745814966
Asociatia Judeteana de Fotbal Caras-Severin
Resita, Str. Fagarasului nr. 12A
Tel: 0255210807
Tel: 0255210807
Fax: 0255210807
RO51RNCB0100038242940001
Email: [email protected]
Nume | Competiția | Nr. jocuri | ||||||
Liga a IV-a | Liga a V-a | Cupa României, Cupa României -Turul I | Campionat Judetean U13, Zona Caransebeș | Campionat Judetean U17, Zona Caransebes | Cupa României, Cupa României -Sferturi de finală | Campionat Judetean U9 | ||
Gogu Claudiu | 2 | |||||||
Almajan Mirijan | 1 | |||||||
Negovan Mihai | 1 | |||||||
Enache Adrian | 3 | |||||||
Ciocoi Ilie | 2 | |||||||
Kawagoe Takenori | 2 | |||||||
Corocan Cosmin | 3 | |||||||
Cibi Fabian | 25 | |||||||
Humiţa Ioan Daniel | 2 | |||||||
Scinteie Ghiţă Florin | 1 | |||||||
Serbu Lavinius | 1 | |||||||
Rosca Roberto | 12 | |||||||
Trifu Alin | 15 | |||||||
Malac Roxana | 1 | |||||||
Fodor Andrei | 1 | |||||||
Branea Daniel | 1 | |||||||
Corui Marius | 2 | |||||||
Lefter Ionut | 1 | |||||||
Medvesan Ciprian | 1 | |||||||
Maier Vlad | 1 | |||||||
Voina Dorin Petru | 2 | |||||||
Mihailescu Ion | 1 | |||||||
Lascu Florin | 1 | |||||||
Anca Florin | 1 | |||||||
Saraol Alin | 1 | |||||||
Munteanu Ion Mario | 8 | |||||||
Iacobescu Ionut | 10 | |||||||
Stoican Adrian | 1 | |||||||
Bociat Gabriel | 2 | |||||||
Alexandru Daniel | 3 | |||||||
Bucos Claudiu | 1 | |||||||
Iurea Andrei | 1 | |||||||
Duta Marco Alexandru | 2 | |||||||
Boscka Bogdan | 1 |
Nume | Competiția | Nr. jocuri | ||||||
Liga a IV-a | Liga a V-a | Cupa României, Cupa României -Turul I | Campionat Judetean U13, Zona Caransebeș | Campionat Judetean U17, Zona Caransebes | Cupa României, Cupa României -Sferturi de finală | Campionat Judetean U9 | ||
A.S.C. Narciza Zervești | 6 | |||||||
A.C.S. Nera Bozovici | 3 | |||||||
F.C. Nera Bogodinț | 5 | |||||||
C.S. Oțelu Roșu | 15 | |||||||
A.C.S. 2017 Slatina Timis | 3 | |||||||
A.C.S. 1955 Minerul Dognecea | 2 | |||||||
C.S. Moldova Nouă | 1 | |||||||
A.C.S. Magica Balta Caransebeș | 3 | |||||||
F.C.S. Bistra Glimboca | 17 | |||||||
C.S.C. Voința Șoșdea | 1 | |||||||
C.S. Mehadia | 3 | |||||||
A.S. Croaţia Clocotici | 1 | |||||||
A.S. Vointa Răcăşdia | 1 | |||||||
A.C.S. Șoimii Gherteniș | 2 | |||||||
A.S. Recolta Rafnic | 1 | |||||||
A.S. Steaua 2018 Prigor | 3 | |||||||
A.S. Viitorul Cărbunari | 1 | |||||||
A.C.S. Mundo Resita | 2 | |||||||
A.C.S. Lupii Argintii | 1 | |||||||
C.S.M. Reșița 2012 | 1 | |||||||
A.C.S. Golden-Kids Bocșa | 3 | |||||||
C.S.Ş. Caransebeş | 1 | |||||||
A.C.S. Viitorul Armeniș 2023 | 3 | |||||||
C.S.O. Anina | 1 | |||||||
A.C.S. Mundo filiala Herculane | 2 | |||||||
C.S.M. Reșița 2015 | 2 | |||||||
A.C.S. Mundo - filiala Teregova | 2 | |||||||
C.S.M. Reșița 2016 | 2 |