Meciuri arbitrate
Duminica, 1 Martie 2020, 15:00
Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Cluj, etapa 14
Teren: Baza Sportivă Poieni / Poieni
Duminica, 1 Martie 2020, 15:00
Teren: Baza Sportivă Poieni / Poieni
Joc oprit definitiv in minutul 2 la scorul de 0-0, echipa oaspete ramanand in 6 jucatori.
Vineri, 29 Noiembrie 2019, 19:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 13
Teren: Baza Sportivă Someșeni / Cluj - Napoca
Vineri, 29 Noiembrie 2019, 19:00
Teren: Baza Sportivă Someșeni / Cluj - Napoca
Duminica, 24 Noiembrie 2019, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 12
Teren: Baza Sportivă Mintiu Gherlii / Mintiu Gherlii
Duminica, 24 Noiembrie 2019, 11:00
Teren: Baza Sportivă Mintiu Gherlii / Mintiu Gherlii
Duminica, 17 Noiembrie 2019, 14:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 11
Teren: Baza Sportivă Iclod / Iclod
Duminica, 17 Noiembrie 2019, 14:00
Teren: Baza Sportivă Iclod / Iclod
Duminica, 10 Noiembrie 2019, 14:00
Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Cluj, etapa 11
Teren: Baza Sportivă Poieni / Poieni
Duminica, 10 Noiembrie 2019, 14:00
Teren: Baza Sportivă Poieni / Poieni
Miercuri, 30 Octombrie 2019, 15:00
Cupa Romaniei 2019-2020, Zona Cluj, etapa 4
Teren: Baza Sportivă Poieni / Poieni
Miercuri, 30 Octombrie 2019, 15:00
Teren: Baza Sportivă Poieni / Poieni
Duminica, 27 Octombrie 2019, 15:00
Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Cluj, etapa 9
Teren: Baza Sportivă Sânpaul / Sânpaul
Duminica, 27 Octombrie 2019, 15:00
Teren: Baza Sportivă Sânpaul / Sânpaul
Sambata, 19 Octombrie 2019, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 7
Teren: Baza Sportivă Gârbău / Gârbău
Sambata, 19 Octombrie 2019, 11:00
Teren: Baza Sportivă Gârbău / Gârbău
Miercuri, 16 Octombrie 2019, 16:30
Cupa Romaniei 2019-2020, Zona Cluj, etapa 3
Teren: Baza Sportivă Mociu / Mociu
Miercuri, 16 Octombrie 2019, 16:30
Teren: Baza Sportivă Mociu / Mociu
Duminica, 13 Octombrie 2019, 12:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 6
Teren: Baza Sportivă Vad / Vad
Duminica, 13 Octombrie 2019, 12:00
Teren: Baza Sportivă Vad / Vad
Sambata, 5 Octombrie 2019, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 5
Teren: Baza Sportivă Gilău / Gilău
Sambata, 5 Octombrie 2019, 11:00
Teren: Baza Sportivă Gilău / Gilău
Rezultat omologat cu 3-0 in favoarea ACS CSM Campia Turzii prin Hot. CD 14/15.10.2019
Vineri, 4 Octombrie 2019, 15:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 5
Teren: Baza Sportivă Floresti / Florești
Vineri, 4 Octombrie 2019, 15:00
Teren: Baza Sportivă Floresti / Florești
Duminica, 22 Septembrie 2019, 11:00
Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Campia Turzii, etapa 4
Teren: Baza Sportivă Boian / Boian
Duminica, 22 Septembrie 2019, 11:00
Teren: Baza Sportivă Boian / Boian
Duminica, 22 Septembrie 2019, 16:00
Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Mociu, etapa 7
Teren: Baza Sportivă Frata / Frata
Duminica, 22 Septembrie 2019, 16:00
Teren: Baza Sportivă Frata / Frata
Sambata, 21 Septembrie 2019, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 3
Teren: Baza Sportivă Viișoara / Viișoara
Sambata, 21 Septembrie 2019, 11:00
Teren: Baza Sportivă Viișoara / Viișoara
Duminica, 15 Septembrie 2019, 17:00
Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Cluj, etapa 3
Teren: Baza Sportivă Someșeni / Cluj - Napoca
Duminica, 15 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Baza Sportivă Someșeni / Cluj - Napoca
Duminica, 1 Septembrie 2019, 17:00
Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Cluj, etapa 1
Teren: Baza Sportivă Floresti / Florești
Duminica, 1 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Baza Sportivă Floresti / Florești
Miercuri, 10 Aprilie 2019, 17:00
Cupa Romaniei 2018-2019, Cupa României, etapa 2
Teren: Baza Sportivă Boian / Boian
Miercuri, 10 Aprilie 2019, 17:00
Teren: Baza Sportivă Boian / Boian
Miercuri, 10 Octombrie 2018, 16:00
Cupa Romaniei 2018-2019, Cupa României, etapa 1
Teren: Baza Sportivă Ghirișu Român / Ghirișu Român
Miercuri, 10 Octombrie 2018, 16:00
Teren: Baza Sportivă Ghirișu Român / Ghirișu Român