Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
- 2010/2011
Duminica, 24 Noiembrie 2019, 12:00
Cupa Romaniei 2019-2020, Zona Dej, etapa 3
Teren: Baza Sportivă Cuzdrioara / Cuzdrioara
Duminica, 24 Noiembrie 2019, 12:00
Teren: Baza Sportivă Cuzdrioara / Cuzdrioara
Duminica, 17 Noiembrie 2019, 11:00
Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Dej, etapa 11
Teren: Baza Sportivă Obor / Dej
Duminica, 17 Noiembrie 2019, 11:00
Teren: Baza Sportivă Obor / Dej
Duminica, 10 Noiembrie 2019, 11:00
Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Dej, etapa 10
Teren: Baza Sportivă Cășeiu / Cășeiu
Duminica, 10 Noiembrie 2019, 11:00
Teren: Baza Sportivă Cășeiu / Cășeiu
Sambata, 9 Noiembrie 2019, 16:00
Juniori D - Liga Elitelor U13, Juniori D - Liga Elitelor U13 - Seria 1, etapa 9
Teren: Baza Sportivă Obor / Dej
Sambata, 9 Noiembrie 2019, 16:00
Teren: Baza Sportivă Obor / Dej
Sambata, 9 Noiembrie 2019, 15:00
Juniori D - Liga Elitelor U13, Juniori D - Liga Elitelor U13 - Seria 2, etapa 9
Teren: Stadionul Municipal / Dej
Sambata, 9 Noiembrie 2019, 15:00
Teren: Stadionul Municipal / Dej
Duminica, 3 Noiembrie 2019, 15:00
Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Dej, etapa 9
Teren: Baza Sportivă Obor / Dej
Duminica, 3 Noiembrie 2019, 15:00
Teren: Baza Sportivă Obor / Dej
Joi, 31 Octombrie 2019, 15:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 9
Teren: Baza Sportivă Obor / Dej
Joi, 31 Octombrie 2019, 15:00
Teren: Baza Sportivă Obor / Dej
Duminica, 27 Octombrie 2019, 13:00
Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Dej, etapa 8
Teren: Baza Sportivă Mănăstirea / Mănăstirea
Duminica, 27 Octombrie 2019, 13:00
Teren: Baza Sportivă Mănăstirea / Mănăstirea
Sambata, 19 Octombrie 2019, 12:00
Juniori C - Liga Elitelor U15, Juniori C - Liga Standard U15, etapa 6
Teren: ARMATA / DEJ
Sambata, 19 Octombrie 2019, 12:00
Teren: ARMATA / DEJ
Vineri, 18 Octombrie 2019, 16:00
Juniori F - Liga Elitelor U9, Juniori F - U9 - Seria 2, etapa 5
Teren: Liceul Teoretic Alexandru Papiu Ilarian Dej / Dej
Vineri, 18 Octombrie 2019, 16:00
Teren: Liceul Teoretic Alexandru Papiu Ilarian Dej / Dej
Vineri, 18 Octombrie 2019, 17:00
Juniori D - Liga Elitelor U13, Juniori D - Liga Elitelor U13 - Seria 1, etapa 6
Teren: Stadionul Municipal / Dej
Vineri, 18 Octombrie 2019, 17:00
Teren: Stadionul Municipal / Dej
Joi, 17 Octombrie 2019, 15:30
Cupa Romaniei 2019-2020, Zona Cluj, etapa 3
Teren: Baza Sportivă Mănăstirea / Mănăstirea
Joi, 17 Octombrie 2019, 15:30
Teren: Baza Sportivă Mănăstirea / Mănăstirea
Duminica, 13 Octombrie 2019, 15:00
Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Dej, etapa 6
Teren: Baza Sportivă Cășeiu / Cășeiu
Duminica, 13 Octombrie 2019, 15:00
Teren: Baza Sportivă Cășeiu / Cășeiu
Duminica, 13 Octombrie 2019, 10:00
Juniori D - Liga Elitelor U13, Juniori D - Liga Elitelor U13 - Seria 1, etapa 5
Teren: Beclean / Beclean
Duminica, 13 Octombrie 2019, 10:00
Teren: Beclean / Beclean
Miercuri, 9 Octombrie 2019, 17:30
Juniori D - Liga Elitelor U13, Juniori D - Liga Elitelor U13 - Seria 2, etapa 4
Teren: Stadionul Municipal / Dej
Miercuri, 9 Octombrie 2019, 17:30
Teren: Stadionul Municipal / Dej
Duminica, 6 Octombrie 2019, 12:00
Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Dej, etapa 5
Teren: Baza Sportivă Jichișu de Jos / Jichișu de Jos
Duminica, 6 Octombrie 2019, 12:00
Teren: Baza Sportivă Jichișu de Jos / Jichișu de Jos
Duminica, 6 Octombrie 2019, 15:00
Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Dej, etapa 5
Teren: Baza Sportivă Răzbuneni / Răzbuneni
Duminica, 6 Octombrie 2019, 15:00
Teren: Baza Sportivă Răzbuneni / Răzbuneni
Vineri, 4 Octombrie 2019, 15:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 5
Teren: Baza Sportivă Obor / Dej
Vineri, 4 Octombrie 2019, 15:00
Teren: Baza Sportivă Obor / Dej
Duminica, 29 Septembrie 2019, 11:00
Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Dej, etapa 4
Teren: Baza Sportivă Unguraș / Unguraș
Duminica, 29 Septembrie 2019, 11:00
Teren: Baza Sportivă Unguraș / Unguraș
Duminica, 29 Septembrie 2019, 14:00
Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Dej, etapa 4
Teren: Baza Sportivă Viile Dejului / Viile Dejului
Duminica, 29 Septembrie 2019, 14:00
Teren: Baza Sportivă Viile Dejului / Viile Dejului
Duminica, 22 Septembrie 2019, 11:00
Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Dej, etapa 3
Teren: Baza Sportivă Cășeiu / Cășeiu
Duminica, 22 Septembrie 2019, 11:00
Teren: Baza Sportivă Cășeiu / Cășeiu
Sambata, 21 Septembrie 2019, 10:30
Juniori E - Liga Elitelor U11, Juniori E - Liga Elitelor U11 - Seria 1, etapa 1
Teren: Stadionul Municipal / Dej
Sambata, 21 Septembrie 2019, 10:30
Teren: Stadionul Municipal / Dej
Miercuri, 18 Septembrie 2019, 17:00
Cupa Romaniei 2019-2020, Zona Cluj, etapa 1
Teren: Baza Sportivă Borșa / Borșa
Miercuri, 18 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Baza Sportivă Borșa / Borșa
Duminica, 15 Septembrie 2019, 11:00
Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Dej, etapa 2
Teren: Baza Sportivă Jichișu de Jos / Jichișu de Jos
Duminica, 15 Septembrie 2019, 11:00
Teren: Baza Sportivă Jichișu de Jos / Jichișu de Jos
Duminica, 15 Septembrie 2019, 14:00
Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Dej, etapa 2
Teren: Baza Sportivă Unguraș / Unguraș
Duminica, 15 Septembrie 2019, 14:00
Teren: Baza Sportivă Unguraș / Unguraș
Vineri, 13 Septembrie 2019, 17:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 2
Teren: Baza Sportivă Obor / Dej
Vineri, 13 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Baza Sportivă Obor / Dej
Duminica, 8 Septembrie 2019, 14:00
Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Dej, etapa 1
Teren: Baza Sportivă Câțcău / Câțcău
Duminica, 8 Septembrie 2019, 14:00
Teren: Baza Sportivă Câțcău / Câțcău
Duminica, 8 Septembrie 2019, 11:00
Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Dej, etapa 1
Teren: Baza Sportivă Ocna Dej / Ocna Dejului
Duminica, 8 Septembrie 2019, 11:00
Teren: Baza Sportivă Ocna Dej / Ocna Dejului
Duminica, 25 August 2019, 11:00
Cupa Romaniei 2019-2020, Zona Dej, etapa 1
Teren: Baza Sportivă Cășeiu / Cășeiu
Duminica, 25 August 2019, 11:00
Teren: Baza Sportivă Cășeiu / Cășeiu
Sambata, 24 August 2019, 18:00
Cupa Romaniei 2019-2020, Zona Dej, etapa 1
Teren: Baza Sportivă Mănăstirea / Mănăstirea
Sambata, 24 August 2019, 18:00
Teren: Baza Sportivă Mănăstirea / Mănăstirea
Miercuri, 26 Septembrie 2018, 16:00
Cupa Romaniei 2018-2019, Zona Dej, etapa 4
Teren: Stadionul Municipal / Dej
Miercuri, 26 Septembrie 2018, 16:00
Teren: Stadionul Municipal / Dej
Duminica, 9 Septembrie 2018, 17:00
Cupa Romaniei 2018-2019, Zona Dej, etapa 3
Teren: Baza Sportivă Vad / Vad
Duminica, 9 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Baza Sportivă Vad / Vad
Duminica, 26 August 2018, 11:00
Cupa Romaniei 2018-2019, Zona Dej, etapa 1
Teren: Baza Sportivă Ocna Dej / Ocna Dejului
Duminica, 26 August 2018, 11:00
Teren: Baza Sportivă Ocna Dej / Ocna Dejului
Duminica, 26 August 2018, 17:00
Cupa Romaniei 2018-2019, Zona Dej, etapa 1
Teren: Baza Sportivă Cășeiu / Cășeiu
Duminica, 26 August 2018, 17:00
Teren: Baza Sportivă Cășeiu / Cășeiu