Meciuri arbitrate
Miercuri, 11 Martie 2020, 16:30
Juniori D - Liga Elitelor U13, Juniori D - Liga Elitelor U13 - Seria 2, etapa 16
Teren: ARMATA / DEJ
Miercuri, 11 Martie 2020, 16:30
Teren: ARMATA / DEJ
Sambata, 7 Martie 2020, 10:30
Juniori C - Liga Elitelor U15, Juniori C - Liga Standard U15, etapa 14
Teren: ARMATA / DEJ
Sambata, 7 Martie 2020, 10:30
Teren: ARMATA / DEJ
Duminica, 1 Martie 2020, 12:00
Juniori D - Liga Elitelor U13, Juniori D - Liga Elitelor U13 - Seria 2, etapa 15
Teren: Stadionul Municipal / Dej
Duminica, 1 Martie 2020, 12:00
Teren: Stadionul Municipal / Dej
Vineri, 28 Februarie 2020, 14:30
Liga a IV-a, Juniori, etapa 14
Teren: Baza Sportivă Obor / Dej
Vineri, 28 Februarie 2020, 14:30
Teren: Baza Sportivă Obor / Dej
Sambata, 30 Noiembrie 2019, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 13
Teren: Stadionul Municipal Parc / Gherla
Sambata, 30 Noiembrie 2019, 11:00
Teren: Stadionul Municipal Parc / Gherla
Sambata, 30 Noiembrie 2019, 14:00
Juniori C - Liga Elitelor U15, Juniori C - Liga Standard U15, etapa 13
Teren: ARMATA / DEJ
Sambata, 30 Noiembrie 2019, 14:00
Teren: ARMATA / DEJ
Vineri, 29 Noiembrie 2019, 15:00
Juniori D - Liga Elitelor U13, Juniori D - Liga Elitelor U13 - Seria 1, etapa 13
Teren: Stadionul Municipal / Dej
Vineri, 29 Noiembrie 2019, 15:00
Teren: Stadionul Municipal / Dej
Duminica, 24 Noiembrie 2019, 12:00
Cupa Romaniei 2019-2020, Zona Dej, etapa 3
Teren: Baza Sportivă Cuzdrioara / Cuzdrioara
Duminica, 24 Noiembrie 2019, 12:00
Teren: Baza Sportivă Cuzdrioara / Cuzdrioara
Sambata, 23 Noiembrie 2019, 19:00
Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Dej, etapa 10
Teren: Baza Sportivă Vad / Vad
Sambata, 23 Noiembrie 2019, 19:00
Teren: Baza Sportivă Vad / Vad
Joi, 21 Noiembrie 2019, 15:00
Juniori D - Liga Elitelor U13, Juniori D - Liga Elitelor U13 - Seria 2, etapa 11
Teren: Stadionul Municipal / Dej
Joi, 21 Noiembrie 2019, 15:00
Teren: Stadionul Municipal / Dej
Miercuri, 20 Noiembrie 2019, 15:30
Juniori C - Liga Elitelor U15, Juniori C - Liga Standard U15, etapa 11
Teren: ARMATA / DEJ
Miercuri, 20 Noiembrie 2019, 15:30
Teren: ARMATA / DEJ
Duminica, 17 Noiembrie 2019, 14:00
Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Dej, etapa 11
Teren: Baza Sportivă Viile Dejului / Viile Dejului
Duminica, 17 Noiembrie 2019, 14:00
Teren: Baza Sportivă Viile Dejului / Viile Dejului
Duminica, 17 Noiembrie 2019, 11:00
Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Dej, etapa 11
Teren: Baza Sportivă Obor / Dej
Duminica, 17 Noiembrie 2019, 11:00
Teren: Baza Sportivă Obor / Dej
Sambata, 16 Noiembrie 2019, 12:00
Juniori D - Liga Elitelor U13, Juniori D - Liga Elitelor U13 - Seria 1, etapa 10
Teren: Stadionul Municipal / Dej
Sambata, 16 Noiembrie 2019, 12:00
Teren: Stadionul Municipal / Dej
Sambata, 16 Noiembrie 2019, 10:00
Juniori D - Liga Elitelor U13, Juniori D - Liga Elitelor U13 - Seria 1, etapa 10
Teren: Baza Sportivă Obor / Dej
Sambata, 16 Noiembrie 2019, 10:00
Teren: Baza Sportivă Obor / Dej
Vineri, 15 Noiembrie 2019, 19:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 11
Teren: Baza Sportivă Someșeni / Cluj - Napoca
Vineri, 15 Noiembrie 2019, 19:00
Teren: Baza Sportivă Someșeni / Cluj - Napoca
Vineri, 15 Noiembrie 2019, 15:30
Juniori C - Liga Elitelor U15, Juniori C - Liga Standard U15, etapa 10
Teren: ARMATA / DEJ
Vineri, 15 Noiembrie 2019, 15:30
Teren: ARMATA / DEJ
Duminica, 10 Noiembrie 2019, 11:00
Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Dej, etapa 10
Teren: Baza Sportivă Mănăstirea / Mănăstirea
Duminica, 10 Noiembrie 2019, 11:00
Teren: Baza Sportivă Mănăstirea / Mănăstirea
Duminica, 10 Noiembrie 2019, 14:00
Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Dej, etapa 10
Teren: Baza Sportivă Cășeiu / Cășeiu
Duminica, 10 Noiembrie 2019, 14:00
Teren: Baza Sportivă Cășeiu / Cășeiu
Sambata, 9 Noiembrie 2019, 14:00
Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Dej, etapa 10
Teren: Baza Sportivă Câțcău / Câțcău
Sambata, 9 Noiembrie 2019, 14:00
Teren: Baza Sportivă Câțcău / Câțcău
Vineri, 8 Noiembrie 2019, 16:00
Juniori C - Liga Elitelor U15, Juniori C - Liga Standard U15, etapa 9
Teren: ARMATA / DEJ
Vineri, 8 Noiembrie 2019, 16:00
Teren: ARMATA / DEJ
Joi, 7 Noiembrie 2019, 15:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 10
Teren: Baza Sportivă Viile Dejului / Viile Dejului
Joi, 7 Noiembrie 2019, 15:00
Teren: Baza Sportivă Viile Dejului / Viile Dejului
Duminica, 3 Noiembrie 2019, 15:00
Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Dej, etapa 9
Teren: Baza Sportivă Obor / Dej
Duminica, 3 Noiembrie 2019, 15:00
Teren: Baza Sportivă Obor / Dej
Duminica, 3 Noiembrie 2019, 12:00
Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Dej, etapa 9
Teren: Baza Sportivă Unguraș / Unguraș
Duminica, 3 Noiembrie 2019, 12:00
Teren: Baza Sportivă Unguraș / Unguraș
Sambata, 2 Noiembrie 2019, 15:15
Juniori D - Liga Elitelor U13, Juniori D - Liga Elitelor U13 - Seria 1, etapa 8
Teren: Baza Sportivă Obor / Dej
Sambata, 2 Noiembrie 2019, 15:15
Teren: Baza Sportivă Obor / Dej
Sambata, 2 Noiembrie 2019, 13:00
Juniori E - Liga Elitelor U11, Juniori E - Liga Elitelor U11 - Seria 1, etapa 8
Teren: Stadionul Municipal / Dej
Sambata, 2 Noiembrie 2019, 13:00
Teren: Stadionul Municipal / Dej
Joi, 31 Octombrie 2019, 16:00
Juniori C - Liga Elitelor U15, Juniori C - Liga Standard U15, etapa 8
Teren: ARMATA / DEJ
Joi, 31 Octombrie 2019, 16:00
Teren: ARMATA / DEJ
Duminica, 27 Octombrie 2019, 12:00
Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Dej, etapa 8
Teren: Baza Sportivă Viile Dejului / Viile Dejului
Duminica, 27 Octombrie 2019, 12:00
Teren: Baza Sportivă Viile Dejului / Viile Dejului
Duminica, 27 Octombrie 2019, 15:00
Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Dej, etapa 8
Teren: Baza Sportivă Cășeiu / Cășeiu
Duminica, 27 Octombrie 2019, 15:00
Teren: Baza Sportivă Cășeiu / Cășeiu
Vineri, 25 Octombrie 2019, 17:30
Juniori D - Liga Elitelor U13, Juniori D - Liga Elitelor U13 - Seria 1, etapa 7
Teren: Năsăud / Năsăud
Vineri, 25 Octombrie 2019, 17:30
Teren: Năsăud / Năsăud
Joi, 24 Octombrie 2019, 15:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 8
Teren: Baza Sportivă Viile Dejului / Viile Dejului
Joi, 24 Octombrie 2019, 15:00
Teren: Baza Sportivă Viile Dejului / Viile Dejului
Duminica, 20 Octombrie 2019, 12:00
Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Dej, etapa 7
Teren: Baza Sportivă Jichișu de Jos / Jichișu de Jos
Duminica, 20 Octombrie 2019, 12:00
Teren: Baza Sportivă Jichișu de Jos / Jichișu de Jos
Duminica, 20 Octombrie 2019, 15:00
Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Dej, etapa 7
Teren: Baza Sportivă Vad / Vad
Duminica, 20 Octombrie 2019, 15:00
Teren: Baza Sportivă Vad / Vad
Sambata, 19 Octombrie 2019, 12:00
Juniori D - Liga Elitelor U13, Juniori D - Liga Elitelor U13 - Seria 2, etapa 6
Teren: Stadionul Municipal / Dej
Sambata, 19 Octombrie 2019, 12:00
Teren: Stadionul Municipal / Dej
Sambata, 19 Octombrie 2019, 11:00
Juniori E - Liga Elitelor U11, Juniori E - Liga Elitelor U11 - Seria 1, etapa 6
Teren: Stadionul Municipal / Dej
Sambata, 19 Octombrie 2019, 11:00
Teren: Stadionul Municipal / Dej
Vineri, 18 Octombrie 2019, 15:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 7
Teren: Baza Sportivă Obor / Dej
Vineri, 18 Octombrie 2019, 15:00
Teren: Baza Sportivă Obor / Dej
Vineri, 18 Octombrie 2019, 17:00
Juniori D - Liga Elitelor U13, Juniori D - Liga Elitelor U13 - Seria 1, etapa 6
Teren: Stadionul Municipal / Dej
Vineri, 18 Octombrie 2019, 17:00
Teren: Stadionul Municipal / Dej
Joi, 17 Octombrie 2019, 15:30
Cupa Romaniei 2019-2020, Zona Cluj, etapa 3
Teren: Baza Sportivă Viile Dejului / Viile Dejului
Joi, 17 Octombrie 2019, 15:30
Teren: Baza Sportivă Viile Dejului / Viile Dejului
Marti, 15 Octombrie 2019, 17:00
Juniori D - Liga Elitelor U13, Juniori D - Liga Elitelor U13 - Seria 1, etapa 5
Teren: Năsăud / Năsăud
Marti, 15 Octombrie 2019, 17:00
Teren: Năsăud / Năsăud
Duminica, 13 Octombrie 2019, 12:00
Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Dej, etapa 6
Teren: Baza Sportivă Cășeiu / Cășeiu
Duminica, 13 Octombrie 2019, 12:00
Teren: Baza Sportivă Cășeiu / Cășeiu
Duminica, 13 Octombrie 2019, 15:00
Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Dej, etapa 6
Teren: Baza Sportivă Cășeiu / Cășeiu
Duminica, 13 Octombrie 2019, 15:00
Teren: Baza Sportivă Cășeiu / Cășeiu
Sambata, 12 Octombrie 2019, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 6
Teren: Stadionul Municipal Parc / Gherla
Sambata, 12 Octombrie 2019, 11:00
Teren: Stadionul Municipal Parc / Gherla
Joi, 10 Octombrie 2019, 15:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 6
Teren: Baza Sportivă Viile Dejului / Viile Dejului
Joi, 10 Octombrie 2019, 15:00
Teren: Baza Sportivă Viile Dejului / Viile Dejului
Joi, 10 Octombrie 2019, 17:00
Juniori C - Liga Elitelor U15, Juniori C - Liga Standard U15, etapa 4
Teren: ARMATA / DEJ
Joi, 10 Octombrie 2019, 17:00
Teren: ARMATA / DEJ
Miercuri, 9 Octombrie 2019, 17:30
Juniori C - Liga Elitelor U15, Juniori C - Liga Standard U15, etapa 4
Teren: ARMATA / DEJ
Miercuri, 9 Octombrie 2019, 17:30
Teren: ARMATA / DEJ
Miercuri, 9 Octombrie 2019, 16:00
Juniori D - Liga Elitelor U13, Juniori D - Liga Elitelor U13 - Seria 1, etapa 4
Teren: Stadionul Municipal / Dej
Miercuri, 9 Octombrie 2019, 16:00
Teren: Stadionul Municipal / Dej
Marti, 8 Octombrie 2019, 16:00
Juniori E - Liga Elitelor U11, Juniori E - Liga Elitelor U11 - Seria 1, etapa 4
Teren: Stadionul Municipal / Dej
Marti, 8 Octombrie 2019, 16:00
Teren: Stadionul Municipal / Dej
Duminica, 6 Octombrie 2019, 15:00
Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Dej, etapa 5
Teren: Baza Sportivă Răzbuneni / Răzbuneni
Duminica, 6 Octombrie 2019, 15:00
Teren: Baza Sportivă Răzbuneni / Răzbuneni
Duminica, 6 Octombrie 2019, 12:00
Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Dej, etapa 5
Teren: Baza Sportivă Câțcău / Câțcău
Duminica, 6 Octombrie 2019, 12:00
Teren: Baza Sportivă Câțcău / Câțcău
Duminica, 6 Octombrie 2019, 10:00
Juniori D - Liga Elitelor U13, Juniori D - Liga Elitelor U13 - Seria 1, etapa 3
Teren: Baza Sportivă Obor / Dej
Duminica, 6 Octombrie 2019, 10:00
Teren: Baza Sportivă Obor / Dej
Sambata, 5 Octombrie 2019, 11:00
Juniori E - Liga Elitelor U11, Juniori E - Liga Elitelor U11 - Seria 1, etapa 3
Teren: Stadionul Municipal / Dej
Sambata, 5 Octombrie 2019, 11:00
Teren: Stadionul Municipal / Dej
Vineri, 4 Octombrie 2019, 17:00
Juniori D - Liga Elitelor U13, Juniori D - Liga Elitelor U13 - Seria 1, etapa 3
Teren: Beclean / Beclean
Vineri, 4 Octombrie 2019, 17:00
Teren: Beclean / Beclean
Duminica, 29 Septembrie 2019, 11:00
Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Dej, etapa 4
Teren: Baza Sportivă Cășeiu / Cășeiu
Duminica, 29 Septembrie 2019, 11:00
Teren: Baza Sportivă Cășeiu / Cășeiu
Duminica, 29 Septembrie 2019, 17:15
Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Mociu, etapa 8
Teren: Baza Sportivă Jucu de Mijloc / Jucu de Mijloc
Duminica, 29 Septembrie 2019, 17:15
Teren: Baza Sportivă Jucu de Mijloc / Jucu de Mijloc
Sambata, 28 Septembrie 2019, 13:00
Juniori C - Liga Elitelor U15, Juniori C - Liga Standard U15, etapa 2
Teren: Baza Sportivă Obor / Dej
Sambata, 28 Septembrie 2019, 13:00
Teren: Baza Sportivă Obor / Dej
Sambata, 28 Septembrie 2019, 10:00
Juniori D - Liga Elitelor U13, Juniori D - Liga Elitelor U13 - Seria 2, etapa 2
Teren: Stadionul Municipal / Dej
Sambata, 28 Septembrie 2019, 10:00
Teren: Stadionul Municipal / Dej
Joi, 26 Septembrie 2019, 14:00
Juniori C - Liga Elitelor U15, Juniori C - Liga Standard U15, etapa 2
Teren: Baza Sportivă Obor / Dej
Joi, 26 Septembrie 2019, 14:00
Teren: Baza Sportivă Obor / Dej
Duminica, 22 Septembrie 2019, 16:00
Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Dej, etapa 3
Teren: Baza Sportivă Câțcău / Câțcău
Duminica, 22 Septembrie 2019, 16:00
Teren: Baza Sportivă Câțcău / Câțcău
Duminica, 22 Septembrie 2019, 13:00
Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Dej, etapa 3
Teren: Baza Sportivă Ocna Dej / Ocna Dejului
Duminica, 22 Septembrie 2019, 13:00
Teren: Baza Sportivă Ocna Dej / Ocna Dejului
Duminica, 22 Septembrie 2019, 11:00
Juniori D - Liga Elitelor U13, Juniori D - Liga Elitelor U13 - Seria 1, etapa 1
Teren: Baza Sportivă Obor / Dej
Duminica, 22 Septembrie 2019, 11:00
Teren: Baza Sportivă Obor / Dej
Vineri, 20 Septembrie 2019, 17:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 3
Teren: Baza Sportivă Obor / Dej
Vineri, 20 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Baza Sportivă Obor / Dej
Miercuri, 18 Septembrie 2019, 17:00
Cupa Romaniei 2019-2020, Zona Cluj, etapa 1
Teren: Baza Sportivă Borșa / Borșa
Miercuri, 18 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Baza Sportivă Borșa / Borșa
Duminica, 15 Septembrie 2019, 11:00
Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Dej, etapa 2
Teren: Baza Sportivă Jichișu de Jos / Jichișu de Jos
Duminica, 15 Septembrie 2019, 11:00
Teren: Baza Sportivă Jichișu de Jos / Jichișu de Jos
Duminica, 15 Septembrie 2019, 17:00
Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Dej, etapa 2
Teren: Baza Sportivă Viile Dejului / Viile Dejului
Duminica, 15 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Baza Sportivă Viile Dejului / Viile Dejului
Duminica, 15 Septembrie 2019, 14:00
Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Dej, etapa 2
Teren: Baza Sportivă Obor / Dej
Duminica, 15 Septembrie 2019, 14:00
Teren: Baza Sportivă Obor / Dej
Vineri, 13 Septembrie 2019, 17:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 2
Teren: Baza Sportivă Obor / Dej
Vineri, 13 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Baza Sportivă Obor / Dej
Duminica, 8 Septembrie 2019, 14:00
Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Dej, etapa 1
Teren: Baza Sportivă Câțcău / Câțcău
Duminica, 8 Septembrie 2019, 14:00
Teren: Baza Sportivă Câțcău / Câțcău
Duminica, 8 Septembrie 2019, 17:00
Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Dej, etapa 1
Teren: Baza Sportivă Cuzdrioara / Cuzdrioara
Duminica, 8 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Baza Sportivă Cuzdrioara / Cuzdrioara
Joi, 5 Septembrie 2019, 17:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 1
Teren: Baza Sportivă Viile Dejului / Viile Dejului
Joi, 5 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Baza Sportivă Viile Dejului / Viile Dejului
Duminica, 1 Septembrie 2019, 10:30
Cupa Romaniei 2019-2020, Zona Dej, etapa 2
Teren: Baza Sportivă Cășeiu / Cășeiu
Duminica, 1 Septembrie 2019, 10:30
Teren: Baza Sportivă Cășeiu / Cășeiu
Duminica, 25 August 2019, 18:00
Cupa Romaniei 2019-2020, Zona Dej, etapa 1
Teren: Baza Sportivă Unguraș / Unguraș
Duminica, 25 August 2019, 18:00
Teren: Baza Sportivă Unguraș / Unguraș
Sambata, 24 August 2019, 18:00
Cupa Romaniei 2019-2020, Zona Dej, etapa 1
Teren: Baza Sportivă Mănăstirea / Mănăstirea
Sambata, 24 August 2019, 18:00
Teren: Baza Sportivă Mănăstirea / Mănăstirea
Duminica, 26 August 2018, 17:30
Cupa Romaniei 2018-2019, Zona Dej, etapa 1
Teren: Baza Sportivă Vad / Vad
Duminica, 26 August 2018, 17:30
Teren: Baza Sportivă Vad / Vad