Meciuri arbitrate
Duminica, 8 Decembrie 2019, 14:00
Juniori D - Liga Elitelor U13, Juniori D - Liga Elitelor U13 - Seria 2, etapa 15
Teren: Baza Sportivă Gârbău / Gârbău
Duminica, 8 Decembrie 2019, 14:00
Teren: Baza Sportivă Gârbău / Gârbău
Sambata, 7 Decembrie 2019, 10:00
Juniori D - Liga Elitelor U13, Juniori D - Liga Elitelor U13 - Seria 1, etapa 14
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Sambata, 7 Decembrie 2019, 10:00
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Sambata, 30 Noiembrie 2019, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 13
Teren: Baza Sportivă Tritenii de Jos / Tritenii de Jos
Sambata, 30 Noiembrie 2019, 11:00
Teren: Baza Sportivă Tritenii de Jos / Tritenii de Jos
Duminica, 24 Noiembrie 2019, 13:00
Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Cluj, etapa 13
Teren: Baza Sportivă Sânpaul / Sânpaul
Duminica, 24 Noiembrie 2019, 13:00
Teren: Baza Sportivă Sânpaul / Sânpaul
Sambata, 23 Noiembrie 2019, 10:45
Juniori D - Liga Elitelor U13, Juniori D - Liga Elitelor U13 - Seria 1, etapa 12
Teren: Baza Sportivă Dan Anca / Cluj-Napoca
Sambata, 23 Noiembrie 2019, 10:45
Teren: Baza Sportivă Dan Anca / Cluj-Napoca
Marti, 19 Noiembrie 2019, 16:45
Juniori D - Liga Elitelor U13, Juniori D - Liga Elitelor U13 - Seria 2, etapa 11
Teren: Baza Sportivă Parcul Feroviarilor / Cluj-Napoca
Marti, 19 Noiembrie 2019, 16:45
Teren: Baza Sportivă Parcul Feroviarilor / Cluj-Napoca
Marti, 19 Noiembrie 2019, 18:15
Juniori E - Liga Elitelor U11, Juniori E - Liga Elitelor U11 - Seria 1, etapa 11
Teren: Baza Sportivă Parcul Feroviarilor / Cluj-Napoca
Marti, 19 Noiembrie 2019, 18:15
Teren: Baza Sportivă Parcul Feroviarilor / Cluj-Napoca
Duminica, 17 Noiembrie 2019, 14:00
Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Cluj, etapa 12
Teren: Baza Sportivă Floresti / Florești
Duminica, 17 Noiembrie 2019, 14:00
Teren: Baza Sportivă Floresti / Florești
Duminica, 17 Noiembrie 2019, 10:45
Juniori D - Liga Elitelor U13, Juniori D - Liga Elitelor U13 - Seria 1, etapa 10
Teren: Baza Sportivă Dan Anca / Cluj-Napoca
Duminica, 17 Noiembrie 2019, 10:45
Teren: Baza Sportivă Dan Anca / Cluj-Napoca
Duminica, 10 Noiembrie 2019, 11:00
Juniori D - Liga Elitelor U13, Juniori D - Liga Elitelor U13 - Seria 2, etapa 9
Teren: Baza Sportivă Floresti / Florești
Duminica, 10 Noiembrie 2019, 11:00
Teren: Baza Sportivă Floresti / Florești
Sambata, 9 Noiembrie 2019, 11:00
Juniori F - Liga Elitelor U9, Juniori F - U9 - Seria 1, etapa 8
Teren: Liceul Sportiv / Cluj-Napoca
Sambata, 9 Noiembrie 2019, 11:00
Teren: Liceul Sportiv / Cluj-Napoca
Sambata, 9 Noiembrie 2019, 09:00
Juniori D - Liga Elitelor U13, Juniori D - Liga Elitelor U13 - Seria 2, etapa 9
Teren: Baza Sportivă Gilău / Gilău
Sambata, 9 Noiembrie 2019, 09:00
Teren: Baza Sportivă Gilău / Gilău
Vineri, 8 Noiembrie 2019, 16:00
Juniori D - Liga Elitelor U13, Juniori D - Liga Elitelor U13 - Seria 1, etapa 9
Teren: Baza Sportivă Transilvania / Cluj-Napoca
Vineri, 8 Noiembrie 2019, 16:00
Teren: Baza Sportivă Transilvania / Cluj-Napoca
Duminica, 3 Noiembrie 2019, 11:15
Juniori E - Liga Elitelor U11, Juniori E - Liga Elitelor U11 - Seria 3, etapa 8
Teren: Baza Sportivă Someșeni / Cluj - Napoca
Duminica, 3 Noiembrie 2019, 11:15
Teren: Baza Sportivă Someșeni / Cluj - Napoca
Duminica, 3 Noiembrie 2019, 10:00
Juniori D - Liga Elitelor U13, Juniori D - Liga Elitelor U13 - Seria 1, etapa 8
Teren: Baza Sportivă Someșeni / Cluj - Napoca
Duminica, 3 Noiembrie 2019, 10:00
Teren: Baza Sportivă Someșeni / Cluj - Napoca
Miercuri, 30 Octombrie 2019, 10:00
Juniori E - Liga Elitelor U11, Juniori E - Liga Elitelor U11 - Seria 2, etapa 8
Teren: Baza Sportivă Parcul Feroviarilor / Cluj-Napoca
Miercuri, 30 Octombrie 2019, 10:00
Teren: Baza Sportivă Parcul Feroviarilor / Cluj-Napoca
Sambata, 26 Octombrie 2019, 09:00
Juniori E - Liga Elitelor U11, Juniori E - Liga Elitelor U11 - Seria 2, etapa 7
Teren: Baza Sportivă Dan Anca / Cluj-Napoca
Sambata, 26 Octombrie 2019, 09:00
Teren: Baza Sportivă Dan Anca / Cluj-Napoca
Sambata, 26 Octombrie 2019, 12:30
Juniori E - Liga Elitelor U11, Juniori E - Liga Elitelor U11 - Seria 3, etapa 7
Teren: Baza Sportivă Parcul Feroviarilor / Cluj-Napoca
Sambata, 26 Octombrie 2019, 12:30
Teren: Baza Sportivă Parcul Feroviarilor / Cluj-Napoca
Vineri, 25 Octombrie 2019, 17:15
Juniori D - Liga Elitelor U13, Juniori D - Liga Elitelor U13 - Seria 1, etapa 7
Teren: Baza Sportivă Dan Anca / Cluj-Napoca
Vineri, 25 Octombrie 2019, 17:15
Teren: Baza Sportivă Dan Anca / Cluj-Napoca
Miercuri, 23 Octombrie 2019, 18:00
Juniori F - Liga Elitelor U9, Juniori F - U9 - Seria 2, etapa 6
Teren: Baza Sportivă Napoca Sport / Cluj-Napoca
Miercuri, 23 Octombrie 2019, 18:00
Teren: Baza Sportivă Napoca Sport / Cluj-Napoca
Miercuri, 23 Octombrie 2019, 16:30
Juniori E - Liga Elitelor U11, Juniori E - Liga Elitelor U11 - Seria 1, etapa 7
Teren: Baza Sportivă Napoca Sport / Cluj-Napoca
Miercuri, 23 Octombrie 2019, 16:30
Teren: Baza Sportivă Napoca Sport / Cluj-Napoca
Miercuri, 16 Octombrie 2019, 15:30
Cupa Romaniei 2019-2020, Zona Cluj, etapa 3
Teren: Baza Sportivă Jichișu de Jos / Jichișu de Jos
Miercuri, 16 Octombrie 2019, 15:30
Teren: Baza Sportivă Jichișu de Jos / Jichișu de Jos
Duminica, 13 Octombrie 2019, 15:00
Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Cluj, etapa 7
Teren: Baza Sportivă Dezmir / Dezmir
Duminica, 13 Octombrie 2019, 15:00
Teren: Baza Sportivă Dezmir / Dezmir
Sambata, 12 Octombrie 2019, 10:00
Juniori E - Liga Elitelor U11, Juniori E - Liga Elitelor U11 - Seria 2, etapa 5
Teren: Baza Sportivă Dan Anca / Cluj-Napoca
Sambata, 12 Octombrie 2019, 10:00
Teren: Baza Sportivă Dan Anca / Cluj-Napoca
Sambata, 12 Octombrie 2019, 11:15
Juniori D - Liga Elitelor U13, Juniori D - Liga Elitelor U13 - Seria 1, etapa 5
Teren: Baza Sportivă Dan Anca / Cluj-Napoca
Sambata, 12 Octombrie 2019, 11:15
Teren: Baza Sportivă Dan Anca / Cluj-Napoca
Duminica, 6 Octombrie 2019, 11:00
Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Campia Turzii, etapa 6
Teren: Baza Sportivă Iara / Iara
Duminica, 6 Octombrie 2019, 11:00
Teren: Baza Sportivă Iara / Iara
Duminica, 6 Octombrie 2019, 15:00
Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Cluj, etapa 6
Teren: Baza Sportivă Borșa / Borșa
Duminica, 6 Octombrie 2019, 15:00
Teren: Baza Sportivă Borșa / Borșa
Vineri, 4 Octombrie 2019, 17:30
Juniori C - Liga Elitelor U15, Juniori C - Liga Elitelor U15 Seria 2, etapa 5
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Vineri, 4 Octombrie 2019, 17:30
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Teren T4
Duminica, 29 Septembrie 2019, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 4
Teren: Baza Sportivă Vad / Vad
Duminica, 29 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Baza Sportivă Vad / Vad
Duminica, 29 Septembrie 2019, 11:00
Juniori E - Liga Elitelor U11, Juniori E - Liga Elitelor U11 - Seria 3, etapa 2
Teren: Baza Sportivă Someșeni / Cluj - Napoca
Duminica, 29 Septembrie 2019, 11:00
Teren: Baza Sportivă Someșeni / Cluj - Napoca
Duminica, 29 Septembrie 2019, 09:30
Juniori D - Liga Elitelor U13, Juniori D - Liga Elitelor U13 - Seria 1, etapa 2
Teren: Baza Sportivă Someșeni / Cluj - Napoca
Duminica, 29 Septembrie 2019, 09:30
Teren: Baza Sportivă Someșeni / Cluj - Napoca
Duminica, 22 Septembrie 2019, 17:00
Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Cluj, etapa 4
Teren: Baza Sportivă Poieni / Poieni
Duminica, 22 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Baza Sportivă Poieni / Poieni
Sambata, 21 Septembrie 2019, 10:00
Juniori F - Liga Elitelor U9, Juniori F - U9 - Seria 2, etapa 1
Teren: Baza Sportivă Transilvania / Cluj-Napoca
Sambata, 21 Septembrie 2019, 10:00
Teren: Baza Sportivă Transilvania / Cluj-Napoca
Sambata, 21 Septembrie 2019, 12:30
Juniori E - Liga Elitelor U11, Juniori E - Liga Elitelor U11 - Seria 3, etapa 1
Teren: Baza Sportivă Transilvania / Cluj-Napoca
Sambata, 21 Septembrie 2019, 12:30
Teren: Baza Sportivă Transilvania / Cluj-Napoca
Sambata, 21 Septembrie 2019, 11:00
Juniori E - Liga Elitelor U11, Juniori E - Liga Elitelor U11 - Seria 1, etapa 1
Teren: Baza Sportivă Transilvania / Cluj-Napoca
Sambata, 21 Septembrie 2019, 11:00
Teren: Baza Sportivă Transilvania / Cluj-Napoca
Vineri, 20 Septembrie 2019, 18:30
Juniori D - Liga Elitelor U13, Juniori D - Liga Elitelor U13 - Seria 1, etapa 1
Teren: Baza Sportivă Dan Anca / Cluj-Napoca
Vineri, 20 Septembrie 2019, 18:30
Teren: Baza Sportivă Dan Anca / Cluj-Napoca
Miercuri, 18 Septembrie 2019, 17:00
Cupa Romaniei 2019-2020, Zona Cluj, etapa 1
Teren: Baza Sportivă Voința / Pata
Miercuri, 18 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Baza Sportivă Voința / Pata
Duminica, 15 Septembrie 2019, 17:00
Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Cluj, etapa 3
Teren: Baza Sportivă Floresti / Florești
Duminica, 15 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Baza Sportivă Floresti / Florești
Duminica, 15 Septembrie 2019, 14:00
Campionatul Judetean (Liga a V-a), Zona Cluj, etapa 3
Teren: Baza Sportivă Floresti / Florești
Duminica, 15 Septembrie 2019, 14:00
Teren: Baza Sportivă Floresti / Florești
Sambata, 14 Septembrie 2019, 14:00
Juniori C - Liga Elitelor U15, Juniori C - Liga Elitelor U15 Seria 1, etapa 2
Teren: Baza Sportivă Someșeni / Cluj - Napoca
Sambata, 14 Septembrie 2019, 14:00
Teren: Baza Sportivă Someșeni / Cluj - Napoca
Sambata, 14 Septembrie 2019, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 2
Teren: Baza Sportivă Someșeni / Cluj - Napoca
Sambata, 14 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Baza Sportivă Someșeni / Cluj - Napoca
Duminica, 8 Septembrie 2019, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 1
Teren: Baza Sportivă Vad / Vad
Duminica, 8 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Baza Sportivă Vad / Vad
Sambata, 7 Septembrie 2019, 10:00
Juniori C - Liga Elitelor U15, Juniori C - Liga Elitelor U15 Seria 2, etapa 1
Teren: Baza Sportivă Unirea / Cluj-Napoca
Sambata, 7 Septembrie 2019, 10:00
Teren: Baza Sportivă Unirea / Cluj-Napoca
Duminica, 4 August 2019, 17:00
Cupa Romaniei 2019-2020, Zona Mociu, etapa 1
Teren: Baza Sportivă Cătina / Cătina
Duminica, 4 August 2019, 17:00
Teren: Baza Sportivă Cătina / Cătina
Miercuri, 10 Octombrie 2018, 16:00
Cupa Romaniei 2018-2019, Cupa României, etapa 1
Teren: Baza Sportivă Jucu de Mijloc / Jucu de Mijloc
Miercuri, 10 Octombrie 2018, 16:00
Teren: Baza Sportivă Jucu de Mijloc / Jucu de Mijloc
Miercuri, 10 Octombrie 2018, 20:00
Cupa Romaniei 2018-2019, Cupa României, etapa 1
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Miercuri, 10 Octombrie 2018, 20:00
Teren: Parcul Sp. Universitar Prof. dr. Iuliu Haţieganu / Cluj - Napoca
Meci intrerupt in min. 58 din cauza defectiunii instalatiei de nocturna
Duminica, 12 August 2018, 17:00
Cupa Romaniei 2018-2019, Zona Mociu, etapa 1
Teren: Baza Sportivă Suatu / Suatu
Duminica, 12 August 2018, 17:00
Teren: Baza Sportivă Suatu / Suatu