Ciglenean Mircea
Cluj-Napoca
28 Septembrie 1957
Observator de arbitri
Asociatia Judeteana de Fotbal Cluj
Cluj Napoca, Str. Splaiul Independentei nr. 6
Tel: 0264597617
Tel: -
Fax: 0264333163
Email: [email protected]
Nume | Competiția | Nr. jocuri | |||
Liga a 4-a | Liga a 5-a, Zona Mociu | Liga a 5-a, Zona Cluj | Cupa Romaniei, Faza finala | ||
Serban Matei | 5 | ||||
Somlea Teo Alexandru | 2 | ||||
Hiticas Mihai Cristian | 2 | ||||
Lunca Dragos Nicolae | 1 | ||||
Suciu George | 3 | ||||
Hanga Catalin | 3 | ||||
Bodocan Paul Narcis Ionuț | 1 | ||||
Balan Marius | 2 | ||||
Szekely Iulian Nicolae | 1 | ||||
Punteas Tudor Horea | 2 | ||||
Jurcan Andrei Marius | 2 | ||||
Campean Cristian Adrian | 1 | ||||
Stoica Bogdan Claudiu | 3 | ||||
Fatu Victor | 1 | ||||
Pop Moldovan Remus | 1 | ||||
Ona Mihai Alexandru | 1 | ||||
Vicliuc Alin Constantin | 2 | ||||
Muresan Dragos Ionut | 3 | ||||
Maghiar Cristian | 1 | ||||
Bota Darius | 2 | ||||
Morutan Andrada | 1 | ||||
Prisacariu Alex Razvan | 2 | ||||
Dodut Andrei | 3 | ||||
Ciugudean Eduard Andrei | 1 | ||||
Mura Pavel | 3 | ||||
Feher Andrei Lucian | 1 | ||||
Szekely Zsolt | 1 | ||||
Sabou Ionut Ovidiu | 2 | ||||
Capilna Luca-Tudor | 3 | ||||
Trenca Octavian | 1 | ||||
Antal Csaba | 1 | ||||
Georgiu Claudiu | 1 | ||||
Mesaros Antonio Cristian | 1 | ||||
Soos Richard Robert | 1 | ||||
Minteuan Catalin Mihai | 1 | ||||
Flonta Catalin Aurelian | 1 | ||||
Bazso-Magyar Tamas | 1 |
Nume | Competiția | Nr. jocuri | |||
Liga a 4-a | Liga a 5-a, Zona Mociu | Liga a 5-a, Zona Cluj | Cupa Romaniei, Faza finala | ||
A.C.S. STICLA ARIESUL Turda | 3 | ||||
A.C.S. ARIESUL Mihai Viteazu | 2 | ||||
A.C.S. VULTURUL 2020 Mintiu Gherlii | 5 | ||||
A.C.S. VICTORIA Viisoara | 1 | ||||
FC VIITORUL MIHAI GEORGESCU Cluj Napoca | 2 | ||||
C.S. ATLETIC OLIMPIA Gherla | 1 | ||||
A.C.S. ACADEMIA DE FOTBAL Floresti | 1 | ||||
A.S. VOINTA 2011 Pata | 2 | ||||
A.C.S. SPERANTA RROMI 2016 Mociu | 1 | ||||
A.S. PROGRESUL Sannicoara | 1 | ||||
A.S. GLORIA Berchiesu | 1 | ||||
A.S. UNIREA Camarasu | 1 | ||||
A.C.S. SPERANTA Jucu 2 | 3 | ||||
A.S. AMEFA Cluj Napoca | 4 | ||||
A.S.F.C. VOINTA Sancraiu | 1 | ||||
A.F.C. PROGRESUL Vlaha | 1 | ||||
A.S. INTER Dezmir | 3 | ||||
C.S. SANATATEA SERVICII PUBLICE Cluj Napoca 2 | 1 | ||||
A.C.S.F. JUNIORUL Cluj | 2 | ||||
A.S. AVANTUL BRADU 1970 Luna de Sus | 1 | ||||
A.C.S. F.C. ARDEALUL Cluj Napoca | 2 | ||||
A.F.C. SOMESUL Gilau | 2 | ||||
F.C. VIITORUL MIHAI GEORGESCU Cluj-Napoca | 1 |