Premierea echipelor si a jucatorilor laureati 03-06-2019

30 Mai 2019, la ora 07:29 / Publicat în Comunicate AJF / 596 vizualizări

Premierea echipelor si a jucatorilor laureati 03-06-2019

 

AJF CLUJ, INVITĂ ÎN DATA DE 03-06-2019, ÎNCEPÂND CU ORA 16:00, TOȚI MEMBRII AFILIAȚI SĂ PARTICIPE LA FESTIVITATEA DE PREMIERE A LAUREAȚILOR FOTBALULUI CLUJEAN.

FESTIVITATEA SI FINALA CUPEI ROMÂNIEI VOR AVEA LOC PE TERENUL T2, DIN INCINTA PARCULUI SPORTIV IULIU HATIEGANU. 

LA ORA 17:15 IMEDIAT DUPĂ PREMIEREA ECHIPELOR ȘI A JUCĂTORILOR VA AVEA LOC FINALA CUPEI ROMÂNIEI, FAZA JUDEȚEANĂ: ACS FLOREȘTI-ACS CSM CÂMPIA TURZII 

MASA FESTIVĂ VA AVEA LOC LA RESTAURANTUL TOSKANA ÎNCEPÂND CU ORA 19:30, STRADA IZLAZULUI, COMPLEX UNION          

 

                     DESFĂȘURĂTOR FESTIVITATEA PREMIERE CAMPIONAT 2018-2019

LIGA 4-SENIORI- LOC 3-AS UNIREA ICLOD

                             -LOC 2-ACS FC SOMEȘUL DEJ

                             -LOC 1-ACS FLOREȘTI

GOLGHETER-PETREAN SILVIU RAREȘ-ACS FC SOMEȘUL DEJ

CEL MAI BUN PORTAR-TIUȚ CĂLIN-ACS FLOREȘTI

           

CAMPIONAT U 15 FOTBAL FEMININ -LOC 3-ACS SPERANȚA JUCU

                                                                  -LOC 2-CS ATLETIC OLIMPIA GHERLA

                                                                  -LOC 1-AFC UNIVERSITATEA OLIMPIA CLUJ

GOLGHETER-JEAN DIANDRA-AFC UNIVERSITATEA OLIMPIA CLUJ

CEL MAI BUN PORTAR-BAL FLORENTINA-CS ATLETIC OLIMPIA GHERLA

CEA MAI COMPLETĂ JUCĂTOARE-BUMBAR SONIA-AFC UNIVERSITATEA OLIMPIA CLUJ

JUNIORI F-LOC 3-ACS VIITORUL 2 CLUJ JUNIOR

                  -LOC 2-CS SPORTING CLUJ-NAPOCA

                  -LOC 1-CS LUCEAFĂRUL 1 CLUJ NAPOCA

GOLGHETER- OROS DARIUS ALESSANDRO-ACS VIITORUL 2 CLUJ JUNIOR

CEL MAI BUN PORTAR-POPA VICTOR MARIUS-CS SPORTING CLUJ-NAPOCA

JUNIORI E-LOC 2-GRUPA ELITE-CS LUCEAFĂRUL 2010 CLUJ

                  -LOC 1-GRUPA STANDARD SERIA 3-CS LUCEAFĂRUL CLUJ

                  -LOC 1-GRUPA STANDARD SERIA 2-CFR 1907 CLUJ

                  -LOC 1-GRUPA ELITE- ACADEMIA DE FOTBAL LUCEAFĂRUL

GOLGHETER

                   -GRUPA STANDARD SERIA 3-PUȘCAȘ FLORIN CĂTĂLIN-FC CFR 1907 CLUJ

                   -GRUPA STANDARD SERIA 2-OANEȘ MIHAI-CS SPORTING CLUJ

                   -GRUPA ELITE-CIORTEA ANDREI CRISTIAN-ACS ACADEMIA DE FOTBAL LUCEAFĂRUL

CEL MAI BUN PORTAR

                   -GRUPA STANDARD-SERIA 3-CHIȘ TUDOR ANDREI-CS LUCEAFĂRUL CLUJ

                   -GRUPA STANDARD SERIA 2-MANIU EDUARD-CS LUCEAFĂRUL 2010 CLUJ

                   -GRUPA ELITE-POP IUSTIN STEFĂNIȚĂ-CS LUCEAFĂRUL 2010 CLUJ

 

JUNIORI D-LOC 2-GRUPA ELITE-FC CFR 1907 CLUJ

                   -LOC 1-GRUPA STANDARD SERIA 3-CS SĂNĂTATEA CLUJ

                   -LOC 1-GRUPA STANDARD SERIA 2-CFR 1907 CLUJ

                   -LOC 1-GRUPA ELITE-CS LUCEAFĂRUL CLUJ

GOLGHETER-GRUPA STANDARD- SERIA 3-CIUCAS TONI FLORIN-CS SPORTING CLUJ

                    -GRUPA STANDARD-SERIA 2-SOOS DANIEL-CSM CÂMPIA TURZII

                    -GRUPA ELITE-OARGĂ VLAD ALEXANDRU-ACADEMIA DE FOTBAL LUCEAFĂRUL CLUJ

CEL MAI BUN PORTAR

                     -GRUPA STANDARD SERIA 3-OMEȚ MIHAI-CS SĂNĂTATEA CLUJ

                      -GRUPA STANDARD SERIA 2-RĂCĂȘAN FLORIN MIHAI-FC CFR 1907 CLUJ

                      -GRUPA ELITE-ROMAN CĂTĂLIN-FC CFR 1907 CLUJ

JUNIORI C-LOC 2-GRUPA ELITE-FC CFR 1907 CLUJ

                   LOC 1-GRUPA STANDARD SERIA 3-ACADEMIA DE FOTBAL LUCEAFĂRUL CLUJ

                   LOC 1-GRUPA STANDARD SERIA 2-LUCEAFĂRUL FOTBAL STAR

                   LOC 1-GRUPA ELITE-AS FC UNIVERSITATEA CLUJ

GOLGHETER

             -GRUPA STANDARD-BOCANCEA ȘTEFAN-ACS FC ARDEALUL CLUJ

             -GRUPA ELITE-DRUG ȘTEFAN RAREȘ—ACADEMIA DE FOTBAL LUCEAFĂRUL CLUJ

CEL MAI BUN PORTAR

            -GRUPA STANDARD-KISS VILMOS PATRIK-ACADEMIA DE FOTBAL LUCEAFĂRUL

            -GRUPA ELITE-DEAC PAUL MARIAN-ACS FC ARDEALUL CLUJ

JUNIORI A1(LIGA 4)-LOC 3-ACS SUPPORTER 2.O CLUJ

                                   -LOC 2-FC CFR 1907 CLUJ

                                   -LOC 1-ACS SPORTING APAHIDA

GOLGHETER-VESCAN DARIUS-ACS SPORTING APAHIDA

CEL MAI BUN PORTAR-JELER RĂZVAN ANDREI-ACS SPORTING APAHIDA

SENIORI LIGA 5-ZONA MOCIU-LOC 3-AS RECOLTA FRATA

                                                       -LOC 2-AS METEOR MOCIU

                                                       -LOC 1-ACS GLORIA CĂTINA

GOLGHETER-MOLDOVAN ALIN ALEXANDRU-ACS GLORIA CĂTINA

CEL MAI BUN PORTAR-FERENCZ ALEXANDRU-AS AVÂNTUL SUATU

SENIORI LIGA 5 –ZONA CAMPIA TURZII-LOC 3-CS ȘOIMII CÂMPIA-TURZII

                                                                      -LOC 2-AS FLACĂRA GRINDENI

                                                                      -LOC 1-AFC MINERUL 2016 IARA

GOLGHETER-MOREA MARIAN IONUȚ-AS FLACĂRA GRINDENI

CEL MAI BUN PORTAR-LUNG EUGEN-AS PROGRESUL BOIAN

SENIORI LIGA 5-ZONA DEJ- LOC 3-ACS MĂGURA STRÂMBU

                                                -LOC 2-AS SOMEȘUL VAD

                                                -LOC 1-AS SOMEȘUL CĂȘEIU

GOLGHETER-TODORUȚ RADU TRAIAN-AS VIITORUL RĂZBUNENI

CEL MAI BUN PORTAR-HUGHEL ANTONIO NARCIS-AS ȘTIINȚA CÂȚCĂU

SENIORI LIGA 5-ZONA GHERLA-LOC 3-AS SPERANȚA PETREȘTI

                                                        -LOC 2-ACS FC BONȚIDA

                                                        -LOC 1-AS PROGRESUL NIREȘ

GOLGHETER-ZELENCZ ROLAND-AS PROGRESUL NIREȘ

CEL MAI BUN PORTAR-DRĂGAN MIHAI-AS PROGRESUL NIREȘ

 

SENIORI LIGA 5 ZONA CLUJ-LOC 3-ACS SPERANȚA JUCU

                                                 LOC 2-AS VIITORUL POIENI

                                                 -LOC 1-AS VIITORUL GÂRBĂU

GOLGHETER-MEDREA MARIAN ALEXANDRU-AS VIITORUL POIENI

CEL MAI BUN PORTAR-VASILE TUDOR ȘTEFĂNIȚĂ-AS VIITORUL POIENI

 

 PREMIERE PRIMARI PENTRU SUSȚINEREA ACTIVITĂȚII

PÂRȚOC EMIL-PRIMAR COMUNA ICLOD

OLTEAN DUMITRU-PRIMAR COMUNA MINTIU GHERLII

FOCȘA VASILE-PRIMAR COMUNA MOCIU

GIURGIU AUREL-PRIMAR COMUNA LUNA

POPA IOAN DORIN-PRIMAR COMUNA IARA

ȘULEA HOREA-PRIMAR COMUNA FLOREȘTI

FATI GRIGORE-PRIMAR COMUNA APAHIDA

PRUNEAN DAVID-PRIMAR COMUNA VAD

TRIF VASILE-PRIMAR COMUNA FRATA

 

                                                      PREMII SPECIALE

CIORBĂ IULIU-PREȘEDINTE COMISIA TERITORIALĂ MOCIU-PENTRU CEI 30 DE ANI DE ACTIVITATE

RUS MARCEL-PREȘEDINTE COMISIA TERITORIALĂ CÂMPIA TURZII

STOICA OVIDIU-SUSȚINĂTOR AL COMISIEI TERITORIALE CÂMPIA TURZII

                                           

                   PREMIERE BRIGADA DE ARBITRI A FINALEI

                               FLONTA CĂTĂLIN-ARBITRU

                               BOGDAN COSMIN-ARBITRU ASISTENT 1

                               VESCAN IONUȚ BOGDAN-ARBITRU ASISTENT 2

                               SONHER ANTONIO OVIDIU-AL 4-LEA OFICIAL                          

PREMIERE CUPA ROMÂNIEI-FINALISTA

                                                 -CÂȘTIGĂTOAREA

 

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP