Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
- 2010/2011
Duminica, 12 Iunie 2016, 11:00
Liga a V-a, etapa 30
Teren: Central / Murfatlar
Duminica, 12 Iunie 2016, 11:00
Teren: Central / Murfatlar
Sambata, 4 Iunie 2016, 14:00
Liga a V-a, etapa 29
Teren: Viitorul / Cobadin
Sambata, 4 Iunie 2016, 14:00
Teren: Viitorul / Cobadin
Sambata, 4 Iunie 2016, 17:00
Liga a VI-a, Seria Sud, etapa 25
Teren: Lanurile / Bărăganu
Sambata, 4 Iunie 2016, 17:00
Teren: Lanurile / Bărăganu
Sambata, 4 Iunie 2016, 11:00
Liga a VI-a, Seria Sud, etapa 25
Teren: Viitorul / Cobadin
Sambata, 4 Iunie 2016, 11:00
Teren: Viitorul / Cobadin
Vineri, 3 Iunie 2016, 18:00
Liga IV-a, Seniori, etapa 34
Teren: Central / Eforie Sud
Vineri, 3 Iunie 2016, 18:00
Teren: Central / Eforie Sud
Miercuri, 25 Mai 2016, 18:00
Liga a V-a, etapa 27
Teren: Central / Rasova
Miercuri, 25 Mai 2016, 18:00
Teren: Central / Rasova
Marti, 24 Mai 2016, 18:00
Liga IV-a, Seniori, etapa 32
Teren: Central / Fîntînele
Marti, 24 Mai 2016, 18:00
Teren: Central / Fîntînele
Marti, 24 Mai 2016, 16:00
Liga IV-a, Juniori, etapa 32
Teren: Central / Fîntînele
Marti, 24 Mai 2016, 16:00
Teren: Central / Fîntînele
Duminica, 22 Mai 2016, 11:00
Liga a VI-a, Seria Sud, etapa 23
Teren: Lanurile / Bărăganu
Duminica, 22 Mai 2016, 11:00
Teren: Lanurile / Bărăganu
Duminica, 22 Mai 2016, 14:00
Liga a VI-a, Seria Sud, etapa 23
Teren: Central / Ciocîrlia
Duminica, 22 Mai 2016, 14:00
Teren: Central / Ciocîrlia
Sambata, 21 Mai 2016, 18:00
Liga IV-a, Seniori, etapa 31
Teren: Complex Hagi / Ovidiu
Sambata, 21 Mai 2016, 18:00
Teren: Complex Hagi / Ovidiu
Duminica, 15 Mai 2016, 11:00
Liga a V-a, etapa 25
Teren: Viitorul / Cobadin
Duminica, 15 Mai 2016, 11:00
Teren: Viitorul / Cobadin
Duminica, 15 Mai 2016, 15:00
Liga a VI-a, Seria Sud, etapa 22
Teren: Osmancea / Osmancea
Duminica, 15 Mai 2016, 15:00
Teren: Osmancea / Osmancea
Sambata, 14 Mai 2016, 16:00
Liga IV-a, Seniori, etapa 30
Teren: Victoria / Cumpăna
Sambata, 14 Mai 2016, 16:00
Teren: Victoria / Cumpăna
Joi, 12 Mai 2016, 18:00
Juniori B1, etapa 21
Teren: Metalul / Constanta
Joi, 12 Mai 2016, 18:00
Teren: Metalul / Constanta
Miercuri, 11 Mai 2016, 18:00
Liga IV-a, Seniori, etapa 29
Teren: Ideal / Cernavoda
Miercuri, 11 Mai 2016, 18:00
Teren: Ideal / Cernavoda
Miercuri, 11 Mai 2016, 16:00
Liga IV-a, Juniori, etapa 29
Teren: Ideal / Cernavoda
Miercuri, 11 Mai 2016, 16:00
Teren: Ideal / Cernavoda
Duminica, 8 Mai 2016, 14:30
Liga a VI-a, Seria Sud, etapa 21
Teren: Central / Carvăn
Duminica, 8 Mai 2016, 14:30
Teren: Central / Carvăn
Duminica, 8 Mai 2016, 11:00
Liga a VI-a, Seria Sud, etapa 21
Teren: Central / Oltina
Duminica, 8 Mai 2016, 11:00
Teren: Central / Oltina
Sambata, 7 Mai 2016, 13:00
Liga IV-a, Seniori, etapa 28
Teren: Central / Fîntînele
Sambata, 7 Mai 2016, 13:00
Teren: Central / Fîntînele
Sambata, 7 Mai 2016, 11:00
Liga IV-a, Juniori, etapa 28
Teren: Central / Fîntînele
Sambata, 7 Mai 2016, 11:00
Teren: Central / Fîntînele
Vineri, 29 Aprilie 2016, 17:00
Liga a VI-a, Seria Sud, etapa 20
Teren: Osmancea / Osmancea
Vineri, 29 Aprilie 2016, 17:00
Teren: Osmancea / Osmancea
Joi, 28 Aprilie 2016, 10:00
Juniori D, etapa 21
Teren: Complex Farul / Constanta
Joi, 28 Aprilie 2016, 10:00
Teren: Complex Farul / Constanta
Miercuri, 27 Aprilie 2016, 17:00
Liga IV-a, Seniori, etapa 27
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Miercuri, 27 Aprilie 2016, 17:00
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Miercuri, 27 Aprilie 2016, 15:00
Liga IV-a, Juniori, etapa 27
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Miercuri, 27 Aprilie 2016, 15:00
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Duminica, 24 Aprilie 2016, 11:00
Liga a V-a, etapa 22
Teren: Central / Nisipari
Duminica, 24 Aprilie 2016, 11:00
Teren: Central / Nisipari
Duminica, 24 Aprilie 2016, 14:00
Liga a VI-a, Seria Nord, etapa 16
Teren: Central / Siliştea
Duminica, 24 Aprilie 2016, 14:00
Teren: Central / Siliştea
Sambata, 23 Aprilie 2016, 12:00
Liga IV-a, Juniori, etapa 26
Teren: Orasenesc Ovidiu / Ovidiu
Sambata, 23 Aprilie 2016, 12:00
Teren: Orasenesc Ovidiu / Ovidiu
Duminica, 17 Aprilie 2016, 11:00
Liga a V-a, etapa 21
Teren: Central / Nisipari
Duminica, 17 Aprilie 2016, 11:00
Teren: Central / Nisipari
Duminica, 17 Aprilie 2016, 14:00
Liga a V-a, etapa 21
Teren: Central / Murfatlar
Duminica, 17 Aprilie 2016, 14:00
Teren: Central / Murfatlar
Sambata, 16 Aprilie 2016, 14:00
Liga IV-a, Seniori, etapa 25
Teren: Central / Băneasa
Sambata, 16 Aprilie 2016, 14:00
Teren: Central / Băneasa
Sambata, 16 Aprilie 2016, 12:00
Liga IV-a, Juniori, etapa 25
Teren: Central / Băneasa
Sambata, 16 Aprilie 2016, 12:00
Teren: Central / Băneasa
Duminica, 10 Aprilie 2016, 14:00
Liga a V-a, etapa 20
Teren: Dorobantu / Dorobamtu
Duminica, 10 Aprilie 2016, 14:00
Teren: Dorobantu / Dorobamtu
Duminica, 10 Aprilie 2016, 11:00
Liga a VI-a, Seria Nord, etapa 14
Teren: /
Duminica, 10 Aprilie 2016, 11:00
Teren: /
Sambata, 9 Aprilie 2016, 12:00
Juniori C, etapa 18
Teren: Complex Farul / Constanta
Sambata, 9 Aprilie 2016, 12:00
Teren: Complex Farul / Constanta
Sambata, 9 Aprilie 2016, 09:00
Juniori D, etapa 18
Teren: Complex Farul / Constanta
Sambata, 9 Aprilie 2016, 09:00
Teren: Complex Farul / Constanta
Duminica, 3 Aprilie 2016, 11:00
Liga a VI-a, Seria Sud, etapa 16
Teren: Zorile / Adamclisi
Duminica, 3 Aprilie 2016, 11:00
Teren: Zorile / Adamclisi
Duminica, 3 Aprilie 2016, 15:00
Liga a VI-a, Seria Sud, etapa 16
Teren: Central / Carvăn
Duminica, 3 Aprilie 2016, 15:00
Teren: Central / Carvăn
Sambata, 2 Aprilie 2016, 12:00
Liga IV-a, Seniori, etapa 23
Teren: Central / Topraisar
Sambata, 2 Aprilie 2016, 12:00
Teren: Central / Topraisar
Sambata, 2 Aprilie 2016, 10:00
Liga IV-a, Juniori, etapa 23
Teren: Central / Topraisar
Sambata, 2 Aprilie 2016, 10:00
Teren: Central / Topraisar
Duminica, 27 Martie 2016, 11:00
Liga a VI-a, Seria Sud, etapa 15
Teren: Central / Fîntîna Mare
Duminica, 27 Martie 2016, 11:00
Teren: Central / Fîntîna Mare
Duminica, 27 Martie 2016, 14:00
Liga a VI-a, Seria Sud, etapa 15
Teren: Central / Amzacea
Duminica, 27 Martie 2016, 14:00
Teren: Central / Amzacea
Sambata, 26 Martie 2016, 14:00
Liga IV-a, Seniori, etapa 22
Teren: Dunărea / Ostrov
Sambata, 26 Martie 2016, 14:00
Teren: Dunărea / Ostrov
Sambata, 26 Martie 2016, 12:00
Liga IV-a, Juniori, etapa 22
Teren: Dunărea / Ostrov
Sambata, 26 Martie 2016, 12:00
Teren: Dunărea / Ostrov
Sambata, 19 Martie 2016, 13:00
Liga IV-a, Seniori, etapa 21
Teren: Ideal / Cernavoda
Sambata, 19 Martie 2016, 13:00
Teren: Ideal / Cernavoda
Sambata, 19 Martie 2016, 11:00
Liga IV-a, Juniori, etapa 21
Teren: Ideal / Cernavoda
Sambata, 19 Martie 2016, 11:00
Teren: Ideal / Cernavoda
Duminica, 13 Martie 2016, 11:00
Juniori C, etapa 14
Teren: Metalul / Constanta
Duminica, 13 Martie 2016, 11:00
Teren: Metalul / Constanta
Duminica, 13 Martie 2016, 09:30
Juniori D, etapa 14
Teren: Metalul / Constanta
Duminica, 13 Martie 2016, 09:30
Teren: Metalul / Constanta
Sambata, 12 Martie 2016, 13:00
Liga IV-a, Seniori, etapa 20
Teren: /
Sambata, 12 Martie 2016, 13:00
Teren: /
Sambata, 12 Martie 2016, 11:00
Liga IV-a, Juniori, etapa 20
Teren: /
Sambata, 12 Martie 2016, 11:00
Teren: /
Duminica, 29 Noiembrie 2015, 10:00
Juniori E, etapa 16
Teren: Complex Farul / Constanta
Duminica, 29 Noiembrie 2015, 10:00
Teren: Complex Farul / Constanta
Duminica, 29 Noiembrie 2015, 12:00
Juniori D 2, etapa 13
Teren: CFR / Constanţa
Duminica, 29 Noiembrie 2015, 12:00
Teren: CFR / Constanţa
Sambata, 28 Noiembrie 2015, 10:00
Juniori C, etapa 13
Teren: Complex Hagi / Ovidiu
Sambata, 28 Noiembrie 2015, 10:00
Teren: Complex Hagi / Ovidiu
Sambata, 28 Noiembrie 2015, 08:30
Juniori D, etapa 13
Teren: Complex Hagi / Ovidiu
Sambata, 28 Noiembrie 2015, 08:30
Teren: Complex Hagi / Ovidiu
Duminica, 22 Noiembrie 2015, 13:00
Juniori C 2, etapa 11
Teren: Cimentul Medgidia / Medgidia
Duminica, 22 Noiembrie 2015, 13:00
Teren: Cimentul Medgidia / Medgidia
Sambata, 14 Noiembrie 2015, 13:00
Liga IV-a, Seniori, etapa 16
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Sambata, 14 Noiembrie 2015, 13:00
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Sambata, 14 Noiembrie 2015, 11:00
Liga IV-a, Juniori, etapa 16
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Sambata, 14 Noiembrie 2015, 11:00
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Duminica, 8 Noiembrie 2015, 14:00
Liga a V-a, etapa 12
Teren: Dunarea / Dunarea
Duminica, 8 Noiembrie 2015, 14:00
Teren: Dunarea / Dunarea
Duminica, 8 Noiembrie 2015, 11:00
Liga a VI-a, Seria Nord, etapa 11
Teren: Central / Cochirleni
Duminica, 8 Noiembrie 2015, 11:00
Teren: Central / Cochirleni
Sambata, 7 Noiembrie 2015, 13:00
Liga IV-a, Seniori, etapa 15
Teren: Ideal / Cernavoda
Sambata, 7 Noiembrie 2015, 13:00
Teren: Ideal / Cernavoda
Sambata, 7 Noiembrie 2015, 11:00
Liga IV-a, Juniori, etapa 15
Teren: Ideal / Cernavoda
Sambata, 7 Noiembrie 2015, 11:00
Teren: Ideal / Cernavoda
Duminica, 1 Noiembrie 2015, 11:00
Liga a VI-a, Seria Nord, etapa 10
Teren: Central / Topalu
Duminica, 1 Noiembrie 2015, 11:00
Teren: Central / Topalu
Duminica, 1 Noiembrie 2015, 14:00
Liga a VI-a, Seria Nord, etapa 10
Teren: /
Duminica, 1 Noiembrie 2015, 14:00
Teren: /
Duminica, 18 Octombrie 2015, 11:00
Liga a V-a, etapa 9
Teren: /
Duminica, 18 Octombrie 2015, 11:00
Teren: /
Duminica, 18 Octombrie 2015, 14:00
Liga a V-a, etapa 9
Teren: Central / Sacele
Duminica, 18 Octombrie 2015, 14:00
Teren: Central / Sacele
Sambata, 17 Octombrie 2015, 13:00
Liga IV-a, Seniori, etapa 12
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Sambata, 17 Octombrie 2015, 13:00
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Sambata, 17 Octombrie 2015, 11:00
Liga IV-a, Juniori, etapa 12
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Sambata, 17 Octombrie 2015, 11:00
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Duminica, 4 Octombrie 2015, 14:00
Liga a VI-a, Seria Sud, etapa 6
Teren: Central / Chirnogeni
Duminica, 4 Octombrie 2015, 14:00
Teren: Central / Chirnogeni
Duminica, 4 Octombrie 2015, 11:00
Liga a VI-a, Seria Sud, etapa 6
Teren: Central / Amzacea
Duminica, 4 Octombrie 2015, 11:00
Teren: Central / Amzacea
Sambata, 3 Octombrie 2015, 13:00
Liga IV-a, Seniori, etapa 10
Teren: Central / Eforie Sud
Sambata, 3 Octombrie 2015, 13:00
Teren: Central / Eforie Sud
Sambata, 3 Octombrie 2015, 11:00
Liga IV-a, Juniori, etapa 10
Teren: Central / Eforie Sud
Sambata, 3 Octombrie 2015, 11:00
Teren: Central / Eforie Sud
Marti, 29 Septembrie 2015, 17:00
Liga IV-a, Seniori, etapa 9
Teren: /
Marti, 29 Septembrie 2015, 17:00
Teren: /
Marti, 29 Septembrie 2015, 15:00
Liga IV-a, Juniori, etapa 9
Teren: /
Marti, 29 Septembrie 2015, 15:00
Teren: /
Duminica, 20 Septembrie 2015, 11:00
Liga a VI-a, Seria Sud, etapa 4
Teren: Central / Agigea
Duminica, 20 Septembrie 2015, 11:00
Teren: Central / Agigea
Duminica, 20 Septembrie 2015, 14:00
Liga a VI-a, Seria Sud, etapa 4
Teren: Central / Chirnogeni
Duminica, 20 Septembrie 2015, 14:00
Teren: Central / Chirnogeni
Sambata, 19 Septembrie 2015, 17:00
Liga IV-a, Seniori, etapa 7
Teren: Valu lui Traian / Valu lui Traian
Sambata, 19 Septembrie 2015, 17:00
Teren: Valu lui Traian / Valu lui Traian
Sambata, 19 Septembrie 2015, 15:00
Liga IV-a, Juniori, etapa 7
Teren: Valu lui Traian / Valu lui Traian
Sambata, 19 Septembrie 2015, 15:00
Teren: Valu lui Traian / Valu lui Traian
Sambata, 19 Septembrie 2015, 10:00
Juniori C, etapa 3
Teren: Complex Farul / Constanta
Sambata, 19 Septembrie 2015, 10:00
Teren: Complex Farul / Constanta
Sambata, 19 Septembrie 2015, 11:30
Juniori D, etapa 3
Teren: Complex Farul / Constanta
Sambata, 19 Septembrie 2015, 11:30
Teren: Complex Farul / Constanta
Miercuri, 16 Septembrie 2015, 17:00
Juniori C, etapa 2
Teren: Complex Farul / Constanta
Miercuri, 16 Septembrie 2015, 17:00
Teren: Complex Farul / Constanta
Miercuri, 16 Septembrie 2015, 18:30
Juniori D, etapa 2
Teren: Complex Farul / Constanta
Miercuri, 16 Septembrie 2015, 18:30
Teren: Complex Farul / Constanta
Marti, 15 Septembrie 2015, 17:00
Liga IV-a, Seniori, etapa 6
Teren: Orasenesc Ovidiu / Ovidiu
Marti, 15 Septembrie 2015, 17:00
Teren: Orasenesc Ovidiu / Ovidiu
Marti, 15 Septembrie 2015, 15:00
Liga IV-a, Juniori, etapa 6
Teren: Orasenesc Ovidiu / Ovidiu
Marti, 15 Septembrie 2015, 15:00
Teren: Orasenesc Ovidiu / Ovidiu
Duminica, 13 Septembrie 2015, 14:00
Liga a VI-a, Seria Sud, etapa 3
Teren: Viitorul / Cobadin
Duminica, 13 Septembrie 2015, 14:00
Teren: Viitorul / Cobadin
Duminica, 13 Septembrie 2015, 10:00
Juniori E, etapa 1
Teren: CFR / Constanţa
Duminica, 13 Septembrie 2015, 10:00
Teren: CFR / Constanţa
Duminica, 6 Septembrie 2015, 11:00
Liga a VI-a, Seria Nord, etapa 2
Teren: /
Duminica, 6 Septembrie 2015, 11:00
Teren: /
Duminica, 6 Septembrie 2015, 13:30
Juniori C, etapa 1
Teren: Central / Cogealac
Duminica, 6 Septembrie 2015, 13:30
Teren: Central / Cogealac
Duminica, 6 Septembrie 2015, 15:00
Juniori D, etapa 1
Teren: Central / Cogealac
Duminica, 6 Septembrie 2015, 15:00
Teren: Central / Cogealac
Marti, 1 Septembrie 2015, 17:00
Liga IV-a, Seniori, etapa 3
Teren: Central / Băneasa
Marti, 1 Septembrie 2015, 17:00
Teren: Central / Băneasa
Marti, 1 Septembrie 2015, 15:00
Liga IV-a, Juniori, etapa 3
Teren: Central / Băneasa
Marti, 1 Septembrie 2015, 15:00
Teren: Central / Băneasa
Duminica, 30 August 2015, 11:00
Liga a V-a, etapa 2
Teren: Viitorul / Cobadin
Duminica, 30 August 2015, 11:00
Teren: Viitorul / Cobadin
Duminica, 30 August 2015, 14:00
Liga a VI-a, Seria Sud, etapa 1
Teren: Central / Ciocîrlia
Duminica, 30 August 2015, 14:00
Teren: Central / Ciocîrlia
Sambata, 29 August 2015, 17:00
Liga a V-a, etapa 2
Teren: Central / Murfatlar
Sambata, 29 August 2015, 17:00
Teren: Central / Murfatlar
Duminica, 23 August 2015, 11:00
Liga a V-a, etapa 1
Teren: Central / Nisipari
Duminica, 23 August 2015, 11:00
Teren: Central / Nisipari
Sambata, 22 August 2015, 17:00
Liga IV-a, Seniori, etapa 1
Teren: Eforie Sud / Eforie
Sambata, 22 August 2015, 17:00
Teren: Eforie Sud / Eforie
Miercuri, 23 Aprilie 2014, 15:00
Liga IV-a, Seniori, etapa 26
Teren: Orasenesc Ovidiu / Ovidiu
Miercuri, 23 Aprilie 2014, 15:00
Teren: Orasenesc Ovidiu / Ovidiu