Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
- 2010/2011
Duminica, 11 Iunie 2017, 11:00
Liga a VI-a, Seria Sud, etapa 29
Teren: Central / Amzacea
Duminica, 11 Iunie 2017, 11:00
Teren: Central / Amzacea
Duminica, 4 Iunie 2017, 11:00
Liga a V-a, etapa 29
Teren: /
Duminica, 4 Iunie 2017, 11:00
Teren: /
Duminica, 4 Iunie 2017, 14:00
Liga a VI-a, Seria Sud, etapa 28
Teren: Central / Mangalia
Duminica, 4 Iunie 2017, 14:00
Teren: Central / Mangalia
Sambata, 3 Iunie 2017, 16:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 34
Teren: ITC / Constanta
Sambata, 3 Iunie 2017, 16:00
Teren: ITC / Constanta
Duminica, 28 Mai 2017, 14:00
Liga a VI-a, Seria Nord, etapa 27
Teren: Central / Cochirleni
Duminica, 28 Mai 2017, 14:00
Teren: Central / Cochirleni
Duminica, 28 Mai 2017, 11:00
Liga a VI-a, Seria Nord, etapa 27
Teren: Central Cernavodă / Cernavodă
Duminica, 28 Mai 2017, 11:00
Teren: Central Cernavodă / Cernavodă
Vineri, 26 Mai 2017, 18:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 33
Teren: Central / Fîntînele
Vineri, 26 Mai 2017, 18:00
Teren: Central / Fîntînele
Miercuri, 24 Mai 2017, 18:00
Liga a V-a, etapa 27
Teren: /
Miercuri, 24 Mai 2017, 18:00
Teren: /
Marti, 23 Mai 2017, 18:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 32
Teren: Central / Eforie Sud
Marti, 23 Mai 2017, 18:00
Teren: Central / Eforie Sud
Marti, 23 Mai 2017, 16:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 32
Teren: Central / Eforie Sud
Marti, 23 Mai 2017, 16:00
Teren: Central / Eforie Sud
Duminica, 21 Mai 2017, 11:00
Liga a V-a, etapa 26
Teren: Central / Nisipari
Duminica, 21 Mai 2017, 11:00
Teren: Central / Nisipari
Duminica, 21 Mai 2017, 14:00
Liga a VI-a, Seria Nord, etapa 26
Teren: /
Duminica, 21 Mai 2017, 14:00
Teren: /
Duminica, 14 Mai 2017, 15:00
Liga a V-a, etapa 25
Teren: Central / Carvăn
Duminica, 14 Mai 2017, 15:00
Teren: Central / Carvăn
Marti, 9 Mai 2017, 18:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 29
Teren: Orasenesc Ovidiu / Ovidiu
Marti, 9 Mai 2017, 18:00
Teren: Orasenesc Ovidiu / Ovidiu
Marti, 9 Mai 2017, 16:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 29
Teren: Orasenesc Ovidiu / Ovidiu
Marti, 9 Mai 2017, 16:00
Teren: Orasenesc Ovidiu / Ovidiu
Sambata, 6 Mai 2017, 15:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 28
Teren: Central / Albeşti
Sambata, 6 Mai 2017, 15:00
Teren: Central / Albeşti
Duminica, 30 Aprilie 2017, 12:30
Liga a V-a, etapa 23
Teren: Viitorul / Cobadin
Duminica, 30 Aprilie 2017, 12:30
Teren: Viitorul / Cobadin
Duminica, 30 Aprilie 2017, 10:00
Liga a VI-a, Seria Sud, etapa 23
Teren: Viitorul / Cobadin
Duminica, 30 Aprilie 2017, 10:00
Teren: Viitorul / Cobadin
Sambata, 29 Aprilie 2017, 11:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 27
Teren: Central / Agigea
Sambata, 29 Aprilie 2017, 11:00
Teren: Central / Agigea
Vineri, 28 Aprilie 2017, 17:30
Liga a IV-a, Seniori, etapa 27
Teren: Central / Topraisar
Vineri, 28 Aprilie 2017, 17:30
Teren: Central / Topraisar
Vineri, 28 Aprilie 2017, 15:30
Liga a IV-a, Juniori, etapa 27
Teren: Central / Topraisar
Vineri, 28 Aprilie 2017, 15:30
Teren: Central / Topraisar
Joi, 27 Aprilie 2017, 17:30
Liga a VI-a, Seria Sud, etapa 23
Teren: Zorile / Adamclisi
Joi, 27 Aprilie 2017, 17:30
Teren: Zorile / Adamclisi
Luni, 24 Aprilie 2017, 12:00
Juniori D, etapa 20
Teren: Complex Farul / Constanta
Luni, 24 Aprilie 2017, 12:00
Teren: Complex Farul / Constanta
Duminica, 23 Aprilie 2017, 11:00
Liga a VI-a, Seria Nord, etapa 22
Teren: Central / Rasova
Duminica, 23 Aprilie 2017, 11:00
Teren: Central / Rasova
Sambata, 15 Aprilie 2017, 11:00
Liga a VI-a, Seria Sud, etapa 21
Teren: Dunareni / Dunareni
Sambata, 15 Aprilie 2017, 11:00
Teren: Dunareni / Dunareni
Sambata, 15 Aprilie 2017, 14:00
Liga a VI-a, Seria Sud, etapa 21
Teren: Zorile / Adamclisi
Sambata, 15 Aprilie 2017, 14:00
Teren: Zorile / Adamclisi
Vineri, 14 Aprilie 2017, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 25
Teren: Central / Techirghiol
Vineri, 14 Aprilie 2017, 17:00
Teren: Central / Techirghiol
Joi, 13 Aprilie 2017, 17:30
Liga a IV-a, Seniori, etapa 25
Teren: Central / Agigea
Joi, 13 Aprilie 2017, 17:30
Teren: Central / Agigea
Joi, 13 Aprilie 2017, 15:30
Liga a IV-a, Juniori, etapa 25
Teren: Central / Agigea
Joi, 13 Aprilie 2017, 15:30
Teren: Central / Agigea
Miercuri, 12 Aprilie 2017, 18:30
Juniori E, etapa 21
Teren: Portul / Constanţa
Miercuri, 12 Aprilie 2017, 18:30
Teren: Portul / Constanţa
Sambata, 8 Aprilie 2017, 14:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 24
Teren: Central / Eforie Sud
Sambata, 8 Aprilie 2017, 14:00
Teren: Central / Eforie Sud
Sambata, 1 Aprilie 2017, 14:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 23
Teren: Valu lui Traian / Valu lui Traian
Sambata, 1 Aprilie 2017, 14:00
Teren: Valu lui Traian / Valu lui Traian
Marti, 28 Martie 2017, 18:00
Juniori C, etapa 16
Teren: Complex Hagi / Ovidiu
Marti, 28 Martie 2017, 18:00
Teren: Complex Hagi / Ovidiu
Duminica, 26 Martie 2017, 11:00
Liga a V-a, etapa 18
Teren: Victoria / Cumpăna
Duminica, 26 Martie 2017, 11:00
Teren: Victoria / Cumpăna
Duminica, 26 Martie 2017, 14:00
Liga a V-a, etapa 18
Teren: Central / Agigea
Duminica, 26 Martie 2017, 14:00
Teren: Central / Agigea
Sambata, 25 Martie 2017, 14:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 22
Teren: Central / Băneasa
Sambata, 25 Martie 2017, 14:00
Teren: Central / Băneasa
Sambata, 25 Martie 2017, 12:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 22
Teren: Central / Băneasa
Sambata, 25 Martie 2017, 12:00
Teren: Central / Băneasa
Sambata, 18 Martie 2017, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 21
Teren: Central / Eforie Sud
Sambata, 18 Martie 2017, 13:00
Teren: Central / Eforie Sud
Duminica, 12 Martie 2017, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 20
Teren: Orasenesc Ovidiu / Ovidiu
Duminica, 12 Martie 2017, 13:00
Teren: Orasenesc Ovidiu / Ovidiu
Duminica, 12 Martie 2017, 11:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 20
Teren: Orasenesc Ovidiu / Ovidiu
Duminica, 12 Martie 2017, 11:00
Teren: Orasenesc Ovidiu / Ovidiu
Marti, 6 Decembrie 2016, 14:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 19
Teren: Central / Agigea
Marti, 6 Decembrie 2016, 14:00
Teren: Central / Agigea
Sambata, 26 Noiembrie 2016, 12:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 18
Teren: Central / Fîntînele
Sambata, 26 Noiembrie 2016, 12:00
Teren: Central / Fîntînele
Sambata, 26 Noiembrie 2016, 10:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 18
Teren: Central / Fîntînele
Sambata, 26 Noiembrie 2016, 10:00
Teren: Central / Fîntînele
Sambata, 26 Noiembrie 2016, 14:00
Juniori D, etapa 13
Teren: Central / Fîntînele
Sambata, 26 Noiembrie 2016, 14:00
Teren: Central / Fîntînele
Sambata, 12 Noiembrie 2016, 13:00
Juniori C, etapa 11
Teren: Complex Hagi / Ovidiu
Sambata, 12 Noiembrie 2016, 13:00
Teren: Complex Hagi / Ovidiu
Sambata, 12 Noiembrie 2016, 14:30
Juniori D, etapa 11
Teren: Complex Hagi / Ovidiu
Sambata, 12 Noiembrie 2016, 14:30
Teren: Complex Hagi / Ovidiu
Sambata, 5 Noiembrie 2016, 12:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 15
Teren: Central / Fîntînele
Sambata, 5 Noiembrie 2016, 12:00
Teren: Central / Fîntînele
Sambata, 5 Noiembrie 2016, 10:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 15
Teren: Central / Fîntînele
Sambata, 5 Noiembrie 2016, 10:00
Teren: Central / Fîntînele
Duminica, 30 Octombrie 2016, 11:00
Liga a VI-a, Seria Sud, etapa 10
Teren: Zorile / Adamclisi
Duminica, 30 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Zorile / Adamclisi
Sambata, 29 Octombrie 2016, 10:30
Juniori C, etapa 9
Teren: Complex Farul / Constanta
Sambata, 29 Octombrie 2016, 10:30
Teren: Complex Farul / Constanta
Sambata, 29 Octombrie 2016, 12:00
Juniori D, etapa 9
Teren: Complex Farul / Constanta
Sambata, 29 Octombrie 2016, 12:00
Teren: Complex Farul / Constanta
Duminica, 23 Octombrie 2016, 11:00
Liga a VI-a, Seria Nord, etapa 9
Teren: Central / Hîrşova
Duminica, 23 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Central / Hîrşova
Duminica, 23 Octombrie 2016, 14:00
Liga a VI-a, Seria Nord, etapa 9
Teren: Hirsova / Ciobanu
Duminica, 23 Octombrie 2016, 14:00
Teren: Hirsova / Ciobanu
Sambata, 15 Octombrie 2016, 12:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 12
Teren: Central / Topraisar
Sambata, 15 Octombrie 2016, 12:00
Teren: Central / Topraisar
Sambata, 15 Octombrie 2016, 10:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 12
Teren: Central / Topraisar
Sambata, 15 Octombrie 2016, 10:00
Teren: Central / Topraisar
Duminica, 9 Octombrie 2016, 14:00
Liga a V-a, etapa 8
Teren: Central / Oltina
Duminica, 9 Octombrie 2016, 14:00
Teren: Central / Oltina
Duminica, 9 Octombrie 2016, 11:00
Liga a VI-a, Seria Sud, etapa 7
Teren: Viile / Viile
Duminica, 9 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Viile / Viile
Sambata, 8 Octombrie 2016, 15:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 11
Teren: Central / Eforie Sud
Sambata, 8 Octombrie 2016, 15:00
Teren: Central / Eforie Sud
Sambata, 8 Octombrie 2016, 13:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 11
Teren: Central / Eforie Sud
Sambata, 8 Octombrie 2016, 13:00
Teren: Central / Eforie Sud
Duminica, 25 Septembrie 2016, 11:00
Liga a VI-a, Seria Sud, etapa 5
Teren: Central / Chirnogeni
Duminica, 25 Septembrie 2016, 11:00
Teren: Central / Chirnogeni
Duminica, 25 Septembrie 2016, 14:00
Liga a VI-a, Seria Sud, etapa 5
Teren: /
Duminica, 25 Septembrie 2016, 14:00
Teren: /
Duminica, 18 Septembrie 2016, 11:00
Liga a V-a, etapa 5
Teren: Central / Targusor
Duminica, 18 Septembrie 2016, 11:00
Teren: Central / Targusor
Duminica, 18 Septembrie 2016, 15:00
Liga a VI-a, Seria Sud, etapa 4
Teren: Vointa C-ta / CONSTANTA
Duminica, 18 Septembrie 2016, 15:00
Teren: Vointa C-ta / CONSTANTA
Sambata, 17 Septembrie 2016, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 7
Teren: Central / Eforie Sud
Sambata, 17 Septembrie 2016, 17:00
Teren: Central / Eforie Sud
Miercuri, 14 Septembrie 2016, 16:00
Juniori C, etapa 2
Teren: Complex Farul / Constanta
Miercuri, 14 Septembrie 2016, 16:00
Teren: Complex Farul / Constanta
Miercuri, 14 Septembrie 2016, 17:30
Juniori D, etapa 2
Teren: Complex Farul / Constanta
Miercuri, 14 Septembrie 2016, 17:30
Teren: Complex Farul / Constanta
Marti, 13 Septembrie 2016, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 6
Teren: Eforie Sud / Eforie
Marti, 13 Septembrie 2016, 17:00
Teren: Eforie Sud / Eforie
Sambata, 10 Septembrie 2016, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 5
Teren: Orasenesc Ovidiu / Ovidiu
Sambata, 10 Septembrie 2016, 17:00
Teren: Orasenesc Ovidiu / Ovidiu
Sambata, 10 Septembrie 2016, 15:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 5
Teren: Complex Hagi / Ovidiu
Sambata, 10 Septembrie 2016, 15:00
Teren: Complex Hagi / Ovidiu
Duminica, 4 Septembrie 2016, 14:00
Liga a V-a, etapa 3
Teren: Central / Pecineaga
Duminica, 4 Septembrie 2016, 14:00
Teren: Central / Pecineaga
Duminica, 4 Septembrie 2016, 11:00
Liga a VI-a, Seria Sud, etapa 2
Teren: Central / Amzacea
Duminica, 4 Septembrie 2016, 11:00
Teren: Central / Amzacea
Sambata, 3 Septembrie 2016, 12:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 4
Teren: Central / Techirghiol
Sambata, 3 Septembrie 2016, 12:00
Teren: Central / Techirghiol
Marti, 30 August 2016, 18:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 3
Teren: Central / Albeşti
Marti, 30 August 2016, 18:00
Teren: Central / Albeşti
Duminica, 28 August 2016, 14:00
Liga a VI-a, Seria Nord, etapa 1
Teren: Pestera / Pestera
Duminica, 28 August 2016, 14:00
Teren: Pestera / Pestera
Duminica, 28 August 2016, 11:00
Liga a VI-a, Seria Nord, etapa 1
Teren: Sportul / Tortoman
Duminica, 28 August 2016, 11:00
Teren: Sportul / Tortoman
Sambata, 27 August 2016, 12:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 2
Teren: CFR / Constanţa
Sambata, 27 August 2016, 12:00
Teren: CFR / Constanţa
Duminica, 21 August 2016, 18:00
Liga a V-a, etapa 1
Teren: Central / Murfatlar
Duminica, 21 August 2016, 18:00
Teren: Central / Murfatlar
Sambata, 20 August 2016, 15:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 1
Teren: /
Sambata, 20 August 2016, 15:00
Teren: /