Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
- 2010/2011
Duminica, 19 Iunie 2011, 11:00
Campionatul Judetean, Seria Est, etapa 26
Teren: CFR / Constanţa
Duminica, 19 Iunie 2011, 11:00
Teren: CFR / Constanţa
Duminica, 12 Iunie 2011, 14:00
Campionatul Judetean, Seria Sud, etapa 25
Teren: Cimentul / Peştera
Duminica, 12 Iunie 2011, 14:00
Teren: Cimentul / Peştera
Duminica, 5 Iunie 2011, 11:00
Campionatul Judetean, Seria Est, etapa 24
Teren: Central / Fîntîna Mare
Duminica, 5 Iunie 2011, 11:00
Teren: Central / Fîntîna Mare
Sambata, 4 Iunie 2011, 11:00
Liga a IV-a, Juniori play off - play out, etapa 12
Teren: Eforie Sud / Eforie
Sambata, 4 Iunie 2011, 11:00
Teren: Eforie Sud / Eforie
Marti, 31 Mai 2011, 16:00
Liga a IV-a, Juniori play off - play out, etapa 11
Teren: Central / Mircea Vodă
Marti, 31 Mai 2011, 16:00
Teren: Central / Mircea Vodă
Duminica, 29 Mai 2011, 11:00
Campionatul Judetean, Seria Nord, etapa 23
Teren: Cimentul Medgidia / Medgidia
Duminica, 29 Mai 2011, 11:00
Teren: Cimentul Medgidia / Medgidia
Sambata, 28 Mai 2011, 11:00
Liga a IV-a, Juniori play off - play out, etapa 10
Teren: GISB Mangalia / Mangalia
Sambata, 28 Mai 2011, 11:00
Teren: GISB Mangalia / Mangalia
Duminica, 22 Mai 2011, 11:00
Campionatul Judetean, Seria Sud, etapa 22
Teren: Lespezi / Dobromir
Duminica, 22 Mai 2011, 11:00
Teren: Lespezi / Dobromir
Sambata, 21 Mai 2011, 11:00
Liga a IV-a, Juniori play off - play out, etapa 9
Teren: Central Cernavodă / Cernavodă
Sambata, 21 Mai 2011, 11:00
Teren: Central Cernavodă / Cernavodă
Duminica, 8 Mai 2011, 09:30
Juniori C, Play Off, etapa 2
Teren: Complex Hagi / Ovidiu
Duminica, 8 Mai 2011, 09:30
Teren: Complex Hagi / Ovidiu
Sambata, 30 Aprilie 2011, 11:00
Juniori D, Play Off, etapa 1
Teren: Complex Farul / Constanta
Sambata, 30 Aprilie 2011, 11:00
Teren: Complex Farul / Constanta
Marti, 19 Aprilie 2011, 15:00
Liga a IV-a, Juniori play off - play out, etapa 2
Teren: Cimentul / Peştera
Marti, 19 Aprilie 2011, 15:00
Teren: Cimentul / Peştera
Duminica, 17 Aprilie 2011, 14:00
Campionatul Judetean, Seria Est, etapa 17
Teren: Central / Chirnogeni
Duminica, 17 Aprilie 2011, 14:00
Teren: Central / Chirnogeni
Sambata, 16 Aprilie 2011, 15:00
Liga a IV-a, Play Out Seniori, etapa 1
Teren: Central / Poarta Albă
Sambata, 16 Aprilie 2011, 15:00
Teren: Central / Poarta Albă
Duminica, 10 Aprilie 2011, 11:00
Campionatul Judetean, Seria Nord, etapa 16
Teren: Cimentul Medgidia / Medgidia
Duminica, 10 Aprilie 2011, 11:00
Teren: Cimentul Medgidia / Medgidia
Sambata, 9 Aprilie 2011, 10:00
Liga a IV-a, Seria Vest Juniori, etapa 22
Teren: Central / Băneasa
Sambata, 9 Aprilie 2011, 10:00
Teren: Central / Băneasa
Duminica, 3 Aprilie 2011, 12:00
Campionatul Judetean, Seria Nord, etapa 15
Teren: Pescarul / Ghindăreşti
Duminica, 3 Aprilie 2011, 12:00
Teren: Pescarul / Ghindăreşti
Sambata, 2 Aprilie 2011, 10:00
Liga a IV-a, Seria Est Juniori, etapa 21
Teren: Central / Techirghiol
Sambata, 2 Aprilie 2011, 10:00
Teren: Central / Techirghiol
Duminica, 27 Martie 2011, 11:00
Campionatul Judetean, Seria Sud, etapa 14
Teren: Central / Corvin
Duminica, 27 Martie 2011, 11:00
Teren: Central / Corvin
Sambata, 19 Martie 2011, 10:00
Liga a IV-a, Seria Est Juniori, etapa 19
Teren: GISB Mangalia / Mangalia
Sambata, 19 Martie 2011, 10:00
Teren: GISB Mangalia / Mangalia