Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
- 2010/2011
Duminica, 11 Iunie 2023, 11:00
Liga a V-a, Seria Vest, etapa 27
Teren: Independenţa / Independenta
Duminica, 11 Iunie 2023, 11:00
Teren: Independenţa / Independenta
Duminica, 28 Mai 2023, 14:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 25
Teren: Recolta / Negru Vodă
Duminica, 28 Mai 2023, 14:00
Teren: Recolta / Negru Vodă
Duminica, 28 Mai 2023, 11:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 25
Teren: Central / Amzacea
Duminica, 28 Mai 2023, 11:00
Teren: Central / Amzacea
Duminica, 21 Mai 2023, 11:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 26
Teren: Ciobanu / Ciobanu
Duminica, 21 Mai 2023, 11:00
Teren: Ciobanu / Ciobanu
Sambata, 20 Mai 2023, 11:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 32
Teren: Central / Poarta Albă
Sambata, 20 Mai 2023, 11:00
Teren: Central / Poarta Albă
Duminica, 14 Mai 2023, 11:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 25
Teren: Pestera / Pesterea
Duminica, 14 Mai 2023, 11:00
Teren: Pestera / Pesterea
Sambata, 13 Mai 2023, 11:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 31
Teren: Central / Topraisar
Sambata, 13 Mai 2023, 11:00
Teren: Central / Topraisar
Duminica, 7 Mai 2023, 14:00
Liga a V-a, Seria Vest, etapa 22
Teren: Central / Băneasa
Duminica, 7 Mai 2023, 14:00
Teren: Central / Băneasa
Sambata, 6 Mai 2023, 11:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 29
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Sambata, 6 Mai 2023, 11:00
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Sambata, 29 Aprilie 2023, 11:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 28
Teren: Victoria / Cumpăna
Sambata, 29 Aprilie 2023, 11:00
Teren: Victoria / Cumpăna
Marti, 25 Aprilie 2023, 15:30
Liga a IV-a, Juniori, etapa 27
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Marti, 25 Aprilie 2023, 15:30
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Joi, 13 Aprilie 2023, 14:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 25
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Joi, 13 Aprilie 2023, 14:00
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Duminica, 9 Aprilie 2023, 14:00
Liga a V-a, Seria Vest, etapa 19
Teren: Independenţa / Independenta
Duminica, 9 Aprilie 2023, 14:00
Teren: Independenţa / Independenta
Duminica, 9 Aprilie 2023, 11:00
Liga a V-a, Seria Vest, etapa 19
Teren: Central / Ciocîrlia
Duminica, 9 Aprilie 2023, 11:00
Teren: Central / Ciocîrlia
Duminica, 4 Decembrie 2022, 11:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 14
Teren: Ciobanu / Ciobanu
Duminica, 4 Decembrie 2022, 11:00
Teren: Ciobanu / Ciobanu
Duminica, 27 Noiembrie 2022, 11:00
Liga a V-a, Seria Vest, etapa 13
Teren: Central / Oltina
Duminica, 27 Noiembrie 2022, 11:00
Teren: Central / Oltina
Sambata, 26 Noiembrie 2022, 11:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 17
Teren: Municipal / Medgidia
Sambata, 26 Noiembrie 2022, 11:00
Teren: Municipal / Medgidia
Duminica, 20 Noiembrie 2022, 11:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 12
Teren: Central / Tuzla
Duminica, 20 Noiembrie 2022, 11:00
Teren: Central / Tuzla
Sambata, 19 Noiembrie 2022, 11:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 16
Teren: Orasenesc Ovidiu / Ovidiu
Sambata, 19 Noiembrie 2022, 11:00
Teren: Orasenesc Ovidiu / Ovidiu
Duminica, 13 Noiembrie 2022, 14:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 11
Teren: Central / Poarta Albă
Duminica, 13 Noiembrie 2022, 14:00
Teren: Central / Poarta Albă
Duminica, 13 Noiembrie 2022, 11:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 11
Teren: Valu lui Traian / Valu lui Traian
Duminica, 13 Noiembrie 2022, 11:00
Teren: Valu lui Traian / Valu lui Traian
Duminica, 9 Octombrie 2022, 16:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 6
Teren: Central / Targusor
Duminica, 9 Octombrie 2022, 16:00
Teren: Central / Targusor
Duminica, 9 Octombrie 2022, 13:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 6
Teren: Dorobantu / Dorobamtu
Duminica, 9 Octombrie 2022, 13:00
Teren: Dorobantu / Dorobamtu
Marti, 4 Octombrie 2022, 14:30
Liga a IV-a, Juniori, etapa 9
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Marti, 4 Octombrie 2022, 14:30
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Duminica, 2 Octombrie 2022, 11:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 5
Teren: Central / Eforie Sud
Duminica, 2 Octombrie 2022, 11:00
Teren: Central / Eforie Sud
Duminica, 2 Octombrie 2022, 14:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 5
Teren: Central / Amzacea
Duminica, 2 Octombrie 2022, 14:00
Teren: Central / Amzacea
Sambata, 1 Octombrie 2022, 10:30
Liga a IV-a, Juniori, etapa 8
Teren: Marina / Mangalia
Sambata, 1 Octombrie 2022, 10:30
Teren: Marina / Mangalia
Duminica, 18 Septembrie 2022, 11:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 3
Teren: Sportul / Tortoman
Duminica, 18 Septembrie 2022, 11:00
Teren: Sportul / Tortoman
Sambata, 17 Septembrie 2022, 15:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 5
Teren: Central / Poarta Albă
Sambata, 17 Septembrie 2022, 15:00
Teren: Central / Poarta Albă
Duminica, 11 Septembrie 2022, 11:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 2
Teren: Central / Amzacea
Duminica, 11 Septembrie 2022, 11:00
Teren: Central / Amzacea
Duminica, 11 Septembrie 2022, 14:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 2
Teren: Central / Chirnogeni
Duminica, 11 Septembrie 2022, 14:00
Teren: Central / Chirnogeni
Marti, 6 Septembrie 2022, 15:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 3
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Marti, 6 Septembrie 2022, 15:00
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Sambata, 27 August 2022, 16:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 1
Teren: Central / Tuzla
Sambata, 27 August 2022, 16:00
Teren: Central / Tuzla