Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
- 2010/2011
Sambata, 6 Iunie 2015, 13:00
Liga a IV-a, Play Off, etapa 12
Teren: Central / Techirghiol
Sambata, 6 Iunie 2015, 13:00
Teren: Central / Techirghiol
Duminica, 31 Mai 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 25
Teren: Osmancea / Osmancea
Duminica, 31 Mai 2015, 11:00
Teren: Osmancea / Osmancea
Duminica, 31 Mai 2015, 14:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 25
Teren: Central / Chirnogeni
Duminica, 31 Mai 2015, 14:00
Teren: Central / Chirnogeni
Duminica, 24 Mai 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 24
Teren: Oil / CONSTANTA
Duminica, 24 Mai 2015, 11:00
Teren: Oil / CONSTANTA
Duminica, 17 Mai 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 23
Teren: Central / Nisipari
Duminica, 17 Mai 2015, 11:00
Teren: Central / Nisipari
Duminica, 17 Mai 2015, 14:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 23
Teren: Vointa C-ta / CONSTANTA
Duminica, 17 Mai 2015, 14:00
Teren: Vointa C-ta / CONSTANTA
Sambata, 16 Mai 2015, 13:00
Liga a IV-a, Play Out, etapa 7
Teren: Avîntul / Comana
Sambata, 16 Mai 2015, 13:00
Teren: Avîntul / Comana
Sambata, 16 Mai 2015, 11:00
Liga a IV-a, PlayOut Juniori, etapa 7
Teren: Avîntul / Comana
Sambata, 16 Mai 2015, 11:00
Teren: Avîntul / Comana
Duminica, 10 Mai 2015, 14:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 22
Teren: /
Duminica, 10 Mai 2015, 14:00
Teren: /
Duminica, 10 Mai 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 22
Teren: /
Duminica, 10 Mai 2015, 11:00
Teren: /
Sambata, 9 Mai 2015, 13:00
Liga a IV-a, Play Out, etapa 6
Teren: Central / Murfatlar
Sambata, 9 Mai 2015, 13:00
Teren: Central / Murfatlar
Duminica, 3 Mai 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 21
Teren: Central / Albeşti
Duminica, 3 Mai 2015, 11:00
Teren: Central / Albeşti
Duminica, 3 Mai 2015, 14:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 21
Teren: NEPTUN / NEPTUN
Duminica, 3 Mai 2015, 14:00
Teren: NEPTUN / NEPTUN
Duminica, 26 Aprilie 2015, 14:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 20
Teren: /
Duminica, 26 Aprilie 2015, 14:00
Teren: /
Duminica, 26 Aprilie 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 20
Teren: Central / Nisipari
Duminica, 26 Aprilie 2015, 11:00
Teren: Central / Nisipari
Duminica, 19 Aprilie 2015, 11:00
Juniori D, etapa 24
Teren: Central / Techirghiol
Duminica, 19 Aprilie 2015, 11:00
Teren: Central / Techirghiol
Sambata, 4 Aprilie 2015, 12:00
Liga a IV-a, Play Off, etapa 1
Teren: Central / Techirghiol
Sambata, 4 Aprilie 2015, 12:00
Teren: Central / Techirghiol
Duminica, 22 Martie 2015, 10:00
Juniori D, etapa 19
Teren: Sintetic / Eforie Nord
Duminica, 22 Martie 2015, 10:00
Teren: Sintetic / Eforie Nord
Sambata, 21 Martie 2015, 11:30
Liga a IV-a, Seria Est, seniori, etapa 21
Teren: Central / Eforie Sud
Sambata, 21 Martie 2015, 11:30
Teren: Central / Eforie Sud
Sambata, 21 Martie 2015, 09:30
Liga a IV-a, Seria Est, juniori, etapa 21
Teren: Central / Eforie Sud
Sambata, 21 Martie 2015, 09:30
Teren: Central / Eforie Sud
Duminica, 15 Martie 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 14
Teren: Central / Nisipari
Duminica, 15 Martie 2015, 11:00
Teren: Central / Nisipari
Sambata, 7 Martie 2015, 12:00
Liga a IV-a, Seria Est, seniori, etapa 19
Teren: Portul / Constanţa
Sambata, 7 Martie 2015, 12:00
Teren: Portul / Constanţa
Duminica, 9 Noiembrie 2014, 10:00
Juniori C, etapa 14
Teren: Techirghiol / Techirghiol
Duminica, 9 Noiembrie 2014, 10:00
Teren: Techirghiol / Techirghiol
Duminica, 9 Noiembrie 2014, 11:30
Juniori D, etapa 14
Teren: Central / Techirghiol
Duminica, 9 Noiembrie 2014, 11:30
Teren: Central / Techirghiol
Sambata, 8 Noiembrie 2014, 10:00
Juniori C, etapa 14
Teren: Unitatea Militara Km 4-5 / Constanta
Sambata, 8 Noiembrie 2014, 10:00
Teren: Unitatea Militara Km 4-5 / Constanta
Sambata, 8 Noiembrie 2014, 11:30
Juniori D, etapa 14
Teren: Unitatea Militara Km 4-5 / Constanta
Sambata, 8 Noiembrie 2014, 11:30
Teren: Unitatea Militara Km 4-5 / Constanta
Sambata, 1 Noiembrie 2014, 10:00
Juniori C, etapa 13
Teren: Vointa C-ta / CONSTANTA
Sambata, 1 Noiembrie 2014, 10:00
Teren: Vointa C-ta / CONSTANTA
Sambata, 1 Noiembrie 2014, 15:30
Juniori C, etapa 13
Teren: Legmas / Navodari
Sambata, 1 Noiembrie 2014, 15:30
Teren: Legmas / Navodari
Sambata, 1 Noiembrie 2014, 11:30
Juniori D, etapa 13
Teren: Vointa C-ta / CONSTANTA
Sambata, 1 Noiembrie 2014, 11:30
Teren: Vointa C-ta / CONSTANTA
Sambata, 1 Noiembrie 2014, 14:00
Juniori D, etapa 13
Teren: Legmas / Navodari
Sambata, 1 Noiembrie 2014, 14:00
Teren: Legmas / Navodari
Vineri, 31 Octombrie 2014, 16:00
Juniori E, etapa 12
Teren: Central / Neptun
Vineri, 31 Octombrie 2014, 16:00
Teren: Central / Neptun
Duminica, 26 Octombrie 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 9
Teren: Eforie Sud / Eforie
Duminica, 26 Octombrie 2014, 11:00
Teren: Eforie Sud / Eforie
Duminica, 26 Octombrie 2014, 14:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 9
Teren: NEPTUN / NEPTUN
Duminica, 26 Octombrie 2014, 14:00
Teren: NEPTUN / NEPTUN
Sambata, 25 Octombrie 2014, 12:00
Liga a IV-a, Seria Vest, juniori, etapa 13
Teren: CFR / Constanţa
Sambata, 25 Octombrie 2014, 12:00
Teren: CFR / Constanţa
Duminica, 19 Octombrie 2014, 13:30
Juniori E, etapa 10
Teren: Central / Neptun
Duminica, 19 Octombrie 2014, 13:30
Teren: Central / Neptun
Duminica, 12 Octombrie 2014, 14:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 7
Teren: Central / Fîntîna Mare
Duminica, 12 Octombrie 2014, 14:00
Teren: Central / Fîntîna Mare
Duminica, 12 Octombrie 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 7
Teren: Central / Amzacea
Duminica, 12 Octombrie 2014, 11:00
Teren: Central / Amzacea
Sambata, 11 Octombrie 2014, 14:00
Liga a IV-a, Seria Est, seniori, etapa 11
Teren: Victoria / Cumpăna
Sambata, 11 Octombrie 2014, 14:00
Teren: Victoria / Cumpăna
Sambata, 11 Octombrie 2014, 12:00
Liga a IV-a, Seria Est, juniori, etapa 11
Teren: Victoria / Cumpăna
Sambata, 11 Octombrie 2014, 12:00
Teren: Victoria / Cumpăna
Duminica, 5 Octombrie 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 6
Teren: /
Duminica, 5 Octombrie 2014, 11:00
Teren: /
Duminica, 5 Octombrie 2014, 14:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 6
Teren: Central / Nisipari
Duminica, 5 Octombrie 2014, 14:00
Teren: Central / Nisipari
Sambata, 4 Octombrie 2014, 12:00
Liga a IV-a, Seria Est, seniori, etapa 10
Teren: Central / Techirghiol
Sambata, 4 Octombrie 2014, 12:00
Teren: Central / Techirghiol
Sambata, 4 Octombrie 2014, 10:00
Liga a IV-a, Seria Est, juniori, etapa 10
Teren: Central / Techirghiol
Sambata, 4 Octombrie 2014, 10:00
Teren: Central / Techirghiol
Vineri, 3 Octombrie 2014, 16:00
Juniori E, etapa 8
Teren: NEPTUN / NEPTUN
Vineri, 3 Octombrie 2014, 16:00
Teren: NEPTUN / NEPTUN
Marti, 30 Septembrie 2014, 16:30
Liga a IV-a, Seria Est, seniori, etapa 9
Teren: Victoria / Cumpăna
Marti, 30 Septembrie 2014, 16:30
Teren: Victoria / Cumpăna
Duminica, 28 Septembrie 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 5
Teren: /
Duminica, 28 Septembrie 2014, 11:00
Teren: /
Duminica, 28 Septembrie 2014, 14:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 5
Teren: Central / Mangalia
Duminica, 28 Septembrie 2014, 14:00
Teren: Central / Mangalia
Sambata, 27 Septembrie 2014, 10:00
Liga a IV-a, Seria Est, juniori, etapa 8
Teren: Central / Agigea
Sambata, 27 Septembrie 2014, 10:00
Teren: Central / Agigea
Vineri, 26 Septembrie 2014, 17:00
Liga a IV-a, Seria Vest, seniori, etapa 8
Teren: Orasenesc Ovidiu / Ovidiu
Vineri, 26 Septembrie 2014, 17:00
Teren: Orasenesc Ovidiu / Ovidiu
Vineri, 26 Septembrie 2014, 15:00
Liga a IV-a, Seria Vest, juniori, etapa 8
Teren: Orasenesc Ovidiu / Ovidiu
Vineri, 26 Septembrie 2014, 15:00
Teren: Orasenesc Ovidiu / Ovidiu
Duminica, 21 Septembrie 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 4
Teren: /
Duminica, 21 Septembrie 2014, 11:00
Teren: /
Duminica, 21 Septembrie 2014, 14:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 4
Teren: Central / Nisipari
Duminica, 21 Septembrie 2014, 14:00
Teren: Central / Nisipari
Sambata, 20 Septembrie 2014, 12:00
Liga a IV-a, Seria Est, seniori, etapa 7
Teren: Avîntul / Comana
Sambata, 20 Septembrie 2014, 12:00
Teren: Avîntul / Comana
Sambata, 20 Septembrie 2014, 10:00
Liga a IV-a, Seria Est, juniori, etapa 7
Teren: Avîntul / Comana
Sambata, 20 Septembrie 2014, 10:00
Teren: Avîntul / Comana
Marti, 16 Septembrie 2014, 17:00
Liga a IV-a, Seria Vest, seniori, etapa 6
Teren: Orasenesc Ovidiu / Ovidiu
Marti, 16 Septembrie 2014, 17:00
Teren: Orasenesc Ovidiu / Ovidiu
Marti, 16 Septembrie 2014, 15:00
Liga a IV-a, Seria Vest, juniori, etapa 6
Teren: Orasenesc Ovidiu / Ovidiu
Marti, 16 Septembrie 2014, 15:00
Teren: Orasenesc Ovidiu / Ovidiu
Marti, 16 Septembrie 2014, 09:30
Juniori C, etapa 6
Teren: GISB Mangalia / Mangalia
Marti, 16 Septembrie 2014, 09:30
Teren: GISB Mangalia / Mangalia
Marti, 16 Septembrie 2014, 11:00
Juniori D, etapa 6
Teren: GSIB Mangalia / Mangalia
Marti, 16 Septembrie 2014, 11:00
Teren: GSIB Mangalia / Mangalia
Duminica, 14 Septembrie 2014, 16:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 3
Teren: Vointa C-ta / CONSTANTA
Duminica, 14 Septembrie 2014, 16:00
Teren: Vointa C-ta / CONSTANTA
Duminica, 14 Septembrie 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 3
Teren: Oil / CONSTANTA
Duminica, 14 Septembrie 2014, 11:00
Teren: Oil / CONSTANTA
Sambata, 13 Septembrie 2014, 17:00
Liga a IV-a, Seria Vest, seniori, etapa 5
Teren: CFR / Constanţa
Sambata, 13 Septembrie 2014, 17:00
Teren: CFR / Constanţa
Sambata, 13 Septembrie 2014, 15:00
Liga a IV-a, Seria Vest, juniori, etapa 5
Teren: CFR / Constanţa
Sambata, 13 Septembrie 2014, 15:00
Teren: CFR / Constanţa
Sambata, 13 Septembrie 2014, 10:00
Juniori D, etapa 5
Teren: Central / Neptun
Sambata, 13 Septembrie 2014, 10:00
Teren: Central / Neptun
Vineri, 12 Septembrie 2014, 11:30
Juniori E, etapa 5
Teren: Central / Neptun
Vineri, 12 Septembrie 2014, 11:30
Teren: Central / Neptun
Miercuri, 10 Septembrie 2014, 17:00
Juniori C, etapa 4
Teren: GISB Mangalia / Mangalia
Miercuri, 10 Septembrie 2014, 17:00
Teren: GISB Mangalia / Mangalia
Duminica, 7 Septembrie 2014, 12:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 2
Teren: Central / Mircea Vodă
Duminica, 7 Septembrie 2014, 12:00
Teren: Central / Mircea Vodă
Sambata, 6 Septembrie 2014, 13:00
Liga a IV-a, Seria Vest, seniori, etapa 4
Teren: Central / Murfatlar
Sambata, 6 Septembrie 2014, 13:00
Teren: Central / Murfatlar
Sambata, 6 Septembrie 2014, 11:00
Liga a IV-a, Seria Vest, juniori, etapa 4
Teren: Central / Murfatlar
Sambata, 6 Septembrie 2014, 11:00
Teren: Central / Murfatlar
Vineri, 5 Septembrie 2014, 18:00
Juniori E, etapa 3
Teren: GSIB Mangalia / Mangalia
Vineri, 5 Septembrie 2014, 18:00
Teren: GSIB Mangalia / Mangalia
Joi, 4 Septembrie 2014, 14:30
Liga a IV-a, Seria Est, juniori, etapa 9
Teren: Victoria / Cumpăna
Joi, 4 Septembrie 2014, 14:30
Teren: Victoria / Cumpăna
Marti, 2 Septembrie 2014, 17:30
Liga a IV-a, Seria Est, seniori, etapa 3
Teren: Central / Eforie Sud
Marti, 2 Septembrie 2014, 17:30
Teren: Central / Eforie Sud
Marti, 2 Septembrie 2014, 15:30
Liga a IV-a, Seria Est, juniori, etapa 3
Teren: Central / Eforie Sud
Marti, 2 Septembrie 2014, 15:30
Teren: Central / Eforie Sud
Marti, 2 Septembrie 2014, 10:00
Juniori C, etapa 2
Teren: GISB Mangalia / Mangalia
Marti, 2 Septembrie 2014, 10:00
Teren: GISB Mangalia / Mangalia
Duminica, 31 August 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 1
Teren: Oil / CONSTANTA
Duminica, 31 August 2014, 11:00
Teren: Oil / CONSTANTA
Sambata, 30 August 2014, 18:00
Liga a IV-a, Seria Vest, seniori, etapa 2
Teren: Valu lui Traian / Valu lui Traian
Sambata, 30 August 2014, 18:00
Teren: Valu lui Traian / Valu lui Traian
Sambata, 30 August 2014, 16:00
Liga a IV-a, Seria Vest, juniori, etapa 2
Teren: Valu lui Traian / Valu lui Traian
Sambata, 30 August 2014, 16:00
Teren: Valu lui Traian / Valu lui Traian
Sambata, 23 August 2014, 18:00
Liga a IV-a, Seria Est, seniori, etapa 1
Teren: SPARTA / TECHIRGHIOL
Sambata, 23 August 2014, 18:00
Teren: SPARTA / TECHIRGHIOL