Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
- 2010/2011
Duminica, 15 Martie 2020, 11:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 17
Teren: Chimia Sintetic / Navodari
Duminica, 15 Martie 2020, 11:00
Teren: Chimia Sintetic / Navodari
Duminica, 8 Martie 2020, 11:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 16
Teren: Central / Rasova
Duminica, 8 Martie 2020, 11:00
Teren: Central / Rasova
Sambata, 7 Martie 2020, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 20
Teren: Central / Albeşti
Sambata, 7 Martie 2020, 13:00
Teren: Central / Albeşti
Sambata, 30 Noiembrie 2019, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 19
Teren: Central / Băneasa
Sambata, 30 Noiembrie 2019, 13:00
Teren: Central / Băneasa
Sambata, 30 Noiembrie 2019, 11:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 19
Teren: Central / Băneasa
Sambata, 30 Noiembrie 2019, 11:00
Teren: Central / Băneasa
Duminica, 24 Noiembrie 2019, 12:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 14
Teren: Corbu / Corbu
Duminica, 24 Noiembrie 2019, 12:00
Teren: Corbu / Corbu
Sambata, 23 Noiembrie 2019, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 18
Teren: Central / Albeşti
Sambata, 23 Noiembrie 2019, 13:00
Teren: Central / Albeşti
Sambata, 23 Noiembrie 2019, 11:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 18
Teren: Central / Albeşti
Sambata, 23 Noiembrie 2019, 11:00
Teren: Central / Albeşti
Duminica, 17 Noiembrie 2019, 11:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 13
Teren: Central / Rasova
Duminica, 17 Noiembrie 2019, 11:00
Teren: Central / Rasova
Sambata, 16 Noiembrie 2019, 12:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 17
Teren: Trust / Cernavoda
Sambata, 16 Noiembrie 2019, 12:00
Teren: Trust / Cernavoda
Sambata, 16 Noiembrie 2019, 10:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 17
Teren: Trust / Cernavoda
Sambata, 16 Noiembrie 2019, 10:00
Teren: Trust / Cernavoda
Duminica, 10 Noiembrie 2019, 14:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 12
Teren: Central / Mihai Viteazu
Duminica, 10 Noiembrie 2019, 14:00
Teren: Central / Mihai Viteazu
Duminica, 10 Noiembrie 2019, 11:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 12
Teren: Central / Sacele
Duminica, 10 Noiembrie 2019, 11:00
Teren: Central / Sacele
Sambata, 9 Noiembrie 2019, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 16
Teren: Central / Fîntînele
Sambata, 9 Noiembrie 2019, 13:00
Teren: Central / Fîntînele
Sambata, 9 Noiembrie 2019, 11:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 16
Teren: Central / Fîntînele
Sambata, 9 Noiembrie 2019, 11:00
Teren: Central / Fîntînele
Duminica, 3 Noiembrie 2019, 14:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 11
Teren: Central / Rasova
Duminica, 3 Noiembrie 2019, 14:00
Teren: Central / Rasova
Duminica, 3 Noiembrie 2019, 11:00
Liga a VI-a, etapa 10
Teren: Central / Cochirleni
Duminica, 3 Noiembrie 2019, 11:00
Teren: Central / Cochirleni
Sambata, 2 Noiembrie 2019, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 15
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Sambata, 2 Noiembrie 2019, 13:00
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Sambata, 2 Noiembrie 2019, 11:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 15
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Sambata, 2 Noiembrie 2019, 11:00
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Duminica, 27 Octombrie 2019, 15:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 10
Teren: Pestera / Pesterea
Duminica, 27 Octombrie 2019, 15:00
Teren: Pestera / Pesterea
Duminica, 27 Octombrie 2019, 11:00
Liga a VI-a, etapa 9
Teren: Dunărea / Ostrov
Duminica, 27 Octombrie 2019, 11:00
Teren: Dunărea / Ostrov
Sambata, 26 Octombrie 2019, 09:00
Juniori D Elite, etapa 8
Teren: Complex Hagi / Ovidiu
Sambata, 26 Octombrie 2019, 09:00
Teren: Complex Hagi / Ovidiu
Sambata, 26 Octombrie 2019, 10:30
Juniori E Elite, etapa 8
Teren: Complex Hagi / Ovidiu
Sambata, 26 Octombrie 2019, 10:30
Teren: Complex Hagi / Ovidiu
Duminica, 20 Octombrie 2019, 11:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 9
Teren: Avîntul / Comana
Duminica, 20 Octombrie 2019, 11:00
Teren: Avîntul / Comana
Duminica, 20 Octombrie 2019, 13:30
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 9
Teren: Avîntul / Comana
Duminica, 20 Octombrie 2019, 13:30
Teren: Avîntul / Comana
Sambata, 19 Octombrie 2019, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 13
Teren: Central / Carvăn
Sambata, 19 Octombrie 2019, 13:00
Teren: Central / Carvăn
Sambata, 19 Octombrie 2019, 11:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 13
Teren: Central / Carvăn
Sambata, 19 Octombrie 2019, 11:00
Teren: Central / Carvăn
Duminica, 13 Octombrie 2019, 11:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 8
Teren: Central / Chirnogeni
Duminica, 13 Octombrie 2019, 11:00
Teren: Central / Chirnogeni
Duminica, 13 Octombrie 2019, 15:00
Liga a VI-a, etapa 7
Teren: Independenţa / Independenta
Duminica, 13 Octombrie 2019, 15:00
Teren: Independenţa / Independenta
Sambata, 12 Octombrie 2019, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 12
Teren: Central / Băneasa
Sambata, 12 Octombrie 2019, 13:00
Teren: Central / Băneasa
Sambata, 12 Octombrie 2019, 11:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 12
Teren: Central / Băneasa
Sambata, 12 Octombrie 2019, 11:00
Teren: Central / Băneasa
Duminica, 6 Octombrie 2019, 16:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 7
Teren: Dorobantu / Dorobamtu
Duminica, 6 Octombrie 2019, 16:00
Teren: Dorobantu / Dorobamtu
Duminica, 6 Octombrie 2019, 11:00
Liga a VI-a, etapa 6
Teren: /
Duminica, 6 Octombrie 2019, 11:00
Teren: /
Sambata, 5 Octombrie 2019, 17:30
Juniori C2 Seria Sud, etapa 6
Teren: CFR / Constanţa
Sambata, 5 Octombrie 2019, 17:30
Teren: CFR / Constanţa
Duminica, 29 Septembrie 2019, 14:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 6
Teren: /
Duminica, 29 Septembrie 2019, 14:00
Teren: /
Duminica, 29 Septembrie 2019, 11:00
Liga a VI-a, etapa 5
Teren: Central / Amzacea
Duminica, 29 Septembrie 2019, 11:00
Teren: Central / Amzacea
Vineri, 27 Septembrie 2019, 17:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 6
Teren: Central / Mircea Vodă
Vineri, 27 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Central / Mircea Vodă
Marti, 24 Septembrie 2019, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 9
Teren: Valu lui Traian / Valu lui Traian
Marti, 24 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Valu lui Traian / Valu lui Traian
Marti, 24 Septembrie 2019, 15:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 9
Teren: Valu lui Traian / Valu lui Traian
Marti, 24 Septembrie 2019, 15:00
Teren: Valu lui Traian / Valu lui Traian
Duminica, 22 Septembrie 2019, 14:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 5
Teren: /
Duminica, 22 Septembrie 2019, 14:00
Teren: /
Duminica, 22 Septembrie 2019, 11:00
Liga a VI-a, etapa 4
Teren: Ulmetum / Pantelimon
Duminica, 22 Septembrie 2019, 11:00
Teren: Ulmetum / Pantelimon
Duminica, 15 Septembrie 2019, 15:30
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 4
Teren: Pestera / Pesterea
Duminica, 15 Septembrie 2019, 15:30
Teren: Pestera / Pesterea
Duminica, 15 Septembrie 2019, 11:00
Liga a VI-a, etapa 3
Teren: /
Duminica, 15 Septembrie 2019, 11:00
Teren: /
Sambata, 14 Septembrie 2019, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 7
Teren: Central / Poarta Albă
Sambata, 14 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Central / Poarta Albă
Sambata, 14 Septembrie 2019, 12:00
Juniori E Elite, etapa 2
Teren: Vointa C-ta / CONSTANTA
Sambata, 14 Septembrie 2019, 12:00
Teren: Vointa C-ta / CONSTANTA
Marti, 10 Septembrie 2019, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 6
Teren: Central / Fîntînele
Marti, 10 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Central / Fîntînele
Marti, 10 Septembrie 2019, 15:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 6
Teren: Central / Fîntînele
Marti, 10 Septembrie 2019, 15:00
Teren: Central / Fîntînele
Duminica, 8 Septembrie 2019, 16:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 3
Teren: Chimia Navodari / Navodari
Duminica, 8 Septembrie 2019, 16:00
Teren: Chimia Navodari / Navodari
Duminica, 8 Septembrie 2019, 11:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 3
Teren: Corbu / Corbu
Duminica, 8 Septembrie 2019, 11:00
Teren: Corbu / Corbu
Sambata, 7 Septembrie 2019, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 5
Teren: Central / Pecineaga
Sambata, 7 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Central / Pecineaga
Sambata, 7 Septembrie 2019, 15:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 5
Teren: Central / Pecineaga
Sambata, 7 Septembrie 2019, 15:00
Teren: Central / Pecineaga
Duminica, 1 Septembrie 2019, 11:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 2
Teren: Rugby Farul / Constanta
Duminica, 1 Septembrie 2019, 11:00
Teren: Rugby Farul / Constanta
Duminica, 1 Septembrie 2019, 17:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 2
Teren: Horia / Horia
Duminica, 1 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Horia / Horia
Sambata, 31 August 2019, 18:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 4
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Sambata, 31 August 2019, 18:00
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Sambata, 31 August 2019, 16:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 4
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Sambata, 31 August 2019, 16:00
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Marti, 27 August 2019, 18:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 3
Teren: Central / Băneasa
Marti, 27 August 2019, 18:00
Teren: Central / Băneasa
Marti, 27 August 2019, 16:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 3
Teren: Central / Băneasa
Marti, 27 August 2019, 16:00
Teren: Central / Băneasa
Duminica, 25 August 2019, 14:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 1
Teren: /
Duminica, 25 August 2019, 14:00
Teren: /
Duminica, 25 August 2019, 17:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 1
Teren: Central / Sacele
Duminica, 25 August 2019, 17:00
Teren: Central / Sacele
Sambata, 24 August 2019, 18:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 2
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Sambata, 24 August 2019, 18:00
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Sambata, 17 August 2019, 18:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 1
Teren: Municipal / Medgidia
Sambata, 17 August 2019, 18:00
Teren: Municipal / Medgidia
Sambata, 17 August 2019, 16:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 1
Teren: Municipal / Medgidia
Sambata, 17 August 2019, 16:00
Teren: Municipal / Medgidia