Meciuri arbitrate
- 2022/2023
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
- 2010/2011
Duminica, 31 Mai 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 25
Teren: Central / Fîntîna Mare
Duminica, 31 Mai 2015, 11:00
Teren: Central / Fîntîna Mare
Sambata, 30 Mai 2015, 13:00
Liga a IV-a, Play Off, etapa 11
Teren: Dunărea / Ostrov
Sambata, 30 Mai 2015, 13:00
Teren: Dunărea / Ostrov
Sambata, 30 Mai 2015, 11:00
Liga a IV-a, PlayOff Juniori, etapa 11
Teren: Dunărea / Ostrov
Sambata, 30 Mai 2015, 11:00
Teren: Dunărea / Ostrov
Luni, 18 Mai 2015, 18:00
Juniori E, etapa 26
Teren: Complex Navodari / Navodari
Luni, 18 Mai 2015, 18:00
Teren: Complex Navodari / Navodari
Duminica, 17 Mai 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 23
Teren: Dorobantu / Dorobamtu
Duminica, 17 Mai 2015, 11:00
Teren: Dorobantu / Dorobamtu
Duminica, 17 Mai 2015, 14:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 23
Teren: Hirsova / Ciobanu
Duminica, 17 Mai 2015, 14:00
Teren: Hirsova / Ciobanu
Sambata, 16 Mai 2015, 14:00
Liga a IV-a, Play Out, etapa 7
Teren: Victoria / Cumpăna
Sambata, 16 Mai 2015, 14:00
Teren: Victoria / Cumpăna
Sambata, 16 Mai 2015, 12:00
Liga a IV-a, PlayOut Juniori, etapa 7
Teren: Victoria / Cumpăna
Sambata, 16 Mai 2015, 12:00
Teren: Victoria / Cumpăna
Joi, 14 Mai 2015, 17:00
Juniori C, etapa 29
Teren: Complex Hagi / Ovidiu
Joi, 14 Mai 2015, 17:00
Teren: Complex Hagi / Ovidiu
Joi, 14 Mai 2015, 15:30
Juniori D, etapa 29
Teren: Complex Hagi / Ovidiu
Joi, 14 Mai 2015, 15:30
Teren: Complex Hagi / Ovidiu
Miercuri, 13 Mai 2015, 18:00
Liga a IV-a, Play Off, etapa 7
Teren: Ideal / Cernavoda
Miercuri, 13 Mai 2015, 18:00
Teren: Ideal / Cernavoda
Sambata, 9 Mai 2015, 13:00
Liga a IV-a, Play Off, etapa 6
Teren: Ideal / Cernavoda
Sambata, 9 Mai 2015, 13:00
Teren: Ideal / Cernavoda
Sambata, 9 Mai 2015, 11:00
Liga a IV-a, PlayOff Juniori, etapa 6
Teren: Ideal / Cernavoda
Sambata, 9 Mai 2015, 11:00
Teren: Ideal / Cernavoda
Vineri, 8 Mai 2015, 18:00
Juniori E, etapa 25
Teren: Complex Navodari / Navodari
Vineri, 8 Mai 2015, 18:00
Teren: Complex Navodari / Navodari
Joi, 7 Mai 2015, 15:00
Juniori E, etapa 24
Teren: Portul / Constanţa
Joi, 7 Mai 2015, 15:00
Teren: Portul / Constanţa
Marti, 5 Mai 2015, 18:00
Liga a IV-a, Play Off, etapa 5
Teren: Portul / Constanţa
Marti, 5 Mai 2015, 18:00
Teren: Portul / Constanţa
Marti, 5 Mai 2015, 16:00
Liga a IV-a, PlayOff Juniori, etapa 5
Teren: Portul / Constanţa
Marti, 5 Mai 2015, 16:00
Teren: Portul / Constanţa
Sambata, 25 Aprilie 2015, 13:00
Liga a IV-a, Play Off, etapa 4
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Sambata, 25 Aprilie 2015, 13:00
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Sambata, 25 Aprilie 2015, 11:00
Liga a IV-a, PlayOff Juniori, etapa 4
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Sambata, 25 Aprilie 2015, 11:00
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Duminica, 19 Aprilie 2015, 11:00
Juniori C Liga a II-a, etapa 5
Teren: Central / Băneasa
Duminica, 19 Aprilie 2015, 11:00
Teren: Central / Băneasa
Sambata, 18 Aprilie 2015, 13:00
Liga a IV-a, Play Off, etapa 3
Teren: Central / Eforie Sud
Sambata, 18 Aprilie 2015, 13:00
Teren: Central / Eforie Sud
Sambata, 18 Aprilie 2015, 11:00
Liga a IV-a, PlayOff Juniori, etapa 3
Teren: Central / Eforie Sud
Sambata, 18 Aprilie 2015, 11:00
Teren: Central / Eforie Sud
Duminica, 5 Aprilie 2015, 11:00
Juniori D, etapa 21
Teren: Central / Hîrşova
Duminica, 5 Aprilie 2015, 11:00
Teren: Central / Hîrşova
Sambata, 4 Aprilie 2015, 13:00
Liga a IV-a, Play Off, etapa 1
Teren: Central / Eforie Sud
Sambata, 4 Aprilie 2015, 13:00
Teren: Central / Eforie Sud
Duminica, 29 Martie 2015, 12:00
Liga a IV-a, Seria Vest, seniori, etapa 22
Teren: Orasenesc Ovidiu / Ovidiu
Duminica, 29 Martie 2015, 12:00
Teren: Orasenesc Ovidiu / Ovidiu
Duminica, 29 Martie 2015, 10:00
Liga a IV-a, Seria Vest, juniori, etapa 22
Teren: Orasenesc Ovidiu / Ovidiu
Duminica, 29 Martie 2015, 10:00
Teren: Orasenesc Ovidiu / Ovidiu
Duminica, 22 Martie 2015, 14:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 15
Teren: Pescarul / Ghindăreşti
Duminica, 22 Martie 2015, 14:00
Teren: Pescarul / Ghindăreşti
Duminica, 22 Martie 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 15
Teren: Central / Topalu
Duminica, 22 Martie 2015, 11:00
Teren: Central / Topalu
Sambata, 21 Martie 2015, 09:00
Juniori E, etapa 18
Teren: Portul / Constanţa
Sambata, 21 Martie 2015, 09:00
Teren: Portul / Constanţa
Duminica, 15 Martie 2015, 14:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 14
Teren: Central / Carvăn
Duminica, 15 Martie 2015, 14:00
Teren: Central / Carvăn
Duminica, 15 Martie 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 14
Teren: Central / Băneasa
Duminica, 15 Martie 2015, 11:00
Teren: Central / Băneasa
Sambata, 14 Martie 2015, 15:00
Juniori E, etapa 17
Teren: Oil / CONSTANTA
Sambata, 14 Martie 2015, 15:00
Teren: Oil / CONSTANTA
Duminica, 8 Martie 2015, 13:00
Liga a IV-a, Seria Est, seniori, etapa 19
Teren: Avîntul / Comana
Duminica, 8 Martie 2015, 13:00
Teren: Avîntul / Comana
Duminica, 8 Martie 2015, 11:00
Liga a IV-a, Seria Est, juniori, etapa 19
Teren: Avîntul / Comana
Duminica, 8 Martie 2015, 11:00
Teren: Avîntul / Comana
Duminica, 30 Noiembrie 2014, 10:00
Juniori C, etapa 17
Teren: Central / Hîrşova
Duminica, 30 Noiembrie 2014, 10:00
Teren: Central / Hîrşova
Duminica, 30 Noiembrie 2014, 11:30
Juniori D, etapa 17
Teren: Central / Hîrşova
Duminica, 30 Noiembrie 2014, 11:30
Teren: Central / Hîrşova
Sambata, 29 Noiembrie 2014, 13:00
Liga a IV-a, Seria Vest, seniori, etapa 18
Teren: Dunărea / Ostrov
Sambata, 29 Noiembrie 2014, 13:00
Teren: Dunărea / Ostrov
Sambata, 29 Noiembrie 2014, 11:00
Liga a IV-a, Seria Vest, juniori, etapa 18
Teren: Dunărea / Ostrov
Sambata, 29 Noiembrie 2014, 11:00
Teren: Dunărea / Ostrov
Duminica, 23 Noiembrie 2014, 14:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 13
Teren: /
Duminica, 23 Noiembrie 2014, 14:00
Teren: /
Duminica, 23 Noiembrie 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 13
Teren: Dorobantu / Dorobamtu
Duminica, 23 Noiembrie 2014, 11:00
Teren: Dorobantu / Dorobamtu
Sambata, 15 Noiembrie 2014, 14:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 12
Teren: Zorile / Adamclisi
Sambata, 15 Noiembrie 2014, 14:00
Teren: Zorile / Adamclisi
Duminica, 9 Noiembrie 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 11
Teren: Dorobantu / Dorobamtu
Duminica, 9 Noiembrie 2014, 11:00
Teren: Dorobantu / Dorobamtu
Duminica, 9 Noiembrie 2014, 14:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 11
Teren: Ulmetum / Pantelimon
Duminica, 9 Noiembrie 2014, 14:00
Teren: Ulmetum / Pantelimon
Sambata, 8 Noiembrie 2014, 10:00
Juniori C, etapa 14
Teren: Unitatea Militara Km 4-5 / Constanta
Sambata, 8 Noiembrie 2014, 10:00
Teren: Unitatea Militara Km 4-5 / Constanta
Sambata, 8 Noiembrie 2014, 11:30
Juniori D, etapa 14
Teren: Unitatea Militara Km 4-5 / Constanta
Sambata, 8 Noiembrie 2014, 11:30
Teren: Unitatea Militara Km 4-5 / Constanta
Sambata, 11 Octombrie 2014, 12:00
Liga a IV-a, Seria Vest, seniori, etapa 11
Teren: Valu lui Traian / Valu lui Traian
Sambata, 11 Octombrie 2014, 12:00
Teren: Valu lui Traian / Valu lui Traian
Sambata, 11 Octombrie 2014, 10:00
Liga a IV-a, Seria Vest, juniori, etapa 11
Teren: Valu lui Traian / Valu lui Traian
Sambata, 11 Octombrie 2014, 10:00
Teren: Valu lui Traian / Valu lui Traian
Duminica, 5 Octombrie 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 6
Teren: Lanurile / Bărăganu
Duminica, 5 Octombrie 2014, 11:00
Teren: Lanurile / Bărăganu
Duminica, 5 Octombrie 2014, 14:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 6
Teren: Osmancea / Osmancea
Duminica, 5 Octombrie 2014, 14:00
Teren: Osmancea / Osmancea
Sambata, 4 Octombrie 2014, 10:00
Liga a IV-a, Seria Est, seniori, etapa 10
Teren: Central / Agigea
Sambata, 4 Octombrie 2014, 10:00
Teren: Central / Agigea
Sambata, 4 Octombrie 2014, 12:00
Liga a IV-a, Seria Est, juniori, etapa 10
Teren: Central / Agigea
Sambata, 4 Octombrie 2014, 12:00
Teren: Central / Agigea
Sambata, 4 Octombrie 2014, 15:30
Liga a V-a, Seria Est, etapa 6
Teren: Central / Chirnogeni
Sambata, 4 Octombrie 2014, 15:30
Teren: Central / Chirnogeni
Duminica, 14 Septembrie 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria Est, etapa 3
Teren: Eforie Sud / Eforie
Duminica, 14 Septembrie 2014, 11:00
Teren: Eforie Sud / Eforie
Miercuri, 10 Septembrie 2014, 09:00
Juniori C, etapa 4
Teren: Complex Navodari / Navodari
Miercuri, 10 Septembrie 2014, 09:00
Teren: Complex Navodari / Navodari
Miercuri, 10 Septembrie 2014, 10:30
Juniori D, etapa 4
Teren: Tabara Navodari / Navodari
Miercuri, 10 Septembrie 2014, 10:30
Teren: Tabara Navodari / Navodari
Duminica, 7 Septembrie 2014, 12:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 2
Teren: Central / Oltina
Duminica, 7 Septembrie 2014, 12:00
Teren: Central / Oltina
Sambata, 6 Septembrie 2014, 15:00
Liga a IV-a, Seria Est, seniori, etapa 4
Teren: Corbu / Corbu
Sambata, 6 Septembrie 2014, 15:00
Teren: Corbu / Corbu
Sambata, 6 Septembrie 2014, 13:00
Liga a IV-a, Seria Est, juniori, etapa 4
Teren: Corbu / Corbu
Sambata, 6 Septembrie 2014, 13:00
Teren: Corbu / Corbu
Miercuri, 3 Septembrie 2014, 17:00
Juniori E, etapa 2
Teren: Portul / Constanţa
Miercuri, 3 Septembrie 2014, 17:00
Teren: Portul / Constanţa
Duminica, 31 August 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 1
Teren: Central / Nisipari
Duminica, 31 August 2014, 11:00
Teren: Central / Nisipari
Sambata, 30 August 2014, 18:00
Liga a IV-a, Seria Vest, seniori, etapa 2
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Sambata, 30 August 2014, 18:00
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Sambata, 30 August 2014, 16:00
Liga a IV-a, Seria Vest, juniori, etapa 2
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Sambata, 30 August 2014, 16:00
Teren: Central / Mihail Kogălniceanu
Miercuri, 27 August 2014, 16:00
Liga a IV-a, Seria Est, juniori, etapa 1
Teren: Corbu / Corbu
Miercuri, 27 August 2014, 16:00
Teren: Corbu / Corbu