Meciuri arbitrate
- 2022/2023
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
- 2010/2011
Duminica, 24 Noiembrie 2019, 14:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 14
Teren: Ciobanu / Ciobanu
Duminica, 24 Noiembrie 2019, 14:00
Teren: Ciobanu / Ciobanu
Duminica, 24 Noiembrie 2019, 11:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 14
Teren: Horia / Horia
Duminica, 24 Noiembrie 2019, 11:00
Teren: Horia / Horia
Sambata, 23 Noiembrie 2019, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 18
Teren: Eforie Sud / Eforie
Sambata, 23 Noiembrie 2019, 13:00
Teren: Eforie Sud / Eforie
Sambata, 23 Noiembrie 2019, 11:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 18
Teren: Eforie Sud / Eforie
Sambata, 23 Noiembrie 2019, 11:00
Teren: Eforie Sud / Eforie
Duminica, 10 Noiembrie 2019, 10:30
Juniori C2 Seria Nord, etapa 11
Teren: Vointa C-ta / CONSTANTA
Duminica, 10 Noiembrie 2019, 10:30
Teren: Vointa C-ta / CONSTANTA
Sambata, 9 Noiembrie 2019, 11:30
Juniori B1, etapa 11
Teren: CFR / Constanţa
Sambata, 9 Noiembrie 2019, 11:30
Teren: CFR / Constanţa
Sambata, 9 Noiembrie 2019, 09:30
Juniori B1, etapa 11
Teren: CFR / Constanţa
Sambata, 9 Noiembrie 2019, 09:30
Teren: CFR / Constanţa
Duminica, 3 Noiembrie 2019, 11:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 11
Teren: Central / Mircea Vodă
Duminica, 3 Noiembrie 2019, 11:00
Teren: Central / Mircea Vodă
Duminica, 3 Noiembrie 2019, 14:00
Liga a VI-a, etapa 10
Teren: Dunarea / Dunarea
Duminica, 3 Noiembrie 2019, 14:00
Teren: Dunarea / Dunarea
Sambata, 2 Noiembrie 2019, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 15
Teren: Central / Poarta Albă
Sambata, 2 Noiembrie 2019, 13:00
Teren: Central / Poarta Albă
Sambata, 2 Noiembrie 2019, 11:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 15
Teren: Central / Poarta Albă
Sambata, 2 Noiembrie 2019, 11:00
Teren: Central / Poarta Albă
Sambata, 12 Octombrie 2019, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 12
Teren: Central / Fîntînele
Sambata, 12 Octombrie 2019, 13:00
Teren: Central / Fîntînele
Sambata, 12 Octombrie 2019, 11:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 12
Teren: Central / Fîntînele
Sambata, 12 Octombrie 2019, 11:00
Teren: Central / Fîntînele
Sambata, 5 Octombrie 2019, 14:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 11
Teren: Eforie Sud / Eforie
Sambata, 5 Octombrie 2019, 14:00
Teren: Eforie Sud / Eforie
Sambata, 5 Octombrie 2019, 12:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 11
Teren: Eforie Sud / Eforie
Sambata, 5 Octombrie 2019, 12:00
Teren: Eforie Sud / Eforie
Duminica, 29 Septembrie 2019, 10:30
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 6
Teren: Central / Techirghiol
Duminica, 29 Septembrie 2019, 10:30
Teren: Central / Techirghiol
Sambata, 28 Septembrie 2019, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 10
Teren: Central / Carvăn
Sambata, 28 Septembrie 2019, 13:00
Teren: Central / Carvăn
Sambata, 28 Septembrie 2019, 11:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 10
Teren: Central / Carvăn
Sambata, 28 Septembrie 2019, 11:00
Teren: Central / Carvăn
Marti, 24 Septembrie 2019, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 9
Teren: Central / Techirghiol
Marti, 24 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Central / Techirghiol
Marti, 24 Septembrie 2019, 15:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 9
Teren: Central / Techirghiol
Marti, 24 Septembrie 2019, 15:00
Teren: Central / Techirghiol
Duminica, 22 Septembrie 2019, 14:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 5
Teren: /
Duminica, 22 Septembrie 2019, 14:00
Teren: /
Duminica, 22 Septembrie 2019, 11:00
Liga a VI-a, etapa 4
Teren: Ulmetum / Pantelimon
Duminica, 22 Septembrie 2019, 11:00
Teren: Ulmetum / Pantelimon
Sambata, 21 Septembrie 2019, 13:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 8
Teren: Central / Eforie Sud
Sambata, 21 Septembrie 2019, 13:00
Teren: Central / Eforie Sud
Sambata, 21 Septembrie 2019, 11:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 8
Teren: Central / Eforie Sud
Sambata, 21 Septembrie 2019, 11:00
Teren: Central / Eforie Sud
Marti, 10 Septembrie 2019, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 6
Teren: Ideal / Cernavoda
Marti, 10 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Ideal / Cernavoda
Marti, 10 Septembrie 2019, 15:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 6
Teren: Ideal / Cernavoda
Marti, 10 Septembrie 2019, 15:00
Teren: Ideal / Cernavoda
Duminica, 8 Septembrie 2019, 17:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 3
Teren: Central / Targusor
Duminica, 8 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Central / Targusor
Duminica, 8 Septembrie 2019, 11:00
Liga a VI-a, etapa 2
Teren: Ulmetum / Pantelimon
Duminica, 8 Septembrie 2019, 11:00
Teren: Ulmetum / Pantelimon
Sambata, 7 Septembrie 2019, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 5
Teren: Portul / Constanţa
Sambata, 7 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Portul / Constanţa
Sambata, 7 Septembrie 2019, 15:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 5
Teren: Portul / Constanţa
Sambata, 7 Septembrie 2019, 15:00
Teren: Portul / Constanţa
Marti, 27 August 2019, 18:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 3
Teren: Central / Techirghiol
Marti, 27 August 2019, 18:00
Teren: Central / Techirghiol
Marti, 27 August 2019, 16:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 3
Teren: Central / Techirghiol
Marti, 27 August 2019, 16:00
Teren: Central / Techirghiol
Sambata, 17 August 2019, 18:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 1
Teren: Central / Techirghiol
Sambata, 17 August 2019, 18:00
Teren: Central / Techirghiol