Ciupală Mihai
Constanta
Constanta, 27 Noiembrie 1984
Observator de arbitri
Asociatia Judeteana de Fotbal Constanta
constanta, ion banescu nr. 2 constanta
Tel: 0241/613533
Tel: -
Fax: 0241613533
Email: ajfconstanta.ro
Nume | Competiția | Nr. jocuri | |||
Liga a IV-a, Seniori | Liga a V-a, Seria Nord | Liga a V-a, Seria Sud | Liga a V-a, Seria Vest | ||
Azmi Levent | 5 | ||||
Sbarcea Ionut Liviu | 5 | ||||
Marin Eduard | 1 | ||||
Gheldiagi Servin | 1 | ||||
Nae Ovidiu | 3 | ||||
Mihal Dumitru | 2 | ||||
Nedelcu Alexandru George | 2 | ||||
Ilie Cosmin | 3 | ||||
Craciuneanu Valentin | 1 | ||||
Gherasim Sorin | 2 | ||||
Simedre Stefan | 3 | ||||
Dima Ionut | 3 | ||||
Delcea Adrian Valentin | 1 | ||||
Dutu Bogdan | 1 | ||||
Enica Andrei Claudiu | 1 | ||||
Iacovlev Tudor | 2 | ||||
Tudor Vasilica | 1 | ||||
Apas Melen | 3 | ||||
Draghici Dragos Marian | 2 | ||||
Mosoiu George Dan | 1 | ||||
Dragan Rares Gabriel | 1 | ||||
Toader Catalin | 2 | ||||
Lazer Nicolae | 1 | ||||
Rancea Catalin Stefanuț | 1 | ||||
Pravdencu Ionut Dorian | 1 | ||||
Nae Ionel | 1 | ||||
Zelca Constantin | 1 | ||||
Bercea Bogdan Marian | 2 | ||||
Ticamuca Ionut | 2 | ||||
Lazer George Marian | 1 | ||||
Stancu Ionel | 1 | ||||
Mocanu Ionut | 1 | ||||
Cirstocea Vasile Stefan | 1 | ||||
Ghita Catalin | 1 | ||||
Bolat Sezen | 1 | ||||
Stoenciu Andrei Costin | 2 | ||||
Sarbu Tudor | 1 | ||||
Burlacu Voicu Lilian | 1 | ||||
Barbu Iulian | 2 | ||||
Visan Andrei | 2 | ||||
Gemambet Edvin | 1 | ||||
Giubegan Agnes | 1 | ||||
Enică George | 1 |
Nume | Competiția | Nr. jocuri | |||
Liga a IV-a, Seniori | Liga a V-a, Seria Nord | Liga a V-a, Seria Sud | Liga a V-a, Seria Vest | ||
CSC Mihail Kogălniceanu | 4 | ||||
CS Agigea | 2 | ||||
CS Danubius Rasova | 1 | ||||
AS Portul Constanţa | 5 | ||||
CS Stiinţa ACALAB Poarta Albă | 3 | ||||
CS Medgidia | 1 | ||||
AS Viitorul Pecineaga | 1 | ||||
CS Farul Tuzla | 3 | ||||
CS Viitorul Harsova | 3 | ||||
CSO Murfatlar | 4 | ||||
CS Eforie | 2 | ||||
CS Sparta Techirghiol | 1 | ||||
CS Poseidon Limanu | 1 | ||||
CS Victoria Cumpăna | 1 | ||||
AS Pescăruşul Gîrliciu | 2 | ||||
CS Speranta Castelu | 3 | ||||
AS Litoral Sport 2022 Corbu | 1 | ||||
AS Flacara Crucea | 1 | ||||
AS Dacia Mircea Vodă | 1 | ||||
AS Voinţa Siminoc | 1 | ||||
AS Avantul Comana | 1 | ||||
AS Inter Ion Corvin | 2 | ||||
AS Ciocîrlia | 2 | ||||
CS Axiopolis Cernavoda 2 | 1 | ||||
AS Marmura Deleni | 1 |