Fogoros Gheorghe
Constanta
5 Octombrie 1959
Observator de arbitri
Asociatia Judeteana de Fotbal Constanta
constanta, ion banescu nr. 2 constanta
Tel: 0241/613533
Tel: -
Fax: 0241613533
Email: ajfconstanta.ro
Nume | Competiția | Nr. jocuri | ||||
Campionatul Judetean, Seria Sud | Campionatul Judetean, Seria Est | Campionatul Judetean, Seria Nord | Liga a IV-a, Play Out Seniori | Liga a IV-a, Juniori play off - play out | ||
Florescu Catalin | 1 | |||||
Blanda Daniel | 2 | |||||
Tanase Cristian | 1 | |||||
Veli Aihan | 1 | |||||
Pericleanu Octavian Mihai | 2 | |||||
Calu Marius | 3 | |||||
Burlacu Voicu Lilian | 2 | |||||
Iacob Florin | 1 | |||||
Nae Ionel | 2 | |||||
Ciupala Mihai | 2 | |||||
Bodnar Gabriel | 2 | |||||
Rof Alexandra | 1 | |||||
Baschir Adrian | 1 | |||||
Nedelcu Alexandru George | 2 | |||||
Sarbu Tudor | 1 | |||||
Ionescu Emil Andrei | 2 | |||||
Marcu Claudiu | 1 | |||||
Cirstocea Vasile Stefan | 1 | |||||
Cioiu Marian Daniel | 1 | |||||
Belciu Bogdan George | 1 | |||||
Menlivuap Genin | 1 | |||||
Nichiforescu Mario | 1 | |||||
Zelca Constantin | 1 | |||||
Gheorghe Ionut Silviu | 1 | |||||
Gheorghe Valentin | 1 | |||||
Lepadatu Cristian | 2 | |||||
Gherasim Sorin | 1 | |||||
Ionita Eduard | 1 | |||||
Stere Sorin | 1 | |||||
Lica Iurgen Ciprian | 1 | |||||
Preda George | 1 | |||||
Hangan Sorin | 1 | |||||
Boboc Vlad Nicolae | 1 | |||||
Sima Claudiu | 1 |
Nume | Competiția | Nr. jocuri | ||||
Campionatul Judetean, Seria Sud | Campionatul Judetean, Seria Est | Campionatul Judetean, Seria Nord | Liga a IV-a, Play Out Seniori | Liga a IV-a, Juniori play off - play out | ||
Sacidava Aliman | 1 | |||||
Dunărea Ostrov | 1 | |||||
Progresul Dobromir | 1 | |||||
CSM II Medgidia Valea Dacilor | 2 | |||||
CS Peştera | 1 | |||||
AS Avantul Comana | 1 | |||||
AS Luceafărul Amzacea | 1 | |||||
CS CFR Constanţa | 1 | |||||
AS Unirea Topraisar | 1 | |||||
AS Gloria Seimeni | 1 | |||||
AS Pescarul Ghindăreşti | 2 | |||||
Viteazu Sinoe Mihai Viteazu | 1 | |||||
AS Pescăruşul Gîrliciu | 1 | |||||
AS Sportul Tortoman | 1 | |||||
CS Recolta Nicolae Bălcescu | 1 | |||||
AS Ulmetum Pantelimon | 2 | |||||
Viitorul Nisipari | 1 | |||||
CS Victoria Cumpăna | 2 | |||||
Perla Murfatlar | 2 | |||||
CSO Ovidiu | 1 | |||||
CS Stiinţa ACALAB Poarta Albă | 3 | |||||
AS Cogealac | 2 |