Fogoros Gheorghe
Constanta
5 Octombrie 1959
Observator de arbitri
Asociatia Judeteana de Fotbal Constanta
constanta, ion banescu nr. 2 constanta
Tel: 0241/613533
Tel: -
Fax: 0241613533
Email: ajfconstanta.ro
Nume | Competiția | Nr. jocuri | ||||||||
Liga IV, Seria Est Seniori | Liga IV, Seria Est Juniori | Liga IV, Seria Vest Seniori | Liga IV, Seria Vest Juniori | Liga V-a, Seria Nord | Liga V-a, Seria Sud | Liga V-a, Seria Est | Liga IV, Play Out Seniori | Liga IV, Play Out Juniori | ||
Pericleanu Octavian Mihai | 3 | |||||||||
Gogozeanu Bogdan | 2 | |||||||||
Nicola Mihai | 2 | |||||||||
Despina Alexandru | 2 | |||||||||
Neagu Alexandru Iulian | 2 | |||||||||
Stan Raul Adrian | 3 | |||||||||
Ticamuca Ionut | 1 | |||||||||
Banu Cristian | 1 | |||||||||
Nedelcu Alexandru George | 1 | |||||||||
Ciocan Catalin | 2 | |||||||||
Cretu Dan | 1 | |||||||||
Stefanescu Marian | 1 | |||||||||
Gheorghe Ionut Silviu | 2 | |||||||||
Nitu AnaMaria | 1 | |||||||||
Gheorghe Valentin | 2 | |||||||||
Cotofana Sebastian | 1 | |||||||||
Gospodin Maria | 1 | |||||||||
Barbu Iulian | 2 | |||||||||
Nae Ovidiu | 1 | |||||||||
Ungureanu Vladut | 2 | |||||||||
Bercea Bogdan Marian | 1 | |||||||||
Pascu Cristian Antonio | 1 | |||||||||
Lica Iurgen Ciprian | 1 | |||||||||
Gavriluc Florian Maxim | 1 | |||||||||
Sutu Andrei | 1 | |||||||||
Enula Bogdan Cristian | 1 | |||||||||
Spinoche Marian | 1 | |||||||||
Carson Marian | 3 | |||||||||
Mihai George | 1 | |||||||||
Iacovlev Tudor | 1 | |||||||||
Crasovski Emanuel | 1 | |||||||||
Mihal Dumitru | 3 | |||||||||
Vasilateanu Sorin | 2 |
Nume | Competiția | Nr. jocuri | ||||||||
Liga IV, Seria Est Seniori | Liga IV, Seria Est Juniori | Liga IV, Seria Vest Seniori | Liga IV, Seria Vest Juniori | Liga V-a, Seria Nord | Liga V-a, Seria Sud | Liga V-a, Seria Est | Liga IV, Play Out Seniori | Liga IV, Play Out Juniori | ||
CS Agigea | 2 | |||||||||
Litoral 22 Corbu | 2 | |||||||||
CS Stiinţa ACALAB Poarta Albă | 2 | |||||||||
Carsium Hîrşova | 2 | |||||||||
Viitorul Targusor | 1 | |||||||||
AS Gloria Seimeni | 3 | |||||||||
Steaua Speranţei Siliştea | 1 | |||||||||
AS Vointa Sacele | 1 | |||||||||
AS Pescarul Ghindăreşti | 1 | |||||||||
CS Viitorul Fîntînele | 1 | |||||||||
AS Dunărea Ciobanu | 1 | |||||||||
Victoria Pantelimon | 1 | |||||||||
Gloria 2 Baneasa | 1 | |||||||||
Castelani Castelu | 1 | |||||||||
AS Independenţa | 1 | |||||||||
AS Ciocîrlia | 2 | |||||||||
AS Vointa Cochirleni | 1 | |||||||||
AS Marmura Deleni | 2 | |||||||||
AS Bărăganu | 1 | |||||||||
Fulgerul Chirnogeni | 2 | |||||||||
CS Agigea | 1 | |||||||||
CS Recolta Nicolae Bălcescu | 2 | |||||||||
CS Victoria Cumpăna | 2 |