Micu Nicolae
Constanta
Nu este precizata
Observator de arbitri
Asociatia Judeteana de Fotbal Constanta
constanta, ion banescu nr. 2 constanta
Tel: 0241/613533
Tel: -
Fax: 0241613533
Email: ajfconstanta.ro
Nume | Competiția | Nr. jocuri | |||
Liga a IV-a, Seniori | Liga a V-a, Seria Nord | Liga a V-a, Seria Sud | Liga a V-a, Seria Vest | ||
Lica Iurgen Ciprian | 2 | ||||
Gherasim Sorin | 2 | ||||
Draghici Dragos Marian | 3 | ||||
Zelca Constantin | 1 | ||||
Apas Melen | 2 | ||||
Bolat Sezen | 2 | ||||
Dima Ionut | 1 | ||||
Nae Ionel | 1 | ||||
Mocanu Ionut | 2 | ||||
Giubegan Agnes | 1 | ||||
Toader Catalin | 1 | ||||
Simedre Stefan | 1 | ||||
Oprea Vladimir Ioan | 1 | ||||
Iacovlev Tudor | 1 | ||||
Stoenciu Andrei Costin | 2 | ||||
Micu Dorian | 1 | ||||
Pravdencu Ionut Dorian | 3 | ||||
Ghiță Tiberiu Marian | 2 | ||||
Teodor Cosmin | 2 | ||||
Sarbu Tudor | 2 | ||||
Eumen Robert Stefan | 1 | ||||
Lepadatu Cristian | 1 | ||||
Martinescu Viorel Bogdan | 1 | ||||
Lepadatu Cosmin | 1 | ||||
Barbu Iulian | 1 | ||||
Bulgaru Gabriel Andrei | 4 | ||||
Dutu Bogdan | 1 | ||||
Stan Raul Adrian | 1 | ||||
Rancea Catalin Stefanuț | 2 | ||||
Memet Melis Minel | 1 | ||||
Cirstocea Vasile Stefan | 1 | ||||
Tudorică Bianca | 1 | ||||
Gheorghe Ionut Jenel | 1 | ||||
Nechita Cristian Aurelian | 1 |
Nume | Competiția | Nr. jocuri | |||
Liga a IV-a, Seniori | Liga a V-a, Seria Nord | Liga a V-a, Seria Sud | Liga a V-a, Seria Vest | ||
CSO Murfatlar | 1 | ||||
AS Viitorul Pecineaga | 1 | ||||
CS Stiinţa ACALAB Poarta Albă | 1 | ||||
AS Portul Constanţa | 1 | ||||
AS Pescarul Ghindăreşti | 4 | ||||
CS Viitorul Fîntînele | 2 | ||||
AS Dacia Mircea Vodă | 2 | ||||
AS Real Navodari | 2 | ||||
CS Speranta Castelu | 1 | ||||
AS Flacara Crucea | 1 | ||||
CS Peştera | 1 | ||||
AS Vointa Sacele | 1 | ||||
AS Luceafărul Amzacea | 1 | ||||
AS Progresul Osmancea | 1 | ||||
AS Voinţa Siminoc | 1 | ||||
AS Independenţa | 2 | ||||
AS Chirnogeni | 1 | ||||
AS Avantul Comana | 1 | ||||
AS Unirea Topraisar | 1 | ||||
AS Marmura Deleni | 3 | ||||
AS Ciocîrlia | 1 | ||||
AS Inter Ion Corvin | 1 | ||||
CS Axiopolis Cernavoda 2 | 1 | ||||
AS Vointa Cochirleni | 1 | ||||
AS Sport Prim Oltina | 1 | ||||
CS Trophaeum Adamclisi | 1 | ||||
CS Gloria Băneasa 2 | 1 |